שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים בנתניה

חושדים בנזילה במבנה וזקוקים לפתרון מהיר? עם הזמן נזילה עלולה לגרום נזקים משמעותיים למבנה, לתשתיות, לאסתטיקה כללית ואף לבריאותם של השוהים בו ולכן יש לטפל בה במהירות ונכון. עם זאת, אחד הקשיים הגדולים ביותר בתיקון נזילה הוא דווקא האיתור שלה.

חשוב לדעת שהתנהלות לא אפקטיבית לאיתור נזילה עלול להוביל בקלות לקירות והרמת רצפות, ואף נזקים משמעותיים יותר. בין אם מדובר בבית המגורים, בית עסק או בתשתית רחבה יותר, איתור נזילות בנתניה הוא עניין הדורש התמחות ייחודית וציוד איתור מדויק.

ככה זה, כשהציוד לאיתור הנזילה איכותי ומתקדם יותר, לא “מתברברים” ומגיעים ישר למקור נזילה.  חברת סמארט פלאמברס מבצעת איתור נזילות מים בנתניה תוך שימוש באמצעים מתקדמים המביאים לפתרון מלא של הבעיה תוך זמן קצר.

רגע… איך אפשר לדעת שיש לי נזילה?

לפני שקוראים למקצוענים בשביל איתור נזילות מים בנתניה, חשוב להיות ערניים ולזהות לבד את סימני הנזילה. סימני רטיבות על הקיר הם בהחלט נורה אדומה, וכתמי מים בקירות והתקרה מצביעים על הצורך בפעולה מידית. כמו כן, חשבון מים גדול או שעון מים המראה פעילות בקנה מידה לא סביר, מראים בבירור שמשהו לא כשורה. גם צמחייה טבעית עבותה באזור מסוים חצר עשויה להוות סימן מובהק למים זורמים, בעיקר בעונת הקיץ החמה.

עם זאת, כדאי לזכור שגם סימני רטיבות ברורים לא בהכרח מציינים את מקור הנזילה. לעתים מקור הנזילה נמצא במרחק רב מהמקום בו הרטיבות מופיעה על פני השטח, ובדיוק לשם כך חשוב להיעזר במומחים בתחום ובציוד מתקדם לאיתור נזילות. אז מה עושים?

ציוד מתקדם לאיתור מושלם

עם ציוד מתקדם וניסיון מתאים, ניתן להתמקד בפתרון מדויק של הבעיה, במינימום מאמץ. בכדי לאתר את הרטיבות במהירות, נעזר צוות סמארט פלמברס בציוד איתור הכולל מד לחות מדויק, ציוד אקוסטי, מד לחץ, חיישן אלקטרומגנטי, מצלמה תרמית ועוד.

לאחר האיתור אנו מבצעים את התיקונים הנדרשים, במטרה להפסיק את הנזילה ולמנוע נזילות בעתיד. קבלו מספר פעולות שהצוות שלנו מבצע לפתרון הבעיה:

• החלפת קווי מים פגומים – לעתים קרובות נזילה נוצרת בקו מים שהיה בעייתי מראש. על צינור המים מופעל לחץ רב, ופגיעה בשלמותו עלולה להוביל לנזילה. החלפת קו המים הפגום בקו חדש או החלפת צנרת ברזל חלודה וישנה יפתרו את הבעיה כליל.

• שיפור זוויות ניקוז – הצפות נגרמות מבעיות שיפועים, הולכת מים וניקוזים סתומים. סביר להניח שטיפול מתאים והגנה מסתימות יפתור את הבעיה כליל.

• תיקון ביוב סתום או פרוץ – המים העולים או מחלחלים מהביוב, עלולים לגרום להצפות וללחות בקנה מידה גדול בבית וגם בגינה. תיקון הסתימה, או החלפת קו צנרת ייתן לכם שקט נפשי לשנים רבות.

• עבודות איטום מחוץ למבנה – קירות, תקרה, חלונות ודלתות, מועדים לפורענות. לשם כך, נבצע עבודות איטום נדרשות ונמנע חזרת הרטיבות בחורף הבא.

ומה עם נזקי הלחות?

תיקון הדליפה הוא אמנם פתרון הבעיה המרכזית, אך המצב לא יחזור לקדמותו באופן מלא עד שלא תיובש הרטיבות באזור הבעייתי. הרטיבות יכולה להצטבר בכמה אופנים: באוויר – זאת במידה ומדובר במרתף או בחדר סגור, בקירות וכן מתחת למרצפות. בכדי לטפל בלחות באוויר קיים צ’ילר הסוחט את הלחות מהאוויר ומייבש אותו. את הקירות ניתן לייבש באמצעות מאווררים עוצמתיים ואת השטח מתחת לרצפות מייבשים באמצעות שואב ייחודי ועוצמתי. כל פעולות הייבוש מבוצעות באופן מדויק ועם מדידת אחוזי לחות בכדי להגיע לתוצאה מיטבית. כמו כן, פעולת הייבוש עשויה לערוך מספר ימים ולכן הציוד שברשותנו הוא שקט, וזאת בכדי לאפשר לכם שגרה עד לסיום העבודה.

מבצעים איתור נזילות במחיר נהדר!

אנו יודעים שעם מים לא משחקים ולכן מספקים לכם שירות מיטבי ועל פי התקן שמשתלמת יותר לכם וגם לנו. איך? כשאתם מרוצים, אנחנו נהנים מלקוחות נאמנים ששמחים לספר עלינו לכל מי שזקוק לביצוע איתור נזילות מים בנתניה והסביבה.

סמארט פלאמברס מבצעים עבורכם איתור נזילות מים בנתניה ומעניקים לכם שירות איכותי במחירים אטרקטיביים. זאת עם טכנולוגיה מתקדמת שהופכת את עבודת התיקון ליעילה ומהירה, ומאפשרת לכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית. לקבלת פרטים נוספים, איתור נזילות מים בנתניה וייעוץ חינמי חייגו עכשיו072-3930090  או השאירו פרטים באתר ונשוב אליכם בהקדם עם פתרונות משתלמים.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן