שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים במודיעין

ממוקמים במודיעין וחושדים בנזילה? כולנו נתקלנו ברטיבות מתחת לרצפות או עובש בקירות הבית שגורר אחריו ריחות לא נעימים. יכול להיות בהחלט שמדובר בנזילה ויש לטפל בכך בהקדם שכן מים עלולים לגרום לנזקים משמעותיים שחלקם לא הפיכים.

עם זאת, כדאי לדעת שביצוע איתור נזילות עלול לגרום לנזק משני בשל שיטת עבודה מסורבלת ולא יעילה. בשיטות איתור וותיקות אלה, מנסה האינסטלטור “לנחש” את מקור הרטיבות בעזרת שבירת קירות והרמת רצפות. כיום, עם טכנולוגיות מתקדמות של איתור, אין צורך בכך כלל.

סמארט פלאמברס מבצעת איתור נזילות מים במודיעין עבור בתים פרטיים, בתי עסק, בתים משותפים, מקומות מסחריים גדולים ועוד. את זאת אנו מבצעים בעזרת המון ניסיון, לצד שימוש אמצעים מתקדמים. הכירו את תהליך הטיפול בנזילות, אותו אנו מבצעים אצל הלקוח:

1. איתור מקור הנזילה

הכירו את ארסנל האמצעים של הצוות שלנו באיתור נזילות מים במודיעין:

• מצלמה תרמית – צילום תרמי מאפשר לנו לזהות ולמפות אזורים ספוגי מים מתחת לריצוף ובמקומות נסתרים אחרים.

• מד לחות –  מד לחות הינו מכשיר שמודד את הלחות ברמת דיוק גבוהה וכך באפשרותנו לאתר את מקור הרטיבות במהירות. אמצעי זה יעיל במיוחד באיתור נזילות צנרת הקבורה בקירות.

• ציוד אקוסטי – ציוד רגיש זה מזהה את צליל טפטופי המים, מסנן רעשי רקע ומאפשר למפעיל לזהות את מקור הנזילה. אמצעי זה מתאים לזיהוי נזילות צנרת בקירות תקרה ולעיתים גם מתחת לרצפות.

• איתור נזילות באמצעות גז – אמצעי זה מאפשר לנו לאתר נזילות בתשתיות קבורות בשטח  גדול ( כמו רשת מים מוניציפלית). בשיטה זו מחדירים גז ידידותי לתשתית הנבדקת ומאתרים דליפות בעזרת ציוד איתור לגז.

• מד לחץ ואמצעים נוספים – השוואות לחצים בצנרת מים, איתור צנרת בעזרת גלאי אלקטרומגנטי, בלון לאיתור סתימות ואמצעים נוספים, מאפשרים איתור נזילות מים במודיעין למהיר, מדויק וללא נזקים מיותרים.

2. טיפול בתקלה

לאחר שמצאנו את מקור הבעיה, הגיעה השעה לטפל בה בצורה הטובה ביותר. עם מידע מדויק ביד, לצוות שלנו קל לקבל החלטות בשטח ולספק פתרון מושלם לנזילה. אנחנו יודעים שהבעיה לא מסתכמת בטיפול בנזילה והנזקים שנוצרו עד עכשיו גם הם צרות משמעותיות. נזקי הלחות שנוצרו במהלך הנזילה עלולים לגרום לריחות לא נעימים, עובש מתפשט ואפילו עשויים לגרום לנזקים בריאותיים כרוניים, לכן אנחנו מתחייבים לטפל גם בבעיה זו.

תוכל להכניס כאן שיטות טיפול בתקלות

3. טיפול בבעיית הלחות לאחר התיקון

ניתן לטפל בבעיות הלחות באמצעות כמה מכשירים שונים בהתאמה לאופי הבעיה. בעזרת מאווררים עוצמתיים ותנורים תלת פאזיים, נייבש קירות, תקרות ורצפות ספוגות מים, תוך הזרמת אוויר טרי וחימום מאסיבי. במקרים בהם, מדובר בחלל סגור יחסית (כמו מרתפים) נעזר בצ’ילרים  שעימם “נסחט” את הלחות מהאוויר למגשים שאותם נפנה, עד לייבוש מלא של המקום. במקרים של רטיבות תת רצפתית נידרש לבצע שאיבת לחות המתבצעת בעזרת ציוד ייחודי, המאפשר לנו להחדיר צינור יניקה מתחת לריצוף.

איכות לצד מחירים ללא תחרות

זה חלק המעניין… מסתבר שבשביל איכות, לא צריך לשלם יותר ובמקרים רבים הרבה פחות. בדיוק כך, סמארט פלמברס מציעה מדיניות מחירים אטרקטיבית ביותר. מה סוד הקסם? יעילות! כאשר איתור נזילות מים במודיעין והביצוע מתבצעים בקלות ומהירות, נחסך כסף ומאמץ. את היעילות אנו תמיד מעדיפים לגלגל אל הלקוחות שלנו שנהנים ממחירים נהדרים ואילו אנחנו זוכים למוניטין יקר ערך.

לפרטים נוספים על איתור נזילות מים במודיעין צלצלו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם במספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם עם פתרונות מתקדמים.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן