שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים ברמת גן

גרים ברמת גן והסביבה וחושדים בנזילה במבנה? נזילה היא לא דבר שכדאי להתעלם ממנו, זאת בשל הנזקים הרבים הנגרמים בשל כך. עובש בקירות הבית הנגרם מנזילה, עשוי לפגוע בבריאות השוהים במבנה ולהוביל להתקפי אסטמה, זיהומים ותגובות אלרגיות. כמו כן, הצטברות מים לאורך זמן מחלישה את התשתית, מזרזת קורוזיה ועלולה בסופו של דבר לפגום ביציבות המבנה. לכן, בכדי לתקן את הנזילה יש לאתר אותה במהירות האפשרית, וזאת רק בעזרתם של מקצוענים המומחים באיתור נזילות מים ברמת גן והסביבה. מדוע?

מפני שאיתור נזילות יכול להתברר שמשימה מאתגרת ביותר, גם עבור אינסטלטורים מיומנים ביותר. אז מה עושים?

נזילות מאתרים עם טכנולוגיה חכמה בלבד

איתור נזילה בצנרת ניתן לבצע בשיטה הידנית, או בעזרת מכשירים טכנולוגיים. בשיטה הידנית יש צורך לגשש ולנחש את מקור הנזילה, ולשבור את הקיר בקרבתו. עם זאת, לעתים מקור הנזילה נסתר ומרוחק מהמקום החשוד, ובמקרה כזה השיטה הידנית עשויה לכלול שבירה נרחבת של קירות, הזזת רצפות והרבה בלגן.

עם המכשירים הטכנולוגיים שיש היום בתחום, לא צריך לגשש ולנחש. צילום תרמי מזהה רטיבות במשטח התת רצפתי, מד לחות מאפשר זיהוי של אזור עם אחוזי לחות בעייתיים, ציוד אקוסטי מאתר נזילות בעזרת קליטת קולות הטפטוף, ועוד. כל אלו מאפשרי דיוק רב בהרבה במציאת מקור הנזילה, וחוסכים את הבלגן שנוצר בשבירת קירות והזזת רצפות.

אם זאת, לעתים הנזילה מתרחשת בתשתית מים בקנה מידה גדול. במצב כזה ריבוי קווי המים ומורכבות התשתית הופכים איתור נזילות מים לעסק מסובך. בדיוק בשביל זה אנו מחזיקים גם במכשירים המאפשרים איתור נזילות מים בתשתיות גדולות: כמו השוואות לחץ מאפשרות זיהוי צינור נוזל, או גז המוחדר למערכת נפלט ממקור הנזילה ועוד. ראוי לציין שהגז בו אנו משתמשים לאיתור הדליפה הוא ידידותי לשימוש ואינו פוגע בנוכחים במקום.

תיקון נזילות מהיר ואיכותי

לאחר שקראנו למומחה וביצענו איתור נזילות מים ברמת גן הגיע הזמן לתקן את הנזילה. לא נעים לציין, אבל בעלי מקצוע רבים נוטים לנצל את הבלגן לגבות סכומים גבוהים ופתרונות חלקיים. בכדי להימנע מכך, בדקו מראש כי ההצעה שקיבלתם אכן משתלמת וכן כוללת איתור נזילות בעזרת ציוד איתור איכותי, ביצוע תיקון בסטנדרטים גבוהים וכן ייבוש מלא של נזקי הלחות בגמר העבודות.

בעלי מקצוע רבים  יבצעו עבורכם בנוסף לתיקון, גם פעולות שיקום למערכת, שמטרתן למנוע נזילות בעתיד. החלפת חלקים בעייתיים במערכת מים ישנה תשפר את אמינותה ותאריך את חייה לשנים רבות. תיקון זוויות ניקוז, למשל, ימנעו הצטברות של מים והצפות, והחלפת לקים ישנים ופגיעים בחלקים חדשים תמנע הצפה חוזרת באותו המקום. כמו כן, במקרים בהם רטיבות בקיר במבנה נובעת מנזקי מזג האוויר, חיזוק שכבת האיטום תפתור את הבעיה.

ומה עכשיו? מייבשים את הרטיבות

תיקון הנזילה בהחלט ימנע הגדלה של הנזק, אך אינו פותר את בעיית הלחות במבנה. בכדי להחזיר את אחוזי הלחות באוויר, בקירות וברצפה למצב תקין יש לנקוט בפעולות ייבוש מאסיביות. אלו דורשות מכשור עוצמתי ושקט ועשויות לארוך מספר רב של שעות וימים. מאווררים עוצמתיים מייבשים את קירות הבית והתקרה, צ’ילר הסוחט את הלחות מהאוויר במרתף או בחדר סגור ושואב מותאם השואב את האוויר הלח מתחת לרצפות ומחליף אותו באוויר יבש.

סמארט פלאמברס מבצעת עבור לקוחותיה איתור נזילות מים ברמת גן, תיקון איכותי וייבוש הלחות עד לרמות תקינות. זאת אנחנו מוודאים באמצעות מדידות מדויקות של אחוזי הלחות במצע התת רצפתי בעזרת ערכת מעבדה מתקדמת, ומייבשים עד לקבלת תוצאה אופטימלית.

כותרת משנה

עם מכשור מתקדם מתאפשרת עבודה יעילה לאורך כל הדרך, ובשבילכם זה משתקף גם במחיר. כשלא צריך לבזבז זמן ומשאבים בשבירת קירות והזזת רצפות בעת בדיקת נזילות התהליך מהיר יותר וזול יותר. כמו כן, אנו מאמינים שלקוחות מרוצים יספרו עלינו למכריהם ולכן מקפידים על איתור נזילות מים ברמת גן עם ציוד מתקדם ועל תיקון איכותי. עם ליווי צמוד לאורך כל הדרך, אתם יכולים להיות בטוחים שבסוף התהליך לא יוותר זכר לנזילה ותוכלו לחזור לשגרה מלאה, ומהר.

אם אתם גרים ברמת גן והסביבה וזקוקים לתיקון נזילה, זו הכתובת בשבילכם. לפרטים נוספים על איתור נזילות מים, המלצות וסיוע השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 072-3930090. אנו נשוב אליכם בהקדם עם הצעות משתלמות לתיקון ופתרונות איתור נזילות מים ברמת גן.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן