שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

כיצד מבצעים איתור נזילות מים בחולון?

ממוקמים בחולון וחוששים מנזילות מים אצלכם? איתור מקור הנזילה מהווה אתגר משמעותי, גם עבור בעלי מקצוע מנוסים. עם זאת, שימוש בטכנולוגיות זיהוי איכותיות יכולה להביא לתוצאות מדויקות ומהירות, ללא ניחושים ופספוסים. לכן, כשאתם בוחרים שירות לאיתור נזילה אצלכם, חשוב שתוודאו שאכן, מדובר במישהו אמין ובעל יכולת ביצוע ברורה והכוונה גם לציוד איתור רטיבות מתקדם.

חברת סמארט פלמברס מספקת שרותי איתור נזילות מים בחולון והסביבה, עבור מגוון לקוחותיה הכוללים בתים פרטיים, מתחמים עסקיים, מוסדות ציבור וכן מתקני יצור. צוות סמרט פלמברס מבצע איתור נזילות מים בחולון, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וביצוע תיקונים בהתאם לתוצאות המתקבלות בבדיקה.

בוחנים את המצב במקום

לעיתים קרובות יש קושי רב לאתר את הנזילות שכן המים מסתתרים מתחת לריצוף, נוזלים מהתקרה, גורמים לרטיבות בקיר אחד או יותר, מחלחלים בקרקע ועוד. לכן, עין בלתי מיומנת עלולה לפספס את הנזילה זמן רב וגם כשכבר ברור שיש בעיה, יש קושי רב לאתר את מקורה.

לכן, כשאנו מבצעים איתור נזילות מים בחולון, אנו קודם כל מתחילים בתשאול האחראים במקום וכן מבצעים סריקה מהירה. קירות לחים, רצפות ספוגות מים, כתמים בתקרה וקרקע מוצפת יכולים לרמוז על אופי הבעיה. אין די בכך וגם סימני עובש, רצפות מורמות, סדקים ועוד, יכולים לאותת על בעיות עמוקות הנדרשות לטיפול מידי.

בדיקות ואיתור בעזרת ציוד מתקדם

עם ממצאים ראשוניים ביד, אפשר לצאת לדרך ולהתחיל באיתור מקור הנזילה. עובש בפאנלים ורצפות רטובות יכוון אותנו לביצוע בדיקת נזילות בקווי מים או ביוב. צימוח פראי בחצר ושלולית גדולה, יביאו אותנו לאיתור נזילות ביוב ומים בסביבתו החיצונית של המבנה. נזילות בתקרה יצביעו על בעיות צנרת או איטום בחלק העליון של המבנה. בעיות איטום יכולות להתגלות גם באזורים סגורים ונמוכים (כמו מרתפים) ואלה יאופיינו בריחות מעופשים, עובש בקירות הבית ועוד.

את הבדיקות עבור איתור נזילות מים בחולון אנו מבצעים בעזרת ציוד מתקדם הכולל מד לחות לזיהוי כתמי לחות נסתרים בקירות שיצביעו על נזילה בצנרת. מצלמה תרמית תעזור לנו למפות רטיבות תת רצפתית ותשמש אותנו בהמשך ליבוש במקומות נסתרים. ציוד אקוסטי יאפשר לנו “להקשיב” לטפטופים בקירות ויצביעו על נזילות הכוללות בעיקר בעיות צנרת או חלחול מהגג. בנוסף לכך, נוכל לעשות שימוש במד לחץ להשוואת לחצים בקווי מים, איתור נזילה בצנרת מתכת קבורה בעזרת גלאי אלקטרומגנטי וכן בלון ייחודי המאתר נזילות ביוב. מה לגבי איתור נזילות מים בחולון שמתפרסות בתשתיות הקבורות בשטח גדול? אין בעיה! פה נכנסת טכניקה אפקטיבית ביותר של איתור דליפות באמצעות גז המוחדר למערכת ההולכה וזיהוי נקודות לשיפוץ.

ביצוע תיקוני אינסטלציה

בשלב זה, אנו מבינים היטב את אופי התקלה ולכן יש ביכולתנו לספק לכם מענה מדויק ואמין שיספק לכם שקט נפשי לשנים רבות. את זאת, אנו עושים בעזרת ביצוע מקצועי ושימוש בחומרים איכותיים בלבד. החלפת קווי צנרת מהשרוולים, פתיחת קוו ביוב והחלפת חלקים תקולים בנקודות אסטרטגיות, איטומים, שיפור שיפועים ועוד כנדרש.

טיפול בנזקי מים

תהיו בטוחים שלאחר הביצוע שלנו, הבעיה תעלם לחלוטין, אך עדיין יש צורך לבצע טיפול בנזקים שהתעוררו עם הזמן. נזקים אלה כוללים קירות, רצפות ותקרות לחות. לא די בכך וסביר להניח שיופיעו גם בעיות עובש המסכנות את בריאות הנוכחים במקום. כמו כן יתכנו גם סדקים בקירות, רצפות מורמות וכן טיח מתקלף. בעיה מאתגרת נוספת שנדרש לה היא רטיבות תת רצפתית, המצריכה טיפול מיוחד.

לצורך ייבוש עומד לרשותנו ארסנל של ציוד ייבוש עוצמתי שכולל מאווררים גדולים, תנורים, צ’ילרים לסחיטת לחות באזורים סגורים וכן ציוד ייעודי ליניקת לחות תת רצפתית. ציוד זה יופעל אצלכם, ככל שנדרש עד להשגת התוצאה המיוחלת של רמות לחות תקניות. לאחר מכן, נוכל להתפנות לשאר הבעיות שהוצגו.

תוצאה מושלמת במחיר שווה

עם שירות יעיל ומקיף ניתן לקבל מחירים נהדרים. בדיוק כך, כשאתם נהנים משירות אפקטיבי ומהיר, איתור נזילות מים, מחיר אינו מהווה בעיה ומתכווץ בהתאם. החיסכון בזמן, הפעולות המדויקות והביצוע המושלם, מביאים לכם ערך ממנו תיהנו כבר מהרגע הראשון ולשנים רבות. למידע נוסף על איתור נזילות מים בחולון צלצלו עכשיו למספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, עם הצעה שתוריד לכם אבן מהלב.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן