שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים ברחובות

גרים ברחובות או הסביבה וסובלים מנזקי רטיבות? חושדים בחלחול מים או נזילות סמויות? יכול להיות בהחלט שיש במקום בעיות רטיבות שאותן כדאי לאתר בהקדם ולחסוך צרות. מלבד הפגיעה האסתטית, נזילה בצנרת ונזקי הלחות הבאים בעקבותיה יכולים להוות פגיעה משמעותית בשלמות המבנה, נזקי טיח, צבע ואף בעיות בתשתיות. כמו כן, חשוב לדעת שעובש אינו רק מכער את הקירות, התקרה והרצפה אלה גם מזיק בריאותית. אז מה עושים כשחושדים בבעיה?

פשוט מאוד, קוראים למומחים המבצעים איתור נזילות מים ברחובות. איתור נזילה בצנרת עלול בהחלט להיות עסק מאתגר ולכן צריך להתייחס אליו ברצינות רבה ולהסתייע בכלי איתור מתאימים. בעלי מקצוע רבים בוחרים לבצע בדיקת נזילות באופן ידני וללא ציוד איתור מהימן, ובכך עשויים לייקר את העבודה, לסבך את המצב ועל התוצאה תידרשו לשלם יותר. למה? איתור נזילות מים ברחובות באופן ידני, גם על ידי בעל מקצוע, הוא פעמים רבות אינו מדויק ומלווה בשבירת קירות והזזת רצפות באזורים חשודים, עד למציאת מקור הבעיה.

איתור נזילות בעזרת כלים מקצועיים

כדי להימנע מהרפתקאות מיותרות, עדיף לפעול חכם ולאתר את הבעיות בעזרת ציוד בדיקה מדויק המאפשר לבצע איתור נזילות מים ברחובות ללא נזקים. אלה כוללים שבירת קירות, הרמת רצפות והצורך לתקן לאחר סיום העבודה. איתור נזילות במצלמה טרמית, מאפשר בקלות ומהירות לאתר שלוליות מים מתחת לריצוף. בעזרת מד לחות נוכל לאתר את מקור הרטיבות בקירות, ועם ציוד אקוסטי מגלה את מקור הנזילה על ידי איתור קולות טפטוף. ברשותנו אמצעים נוספים המספקים לנו תמונה מלאה של מצב העניינים ואלה כוללים מד לחץ לאיתור קווי מים תקולים, בלון לאיתור נזילות בצנרת הביוב ועוד.

סמארט פלאמברס מבצעים איתור נזילות מים ברחובות בעזרת ציוד מתקדם וחדשני עבור בתים פרטיים, בתי עסק וגם תשתיות גדולות יותר שבהן נפעל קצת אחרת. במערכות גדולות (גופים מוניציפליים, מפעלים, שטחי מסר, מוסדות ציבור ועוד) נידרש לפעמים להפעיל גם אמצעים הכוללים איתור דליפות גז ידידותי המוחדר למערכת, מכשיר למיפוי צנרת קבורה ועוד.

מתקנים נזילות מכל הסוגים

תיקון נזילות זו עבודה הדורשת מומחיות וביצוע מתאים שאותו נקבע על פי אופי הבעיה שאותה חשפנו בשלה האיתור. קבלו מספר סוגי בעיות נפוצות בתחום הנזילות:

• נזילות צנרת – פעם, היו פורסים צנרת מים ממתכת הנוטה להחליד וכשיש נזילה, אז יש צרות. בצנרת כזאת נירש להחליף את הקו או ליצור מעקף. גם צינורות הפקס החדשים, עלולים לנזול, אם בשל פגיעה מכנית או חיבורים רופפים.

• בעיות איטום – לעתים קרובות, כאשר מופיע עובש בקירות הבית או בקרבה לתקרה, זהו דווקא סימן לבעיות איטום. במקרה כזה הפתרון הוא חידוש של שכבת איטום בגג, קירות, חלונות ועוד. בעיות איטום רבים יש גם במקלחת וזאת בעיקר בשל בעיות שיפועים.

• שיפועי ניקוז – אם שיפועי הניקוז אינם מתאימים, עלולות להיווצר סתימות והצפות. אנשים מופתעים בכל פעם מחדש לגלות שהקבלן לא טרח לעשות שיפועים טובים במקלחת, מרפסת, גגות ועוד. בעיות שיפועים יש גם בצנרת ביוב ואלה עלולות לגרום לסתימות תכופות.

לאחר שקראנו למומחה המבצע איתור נזילות מים ברחובות וזיהינו את מקור הבעיה, נותר רק תיקון הנזילה והתמודדות עם נזקי רטיבות. בשל הסכנה הבריאותית והנזק למבנה הכרוכים בכך, לאחר תיקון הנזילה יש להקפיד על ניקוי מלא של נזקי הלחות, וזאת בעזרת טכנולוגיית ייבוש איכותית. אנו מספקים ייבוש מלא לאחר התיקון בעזרת מאווררים מותאמים המייבשים את קירות הבית, מכשיר הנקרא צ’ילר שסוחט את הלחות מאוויר ויונק לחות השואב את האוויר הלח מתחת למרצפות ומחליף אותו באוויר יבש. כתוצאה מכך המצע התת רצפתי (חול או סומסום) מתייבש תוך זמן קצר. כל המכשירים שברשותנו עשויים לפעול ברציפות שעות רבות ואף ימים, ולכן הם שקטים ומאפשרים קיום שגרה עד לסיום הייבוש.

כאן נוזלים בכיף

אם אתם גרים ברחובות, הצוות המומחה של סמארט פלאמברס מבצע עבורכם איתור נזילות מים ברחובות ומתקן נזילות על הצד הטוב ביותר, וזאת כדי להחזיר אתכם לשגרה במהירות האפשרית. עם ציוד המתקדם שלנו העבודה יעילה והתוצאות מהירות, ובשבילכם זה עולה פחות. למידע נוסף על איתור נזילות מים, המלצות וייעוץ השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 072-3930090 ונשוב אליכם בהקדם. 

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן