שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות הינו נושא מרכזי ובעל חשיבות רבה בתחום האינסטלציה. זיהוי מהיר של מקור הנזילה, עשוי למנוע נזקים כבדים לרכוש, למבנה וכן לבריאות בני הבית. מדובר בענף מקצועי הדורש מיומנות וכיום ישנן שיטות מתקדמות לאיתור נזילות במצלמה טרמית ללא הרס של קירות או של הרצפה וזאת בעזרת מצלמה טרמית ייעודית. זיהוי נכון ומהיר של מוקד הרטיבות, יביא לחיסכון בזמן עבודה ויביא לפתרון יעיל וממוקד של הבעיה. נזילות יכולות להופיע במגוון דרכים ולבוא לידי ביטוי ברטיבות בקירות, שינוי בצבע המרצפות, טפטוף בברזים ועוד. במקרים רבים, הנזילה אינה גלויה לעין ולכן שימוש במצלמה טרמית הינו חיוני לקבלת מענה יעיל.

השימושים והיתרונות של מצלמה טרמית לאיתור נזילות

טיפול בנזילות חייב להתבצע באופן מהיר שכן נזקי המים הינם רבים ומגוונים בהם: עובש, חלודה, פגיעה אסתטית, ריח רע ועוד. מצלמה טרמית פועלת על בסיס טכנולוגיית אינפרה אדום. המצלמה מזהה הבדלי טמפרטורה במערכת המים והביוב, בקירות וברצפת הבית ובכך מאפשרת מתן מענה ממוקד ויעיל לבעיה. המצלמה הייחודית מאפשרת זיהוי מוקדם של הנזילה ובכך מונעת הרחבת הנזקים. המצלמה הייעודית מספקת תמונה וויזואלית איכותית ברזולוציה גבוהה, כאשר הבדלי טמפרטורה בולטים מהווים אינדיקציה לנזילה. השימוש בטכנולוגיה המתקדמת מספק אחוזי הצלחה גבוהים בפתרון בעיות נזילות. טווח הטמפרטורה של המצלה הטרמית הינו רחב ונע בין 20 – 1,500 מעלות מה שמאפשר דיוק רב.

שירותי אינסטלציה מקצועיים – חיסכון כספי ומניעת נזקים

מצלמות טרמיות פועלות על עיקרון של זיהוי פליטת גלי אינפרה אדום .בכל מקרה של נזילה, מומלץ וחשוב לפנות לאיש מקצוע המתמחה בתחום. Smart Plumbers הינה חברה מובילה באיתור נזילות וייבוש תת רצפתי באופן מדויק ובלתי פולשני. השימוש באמצעים מתקדמים יחסוך לכם כסף רב וימנע נזקים כבדים. החברה הינה בעלת ניסיון של25 שנים ופועלת בהתאם לנהלים, לתקנים ולהסמכות של מכון התקנים הישראלי בתחום שירותי אינסטלציה מתקדמים. אנו מספקים שירות אישי ומענה מקצועי למגזר הפרטי, העסקי, למפעלים וגופים גדולים ועוד וכל זאת בחיוך ובמחירים הוגנים.

ההתקדמות הטכנולוגית משפיעה עלינו בכל תחומי החיים, ויכולה לספק לנו אבחון בעיות ופתרון מהיר. איתור נזילות במצלמה טרמית הינה טכנולוגיה שכזו אשר נכון להיום, נותנת תוצאות מבטיחות ואחד מיתרונותיה הרבים הוא חוסר הפולשנות שבה כך שאין צורך להרוס קירות. עם זאת, התמונות המתקבלות מכילות מידע רב, ודורשות פיענוח מקצועי כדי להבין את הנראה.

מצלמה טרמית משתמשת בהדמיה ומדידה באמצעות אור אינפרא אדום כדי לראות ולמדוד את האנרגיה התרמית הנפלטת מהעצמים, או במקרה שלנו מהצינורות. מצלמות טרמיות עשויות לזהות את אותם אזורים בעייתיים אשר לא נראים באופן גלוי, כך שהיא תזהה נזילות מים נסתרות. המצלמה תוכל לזהות עוד מספר בעיות מעבר לנזילות, כמו רטיבות למשל שאי אפשר להגיע אליה באופן פיסי ולמעשה מבטאת את השלב המוקדם יותר של הנזילה.

מה יכולה לבדוק מצלמה טרמית?

איתור נזילות במצלמה טרמית אינו סוג האבחנה היחיד שאפשרי. המצלמה הטרמית יכולה לזהות גם ליקויי בידוד. לאחר שנראה בבירור כי ישנם הפרשי טמפרטורה משמעותיים בין פנים הבית לחוץ, המצלמה תוכל לזהות את הפגמים בבידוד הקיימים. באמצעות בחינת הטמפרטורות השונות שהתגלו, יכול המאבחן לראות נקודות חריגות אשר יבטאו את מיקום הבידוד החסר. כמובן, שכאשר מתגלה אזור בעייתי פוטנציאלי יש להמשיך בחקירה ולבחון את הבידוד באותה הנקודה.

כמו כן המצלמה הטרמית יכולה למצוא גם את קיומה של דליפה מסדקים וחורים קיימים. בדיקה זו דורשת הגדרת מאפיינים ופרמטרים נוספים למצלמה, כמו למשל שינוי לחץ האוויר בין פנים הבית לחוץ, כדי להגביר את זרימת האוויר ולאלץ אותו לצאת דרך אותם חורים. כשהאוויר החם או הקר מבחוץ יזרום לתוך הבית, המצלמה הטרמית תוכל לתפוס אותו, והבודקים יוכלו להמשיך לחקור נקודות אלו.

איתור נזילות במצלמה טרמית – המקומות הפגיעים לחיפוש

קשה לטפל ולהתמודד עם מקורות נזילה כאשר לא יודעים מהיכן הם מתחילים או היכן הם ממוקמים.

איתור נזילות במצלמה טרמית נועד בדיוק למטרה זו, כאשר הנזילה אינה יכולה להיראות  בעין בלתי מזוינת. עם זאת ישנם אזורים מסוימים בבית אשר עלולים להיות בסיכון לנזילות בהשוואה לאזורים אחרים, כך שסביר להניח כי כל בדיקת נזילות תתחיל מהם. עם זאת, יש לזכור כי בדיקה יסודית לא תתעלם משאר האזורים.

האזורים המסוכנים יותר לנזילות יהיו:

• במטבח – מסביב לכיור, מתחת למדיח הכלים, מאחורי המקרר ומתחת לשיש, וכן מסביב לפתחי אוורור

• חדרי רחצה – סביב אביזרי האינסטלציה והשקעים, נקודות החיבור של המקלחת והאמבטיה, פתחי אוורור, שירותים ובידה, חלונות

• בתוך ומסביב למערכת מיזוג האוויר

• באזור הכביסה – סביב חיבורי מכונת הכביסה והמייבש וכיורי שירות

מי יכול לאתר נזילות במצלמה טרמית?

כאשר מתעורר חשש או חשד לנזילה, קטנה כגדולה, סביר להניח שתהיו מעוניינים לגלות אותה מהר ככל האפשר כדי למנוע התפתחות של בעיות בריאותיות ומבניות כתוצאה מהתפתחות עובש, פטריות וריח חריף. טיבה של הנזילה היא לא להיעלם אלא להמשיך להתפתח, לגדול ולהתרחב גם למקומות סמוכים.

אנו ב Smart plumbers  משתמשים במצלמה טרמית כחלק מערכת איתור הנזילות שלנו כדי למצוא את אותה נזילה נסתרת באחד מצינורות הבית. אנו מאמינים בתהליך של איתור נזילות במצלמה טרמית מכיוון שיתרונה הגדול של המצלמה היא ביכולתה לזהות הבדלים קטנים מאוד בטמפרטורה אשר יספקו עדות למקור הדליפה. יש לנו  ניסיון רב שנים באיתור נזילות כך שאנו יודעים לפענח את התמונות המתקבלות, ויכולים לחסוך לכם את העלות ועוגמת הנפש הכרוכה בשבירת קירות או מרצפות על ידי אינסטלטורים אשר אינם משתמשים בציוד מורכב זה.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן