שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים בהרצליה

גרים בהרצליה וחושדים בנזילה אצלכם? איתור נזילות מבצעים רק בעזרת מומחים בעלי ניסיון ויכולת טכנולוגית למצוא את מקור הבעיה ולפתור אותה במהירות. פתרון מהיר של נזילות במבנה בהחלט יכול לחסוך הסתבכות נוספת, שאותה כבר יהיה מאד קשה לתקן. אין די בכך ויש לייבש קירות, תקרות רטובות וכן מים כלואים שהצטברו במצע התת רצפתי.

חברת סמארט פלמברס מבצעת עבודות איתור נזילות מים בהרצליה, תוך שימוש במגוון אמצעים מתקדמים וכך חוסכת מכם נזקים נוספים ומצמצמת עלויות. הצוות המיומן של סמארט פלמברס מספק שירות מקיף ואיכותי לבתים פרטיים, בתי עסק, מוסדות ציבור, גופים מוניציפליים, מתקני ייצור וכן בתים משותפים.

לא מסתפקים באינסטלטור רגיל

מים נודדים ממקום למקום ועלולים לתעתע בכל אחד, ולכן כשנדרש איתור נזילות מים בהרצליה, לא מסתפקים בניחושים. בדיוק כך, לא כל בעל מקצוע יכול לאתר נזילות ביעילות, גם אם מדובר באדם מיומן ביותר שכן נדרש ציוד איתור רטיבות מתקדם. ארסנל אפקטיבי לאיתור נזילות מים בהרצליה כולל:

• מד לחות – ממכשיר חיוני זה עוזר לנו להגיע בדיוק לנקודת הנזילה בצנרת שמסתתרת בתוך הקיר. ריכוז גבוה של רטיבות בקיר יאותת לנו על מרכז הנזילה ומשם לפתרון הדרך קצרה.

• מצלמה תרמית – המצלמה הזאת מזהה טמפרטורות ומאפשרת לנו לסמן את אזורי הרטיבות הכלואה מתחת לריצוף. רטיבות זאת תיובש בעזרת שואב לחות ייעודי בגמר העבודות.

• ציוד אקוסטי – בעזרת ציוד ייחודי זה, טיפות המים נשמעות היטב, תוך סינון רעשי רקע. מכאן הדרך קצרה לזיהוי מקור הרטיבות בקירות ומקומות נסתרים נוספים.

• זיהוי גז – במערכת מים קבורה שהפרוסה על פני שטח רחב, יש לפעול קצת אחרת. הזרמת גז ידידותי במערכת ההולכה ואיתור נזילה בצנרת בעזרת חיישן גז מביא אותנו במהירות אל מקור הבעיה.

• איתור אלקטרומגנטי – צנרת מתכת תאותר במהירות בעזרת גלאי מתכות, ותמופה. שילוב של מידע חיוני זה עם ציוד זיהוי נוסף תביא אותנו ישרות למקור הנזילה.

ברשותנו ציוד נוסף שמתאים למגוון בדיקות השוואה שונות. אמצעים אלה כוללים בלון, מד לחץ ועוד. שילובים של אמצעים אלה ואמצעים נוספים מספק תשובה חד משמעית לכל תקלת נזילה, נסתרת וגלויה.

לא בטוחים? תבדקו!

לפני שקוראים למקצוענים המבצעים איתור נזילות מים בהרצליה, עדיף קודם לנסות ולהחליט בעצמכם, על סמך הממצאים במקום. קבלו מספר סימנים הדורשים איתור נזילה מקצועי:

אם אתם רואים מים זורמים, טפטוף או סתם שלולית, אז כנראה שפה נדרשת פעולה מהירה. חשוב להבין שגם במצב זה, נדרש איתור שכן המים הפורצים ממקום מסוים אינם מעידים על מקור הנזילה. עם זאת, בדרך כלל הנזילות הרבה פחות ברורות והדרך שלנו לזהותן היא באמצעות סימנים הכוללים זיהוי כתמי לחות, עובש, ריחות בעייתיים, בעיות בחשמל ותקשורת ועוד.

זיהוי נוסף מתבצע בעזרת שעון המים. אם קיבלתם חשבון מים מנופח ושעון המים לא נח לרגע, הרי שיש נזילת מים הנדרשת לטיפול מהיר. החשד המידי במצבים אלה, נופל על הניאגרות שנוטות לדליפה ישירות לתוך האסלה. החלפת גומייה או ניאגרה שלמה, תחסוך לכם הרבה כסף תוך זמן קצר.

מתקנים ומביאים לייבוש המלא, גם במקומות נסתרים…

חרדים לבריאותכם? בצדק! איתור נזילות בהרצליה מהווה רק שלב אחד בדרך להחזרת השפיות לסביבת הפעילות שלכם, תוך שמירה מקסימלית על שגרת החיים במקום. לאחר האיתור אנו מבצעים תיקון של הנזילה, זאת בהתאם לממצאים שהתקבלו בבדיקה. את התיקון אנו מבצעים בעזרת יישום מקצועי, תוך שימוש בחומרים איכותיים ועל פי התקן בלבד. לאחר התיקון אנו מבצעים בדיקות נוספות לווידוא הצלחת התהליך.

אין די בכך ולעיתים קרובות יש גם לייבש. בעזרת ציוד ייעודי ועוצמתי, אנו מייבשים קירות, תקרה, סוחטים לחות מהאוויר במקומות סגורים וכן שואבים לחות ממקומות נסתרים (כמו מתחת לריצוף).

איתור נזילות מים, מחיר משתלם!

רבים חוששים מהמחיר וחבל, מפני שנזקי מים עלולים לעלות והרבה ואילו איתור נזילות מים בהרצליה, מתבצעת באפקטיביות יכולה להתברר כמאד משתלמת. לכן, אין צורך לעצום עין ולא לדחות את הבלתי נמנע, צלצלו עכשיו למספר 072-3930090, או השאירו פרטים ותקבלו מחיר נהדר שיחזיר לכם את השקט לחיים.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן