שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

למה חשוב לבצע איתור נזילות מים?

למים יש תכונות עבירות יוצאות מן הכלל שמשמשות אותנו להולכתם בנוחות רבה. הבעיה מתחילה כאשר מתחוללת נזילה לא רצויה בתוך מבנה או מחוצה לו. במצב זה אנו מזמינים בעל מקצוע המומחה לנזילות מים שתפקידו לאתר את התקלה ולתקנה. עם זאת, לעיתים קרובות מתברר שהתקלה התרחשה מזמן ובינתיים גרמה לנזקים לא מבוטלים. הסיבות לעיכוב בזיהוי וטיפול בדליפות עלול לנבוע גם מרשלנות מצד האחראים או חוסר תשומת לב. ל נזילות מים במהירות יש חשיבות רבה במטרה להימנע מנזקים נוספים.

מים – אתגר תכנוני ותחזוקתי לא פשוט!

קשה לשלוט במים גם כיום כשיש ברשותנו טכנולוגיות מתקדמות להולכת מים. כאשר מתכננים תשתיות מים וביוב יש לקחת את תכונותיהם ברצינות רבה ולא, הרי התוצאה ידועה מראש. לכן, נזילות צנרת מאד נפוצות ואלה קשורות לבלאי, הקמה רשלנית של תשתיות וכן תקלות שנובעות מפגיעה בצנרת.

העוצמה שטמונה במים נובעת מתכונות כימיות ופיזיקליות שונות. לכן, גם תקלה זעירה במערכת המים או הביוב עלולים להפוך מהר מאד לנזילה שתהפוך לנזק הולך וגדל במקום. באופן טבעי, מים מחפשים את הדרך הקצרה ביותר לנזול למקומות נמוכים ובמיוחד נכון הדבר כשמדובר במי שתיה הלכודים בתוך צנרת בלחץ גבוה. המצב לא משתפר משמעותית כשמדובר במי ביוב שכן אלה מכילים חומרים פעילים שונים כמו חומרי ניקוי, מדללים, חומרים אורגניים, מוצקים ועוד.

מהם הנזקים שגורמים המים במבנים ובקרקע?

כאשר המים מוצאים את דרכם מחוץ לצינור, מתחילה החגיגה בתוך הקירות, הרצפה או מתחת לאדמה. בקירות יאכלו החומצות שבמים את הבטון המזויין וזה יהפוך לפריך ואילו הברזל הקונסטרוקטיבי יחליד. אם יש תשתיות חשמל ותקשורת בסביבה, הרי יש חשש גבוה להצפת שרוולי הפקס ופגיעה בתשתיות אלה עד לכדי סכנה בטיחותית ממשית.

עם הזמן ואופי הדליפה המים מחלחלים ומתרחקים ממקור הנזילה. בדרכם הם יגרמו לתזוזות בבטון, עובש בקירות, סדקים, תזוזות ברצפות, פגיעה ברהיטים, פגיעה בתשתיות שונות ובמקרים קיצוניים להחלשת המבנה כולו. במקרה ומדובר בנזילה מחוץ למבנה הרי שגם פה המצב לא הרבה יותר טוב שכן המים גורמים לתזוזת קרקע, נשירת טיח ואף הזזת המבנה ופעירת סדקים. כמו כן, המים עלולים לגרום לעובש בחלק החיצוני של המבנה, מפגעי יתושים וכן לצימוח של שיחי מעזבות שיזהו את הפוטנציאל.

לנזקי המים יש גם השלכות כלכליות מידיות. כשהמים זורמים ממערכת מי השתייה הרי חשבון המים תופח ואת זאת מגלים רק כשמקבלים את דו”ח הארנונה החודשי. אין מדובר במה בכך שכן לעיתים חשבונות מים מגיעים לאלפי שקלים בחודש בודד ובמיוחד במקומות כמו בתי מגורים, עסקים ומתקני יצור. במקומות אלה לעיתים קרובות האחריות על תחזוקה אינה ברורה, כך שעלול להתעורר מצב שבו מאותרת התקלה לאחר מספר חודשים.

SMART-PLUMBERS אוהבים לחסוך ללקוחותינו על ידי איתור נזילות מים בעליות נוחות. אנו נותנים יעוץ מידי ומבצעים בדיקות מהירות ובכך חוסכים לכם נזקים רבים ומיותרים במקום.

כיצד מזהים ומונעים תקלות הקשורות למים?

עקרונית, לא ניתן למנוע לחלוטין נזילות מים. אפשר לומר כמעט בוודאות שתמיד יש נזילה כלשהי במערכת המים או הביוב בכל מבנה. לכן, יש לקחת את העניינים בפרופורציות ולהשתדל להגיע לתוצאה סבירה של אמינות תחזוקתית במקום. קבלו מספר סימנים שיש לכם נזילת מים במקום:

• נזילה בקירות – הדרך הקלה לאיתור נזילות מים בקירות היא זיהוי כתם לחות או עובש בקיר הפנימי, החיצוני וכן בגב רהיטים. העובש מופיע בכל מקום שבו מגיעים המים. אין הדבר מעיד על מקור הנזילה אלה רק על הימצאותה. נזילות עלולות להופיע מצנרת מי השתייה, מי ביוב וכן מהניקוזים בגג. לכן, כאשר אתם מזהים כתם עובש בקירות עליכם לפנות למאתר נזילות באופן מידי.

• נזילה ברצפה – נזילות ברצפה הן אויב אכזר. קשה לאתר נזילות מתחת לרצפות, אלה אם כן אתם מזהים עובש לאורך הפאנלים המעידים על טיפוס הלחות במעלה הקיר בכוח הנמיות. יש לציין שעובש עלול להימצא גם בקו הרצפה מחוץ למבנה וזה מופיע לעיתים קרובות כחומר צמרי שמרים את הטיח. כמו במקרי נזילות אחרים, אין הדבר מעיד בהכרח על נזילה ברצפה, אלה על חשד בלבד. חשוב לדעת שנזילת מים מתחת לרצפות לאורך זמן, גורמת לעיתים גם לשחרור רצפות וכן תזוזות ברצפה.

• נזילה בקרקע – יש לכם נביעה חדשה בחצר, מזל טוב לא התברכתם בשום שפע, התקשרו מהר למאתר נזילות. גם במצבים בהם מתעוררת צמיחה אגרסיבית של עשב שוטה או צמחי מעזבות, יש חשש שהם זוכים לפינוק מאסיבי ממערכת המים או הביוב שלכם.

• תקרה לחה – יש לכם כתם לחות בתקרה? יש לכם כתם עובש חדש? סביר להניח שניקוזים בגג כשלו ויש להתקשר לחברת איטום עבור איתור נזילות מים ממי גשמים.

ברגע שאתם מזהים חשש לנזילה במבנה או מחוצה לו, התקשרו באופן מידי ל SMART-PLUMBERS ואנחנו נאבחן את המצב לביצוע איתור נזילות מים מהיר.

SMART-PLUMBERS מתקדמים באיתור נזילות מים

צוות SMART-PLUMBERS לא משחק בניחושים. ברגע שאנחנו מגיעים למקום, אנו מוציאים ציוד מדידה מתקדם ומאתרים את התקלה במהירות. יש ברשותנו ציוד אקוסטי לזיהוי טפטוף, מכשיר לזיהוי לחות, מצלמות, ציוד תרמי, בלון, איתור נזילות מים בגז ידידותי, זיהוי שדות מגנטיים ועוד. כבר לאחר זמן קצר מתקבלת תמונה ברורה של המצב. כל שנותר הוא להחליט על הביצוע ולסיים את הסיפור מהר ככל האפשר בכדי להחזיר את שגרת החיים במקום בהקדם. עם ניסיון רב ושיטות עבודה מתקדמות אין פלא שהמחירים שלנו כל כך נמוכים והתוצאה כל כך טובה. מזהים נזילה או חושדים? צרו קשר עכשיו עם SMART-PLUMBERS במספר 072-3930090 ואנחנו בדרך אליכם עם פתרון מושלם לבעיה ממארת.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן