שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

למה צריך מאתר נזילות?

למרות שאינסטלטור רגיל מסוגל לתקן נזילות, הוא לאו דווקא יכול לאתר את מקום הנזילה עצמו במדויק. זהו המקום שבו מאתר הנזילות מגיע לידי ביטוי. מאתרי נזילות משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות, כמו ציוד גילוי אקוסטי, מצלמות תוך צנרת, מצלמות טרמיות ,קורלורטורים, בהם הם מסוגלים לאתר את מקום הנזילה במדויק ולמנוע נזקים מיותרים שנגרמים על ידי חוסר הבנ

מאתר נזילות מים הוא בעל מקצוע חשוב ויעיל בטיפול בנזילות המתרחשות בבתים ומבנים. החשיבות של זיהוי וטיפול מהירים בנזילות מים אינם רק למניעת נזקים נוספים, אלא גם לשמירה על בריאות המבנה ולחסכון בהוצאות לתיקון עתידי. במאמר זה, נספק מבט מקיף על מאתר נזילות מים ועל חשיבותו בתחום הבנייה בפרט .

איך מאתר נזילות מאתר את הנזילה?

מאתר נזילות מומחה תחילה מתחיל בשאלות כגון,

מתי התחילה הרטיבות?

האם זוהי רטיבות בקיר פנימי או חיצוני?

שעון המים מסתובב?

בוצע תיקון או שיפוץ כלשהו ?

לפי כך יודע לנתב למספר בדיקות שונות כגון בדיקות לחץ מים לשעון על מנת לראות אם צנרת הזנת המים תקינה, בדיקת הצפה עם בלוני פקיקה למערכות הביוב הביתיות על מנת לבדוק את תקינותם, ובדיקת הצפה או סריקה ואיתור הנזילה במצלמה טרמית את הבית על מנת לאתר את מקור חדירת המים בכשלי איטום. המצלמה הטרמית גם עוזרת לאתר נזילות מים בצנרת הבית על ידי הפרשי הטמפרטורה.

איזה סוגי נזילות קיימים?

נזילות מים הן בעיה שגרתית שאנחנו עשויים להתמודד איתה במידה ואנו בעלי נכס, והן עשויות להימנע ממגוון רחב של סיבות. כאן אני אתאר שלושה סוגים עיקריים של נזילות: נזילות מצנרת הזנה של מים חמים וקרים, נזילות ביוב, ונזילות מאיטום של חוץ ופנים.

  1. נזילות מצנרת הזנה של מים חמים וקרים: צנרתות אלו מספקות את המים למגוון המתקנים שבביתנו – מהמקלחת ועד למדשאה שבחצר. נזילה בצנרות אלו יכולה להוביל לבזבוז מים משמעותי, להגברת החשבון, ואף לנזקים במבנה. מאתר נזילות יכול לאתר את מקום הנזילה בדיוק ולתת מענה מדויק לצורך התיקון.
  2. נזילות ביוב: נזילות במערכת הביוב יכולות להתרחש בשל בלאי של הצנרת, חסימות או שגיאות בהתקנה. נזילות אלו יכולות לגרום למגוון בעיות, כולל ריחות לא נעימים, נזקים במבנה, ואף בעיות בריאות ציבורית.
  3. נזילות מאיטום של חוץ ופנים: איטום נכון של מבנים הוא חיוני למניעת נזילות. איטום חיצוני שגוי או שלא נעשה באופן נכון יכול להביא לחדירה של מים למבנה, ולנזקים רבים. נזילות מאיטום פנימי לא תקין אף הם יכולות להוביל לבעיות רטיבות במבנה  שגורם לעובש, ואף לנזקים בריהוט ובמבנה.

בכל מקרה, האיתור של מקום הנזילה הוא השלב הראשון והחיוני בתהליך התיקון. מאתרי נזילות משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת כדי לאתר בדיוק את מקום הנזילה, ולהגביל את הנזק שהנזילה עשויה לגרום.

נזילות, לא רק בקירות…

מאתר נזילות יכול אם כן לאתר נזילות בקירות וגם במקומות המועדים ביותר, אך לא רק בקירות יכולות להתרחש נזילות וכדאי שנכיר את המקומות האחרים המועדים. מה עם הרצפה, גם מתחתיה עשויים לעבור צינורות שונים. מקום נוסף הוא הבריכה שלכם, גם בה עלולות להיות נזילות. נזילות עלולות להיות בכל מקום בו עובר צינור וכמה שהוא יהיה קרוב יותר לפני השטח כך יהיה קל יותר לטפל בו. כל צינור וכל מרזב צריך להיבדק ובסופו של דבר איתור נזילה גם יסייע לנו לשמור על הבריאות וגם ישמור על הכיס שלנו ועל בריאות המבנה.

אז למה לבחור מאתר נזילות של SMART PLUMBERS?

איתור נזילות הוא תהליך מקצועי ומדויק, שזקוק למקצוענים עם ידע רחב וניסיון מרשים. כאשר אתה בוחר בחברת SMART PLUMBERS לאיתור נזילות, אתה מקבל את היתרונות הבאים:

1. **טכנולוגיה מתקדמת:** SMART PLUMBERS משתמשים בכלים טכנולוגיים מובילים בתעשייה, כולל גילוי אקוסטי, מצלמות טרמיות, מצלמות תוך צנרתיות,טכנולגיית גז ועד  לאיתור מדויק של נזילות.

2. **מקצוענות:** צוות SMART PLUMBERS מורכב ממאתרי נזילות מנוסים ומיומנים, שיודעים איך לאתר ולתקן נזילות בצורה יעילה ומקצועית.

3. **שרות לקוחות מעולה:** חברת SMART PLUMBERS מתמקדת בשרות לקוחות מעולה, והיא נותנת תשובות מהירות ומקצועיות לכל שאלה או דאגה שלך.

4. **מחירים תחרותיים:** חברת SMART PLUMBERS מציעה שירותים איכותיים במחירים תחרותיים, מה שמבטיח שתקבל ערך מצוין לכסף שלך.

כאשר אתה בוחר בחברת SMART PLUMBERS, אתה בוחר במקצוענות, אמינות, ושרות לקוחות מעולה. אתה בוחר בששקט הנפשי שלך,שנובע מלדעת שהנכס שלך נמצא בידיים טובות.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן