שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איך מבצעים איתור נזילות מים בראשון לציון בקלות ומהירות?

ממוקמים בראשל”צ וחושדים  בסימני רטיבות לאחרונה? עובש לא מפסיק להופיע על הקיר? יכול להיות שמדובר בנזילה סמויה שיש לאתר ולתקן. בין אם מדובר בבית, בעסק או במבנה ציבורי המקיים תשתית מים גדולה, את הנזילה צריך לאתר ולתקן במהירות. אם אתם גרים בסביבה, כדאי לקרוא למומחה המבצע איתור נזילות מים בראשון לציון.

איתור נזילה הוא השלב הראשון והחשוב בדרך לפתרונה, ויש לקחת אותו בכובד ראש. מפתיע לגלות שעדיין בעלי מקצוע רבים בוחרים לנחש ולגשש. זאת למרות החסרונות הרבים הטמונים בפתיחת קירות והרמת רצפות, ולמרות העובדה שכיום קיימים מכשירים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים איתור נזילות מים בדיוק מרבי.

אבל איך אפשר לדעת?

רגע לפני שקוראים למומחים לטובת איתור נזילות מים בראשון לציון, כדאי להכיר את הסימנים הברורים המעידים על נזילה:

• סימני רטיבות – סימני עובש, מוך בפאנלים ועוד. סימנים אלה מופיעים בשל לחות גבוהה בקירות ובתקרה והצפות במשטח התת רצפתי. אלו נגרמים בגלל נזילות, פגעי מזג אוויר הנובעים מבעיות איטום ושיפועים, בנייה רשלנית ועוד.

• קירות מתקלפים – כשהטיח או הצבע מתרוממים ומתקלפים, סביר להניח שהלחות בקירות ובתקרה גבוהה. אלו עשויים להעיד על נזילה בצנרת המים.

• צמחייה פראית – אם בסביבת המבנה צומחת צמחייה פראית ללא השקיה, יש לחשוד שהצמחים מקבלים מים ממקור שאנחנו לא מזהים, וזה נכון בעיקר בעונת הקיץ היבשה. מים זורמים מצינור נוזל הם מקור מים זמין עבור הצמחייה, וזו צריכה לעורר אצלנו חשד.

לאחר שזיהינו את הסימנים, זיהוי של מקור הנזילה עצמו דורש ציוד טכנולוגי איכותי. בעלי מקצוע המנסים לזהות את מקור הנזילה באופן ידני מתחילים “לחפור” באזור החשוד עד שהם מגיעים למקור הנזילה. הבעיה בשיטה זו היא שלעתים מקור הנזילה כלל אינו קרוב לאזור החשוד, וכדי להגיע אליו יש לשבור ולפרק חלק נרחב מקירות ורצפות המבנה. בדיקת נזילות בשיטה זו עלולה לארוך זמן רב ולדרוש תיקון ארוך ויקר.

איתור נזילות מים בראשון לציון עם ציוד מתקדם

עם הטכנולוגיה שלנו, כאב הראש הכרוך באיתור הנזילה יכול להימנע. מגוון רחב של מכשירים מתקדמים מאפשרים איתור נזילות מים בראשון לציון, וזאת במהירות רבה ובלי שבירת קירות מיותרת.

בין המכשירים שלנו ניתן למצוא מכשירים המתאימים לקווי מים מכל הסוגים, מקטנים וביתיים ועד לקווי מים מוסדיים ובקנה מידה גדול. ברשותנו מצלמה תרמית המאפשרת איתור של רטיבות תת-רצפתית מד לחות לאוויר ולקירות וציוד אקוסטי המחפש קולות טפטוף. כמו כן, מד לחץ מאפשר לאתר צינור דולף על ידי מציאת הבדלי לחץ משמעותיים, ובלון גז המוחדר למערכת מסייע למצוא נזילה בתשתית גדולה.

מתקנים, ומחזירים את השפיות למקומה

לאחר שמצאנו את מקור הנזילה צריך לתקן אותה באופן מידי, ולכן כדאי לחפש דיל הכולל בתוכו איתור וגם תיקון של הנזילה. בעלי מקצוע רבים מנצלים את חוסר האונים שאנו חשים לאחר איתור הנזילה כדי להציע דיל יקר ולא משתלם, ולכן כדאי לסגור הכל מראש עם אינסטלטור המציע לכם מחיר הוגן.

כמו כן, כדאי לבדוק אם האינסטלטור מציע גם שיפור וייעול של המערכת. מערכת מים ישנה וחלשה שלא מקבלת תחזוקה ראויה עלולה לפתח בעיות נזילה חוזרות ונשנות, ושיפועי ניקוז שגויים עשויים לצבור מים וליצור הצפות. בעל מקצוע מסור המעוניין להעניק לכם שקט נפשי יכול לתקן עבורכם את התקלה הנוכחית וגם למנוע את התקלה הבאה.

ומה עושים עכשיו? מתקנים את נזקי הלחות!

גם לאחר שתוקנה הנזילה, ברוב המקרים נותרים סימני רטיבות על הקירות והרצפה, עובש בקירות הבית ולחות כבדה באוויר. הרטיבות מהווה בעיה בפני עצמה ועלולה לגרום לנזק משמעותי במבנה וגם בבריאות. לכן ברשותנו מספר מכשירים שתפקידם ייבוש הלחות: מאווררים עוצמתיים לייבוש הקירות, צ’ילר הסוחט את הלחות מהאוויר ומכשיר השואב את המים מתחת לרצפות. הצוות שלנו דואג לתיקון הנזילה, וכן גם לתיקון נזקי הלחות באופן מלא עד לרמות הלחות הזהות לתקן הישראלי.

צוות המומחים של סמארט פלאמברס שמח לספק לכם איתור נזילות מים בראשון לציון ברמה גבוהה וללוות אתכם מהרגע הראשון ועד תיקון מלא של הנזילה ונזקי הלחות. למידע נוסף על איתור נזילות מים, מחיר והתייעצות חייגו למספר 072-393-0090 או השאירו פרטים באתר, ואנו נשוב אליכם עם פתרונות איתור נזילות מים בראשון לציון.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן