שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים באשדוד

מחפשים מומחים לאיתור נזילות מים באשדוד? מים החודרים למבנה עלולים לגרום לנזקים משמעותיים בתוך זמן קצר, כך שיש לעצור את המפגע בהקדם. מכיוון שבדרך כלל מדובר בנזילות נסתרות, הרי שמדובר באתגר משמעותי גם עבור בעלי מקצוע מנוסים ביותר. לשמחתנו, כיום כבר לא חייבים לשבור קירות ולהרים רצפות בכדי לאתר את הבעיה, שכן יש בנמצא ציוד טכנולוגי המאפשר זיהוי מדויק של מקור הנזילה.

סמארט פלמברס היא חברה שמבצעת איתור נזילות מים באשדוד, תוך שימוש בטכניקות אפקטיביות וטכנולוגיות מתקדמות לאיתור נזילות מים. כחברה עם וותק רב וניסיון, אנו מספקים שירות לאנשים פרטיים, לבתי עסק, למוסדות ציבוריים ועוד, וכל זאת עם תוצאות מהירות ובמחירים אטרקטיביים.

כיצד מזהים נזילות במבנה?

• שלוליות מים – מכיוון שמערכת הביוב והמים במבנים ממוקמת מתחת לרצפות ובתוך הקירות והתקרה, הרי שבמצב של  נזילה נזהה את המפגע רק כאשר המים פורצים או מחלחלים לפני השטח. טפטוף מהתקרה ושלוליות מים חשודות במבנה ובחוץ יכולות להוות אינדיקציה טובה לבעיית נזילה.

• סימני רטיבות – לעיתים קרובות מדובר בנזילה מצומצמת ביותר וזאת תזוהה בשל סימני לחות הכוללים רטיבות בקיר, ריהוט לח, רצפה רטובה או כתמים בתקרה. במצב זה רבים מאווררים את המקום, אך ללא הועיל – שכן מדובר ברטיבות עקשנית המופיעה שוב זמן קצר לאחר סיום האוורור.

• כתמי עובש – אם עדיין לא זיהינו את הרטיבות הרי שתוך זמן קצר יופיע עובש בקירות הבית. העובש מתאפיין בגוון כהה, ריח מעופש או בחומר לבנבן וצמרירי שצומח מעל לפאנלים, מאחורי הריהוט ועל הקירות והרצפה.

• צמחיית מעזבות – אם פתאום במצע הקיץ התחילה לשגשג אצלכם צמחיה עבותה, יכול להיות שלא מדובר בנס אלה בנזילה הנובעת ממערכת המים או הביוב. מדובר בצמחיה אופיינית למדי הכוללת דבקנים, קיקיון ועוד. הצצה לתוך הסבך יכולה להביא ממצאים מהירים של שלוליות, קרקע רטובה ואף זרימת מים.

מהרגע שאנו מזהים נזילה, עלינו לפעול מהר. קודם כל יש לסגור מערכת ברזים חשודה בחנוכייה, לסגור שיבר ראשי, לנעול שירותים, ועוד. מה עכשיו? קוראים למקצוענים המבצעים איתור נזילות מים באשדוד.

איתור נזילות רק בעזרת ציוד מתקדם!

גם כיום כשיש בנמצא ציוד איתור מדויק, “מקצוענים” רבים מעדיפים לנחש את מקור הבעיה ולהתחיל לחצוב. כמעט מיותר לספר לכם שמדובר בפרקטיקה בעייתית, שכן עם מים יש הפתעות וכל הטעיה מתורגמת לנזקים ועיכובים. למעשה, גם כשמדובר בנזילה ברורה לעין כדאי מאד להביא ציוד איתור, בכדי למצוא נזילות נוספות ולזהות רטיבות תת רצפתית הנדרשת לטיפול. הכירו את הציוד הטכנולוגי עמו אנו מבצעים איתור נזילות מים באשדוד:

מד לחות – אין צורך למשש ולנחש, מכשיר זה חזק מאד באיתור כתמי לחות בקירות ותקרה. ריכוז לחות גבוה יצביע על נזילת צנרת או חלחול ומשם הדרך לזיהוי מדויק של התקלה – קצר.

מצלמה תרמית – עם מערכת הדמיה זו, לא מפספסים רטיבות תת רצפתית האופיינית לנזילות צנרת ונזקי הצפה. המצלמה ממפה את האזור תוך זיהוי מקומות קרים האופייניים למצע תת רצפתי ספוג מים.

ציוד אקוסטי – לעיתים הדרך הטובה ביותר לאתר נזילה היא באמצעות הקשבה לקולות הטפטוף, ואת זה עושה מכשיר רגיש המסוגל להצביע בדיוק על מקור הבעיה. זיהוי זה אפקטיבי במיוחד בקירות, ברצפה וכדומה.

עזרים נוספים – מד לחץ יאפשר לנו לבצע השוואה בין קווי מים ובכך לזהות את הקו הבעייתי שנוזל. בדיקת נזילות מים בעזרת חיישן לאיתור גז המתאים לזיהוי בצנרת קבורה. בלון המוחדר לצנרת ביוב יאפשר לנו לאתר נקודות נזילה, ועוד.

טיפול בנזילות מים

איתור נזילות מים באשדוד שבוצע כהלכה ובידי צוות מסור ומיומן משיג תוצאות ברורות. אנו יודעים שבבעיות נזילה יש לטפל היטב, ולכן אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד לצד ביצוע מקצועי ככל שנדרש. לכן אנו נחליף קווי מים בעייתיים, נשפץ ביוב סתום ונוזל, נשפר זוויות וניקוזים, נפנה אתכם לעבודות איטום ועוד.

לאחר סיום העבודות, נבצע בדיקות נוספות לרבות איתור רטיבות תת רצפתית ואם יש צורך נייבש את המקום בעזרת ציוד עוצמתי הכולל משאבות לחות, תנורי ייבוש, מאווררים, וכן צ’ילרים לסחיטת לחות באזורים סגורים.

שירות טוב כולל גם מחירים נוחים

בזכות היעילות שלנו איתור נזילות מים באשדוד מתבצע מהר. את החיסכון אנו תמיד מעדיפים לגלגל ללקוח, זאת מפני שאנו מאמינים שלקוח מרוצה יספר עלינו למכריו. בדיוק כך אתם נהנים ואנחנו מגדילים את קהל הלקוחות שלנו. למידע נוסף, צלצלו עכשיו למספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן