שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

כך מבצעים נכון איתור נזילות מים בפתח תקווה

גרים בפתח תקווה וסובלים מנזקי רטיבות? רבים מאתנו חוו בעיות רטיבות בבית בין אם באמבטיה, מטבח, תקרה בחוץ ועוד. כמעט מיותר לציין שרטיבות עלולה לגרום למגוון בעיות שחלקן בלתי הפיכות, לרבות נזקים קונסטרוקטיביים (מבנה), תשתיות, אסתטיקה ואף נזקים בריאותיים כרוניים. לכן איתור נזילות מים בפתח תקווה מן הראוי שיתבצע בהקדם האפשרי בעזרת בעל מקצוע אמין ומיומן.

סמארט פלאמברס היא חברה בעלת מוניטין וניסיון רב שמספקת שירותי איתור נזילות מים בפתח תקווה כבר מעל 25 שנים. אנחנו כאן בשביל להציע ללקוחותינו את הפתרון האיכותי והיעיל ביותר שיש באפשרותנו לבצע.

סימנים המעדים על נזילה במבנה

חוששים שיש אצלכם במבנה נזילה סמויה? אלו כמה סימנים שמעידים על נזילות: עובש מתפשט, כתמי רטיבות על הקיר וצבע מתקלף. במידה והצינור התפוצץ תוכלו לשמוע רעשים חריגים של זרימת מים ואפילו הצפות. אחד הסימנים החשובים שיכולים להעיד על נזילה הוא חשבון מים גבוהה מהרגיל. לכן, חשוב לעקוב אחר חשבון המים ולוודא שעלות מחיר המים אינה גבוהה מהרגיל ובכך לחסוך סכומי כסף גבוהים.

שיטת עבודה יעילה ומתקדמת

לקוחותיה של סמארט פלאמברס נהנים משיטת עבודה מתקדמת שפותרת את הבעיה באופן יעיל ואפקטיבי, תוך הימנעות מקסימלית מנזקים במספר שלבים :

1. איתור מקור ההצפה והנזילה – הרטיבות יכולה להופיע בכל מיני אופנים ובגלל הקושי שנוצר באיתורה, היא עלולה לחזור על עצמה פעמים רבות. לכן יש צורך למצוא את מקור הנזילה באופן מהיר ומדויק, דבר שמתבצע בעזרת ציוד איתור איכותי.

2. תיקון הנזילה – לאחר שמצאנו את מקור הנזילה אנחנו מתחילים לעבוד על פתרון הבעיה. בעזרת הציוד הייחודי שלנו נטפל לכם בבעיה בצורה יעילה. אתם יכולים להיות בטוחים שהתיקון שלנו חוסך הרבה מאוד זמן, כסף וכאב ראש, כל זאת תוך עמידה בתקן הנדרש.

3. ייבוש המבנה לאחר התיקון – גם לאחר שטיפלנו בנזילה , יש לסלק בהקדם את הרטיבות הרבה שהצטברה בתקרה, קירות המבנה, ריצוף ומתחתיו. לכן אנו משתמשים בתנורים ומאווררים מיוחדים שייבשו את כל חלקי המבנה. במקומות סגורים, כמו חניונים ומרתפים, נשתמש בצ’ילרים ה”סוחטים” את הלחות מהאוויר ומנקזים אותו לתוך מתקן ייעודי ובכך מסייעים למניעת היווצרות עובש. לעיתים קרובות המצע התת רצפתי נרטב ומתמלא לחות המטופל במכשיר ייעודי ליניקת לחות השואב אוויר לח מהמשטח התת רצפתי ומחדיר במקומו אוויר טרי ויבש.

איך נוודא שבעיית הרטיבות נפתרה? אנחנו מגיעים לביצוע מעקב בזמן הייבוש ובעזרת ערכות המעבדה שלנו אנחנו נוודא שהקירות והרצפות במקום התייבשו באופן מלא.

עושים שימוש בטכנולוגיה לאיתור נזילות

איתור נזילה במקומות נסתרים מהווה אתגר משמעותי גם עבור בעלי מקצוע וותיקים. אז מה עושים? לסמארט פלאמברס מציעים לכם איתור נזילות מים בפתח תקווה עם ציוד איתור חדשני שמספק מענה עבור כל סוגי התקלות. מתוך מגוון האמצעים שלנו ניתן למצוא: מצלמה טרמית איכותית שמזהה הבדלי טמפרטורה וכך מאתרת שלוליות תת רצפתיות. בנוסף, אנו נעזרים בציוד אקוסטי חדשני שביכולתו לאתר את הסאונד שיוצרת הנזילה ולמצוא את מקור הטפטוף בקיר, ברצפה ובתקרה. כלי ייעודי נוסף הוא מד הלחות שרמת הדיוק הגבוהה שלו מאפשרת לנו לאתר רטיבות נסתרת בקירות, רצפה ותקרה. אמצעים נוספים כוללים גם מד לחץ רגיש שמבצע השוואת לחצים בין קווי מים,  בלון לאיתור נזילות ביוב ועוד.

אנו מסוגלים להתמודד גם עם אתגרים גדולים. איתור נזילות מים בפתח תקווה  עבור תשתיות גדולות (כמו גופים מוניציפליים, מתקני ייצור וכן מתקנים מסחריים אחרים) נדרש לחשיבה ואמצעים קצת אחרים. במצבים אלה נעזר גם באיתור גז ידידותי שמוזרם לצנרת החשודה ואיתור דליפות בעזרת חיישן גז מתאים. לאיתור תוואי צנרת נעזר במד אלקטרומגנטיות (גלאי מתכות) וכן נבחן מפות קיימות.

מחירים הוגנים ומקצועיות ללא פשרות

חשוב לנו לספק שירות איתור נזילות מים בפתח תקווה שמספק מענה הולך ללקוח במחירים אטרקטיביים. אנו יודעים שלקוחות מרוצים הם גם לקוחות נאמנים המביאים שמקדמים אותנו מול קרוביהם. כך אתם נהנים משירות איכותי ואנחנו זוכים לחזק את המוניטין שלנו בצורה טבעית ומפה לאוזן. אם אתם חושדים בנזילה במבנה אל תהססו ואל תמתינו, פנו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות משיחת ייעוץ חינם! התקשרו עכשיו 072-3930090, או השאירו הודעה באתר ונחזור אליכם בהקדם.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן