ממוקמים בבני ברק וחושדים בנזילה? עם נזקי מים לא כדאי להמתין ויש לפעול במהירות ונחישות לאיתור מקור הבעיה ופתרונה, זאת מדוע? מפני שכל עיכוב במתן מענה מקיף לבעיות רטיבות מרחיב את היקף הנזקים ומעמיק אותם. נזקים אלה כוללים תזוזת מבנה, בעיות התקלפות טיח, עובש, פגיעה בריהוט ורכוש נוסף, ריחות מעופשים ואף בעיות בריאותיות כרוניות.

בכדי להתמודד נכון עם בעיות נזילה במבנה שבאחריותכם, יש לפנות למומחים באיתור נזילות מים בבני ברק, המסוגלים לספק לכם מענה במהירות וביעילות. לא די בכך ועליכם לוודא שבעלי המקצוע מסוגלים לבצע איתור נזילות מים באמצעים מתקדמים, שמאפשרים איתור מדויק של מקור המים.

חברת סמארט פלמברס מבצעת איתור נזילות מים בבני ברק והסביבה לשביעות רצונם של לקוחות פרטיים, בתים משותפים, בתי עסק, מוסדות ציבור ועוד. עם סמארט פלמברס נהנים משירות מקיף ואפקטיבי המספק מענה מושלם עבור איתור נזילות ופתרון כל רמת נזק במקום.

איתור נזילות מים, המלצות חשובות!

לעיתים קרובות הנזילה נסתרת מהעין ויש צורך לגלות ערנות בכדי להבין שאכן יש בעיה במקום ולפנות למומחי איתור נזילות מים בבני ברק. קבלו מספר סימנים אופייניים:

• טיפטוף, זרימת מים ורטיבות כרונית – כשרואים את המים אין צורך להפעיל את הדמיון כלל. עם זאת, חשוב להבין שהמים נודדים ואין הדבר מעיד על מקורם. לכן, גם אם זיהיתם רטיבות בקירות, תקרה, רצפה או בחוץ, עדיין יש לבצע איתור נזילות בכדי לזהות את המקור ולתקן.

• עובש וריחות מעופשים – לעיתים אנו נוטים להתרגל לעובש בקירות הבית ומאחורי ארונות וחבל. העובש יכול לעיד על נזילה נסתרת, בעיות חלחול  ועלול לגרום לתסמונות בריאותיות כרוניות.

• בעיות בחשמל – עם מערכת החשמל מתחילה “להשתגע”, הרי שמדובר בנורת הזהרה, אליה יש להתייחס גם במישור הבטיחותי. מים החודרים לתשתיות חשמל ותקשורת, עלולים לגרום לזליגה ופגיעה במכשירים ואנשים הנוכחים במקום.

• חשבון מים מנופח – אם קיבלתם חשבון מנופח, יכול להיות בהחלט שאין מדובר בטעות אלה בנזילה המתרחשת איזה זמן. מה עושים? תבדקו ותעקבו אחר שעון המים. כמו כן, כדאי להציץ לניאגרות ולחפש נזילות קבועות לאסלה, אלה עלולות לעלות לנו ביוקר.

• צמחיית מעזבות – גינה פורחת זה יפה, אבל במצבים מסוימים עלול להעלות חשד לנזילות שמקורן במערכת המים והביוב. הצצה מהירה לאזור הצמיחה יכולה להעלות ממצאים חד משמעיים של מים עומדים.

איך פועל מאתר נזילות להשגת תוצאה אפקטיבית?

בדרך כלל, לא מספיק לנחש ויש לבצע זיהוי בעזרת ציוד מתקדם שביכולתו להצביע על מיקום הבעיה בדיוק רב. איך הדבר מתבצע?

מד לחות – בעזרת מד לחות ניתן לאתר קירות לחים ובכך לקבוע את מקור הנזילה. שילוב של מד לחות, עם גלאי מתכות או מד לחץ מאפשר איתור נזילות מים בבני ברק של קו מים בעייתי הקבור בקיר, בדיוק רב.

צילום תרמי – ציוד הדמיה אפקטיבי זה יכול להצביע על הבדלי טמפרטורה באזורים שונים ובכך לכוון את בעלי המקצוע לרטיבות הכלואה מתחת לריצוף ובמקומות נסתרים נוספים.

ציוד אקוסטי – האזנה למקורות הטיפטוף, תוך סינון רעשי רקע, יכולה להביא את מפעיל המכשיר הרגיש הזה לנקודה הנוזלת בדיוק רב. מתאים בעיקר לקירות ורצפה.

זיהוי גז – חיישן לזיהוי דליפות גז ידידותי שמוזרם לצנרת קבורה, יאתר לנו את הנקודה הבעייתית במהירות רבה, גם כשמדובר על פריסת צנרת רחבה ביותר (כמו רשות מוניציפלית).

ציוד נוסף – ארסנל העזרים העומדים לרשותנו, רב ומאפשר לנו להביא לביצוע איתור זיהוי מים בבני ברק עבור כל סוג של בעיה. בלון איטום להשוואת מפלסים, איתור מתכת קבורה במד אלקטרומגנטיות, השוואת לחצים ועוד, עוזרים להגיע למסקנות הנכונות, גם כשמדובר בתקלה מורכבת.

מה עושים עם נזילות? מתקנים במחירים נהדרים!

כל נזילה והפתרון המתאים לה. כשיש בידינו את כל המידע הנדרש, ההחלטה פשוטה והביצוע קולע בול. לא די בכך ואנו נבצע גם ייבוש קירות, תקרה וכן מתחת לריצוף בעזרת ציוד ייעודי ועוצמתי.

כשיש יעילות, ניתן לפתור את הבעיות בקלות ומהירות, כך כולם מרוויחים. אנחנו מסיימים מהר לבצע בדיקת נזילות ואתם נהנים מבית יבש במחירים תחרותיים, וכשאתם מרוצים, אז מגיעים אלינו עוד ועוד לקוחות חדשים…

למידע נוסף על איתור נזילות מים בבני ברק, צלצלו עכשיו למספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן