ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (4)
 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

ייבוש תת רצפתי ללא
מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

*בדיקת אחוזי לחות ללא עלות!
*בהזמנת שירותי ייבוש דירה

תחזרו אלי עם הצעה !

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

ייבוש תת רצפתי מחיר – כל המידע שחשוב לדעת

נזילות בבית קורות לפעמים, ובמרבית המקרים לאחר איתור הנזילה וריקון של הנוזלים הבעיה נפתרה ואנחנו ממשיכים בחיינו כהרגלם. אך מה אפשר לעשות במידה ועדיין נותרו מים לכודים ברצפה? הדבר יכול לקרות גם בעקבות איטום לא איכותי של הרצפות או פיצוץ בצנרת, וחשוב לטפל בבעיה בהקדם. במידה ולא מטפלים במים הכלואים הבעיה יכולה להחמיר ולפוגע בשאר תשתיות הבית. למרבה המזל, יש טכנולוגיה שיכולה לפתור לכם את הבעיה: ייבוש תת רצפתי.

כשאנשים מחפשים בגוגל או בכל מקום אחר ” ייבוש תת רצפתי מחיר ” הם לעיתים קרובות נדהמים ולא מבינים מה עומד מהמחירים שבעלי המקצוע מבקשים מהם. על מנת לנסות להסביר לכם את ההיגיון, אנחנו ב- ” Smart Plumbers ” הכנו מאמר קצר שמסכם את כל מה שצריך לדעת על מחירי ייבוש תת רצפתי.

ייבוש תת רצפתי: מחיר ששווה את ההשקעה?

המחיר אולי נראה לחלק מהאנשים גבוהה או מוגזם, אך האמת היא שהמחיר מתחשב לחלוטין יחסית לתחום. עצם העובדה שמחיר הפרוצדורה נקבע קודם כל על פי כמות המטרים הזקוקים לייבוש כבר יכולה להבטיח לכם שמתבצעת כאן עסקה משתלמת. המדידה נעשית בקפידה על מנת לווסת בין האזורים שזקוקים לטיפול וכאלו שלא, מה שיכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

בנוסף, חשוב לזכור כי בהליך של ייבוש תת רצפתי כלולה גם בדיקת מעבדה של הלחות הקיימת ברצפה. גם איסוף הדגימות ועצם שליחתן למעבדה עולה לא מעט כסף, דבר שמתבטא גם בחשבון הסופי שאתם מקבלים.

אם לסכם זאת – מחירו של תהליך הייבוש התת רצפתי לחלוטין שווה את ההשקעה והוא יכול למנוע נזק ארוך טווח ויקר הרבה יותר לכל בית.

ממה מורכב המחיר של ייבוש תת רצפתי?

ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על מחירו של הייבוש התת רצפתי, אספנו עבורכם את השלושה העיקריים:

 1. כמות המטרים הזקוקים לייבוש – כפי שכבר ציינו, המחיר מתבסס בראש ובראשונה על כמות המטרים הזקוקים לייבוש תת רצפתי מקצועי. במידה ואתם מזינים ברשת את מילות החיפוש ” ייבוש תת רצפתי מחיר ” אתם תיתקלו בעשרות הצעות מחיר שונות אחת מהשנייה, אבל אף אחת מהן לא תהיה מדויקת לנכס שלכם.
 2. אחוזי הלחות הנמצאים מתחת לרצפה – מטרת עצם שליחת הדגימה למעבדה היא לבדוק את אחוזי הלחות הקיימים מתחת לרצפה בעקבות הדליפה או הפיצוץ על מנת להבין מהי שיטת העבודה הנכונה ביותר עבור הבית שלכם. אחוזי לחות שונים דורשים טיפול שונה, ובהתאם גם מחירים שונים של חומרי העבודה, זמן הטיפול ועוד.
 3. סוג המילוי הקיים מתחת לרצפה – המילוי מתחת לריצוף ( נקרא גם צפה ) הוא למעשה החומר שעליו הרצפה בנויה. חשוב לנו, כבעלי מקצוע, להבין מהו חומר הבסיס של הרצפה על מנת להבין כיצד לטפל בה בצורה הטובה ביותר. ישנם כמה סוגי מילויים פופולאריים כיום, בעיקר מילוי סומסום או מילוי חול, וכל אחד מהם דורש צורת טיפול שונה. המחיר עלול להשתנות בעקבות קיום של חומרי מילוי שונים. אנחנו יודעים שאין לכם מה לעשות או כיצד לחסוך בעלויות אלו, אך המודעות לכך חשובה גם כן.

אנחנו מקווים שהצלחנו להסביר לכם קצת יותר לעומק מה עומד מאחורי מחירי ייבוש תת רצפתי, מחיר קטן לשלם עבור שלמות הבית שלכם. אם יש לכם שאלה פרטנית בנוגע לנכס שלכם או שאתם רוצים כבר לקבל הצעת מחיר, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר!

ייבוש תת רצפתי מחיר – ממה הוא מורכב?

אחד מהביטויים הכי פופולאריים בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים בנוגע לייבוש רצפתי הוא “ייבוש תת רצפתי מחיר“, ואנחנו מבינים אותם. אנשים רוצים לדעת מהן העלויות של השירות אותו הם מזמינים. עם זאת, יש קהל נרחב שלא מצליח להבין את ההיגיון שעומד מאחורי המספר שהם מקבלים. אם גם אתם מבולבלים, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא. אספנו עבורכם את כל הפרמטרים שמרכיבים את הצעת המחיר שאיש המקצוע יציע לכם בעבור ייבוש תת רצפתי.

ייבוש תת רצפתי מחיר – הגודל הוא הקובע

בדומה לעבודות תיקונים ושיפוצים אחרות, גם מחירו של ייבוש תת רצפתי נקבע בהתאם לגודל המשטח אותו צריך לייבש. מחיר עבודת ייבוש רצפה של 100 מטרים מרובעים תהיה יקרה יותר ממחיר עבודת ייבוש רצפה של 50 מטרים רבועים. בנוסף, ישנם מקרים בהם המחיר יושפע ממיקומה של הרצפה בבית. למשל, לריצוף בחדר האמבטיה יש סיכון גבוה יותר לסבול מדליפות של מים ורטיבות מריצוף חדר השינה, משום שבאמבטיה ישנם הרבה יותר ברזים ומערכות העברת נוזלים.

עם זאת, חשוב לדעת כי מחיר העבודה הזו הוא מחיר גלובלי בעיקרו, כלומר שמרבית בעלי המקצוע יעניקו לכם מחירים די דומים עבור אותה עבודה בחללים בגדלים קבועים. לכן, אם אתם רוצים לקבל סדר גודל של המחיר אותו אתם צפויים לשלם, כדאי ליצור קשר עם העסק אותו אתם מעוניינים לשכור ולבחון את המחירים שהם מציעים לעומת המתחרים.

המילוי שקיים מתחת לרצפה

כשאתם מקלידים את המילים “ייבוש תת רצפתי מחיר” סביר להניח שאתם לא לוקחים בחשבון פקטור אחד חשוב – המילוי שקיים מתחת לרצפה שלכם. במידה ואתם לא ממש מבינים על מה אנחנו מדברים, בואו נעשה קצת סדר. מתחת לכל ריצוף שהוא ישנה מצה, כלומר מעין מילוי שמשמש כשכבת בסיס בין הקרקע לבין הרצפה. כיום, ישנם שני סוגי מצות מבוקשים במיוחד: מצה מסוג חול ומצה מסוג סומסום, כלומר אבני חצץ קטנטנות.

 סוג המצה שקיים מתחת לריצוף משפיע בצורה ישירה על מחיר העבודה, משום שלכל מצה יש מאפיינים אחרים שיכולים להשפיע על אופי הטיפול בריצוף, ובעיקר הלחות שקיימת בה. לכל חומר יש אחוז לחות אחר שמשפיע על יכולת החומר להתמודד עם נזילות ונוזלים המגיעים אליו. לכן, על מנת לתמחר את העבודה בצורה המדויקת ביותר, יש לבחון את סוג המצה ואת אחוזי הלחות בה בצורה מדוקדקת.

שילוב של מספר פעולות

על מנת לבצע ייבוש תת רצפתי במקום מסוים, עלינו לבחון את מיקומה המדויק של הנזילה או את מקור הנוזלים. לכן, בדרך כלל לא נבצע ייבוש תת רצפתי לבד וללא בדיקות מקדימות. יהיה עלינו לבצע מספר פעולות, לרבות איתור נזילות, בכדי לוודא שאנחנו מטפלים באזור כמה שיותר ממוקד ולא פוגעים בריצוף תקין לחלוטין. יש סיבה לכך ששתי הפעולות האלו נעשות פעמים רבות בצמוד, משום שהן מעניקות לכם שירות כולל ומאפשרות לבעל המקצוע לדעת בדיוק מה הוא עושה. חשוב שתדעו כי בעלי מקצוע רבים מציעים מחירים אטרקטיביים שכוללים גם את עלות שירות איתור הנזילות וגם את שירות הטיפול בהן באמצעות ייבוש תת רצפתי.

ייבוש תת רצפתי מחיר – למה לא קיים מחיר קבוע?

אנחנו רגילים שלשירותים מסוימים שאנחנו מחפשים יש מחירים קבועים. אנשים חושבים שכמו שלמנה במסעדה יש תפריט קבוע, כך צריך להיות למגוון אחר של שירותים וטיפולים שהם מזמינים מבעלי מקצוע. כל בעל מקצוע, בעיקר אם הוא פועל בעולמות השיפוצים והתיקונים הביתיים, יודע שמחיר קבוע לעבודות מסוג זה פשוט לא עובד. אם גם אתם חיפשתם ברשת “ייבוש תת רצפתי מחיר” ולא הצלחתם להבין למה אתם לא מוצאים הצעת מחיר אחת קבועה, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

ייבוש תת רצפתי : מחיר קבוע פשוט יהיה לא מדויק

הדירות והמבנים הקיימים ברחבי ישראל שונים מאוד זה מזה. לא פעם אנחנו נתקלים במבנים שונים לחלוטין שנמצאים באותו הרחוב, כך שגם המיקום הגיאוגרפי של הנכס לא מבטיח שעלות התיקונים שלו תהיה דומה לזה שנמצא לצידו. אנחנו, אנשי המקצוע, יכולים להעניק מחיר קבוע לשירות מסוים רק כאשר הוא לא מושפע בקלות מפרמטרים שונים. כאשר מדובר בעבודה כמו ייבוש תת רצפתי, תהליך שמורכב ומנוהל על ידי גורמים רבים, הענקת מחיר זהה לכל עבודת ייבוש תהיה פשוט פעולה לא מקצועית.

יש לקחת בחשבון גם את זמן ההמתנה

בניגוד לשירותים אחרים שאנחנו מציעים בעולמות איתור הנזילות וטיפול בתקלות בבית, לאחר שאנחנו מסיימים לבצע ייבוש תת רצפתי לא יהיה ניתן לחזור באופן מידי לשגרת החיים שאתם רגילים אליה. בכדי לוודא שהעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר, ושלא יהיה צורך בעבודות נוספות, יהיה עלינו לתת לרצפה זמן להתייבש במלואה לפני שנוכל לדעת האם הטיפול עבד כמו שצריך. משך ההמתנה תלוי בסוג המילוי שנמצא מתחת לרצפות, אך לרוב יהיה מדובר בתקופה שבין 3 ל-5 שבועות לפחות.

חומר המילוי משפיע רבות על עבודתנו, ובכך גם על המחיר. המאפיינים של החומרים השונים משפיעים על הדרך בה אנחנו עובדים ועל הכלים בהם נבחר להשתמש, מה שישפיע גם על הצעת המחיר שתקבלו מאיתנו. לכן, חשוב לדעת מראש מהו סוג מילוי הרצפות שקיים אצלכם בנכס ולהתכונן לכך מראש. סוגי מילויים שונים דורשים זמן המתנה שונה, לצד דרכי טיפול שונות בנזילות הקיימות. כל אלו ישפיעו על המחיר שנבקש מכם בעבור העבודה, ויש להבין זאת לפני שנצא לדרך.

ומה עם מקרים שדורשים בדיקות נוספות?

לאורך השנים, יצא לנו להיתקל לא פעם במקרים בהם תהליך הייבוש שביצענו בנכס מסוים גרר אחריו צורך בבדיקות מקיפות יותר. למה? ישנם מקרים בהם משימת הייבוש הראשונית שביצענו לא צלחה, והנכס יסבול מנזילות תת רצפתיות חוזרות. במקרים אלו, יהיה עלינו לבצע שורה של בדיקות מעבדה בכדי להבין מהו מקור הבעיה ומדוע הנזילות פשוט לא מפסיקות. מן הסתם, גם בדיקות אלו עולות כסף, והשכלול שלהן במחיר לא יופיע כאשר תחפשו בגוגל “ייבוש תת רצפתי מחיר”. חשוב לזכור כי בדיקות אלו לא נדרשות בכל פעם, לכן אנחנו לא גובים עליהן תשלום. עם זאת, יש להיות מודעים לכך שהצורך בהן יעלה, וזוהי סיבה נוספת לכך שאנחנו לא יכולים להעניק לעבודה זו מחיר קבוע עבור כל דורש.

אנחנו ב”Smart Plumbers” מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בעניין המחיר, ובפעם הבאה שתחפשו ברשת “ייבוש תת רצפתי מחיר” תוכלו להבין את ההיגיון שעומד מאחוריו. במידה ואתם זקוקים לשירות זה, צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל ימות השבוע ולסייע לכם להנות מרצפה יבשה ונעימה. נשמח לענות על שאלות נוספות שיש לכם דרך הטלפון שלנו: 072-3930090.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

אזורי שירות לייבוש תת רצפתי

מאמרים על ייבוש תת רצפתי

דילוג לתוכן