שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות תת קרקעיות בעזרת ציוד מתקדם 2024

איתור נזילות בצנרות תת קרקעיות בחצרות ובגינות הבית.

נזילות סמויות במקומות שונים שמיקומם אינו מסב נזק אסתטי בהתחלה כמו נזילות בקירות הבית , גוררים אובדן מים רב בשל חוסר הידיעה למתרחש מתחת לאדמה ולכן גורם לבזבוז משמעותי של כסף עם תשלום מים גבוהה במיוחד!

חברת סמארט פלאמברס מבצעת איתור נזילות תת קרקעיות באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ ובעולם! עם השיטות המתקדמות ביותר והמומחים בישראל לאיתור נזילות והניסיון עתיר השנים נוכל לאתר את הנזילה ביעלות ובדיוק של 100% ולאחר מכן תוכלו לבצע תיקון מדויק שימנע הרס רב בנכסכם!

איך מבצעים איתור נזילות תת קרקעיות?

המומחים של חברת סמארט פלאמברס בעלי ניסיון רב באיתור נזילות וכן באבחון מערכות מים מכול הסוגים החל ממלונות ושטחי מסחר גדולים ועד דירות רגילות. עכשיו נסביר לכם את דרכי הפעולה של איתור נזילות תת קרעקיות בעזרת גז במחיר משתלם שכן מונע חפירות הרס וקידוחים אך לפני נומר כמה מילים, איתור נזילות בגז זה הוא ידודתי לסביבה כאשר התרכובת היא 95% חנקן ו5% מימן

כך שאל דאגה זוהי תרוכבת גז מיוחדת למאתר נזילות.

אנו נתחיל באיפיון הנכס עם בעליו ונשאל שאלות על מנת לבנות פרופיל וזאת בשביל לאתר את הנזילה בדיוק המירבי ביותר והמהיר ביותר! לאחר מכן נחבר את הגז למערכת המים החשודה בנזילה ודרך פתח הנזילה הקיימת ידלוף הגז המיוחד שלנו! גז זה אינו ניתן להרחה ואפשר לאתרו רק עם מחשב וסנסור מיוחד אשר מריח את התרכובת ולכן נחבר את המחשב לסנסור ונתחיל לסרוק בשטח החשוד כשאר הגז יעלה למעלה – בוודאי תשאלו איך הגז יעלה מעלה? אז בשל התרכובת המיוחדת גז זה קל משקל מן האוויר ונוטה לעלות מעלה ובכך אנו עוברים עם המיכשור הטגנולגי שלנו ומזהים את הנזילה בדיוק של 100%. אך למאתר נזילות מים לא דרוש אך ורק מכשור אלא גם ידע רב במערכות מים וכן הסמכות וניסיון עתיר שנים בכדי לאתר ולחסוך לכם את החפירות וההרס במלאכת התיקון. בחברתנו תקבלו את איתור הנזילות התת קרקעיות בדיוק של 100%!

היתרונות של שימוש בגז לאיתור נזילות

בעזרת איתור נזילות בגז ניתן לזהות היכן פיצוץ הצנרת, וכן לאתר נזילות במקרים של צנרת מים קרים בתוך הבית בשל חוסר היכולות הטרמיות האיתור יוכל להתבצע גם בבתים, דירות, עסקים ובכול מקום בו יש צנרת מים אפילו בבריכות שחייה.

כאשר מבצעים איתור נזילות בגז אין זה משנה אם הצנרת היא מתכת או פלסטיק כי כאשר יש פיצוץ בצנרת ומים דולפים החוצה כך גם הגז שיוחדר ידלוף החוצה ובכך נאתר את הנזילה!

עכשיו נעבור ליתרונות באיתור נזילות בגז לצנרות תת קרקעיות

איתור מדויק – איתור נזילות סמויות במיוחד בגינות, חצרות ואפילו מתחת ליציקת בטון או אספלט  הם איתור קשה שכן לנו מאתרי הנזילות אין הדמיה טרמית שנותנת לנו את חוש הראיה על מנת  לפתור את בעיית הנזילה. לכן הומצאה השיטה של החדרת הגז והתחלת איתורו בעזרת הסנסור לצד המחשב ובכך מתאפשר לנו לאתר את הנזילה בדיוק של איתור נזילות סמויות בצנרת המים בחצרות  100% ומתן אחריות שכן הנזילה אותרה. בנוסף על כך לאחר איתור נזילה בגז מתאפשר תיקון נקודתי שגורם לחיסכון אדיר בעלויות התיקון.

חסכון כספי – איתור מדויק וללא הרס מונע חפירת בורות, קידוח בבטון/ אספלט וכדומה. כול מטרת האיתור הוא לומר בדיוק מירבי איפה בעיית הנזילה? ובכך תוכלו לתקן בדיוק בנקודה הניזוקה ודבר זה יוריד את מחיר התיקון בשל תיקון מינימלי ותיקון רק דברים שיש עבורם צורך. אנו נאתר את הנזילה עבורכם בדיוק המירבי עם פתרון של 100% הצלחה!

ידידותי לסביבה ולבית –איתור נזילות תת קרקעיות בטכנולוגית הגז אינו פוגע בצנרת אשר נבדקת ואינו פוגע באנשי המקום כמו שאמרנו זהו גז מיוחד לאיתור נזילות וידידותי ועומד בתקנים הדרושים. בנוסף על כך איתור נזילות מדויק ידידותי בשל מניעת הרס בעבודת התיקון הנרחבות כאשר אלו הופכות לכירורגיות. מתבצע תוך שימוש במכשירים ובגזים ידידותיים לסביבה שאינם פוגעים בצנרת המים הנבדקת, בבני אדם או בסביבה. זוהי בדיקה בטיחותית שעומדת בתקנים מחמירים.

 תוצאות ב”LIVE” (בזמן אמת)– איתור נזילות תת קרקעיות מתבצע על ידי מכשור טכנולוגי מתקדם עם מחשב וסנסור להרחת הגז שאנו מחדירים ולאחר מכן מתבצעת סריקה עם מחשב והסנסור עד לאיתור המקום בזמן אמת ומדויק! האיתור מתבצע בצורה היעילה והמהירה ביותר וזהו איתור חכם!

מזמינים רק מאתרי נזילות מומחים! בשביל למנוע תיקונים מיותר אשר גוררות הוצאות מיותרות!

מאתרי נזילות של סמארט פלאמברס יאתרו את הנזילה ב100% דיוק ללא הרס עם כלל הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בארץ ובעולם לצד ניסיון וידע רב במערכות המים.

איתור נזילה הוא עניין למומחים בלבד! אם יש אצלכם חשבון מים גבוהה, קילוף בקירות ועוד

קראו לנו ואנו נאתר במדויק את הנזילה וניתן לך פתרון אשר מותאם לכם אישית!

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן