שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות בצנרת

איתור נזילה בצנרת מתבצע כאשר מתעורר חשד אצלכם בנזילה פעילה!

יש להבין שכאשר נזילה מתגלה אם זה אחרי כמה שעות ואפילו אם אחרי שבוע , ברגע שמתחילה הנזילה היא מתפשת לכול עבר וגורמת נזק ועל כן יש לערוך איתור מהיר שתוכלו לטפל בנזילה ולתקנה בצורה המהירה ביותר! יש להבין כי כול נזילה חייבת לקבל טיפול קטנה כגדולה!

אז מתי מאתרים את הנזילה בצנרת? כאשר יש סימני רטיבות ברחבי הבית יש להבין את מקורם!

גם כאשר יש חשבון מים חריג ומנופח יש להבין שישנה נזילת מים אשר המקור של לא ידוע ומחייב אותכם בטיפול מהיר ויעיל. נכון יש מקרים נדירים בהם אין כתמי רטיבות ועדין יש תצרוכת מים גבוהה מן הרגיל אך יש להבין שלפעמים נזילות מים יכולות להיות סמויות והנזק עוד עתיד לבוא במהרה! על כול מקרה אם אתם חשים בריח של עובש, טחב ורטיבות ברחבי הבית זה יכול להיות בעקבות נזילה בצנרת ועל כך יש לבצע איתור חכם יעיל ומהיר! חברת 000000 תאתר את הנזילה בדיוק של 100% ! המומחים שלנו יבוא עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בעולם וזאת לצד שיטות מקצועיות וניסיון רב שיקנה להם את היכולת לאתר את הנזילה ללא הרס בכלל!

אלו צנרות קיימות ואיך מאבחנים את הנזילה בצנרת?

1. צנרת מים חמים.

2. צנרת מים קרים.

3. צנרת דולחין/ ביוב.

אבחון מקור הנזילה בצנרת:

בשביל לאתר איזו צנרת עם נזילה תחילה נבדוק לחץ מים בצנרת אספקה של מים חמים ובצנרת אספקה של מים חמים, לאחר מכן נעשה בדיקה בעזרת בלונים מיוחדים לצנרת אספקת מי הדולחין(ביוב) במידה והבעיה נמצאה במים החמים אנו נתחיל בסריקה טרמית ברחבי הבית או הנכס עד למציאת מקור הנזילה בדיוק! במידה והנזילה היא בצנרת אספקה מים קרים,המצלמה הטרמית לא תוכל לגלות את הנזילה בשל הבדלי הטמפרטורות לכן נחדיר מים חמים או נפעל באיתור נזילות בגז או במכשיר אלקטרו אקוסטי שבעזרתם נאתר את הנזילה ב100% דיוק.

במידה וצנרת הדולחין פגועה נבצע שם החדרה מצלמה של סיב אופטי ונאתר את מקור הכשל המדוייק!

איתור נזילות בצנרת עושים רק אצל מומחים

ישנם שני דרכים לאיתור נזילות בצנרת והם איתור נזילה בצנרת באמצעות מומחה בתחום לצד טכנולוגיה מתקדמת או ניסוי וטעיה. למרות הטכנולוגיה הרבה אינסטלטורים רגילים ממשיכים לשבור קירות ורצפות בשל חוסר הידע במערכות מים על מנת לאתר את הנזילה . חשוב להבין גם שיש את הציוד הטוב ביותר יש לדעת איך לאתר את הנזילה ולדבוק בשיטות המתקדמות ביותר לצד הידע המקצועי והניסיון החשוב.

הידע והטכנולוגיה שלנו חוסכים לכם קירות שבורים

היכולת לאתר נזילות מים לא טמונה בכול חברה או בכול אינסטלטור פרטי.

אם הזמנתם שירות והם אינם יכולים לתת שירות של איתור נזילות מדויק ב 100%!

אתם צריכים לדעת שאיתור נזילות מים צריך לעשות על ידי חברה רצינית ומוכרת, ושהבדיקה תעשה ללא הרס תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת שמסוגלת לצד מאתר מומחה לאתר את הנזילה במהירות ובקלות.

המאתר שלנו אף פעם לא מפספס את הנזילה ותמיד מקבל תמונה מצב על המצב בנכס.

חשוב להבין שאיתור מדויק מונע המון הרס והוצאות כספיות שלא לצורך, פעם לדוגמא היה צורך בניחוש וטעיה עד לקבלת התיקון או החלפת כול המערכות הקיימות היום לעומת זאת בעזרת איתור נזילות חכם בצנרת אנו נעניק לך איתור מושלם בדיוק של 100% וכך תוכלו לבצע איתור כירוגי שיחסוך לכם הרס בנכס וכמובן כסף שאין כלל צורך להוציא על החלפת תשתית שלמה.

צוות המומחים שלנו עובדים ברמה הגבוהה ביותר בישראל במהירות ויעילות עם דיוק של 100% במחיר לאיתור נזילות הטוב ביותר לצד התוצאה הטובה ביותר! כשהמומחים מגיעים לנכס קודם כול הם מתחילים בתשאול  הבעלים או ממונה מטעמו, כך הם מבינים את הבעיה שהתעוררה ולומדים להכיר את  המבנה ותכנונו וכן את הבעיות הנלוות של לשם כך קראו לנו!

כך מאתר נזילות מומחה מבין את תמונת המצב ולאחר מכן מתחיל איתור נזילות מקצועי וטכנולוגי לצד אינדיקציה על המקום. המאתרים מוצאים את הציוד לעבודת האיתור ביניהם נמצא המצלמה הטרמית , מכשיר אלקטרו אקוסטי , מחשב עם סנסור לגילוי בעזרת גז, בלונים, מד לחץ, סיב אופטי ועוד. לאחר זמן מה אחרי הסריקה הטרמית הראשונית מתקבלת תמונה מצב די ברורה על אזורי הרטיבות החזקים וכן צנרות אספקת המים. לאחר מכן המאתר  ממשיך לבדיקות נוספות ולבסוף מגיע לתוצאה הרצויה והיא איתור נזילות מים בצנרת ללא הרס עם דיוק של 100% !

התוצאה הרצויה נותנת לכם מענה לתיקון מקומי באופן כירורגי ללא שיפוץ כולל והרס לדירה וכמובן כולם יודעים שברגע שיש שיפוץ העלויות מדלגות עת עת ועל שם כך הינכם מזמינים איתור!

אנו נבצע את מלאכת האיתור בזמן המתאים עבורכם ונכסיכם כך לדוגמא אם זה עסק או מוסד תעשייתי אנו נתחשב בכך שיש לקוחות והינכם צריכים להמשיך בתפעול העסק כמו גם בתי ספר וגני ילדים שמשעות הבוקר המוקדמות ועד הצהרים עובדים נוכל לתת שעות בשעות אחר הצהרים והכול על מנת לשמור על השגרה לצד פתרון מותאם אישית! אך אין זה אומר שאפשר לדחות את פעולת האיתור אלא ההפך הוא נכון עדיף לאתר כמה שיותר מוקדם בכדי למנוע נזקי מים שעתידים לבוא!

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן