שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

3 שיטות לאיתור נזילה במצלמה טרמית ללא הרס

זיהיתם אצלכם נזילה? קחו בחשבון שכתם לח, עובש או טפטוף במקום מסוים אינם מעידים על מקור הנזילה, אלה רק על מוצא המים. ככה זה, המים תמיד מחפשים את הדרך הקלה ביותר לחלחל למטה. כתוצאה מכך מסתבר שנקודת הנזילה אינה בהכרח גם נקודת היציאה החוצה למקום הנראה לעין. אז מה עושים? פותחים בחקירה מידית.

עד לא מזמן היה קיים קושי רב לזהות במדויק את מקור הנזילות בצנרת והאינסטלטורים היו נאלצים לבדוק בעזרת שבירת קירות במקומות חשודים. טכנולוגיות חדשות מאפשרות איתור נזילות במצלמה טרמית ולחסוך בשבירת קירות מיותרת.  חברת SMART-PLUMBERS עושה שימוש במצלמה טרמית ובעזרתה מאתרת את מיקומה המדויק של הנזילה בצנרת המים. כתוצאה מכך, אנו מבצעים תיקון במיקום המדויק של התקלה וחוסכים לכם קירות שבורים, לכלוך וכסף. הכירו את המצלמה התרמית, עיקרון הפעולה שלה וכיצד היא הולכת לעזור לכם לפתור נזילות בקלות ובמהירות.

איתור נזילות מהיר מהתקרה, קירות, וכן רצפה

צנרת המים במבנים ממוקמת בתוך קירות, תקרה ורצפה. כאשר יש נזילה בצנרת המים יש קושי מסוים לאתר את התקלה וזאת בעיקר בשל הצורך לשבור קירות, להרים רצפות ולהמר על מיקום הבעיה. מורכבות נוספת שאופיינית למבנים משותפים היא התלות שלנו בשיתוף פעולה מצד השכנים. הקושי בא לידי ביטוי בעיקר כשנדרשת עבודת חציבה וכן נדרשת גישה לצנרת דרך הדירה שלהם בשעות הנוחות לעבודה.

איתור נזילות במצלמה טרמית חוסך לנו מרכיב חשוב במציאת מקור הנזילה ותיקונה. כאשר אנו יודעים בוודאות מהו מקור הנזילה הרבה יותר קל לנו להתנהל להשגת פתרון לבעיה, הן מול בעל המקצוע וגם השכנים. לעיתים קרובות מתברר שמקור התקלה נמצא דווקא בצנרת של השכנים ויש צורך להתנהל מולם ביעילות. כשאנו מציגים ממצאים ברורים לגבי הבעיה, הרי שסביר להניח שהשכנים ישמחו לשתף עמנו פעולה לפתרון מהיר של הבעיה.

צוות SMART-PLUMBERS מבצעים איתור נזילות במצלמה טרמית בצנרת בתים פרטיים, מבני מגורים משותפים, עסקים, מתקני יצור, מוסדות ועוד. לאחר בדיקה מהירה אנו כבר יודעים בדיוק כיצד איכן מקור הנזילה ומסוגלים לתת פתרון מהיר ומדויק. כך ניתן להחזיר במהירות את שגרת החיים במקום.

איתור נזילה במצלמה טרמית

הכירו את עיקרון הפעולה של המצלמה הטרמית

מצלמות טרמיות פועלות על עיקרון פשוט של זיהוי פליטת גלי אינפרה אדום. גלי אור אינפרה אדומים נמצאים מחוץ לטווח הראיה שלנו ולכן אין באפשרותנו לזהות אותם ללא מכשור מתאים. איתור נזילות במצלמה טרמית עושה בדיוק את זה ומאפשרת לנו למעשה “לראות חום” שכן אור אינפרה אדום מייצג פליטת גלים ממקורות חום. במקביל, המצלמה מאפשרת לנו לזהות מקומות בהם יש פחות חום ובכך להבחין בין פערים בטמפרטורות בכל מקום שאליו אנו מכוונים את המצלמה שלנו. כתוצאה מכך אנו יכולים לקבל תמונה של המצב הטרמי במקום ולזהות נקודות הפולטות פחות חום מאזורים אחרים המרמזים על נזילת מים. למה? נזילת מים מקררת את הקיר ואת זאת נראה על הצג של המצלמה הטרמית. מכיוון שהמים נוזלים על פני שטח מסוים בתוך הקיר, נוכל להתרשם לגבי כיוון התנועה שלהם ולזהות את המקור. כל שנותר הוא לחצוב ולהחליף את הצינור התקול.

אנשי SMART-PLUMBERS מבינים בטכנולוגיה ומבצעים איתור נזילות במצלמה טרמית מהמובילות בתחום. בזכות המצלמה הטרמית העבודה מתבצעת בדיוק רב, תוך חיסכון בנזקים ובעליות התיקון.

איתור נזילה בעזרת מצלמה טרמית

איך מתקנים נזילה בצנרת לאחר שאיתרנו אותה?

הדבר תלוי במיקום הנזילה, סוג הצנרת והתקציב. בבתים ישנים רבים ממוקמת צנרת מתכת בקירות. צנרת זאת נוטה להחליד עם השנים ואין דרך איכותית לתקן אותה. במצב זה יש 2 אפשרויות  הכוללות החלפת מקטע בעלות נמוכה יחסית, או שלחלופין תידרש החלפת קו שלם. המהדרין יחליפו את כל הצנרת במקום ומדובר בפרויקט מושקע יותר. הצינורות הישנים יוחלפו בשרוולי פקס מתקדמים שיחוברו לחנוכיית פליז במיקום אסטרטגי. יתרונם הגדול של צינורות הפקס הוא כמובן בתחזוקה. כאשר מזוהה דליפה, כל שצריך לעשות הוא לשלוף את הצינור הפנימי מהשרוול ולהחדיר צינור חדש ללא שבירת קירות כלל.

במקרה ויש שרוולי פקס במקום, הרי יש סיכוי סביר לדליפה כפולה. דליפה ראשונה מגיעה מהצינור הפנימי ואילו השנייה מהשרוול. במצב זה פשוט שולפים את הצינור הפנימי ומחליפים בחדש. זאת אחרי ששללנו בעיית חיבורים שנזילה מהם תגרום להצפת השרוולים בתוך הקירות ונזילה החוצה לקיר. במצב זה עלינו לאתר את המחבר הנוזל ולאטום או להחליף אותו בחדש.

לאחר הבדיקה שמבצעים אנשי SMART-PLUMBERS, מתקבלת יחד עם אנשי המקום הערכה לגבי הביצוע, הצעת מחיר והחלטה לגבי עיתוי הביצוע ואופיו. תהיו בטוחים שבעזרת איתור נזילות במצלמה טרמית משוכללת, אין מצב שאנו מפספסים ואתם תיהנו מתינו מהיר, איכותי ובעלות אטרקטיבית.

איתור נזילה בעזרת מצלמה טרמית חוסך לנו זמן וכסף

איתור נזילות במצלמה טרמית מתבצע במהירות יעילות, תוך חיסכון בזמן עבודה יקר, שכן הוא מקצר את תהליך זיהוי מקור הנזילה. כל שצריך בכדי לאתר נזילה הוא לסרוק בעזרת המצלמה את האזור החשוד בדליפה ו”לטייל” בעקבות המים. שובל המים נראה על גבי הצג עד לנקודת ההתחלה ושם יופיע בדרך כלל כתם כהה וגדול יותר שמייצג שלולית גדולה במקום. כשאין צורך לשבור קירות במספר מקומות, הרי גם אין צורך לתקן ולא לטאטא את הלכלוך שהצטבר במהלך הבדיקה. כתוצאה מכך כולנו חוסכים ומרווחים זמן יקר.

הצוות של SMART-PLUMBERS מסיים את העבודה במהירות, אתם חוזרים לשגרה ואנחנו יכולים לחסוך לכם בהוצאות. למה? כי כשלנו זה משתלם, חשוב לנו לפנק אתכם בעלות נוחה עבור העבודה. זאת כי אנו יודעים שלקוחות מרוצים הם לקוחות נאמנים ומליצי יושר. למידע נוסף על איתור נזילות במצלמה טרמית צלצלו עכשיו למספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לפתרון הדליפה שמטרידה אתכם.

איתור נזילות במצלמה טרמית, כל היתרונות

בארץ, הטכנולוגיה מגיעה לשיאים חדשים. גם בתחום האינסטלציה, טכנולוגיות הייטק החלו להותיר את רישומן. כאשר יש נזילות, אפשר להפעיל את השיטה המתקדמת. איתור נזילות במצלמה טרמית, במקום שיטה של ניסוי וטעיה או ניחוש מושכל. מיד נבין את כל היתרונות של השיטה הזאת.

 

איתור נזילות במצלמה טרמית בלי לחכות לנזק גדול

לפעמים ניתן לזהות בעיה של נזילה, עוד לפני שיש נזק גדול ומשמעותי. דרך מאוד טובה לזהות זאת היא כאשר שמים לב שחשבון המים פתאום עלה. אך השאלה היא מהיכן מגיעה הנזילה. אם לא רוצים לחכות עד שרואים בעיניים את מלוא היקף הנזק, הפתרון פשוט – איתור נזילות במצלמה טרמית. לא צריך לנחש או לשער. בעזרת המצלמה הזאת אפשר לראות, לזהות תקלה או נזילה, בשלב מאוד מוקדם. לא חייבם לחכות עד שרואים נזק על הקיר, מתחת למרצפות ובכל מקום אחר.

בלי לשבור לכם קירות או מרצפות

אם יודעים שיש נזילה אבל לא מצליחים לאתר את מקורה, לא כדאי סתם כך להתחיל לשבור קירות או לנפץ מרצפות. כדי להגיע לצינור הפגום ולהחליף, בעזרת המצלמה יודעים בדיוק לאן צריך לגשת. כך יודעים בדיוק את הנקודות שבהן יש לטפל. בצורה כזאת אפשר להשיג תוצאות עם מינימום טרחה, מינימום זמן. קודם כל, המצלמה מאתרת בדיוק את מקום התקלה. לאחר מכן אפשר להגיע אל הצנרת, בדיוק למקום הרצוי. אחר כך מחליפים את החלק של הצינור ואז אפשר גם ליבש את המקום. הכל נעשה במהירות רבה, במיומנות מקסימלית ומינימום טרחה.

חוסכים לכם בהוצאות

כאשר מאתרים את הנזילה בשלב מוקדם, חסכים כסף. הסיבה מאוד פשוטה, בגלל שלא נוצר נזק משמעותי, גם עלות התיקון היא מינימלית או לכל הפחות, עולה לכם פחות. ככל שמחכים וממתינים, עלות התיקון הופכת ליותר משמעותית. נזילה מינימלית יכולה לחלחל למטה, להגיע לשכנים, ליצור נזק בטיח, להוביל לעובש וצרות אחרות.

אז למי קוראים? שירות בטכנולוגיה מתקדמת

יש לכם נזילה, אסור לאבד זמן. פנו לקבלת שירות יעיל, איכותי וללא פשרות. איתור נזילות במצלמה טרמית בעזרת Smart plumbers. שירות מקצועי, מהיר ובטכנולוגיה מתקדמת.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן