שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים – המדריך המקיף שיחסוך לך אלפי שקלים בתיקון הנזילה

כמה דברים על נזקי נזילות מים שלא אומרים לכם!

עם ביצוע איתור נזילות מים מדויק ומהיר בשטח, גם התיקון מתבצע בקלות ובמהירות יחסית. כל שעלינו לעשות הוא לאתר את הנקודה הבעייתית, לבצע את התיקון ולסגור. כתוצאה מכך זמן הביצוע פוחת משמעותית, לנוחותכם וגם העלות. אתם שואלים בטח, איך זה יכול להיות שדווקא חברה המבצעת איתור נזילות מים באמצעים מתקדמים, גובה פחות עבור עבודות אינסטלציה. התשובה לכך פשוטה – יעילות. אנחנו חוסכים בביצוע מיותר ואתם נהנים משירות איכותי ומתקדם. 

כול הסודות של איתור ובדיקת נזילות מים נחשפים ולמה לא כדאי להזמין אינסטלטור לאתר את הנזילה?

1.אז איך בעצם מאתרים נזילות ללא הרס?

2.כמה דברים על נזקי נזילות מים שלא אומרים לכם!

3.הטכנולגיות המתקדמות לאיתור נזילות המים נחשפות!

4.כן, כן מצלמה תרמית לאיתור נזילות כמה עובדות ומיתוסים שחייבים לשבור!

5.למה לי לשלם על איתור נזילות ולא להזמין אינסטלטור?

6.הפתרון השלם והמקיף לאיתור נזילות מים בחסות SMART PLUMBERS

אז איך בעצם מאתרים נזילות?

איתור ובדיקת נזילות מים מתבצע קודם על ידי תשאול של סוקר נזקי המים את הלקוח, לאחר מספר שאלות ואינדיקציה מהלקוח מאתר הנזילות מבין את הבעיה המוצגת ועל ידי כך מתאים איתור נזילות מותאם אישית לצרכי הבעיה

-כתמי רטיבות ועובש – כתמי רטיבות ועובש בקירות ובתקרת המבנה מהווים סמנים שאותם ניתן לאתר על ידי המצלמה תרמית

-שעון מים רץ וחשבון מים מנופח- יש להבין היכן הסימנים של המים ולמפות את הצנרת באזור המבנה על מנת לאתר את הנזילה במדויק

כמה דברים על נזקי נזילות מים שלא אומרים לכם!

מה שלא רואים לא יודעים. נזילות בדרך כלל אינן נראות לעין ודבר זה מקשה מאד על איתור נזילות מים וכן על תחושת הדחיפות לטפל בהן. עם זאת, מדובר במפגע משמעותי שגורם לנזקים נרחבים שאותם כדאי להכיר:

נזקי מבנה – המים מחלחלים מהר או לאט אל תוך המבנה, מתחתיו ומחוצה לו, כך שנוצרת השפעה על חוזקו ושלמותו. הברזל הקונסטרוקטיבי שיצוק בבטון נוטה להחליד לאורך זמן, תחת השפעת המים. המצב עלול להגיע לכך שהברזל מאבד לחלוטין את חוזקו והופך לחומר אבקתי. הבטון הספוג במים נוטה לתפוח ולהיות פריך בשל החלשות הקשר שלו עם הברזל וחלקיקי הבטון, אך לא רק שכן למקום יחדור עובש שנוטה לפורר כל מה שבסביבתו. לא די בכך והמים בסביבת המבנה ומתחתיו עלולים לגרום לתזוזת קרקע משמעותיות. אם אתם גרים במישור החוף העשיר באדמה, המצב עלול לגרום לתזוזות חריפות במבנה המופיע בבירור כסדקים בקירות , תקרה והרמת רצפות.

נזקי תשתיות – התשתיות שלנו עוברות בעיקר מתחת לרצפה, אך לא רק וגם בקירות וכן בתקרה. מדובר על תשתיות חשמל, מים, ביוב, תקשורת וגז. תשתיות ספוגות מים מתחילות להשתבש תוך זמן קצר ובמיוחד החשמל. חשוב להבין שמדובר במפגע משמעותי המסכן חיים. תשתיות חשמל מושחלות בדרך כלל בתוך שרוולי פלסטיק ואלה לא לגמרי אטומים. חוטי החשמל אמנם מבודדים, אך עם הזמן המים ממסים ומחלישים את הבידודים. כתוצאה מכך מתחילות להופיע הפסקות חשמל מטרידות, עד לכדי שיבוש מלא של מערכת החשמל. במקרים קיצוניים נגרמים קצרים המובילים אף לשריפה. נזקי תשתיות דומים מתחוללים גם על צנרת התקשורת וכן צנרת הגז שנוטה להחליד. מיותר לציין את ההשלכות של דליפת גז מצנרת נחושת חלודה.

נזקי בריאות – בשנים האחרונות אנו עדים לשני מגמות חשובות בתחום הבריאות: יש הרבה יותר מודעות וגם הרבה יותר אנשים שחולים במחלות בעלות אופי אלרגי. הסיבות להתפשטות המחלות שקשורות לרגישות גבוהה הן רבות וכוללות בין היתר מזהמים שמקורם במבנה עצמו. הימצאות עובש או פתוגניים אחרים בתוך המבנה עלולה לגרום ולעורר רגישויות למגוון אלמנטים ובמיוחד לעובש עצמו. מבנים “חולים” מהווים בעיה משמעותית ויש קושי רב להבריא מקומות אלה. צוות SMART-PLUMBERS מסוגל לאתר ולהבריא מבנים בעזרת ציוד מעבדה איכותי לזיהוי עובש וכן ציוד עוצמתי לייבוש מצע תת רצפתי.

נזקי ציוד ומראה – לאחר שהתוודענו לכל המפגעים שמביאים המים כמעט מביך לדבר על אסתטיקה… עם זאת, מחובתנו להתריע גם על עניין זה. עובש המופיע במקומות לחים מרים את הטיח והצבע. נוכל להיתקל בקלות רבה במוך לבנבן מעל הפנלים. עובש זה מעיד על מצע תת רצפתי ספוג מים הנובע מנזילה בצנרת הממוקמת מתחת לרצפות. תופעת עובש נפוצה נוספת היא כתמים כהים המופיעים בעיקר מאחורי ארונות, קירות, וכן בתקרה. כתמים אלה מעידים על נזילות בתקרה, קירות ולחות כללית במקום. נזקים מסוג זה עלולים להופיע גם על הטיח מחוץ למבנה, לכער ולפגוע באטימות הכללית שלו. לכך, אפשר להוסיף גם נזקים לריהוט וכן ציוד נוסף הצמוד לקירות. ברגע שעובש תופס ארון, כבר אין דרך חזרה ומתישהו תידרשו להחליף אותו.

   

הטכנולגיות המתקדמות לאיתור נזילות בצנרת המים והביוב וכשלי איטום נחשפות

איך מבצעים איתור נזילות באמצעים אקוסטיים?

זיהוי מקור הטפטוף באמצעים אקוסטיים – קולות טפטוף יש במצבים שהם עוברת צנרת מים או ביוב בתוך חללי קיר ריקים כמקובל בבניה חכמה. נגמרו הימים שבהם האינסטלטור שלכם נדרש לשמיעה מוזיקלית. הצמדת האוזן לקיר אכן משפרת משמעותית את יכולת השמיעה אך אינה יכולה לאתר במדויק את מיקום הטפטוף. ה Trotec ld6000 שברשותנו בעל יכולת זיהוי טפטופים גם כשמדובר במרחק רב, תוך סינון רעשי רקע. המכשיר מכוון בקלות את המפעיל ישירות לנקודת הנזילה.

איך מבצעים איתור נזילות במצלמה טרמית?

איתור נזילות מים במצלמה טרמית – מצלמה טרמית מהווה אמצעי נהדר לזיהוי לחות וכן את מקורה. כאשר אנו מגיעים למקום עם חשד לנזילה, אנו מוציאים מצלמה טרמית ומתחילים בחיפוש. המצלמה קולטת גלי אינפרא אדום הנפלטים מאזורים חמים.. מכיוון שאזורים לחים פולטים פחות אנרגית חום, הרי נוכל לזהות זאת על הצג ככתם כהה יחסית. ככל שיש יותר לחות וזרימת מים, כך נקבל תמונה כהה יותר על מסך המצלמה. סביר להניח שמקור ה”נביעה” יהיה גם המקום הקר ביותר.

איך מבצעים איתור ומיפוי צנרת?

זיהוי מגנטי למיפוי צנרת – כאמור, במקומות גדולים ובעלי פריסת צנרת רחבה, נדרש לעיתים למיפוי תוואי צנרת במטרה להגיע החלטה מושכלת לגבי אופי הנזילה או סתימה במקום. לשם כך אנו נעזרים ב UT 9000 הגרמני שברשותנו. מדובר למעשה בגלאי מתכות הפועל באמצעות איתור שדות מגנטיים. המפעיל מקשיב לקולות שמפיק המכשיר ומבצע סימוני צנרת בשטח, או על גבי מפה. המיפוי ניתן לביצוע על גבי הקרקע או על משטחי ריצוף, בטון וחיפויים נוספים.

איך מבצעים מיפוי לחות לרטיבות?

זיהוי לחות למיפוי רטיבות – אין אש בלי עשן ואין נזילה בלי רטיבות. כשיש נזילה המים מחפשים את דרכם החוצה ובדרך נספגים בקירות, מתחת לרצפה, תקרות וכן באדמה. באמצעות חיישן רטיבות, ה T660 שלנו, אנו יכולים למפות בדיוק את מסלול הרטיבות בקיר פנימי או חיצוני ולהגיע להחלטה מושכלת לגבי מקורה. כמו כן, אנו גם נעזרת בחיישן זה בכדי למפות אזורי רטיבות תת רצפתית  כחלק מתוכנית הייבוש במקום שמתבצע בעזרת ציוד ייבוש עוצמתי שברשותנו.

איך מבצעים איתור נזילה בגז?

בדיקת נזילות מים בעזרת גז – לעיתים קרובות אנו נדרשים לאיתור נזילה בצנרת קבורה מתחת לקרקע, על פני שטחים גדולים. כאמור, במצבים אלה אנו ממפים את הצנרת ומזרימים דרכה גז ידידותי. לאחר מכן, אנו מבצעים בדיקה לזיהוי דליפת גז בעזרת חיישן איכותי של חברת SEWERIN שמהווה חלק חשוב בארסנל ציוד האיתור שברשותנו. מכיוון שהגז פורץ מן הצנרת בנקודת הנזילה ומתנדף באוויר, יש באפשרותנו לאתר סימני גז בקלות ובמהירות ולשים קץ לנזילה במקום.

איך מבצעים איתור נזילות בעזרת בלון?

איתור נזילות מים בעזרת בלון – נזילות צנרת מתרחשות לעיתים קרובות במקומות קשים לגישה ובמיוחד בפניות. לשם כך יש ברשותנו בלון זיהוי שאותו אנו מחדירים לצנרת החשודה משני צדדים ומנפחים. כתוצאה מכך הצנרת נאטמת ואנו יכולים להזרים מים פנימה. כאשר אנו מגלים ירידה במפלס המים, הרי ברור לנו יש במקום נזילה וכל שנותר הא לפתוח את הקיר או הרצפה ולהחליף את הצנרת התקולה.

איך מבצעים איתור נזילות מים בעזרת השוואת לחץ

איתור נזילות מים באמצעות השוואות לחץ – מערכות מים נדרשות לאטימה מוחלטת. במקרה של נזילה הרי משהו באטימה נפגע, כך שמים משתחררים מהצנרת וגם לחץ. בדיקת לחץ בעזרת מד לחץ והשוואת הלחצים עם הצנרת הראשית יכולה להביא אותנו למסקנה נחרצת לגבי קו המים הפגום. לאחר מכן, כל שיש לעשות הוא להחליף את הצנרת הפגומה או את המחברים. באחד משני קצותיה.

איתור נזילות מים עדיף לבצע עם טכנולגיות מתקדמות

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לאיתור נזילות מים פותרת את הבעיה, מקצרת את תהליך האיתור, ממקדת אותו וחוסכת בנזקים מיותרים. כתוצאה מכך תקלות מאותרות במהירות רבה הרבה יותר, התקלות מטופלות ביעילות והעלות יורדת. אין די בכך ויש צורך בידע וניסיון רב בכל שלבי העבודה, הן ברמת האיתור, בביצוע התיקונים, ייבוש וכן מעקב בהמשך הדרך.

כן,כן מצלמה תרמית לאיתור נזילות כמה עובדות ומיתוסים שחייבים לשבור!

מצלמה תרמית לאיתור נזילות מים היא המותג המוביל בעיני הלקוחות בישראל אז לפניכם כמה  שחייב לשבור!

1.מצלמה תרמית לא מאתרת את הנזילה, אלא סוקר נזקי המים מאתר את הנזילה והמצלמה מהווה ככלי עזר לביצוע האיתור.

2.מצלמה תרמית עובדת על טמפרטורה כך שיכולה להוות לכלי עזר באיתור נזילות מים במבנה אך לא בחצר או בנזילות חיצוניות.

3.כשיש רצפה כפולה זאת אומרת פרקט על הריצוף או ריצוף חדש בהדבקה על הריצוף הישן המצלמה התרמית מתקשה להוות כלי עזר משום ששכבה השנייה של הרצפה חוסמת לה את גלי החום והקור.

העובדות על המצלמה התרמית ולמה היא מלכת איתורי הנזילות בישראל?

1.המצלמה התרמית עובדת על הפרשי טמפרטורה ובכך מראה תמונה מוחשית שבה מופיע הבדלים ובכך עוזרת למפות את הנזילה, כמובן שבכדי לאתר את הנזילה יש להיות מאתר נזילות מוסמך מכון התקנים ועם ידע במערכות מים ובאיטום.

2.המצלמה התרמית עוזרת לנו להבין בתוך מבנה את נזקי הרטיבות מאין המקור שלהם ,ועוזרת לנו לאתר את נזילות הצנרת , אם זה מים חמים ואם זה מים קרים.

3.המצלמה התרמית עוזרת לנו להבין את כשלי האיטום ולראות חדירות מים שלא נראות לעין האנושית אך הינה עובדת ככלי עזר חשוב מאוד שיהיה מאתר נזילות שידע להבין ויהיה מקצועי ביותר.

רוב המצלמות התרמיות בישראל אינן מתאימות לאיתור נזילות מים מסיבה מאוד פשוטה שהרגישות שלהם לטמפרטורות אינן מספיקות לאיתור מים אלא לשימושים אחרים.

האינסטלטור יודע לשחרר סתימות ולתקן נזילות, אך אין מה בכך לאתר נזילה!

הם אינם מוסמכים לאתר את הנזילות ואינם מקצועיים בכדי לאתר נזילות.

בפרק זה למדנו שחשוב הידע והמקצועיות בכדי לעבוד עם המצלמה התרמית לאיתור הנזילה ושיש מקרים בהן המצלמה התרמית הינה מהווה פתרון ממשי .

למה לי לשלם על איתור וגילוי נזילות מים?

שיהיה מוסמך? שיהיה אמין? ומה עם זמין? אצלנו מאמינים שעדיף מוסמך, זמין ואמין. עקרונית, אין מה לבוא בטענות על אינסטלטורים רבים שעושים שימוש בכלים כבדים בכדי לאתר גילוי נזילות מים. מדובר בפרקטיקה וותיקה מאד שאינה דורשת ציוד מתקדם בכדי לאתר נזילות. אכן, לאחר מספר שבירות בנקודות אסטרטגיות, בדרך כלל מאותרת התקלה או לפחות חלקה. לאחר האיתור מתבצע תיקון מערכת האינסטלציה הפגומה, לרבות החלפת צנרת, שחרור סתימות, פתיחת ניקוזים ועוד. לאחר גמר העבודה, נדרשים בעלי המקצוע להתפנות לסגירת כל הנקודות שנפתחו לצורך איתור הנזילה ואלה כוללים החזרת רצפות למקומן, סגירת שברים בקירות, עבודות טיח וכן צבע. חלק מהעבודות דורשות לפעמים המתנה ליבוש, כך שלמעשה נדרשת הגעה נוספת של האינסטלטור להשלמת הביצוע. העיכובים וחוסר הנוחות במצב זה ברורים לגמרי, אך לא די בכך ותהיו בטוחים שאת העלות יגלגל האינסטלטור אליכם. הרי הוא עבד כל כך הרבה ומגיעה לו תמורה מלאה על כך. אין מדובר בתרגיל או בחוסר מקצועיות, אלה בגישה ארכאית ולא יעילה שנובעת לעיתים מחוסר רצון לעשות שינוי ולהתעדכן וכן בשל חוסר עניין להשקיע בטכנולוגיה יקרה ואיכותית.

אז ממה בעצם מורכב בדיקת נזילות מים מחיר:

איתור נזילות ב-500 ש”ח

לאחר שהסברנו קצת על המכשור המתקדם והסמכות של מאתר נזילות, הרי שברור שלא ניתן להעניק שירות מקצועי של איתור נזילות במחיר של  -500 ש”ח (ולהישאר רווחי).

איתור נזילות ב-1000 ש”ח

איתור נזילות במחיר כזה זול אינו בלתי אפשרי, אך דורש יצירתיות ולא מעט מקצועיות על מנת לדעת לעבוד עפ”י חוק ה20/80 ולעשות את ה20% פעולות שיפיקו את ה-80% תוצאות עבור הלקוח – כלומר, ניצול מקסימלי של מאתר נזילות עם מינימום טכנולוגיה . חשוב לדעת שמחיר כזה מצביע בהכרח על התפשרות או באיכות עבודת האיתור, או בהמשך בפתרון הנדרש בכדי למנוע נזק ללא הרס ולתת מענה מוחלט לבעיית הנזילות

איתור נזילות ב-1500 ש”ח

כאן כבר מדובר על תקציב ממוצע של איתור נזילות שלא מעט מאתרים עובדים עימו גם כן מדובר לא מעט פעמים בסריקה תרמית בלבד ,על אף שהסברתי פה כבר שאין לראות במצלמה התרמית כפתרון מוחלט לאיתור נזילות

הערה חשובה ללקוחות: אנו לא  מעוניינים ללכלך או להשמיץ אף מאתר נזילות או אינסטלטור עם מצלמה תרמית. אבל דעו לכם: אם עסק לאיתור נזילות מציע לכם איתור נזילות במחיר של  1000-1500 ש”ח, בדקו טוב טוב מה אתם מקבלים בתמורה. אל תסתפקו בסימונים של יש פה פיצוץ ושם יש נזילה אלא בקשו דוח ממצאים הרשום על ידי עובד מוסמך מכון התקנים הישראלי ובו יהיה רשום איזה מכשור השתמש המאתר, אילו הסמכות עבר, מה הניסיון שלו ובעיקר שיהיה מפורט על נזקי מים והצנרת שלשם כך הוא הוזמן. אנו נתקלים בלא מעט לקוחות שעבדו עם חברות כאלו ואחרות, ושילמו ממיטב כספם ולא היה להם מושג מה הם קיבלו חוץ מדוח ממצאים מקושט עם גרפים מרשימים שאין מאחוריהם הרבה.

אנו אומרים זאת בשל הוותק הרב שלנו בתחום ומכירים לא מעט חברות ועסקים לאיתור נזילות מים

למחירון איתור נזילות לחץ כאן

הפתרון השלם והמקיף לאיתור נזילות מים בחסות מאתר נזילות של SMART PLUMBERS

צוות SMART-PLUMBERS מעדיפים לעבוד אחרת – מהר, יעיל, מדויק ובעלויות נוחות לכל כיס. כשאנשי SMART-PLUMBERS מגיעים למקום, קודם כל מתשאלים את בעל המקום או האחראי, על אופי הבעיה וביחד לומדים להכיר את פריסת מערכות המים והביוב במקום. לאחר שהצוות קיבל תמונת מצב ברורה, אפשר להתחיל בבדיקות איתור נזילות מים במקום. הצוות מוציא ציוד הכולל צילום תרמי, מדי לחץ, בלונים, חיישני איתור נזילות מים מבוססי גז, ציוד אקוסטי ועוד. לאחר זמן קצר מתקבלת תמונה ברורה לגבי מיקום הצנרת, אזורי הרטיבות וכן מקור הנזילה. עם מידע ברור ביד אפשר לתכננן את ביצוע התיקון. מכיוון שהבעיה ברורה ואופן הטיפול ברור גם כן, הרי הפתרון קל, מהיר ופשוט. חשוב להבין שבכדי לתקן צנרת, יש צורך בדרך כלל להשבית את זרימת המים באופן חלקי או מלא. במקומות בהם הדבר בעל רגישות גבוהה, מתכנן הצוות ביחד עם האחראי במקום, את הביצוע בשעות ובימים נוחים. מקומות אלה יכולים להיות קאנטרי קלאב, מתקנים תעשייתיים שונים, מוסדות ציבור כמו בתי ספר ובתי חולים, אך לא רק. צוות SMART-PLUMBERS מתחשב בכולם, גם באנשים פרטיים ומבני מגורים ומבצע עבודות בשעות נוחות, בעיקר בשעות הבוקר, בהן יש הרבה פחות תנועת אנשים.

איך מאתר נזילות מים מבצע איתור נזילות מדויק ללא הרס?

מאתר נזילות מים מבצע איתור נזילה ללא צורך בהרס לפי 3 הפרמטרים העיקרים: צנרת אספקת מים, צנרות ביוב ובעיות איטום. על המאתר לדעת את 3 הפרמטרים בצורה מיטבית על מנת לדעת את מקור הכשל הגורם לנזילה. המאתר משתמש בציוד טכנולגי לאיתור הנזילה על ידי מצלמת אינפרא אדום אשר עוזרת למפות שטחים רטובים ולאתר נזילות ממגוון פרמטרים, מכשיר שמע אקוסטי אשר שומע את צפצוף הנזילה על יידי חיישן שמע מיוחד (מתאים לצנרת אספקת מים),מכשיר גז אשר מריח תערובת מיוחדת וידודתית של גז שמוחדר לצנרות מים נסתרות בשטחים פתוחים על מנת לאתר נזילה במקומות קשים במיוחד, שעון לבדיקת לחץ מים, בלונים מיוחדים לבדיקת צנרות ביוב ומרזבים ועוד.

מה זה מאתר נזילות מים?

מאתר נזילות זוהי הצהרה לגבי אופי ההתנהלות באיתור נזילה במערכת מים, ביוב ואיטום. בעוד שבעל מקצוע רגיל מתמקד בהקמה וטיפול בצנרת ואיטום. מאתר נזילות מתמקד באיתור הנזילה ומתן פתרון באופן ממוקד. כאשר יודעים בדיוק היכן הנזילה, הרי יודעים כיצד לטפל בה, מבלי להסתבך בחפירות מיותרות, שבירת קירות והרמת ריצוף מיותר!

איך מבצעים איתור נזילות מים?

איתור נזילות מים מתבצע על ידי מאתר נזילות מומחה אשר ממוקצע על מצלמת  אינפרא אדום,מכשיר גז ידודתי, ומכשיר שמע אקוסטי.איתור נזילות מים  מתבצע לאחר זיהוי    כתמי רטיבות  במקור חיצוני או פנימי בכול סוגי המבנים או בקבלת חשבון מים גבוהה. איתור נזילות מתבצע לפי בעיות צנרת מים חמים וקרים. צנרות ביוב ומי גשמים ובעיות איטום בתוך מבנה ובחוץ מבנה.

איתור נזילת מים המלצות :

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן