שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים ברעננה

כתמי לחות החלו להופיע על קירות הבית ואתם חוששים שמדובר בנזילה? חשבון המים עלה באופן מחשיד? נזילה ונזקי לחות הבאים בעקבותיה ואינם מטופלים כראוי עלולים לגרום לפגיעה ביציבות המבנה, להזיק לריצוף וכמובן לפגום באופן משמעותי באסתטיקה של המקום. כמו כן, ברור לגמרי שאוויר עבש ולח במקום עלול לפגוע משמעותית בבריאות השוהים בו, עד לכדי התפרצות תחלואה כרונית בדרכי הנשימה. לכן, בעת איתור נזילה בצנרת יש לתת מענה מדויק ובמהירות האפשרית. לא בטוחים לגבי נזילה?

בכדי “להציף את בעיה”, יש לבצע בדיקות ראשוניות ולהחליט, האם מדובר בנזילה או בעיית אוורור סטנדרטית. אם, אכן מתברר שמדובר בנזילה, תידרשו לאתר את מקורה. במצב זה הצעד הראשון עבורכם בדרך לפתרון הבעיה הוא קריאה למומחים המבצעים איתור נזילות מים ברעננה. אלו יאתרו עבורכם את מקור הנזילה ויציעו פתרון.

איתור נזילות זה עסק למומחים

איתור נזילות מים ברעננה מורכבת הדורשת מיומנות, וזאת במיוחד אם מדובר בתשתית הקבורה בקירות, תקרה, ריצוף, בקרקע וכן בסביבה רחבת ממדים. בכדי לאתר את מקור הנזילה, “בעלי מקצוע” רבים שוברים את הקיר או מרימים את המרצפות מעל למקום החשוד, ומשם מתחילים לחפור עד למציאת המקור. שיטה זו אורכת זמן, דורשת תיקונים רבים ועלולה לעלות לא מעט, וזאת מפני שפעמים רבות מקור הנזילה כלל לא נמצא במקום בו נמצאים הסימנים. חשוב להבין שאין מדובר בגזירת גורל וקיימות שיטות הרבה יותר יעילות לאיתור נזילות.

סמארט פלאמברס מחזיקה במגוון רחב של מכשור אלקטרוני מתקדם, שתפקידו איתור נזילות מים ברעננה, בין אם מדובר בבית פרטי, בית עסק, מוסד ציבורי, או תשתית גדולה (כמו סביבה מוניציפלית). זאת במינימום זמן וללא נזקים מיותרים. צילום תרמי בעזרת מצלמה ייחודית, למשל, מזהה רטיבות במקור תת-קרקעי ללא הזזת רצפות. ציוד אקוסטי מתקדם מאפשר מציאה של מקור הנזילה על פי רעשי הטפטוף, ומד לחץ מצביע על צינור נוזל באמצעות השוואת לחצים. כמו כן, מד לחות מאפשר איתור מקור נזילה על ידי הצגת נתוני לחות מדויקים שנפלטים מהקיר. בסביבה רחבת ידיים יוחדר גז ידידותי למערכת צינורות וחיישני איתור מתאימים יזהו את מקור הנזילה.

מתקנים את הנזילה, ונפטרים מהצרות הנלוות

ומה אחרי שאיתרנו את הנזילה? השלב הבא הוא תיקון. לעיתים קרובות, נזילה עשויה להיווצר בשל צינור פגום, אך לא רק וישנם עוד מספר גורמים לנזילות שיש להכיר בכדי לטפל בדליפה בצורה מיטבית. דליפות והצפות רבות נוצרות בשל בעיות איטום או בשל זוויות ניקוז שגויות, וסחיפת קרקע עשויה להוביל לכמה נזקים משמעותיים. הטיפול בבעיות אלו, כאשר מבוצע על ידי מקצוענים, פעמים רבות יכלול גם החלפת חלקים ישנים וחידוש מערכת המים למניעת התקלה הבאה וחיסכון בהרבה כאב ראש מיותר.

הבעיה טופלה? יופי! חשוב לדעת שגם לאחר תיקון הדליפה, עדיין לא ניתן לחזור לשגרה שכן את נזקי הלחות שנוצרו יש לתקן מיד לאחר התיקון. לשם כך קיימים מספר מכשירים ייעודיים הפועלים במשך מספר שעות ואף ימים עד להשגת רמות לחות תקניות. מאווררים עוצמתיים מייבשים את רטיבות בקיר, ואת המשטח התת רצפתי מייבשים באמצעות שואב ייחודי, השואב את האוויר הלח ומחליף אותו באוויר יבש. כמו כן, עבור חדרים סגורים כגון מרתף, בהם אין סירקולציה של אוויר, קיים מכשיר הנקרא צ’ילר, הסוחט את הלחות מהאוויר.

איתור נזילות מים ברעננה במחיר משתלם

כאשר ציוד איכותי מקל על ביצוע איתור נזילות מים, מחיר התיקון יורד בהתאם… אנו מקפידים להעניק ללקוחותינו שירות איכותי ומסור ולסייע להם לשוב לשגרה במהירות האפשרית, וכל זאת במחירים נוחים לכל כיס. אנו מאמינים כי לקוחות מרוצים יספרו עלינו לחבריהם, ולכן עבודה ברמה גבוהה יותר משתלמת לכם וגם לנו. אנו נמצאים עם לקוחותינו מהרגע בו נקראנו לביצוע איתור נזילות מים ברעננה, ולאורך כל התיקון והייבוש עד החזרה לשגרה. את עבודתנו אנו מבצעים בעזרת ציוד מתקדם וחדשני לאיתור, תיקון וייבוש מהירים יותר עבורכם.

אנו שמחים להעניק שירותי איתור נזילות מים ברעננה והסביבה ותיקון בעזרת צוות מסור וטכנולוגיה איכותית. לפרטים חייגו למספר 072-3930090 או השאירו פרטים באתר, ונשוב אליכם בהקדם עם פתרונות איתור נזילות מים, המ

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן