שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

צילום תרמי – כך מאתרים נזילות בקלות

הדרך היעילה ביותר לאתר נזילות כיום היא בעזרת צילום תרמי. אנשי מקצוע שמתמחים באיתור נזילות עושים שימוש בציוד מתקדם אשר מאפשר להם לזהות באופן מדויק את מצב הצנרת ובכך להעריך האם נדרש לטפל בנזילות בחלקים כאלה או אחרים. כך שאם אתם רוצים לבדוק את הצנרת שלכם, תצטרכו לפנות אל חברה מקצועית בתחום הזה.

לא כל חברה עושה שימוש בשיטה זהה על מנת לאתר נזילות, והרי שאם אתם רוצים לוודא שאתם בוחרים בחברה המתאימה ביותר, יהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים לפנות אך ורק אל חברה שעושה שימוש בצילום תרמי על מנת לאתר ביעילות נזילות.

אם רק תשקיעו את הזמן על מנת לוודא שאתם בוחרים בחברה מקצועית שתוכל לבצע את עבודת איתור הנזילות בשבילכם, תוכלו למנוע לא מעט נזקים עתידיים ופשוט להבטיח שאתם לא תאלצו להתמודד עם בעיות גדולות יותר שעלולות להיגרם כתוצאה מנזילות שלא מטופלות בזמן הנכון. לפיכך יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם פועלים בהקדם.

יש שלושה פרמטרים עיקרים לאיתור נזילות 

צנרת אספקת מים חמים וקרים

צנרת דולחין

בעיות איטום

כאשר המצלמה עוזרת לפי הבדלי טמפרטורה אפשר להחדיר מים חמים לכלל הצנרות ולראות בעיות איטום עליון בעזרת המצלמה

צילום תרמי לאיתור נזילות מהיר

אחד היתרונות גדולים של צילום תרמי לצורך איתור של נזילות הוא שניתן בדרך הזו לאבחן בצורה יעילה ומדויקת את מצב הצנרת. כך שאם אתם לא רוצים להתעכב יותר מידי וחשוב לכם לוודא שאתם פועלים בצורה ממוקדת על מנת להבין כבר בזמן הקרוב מה עליכם לעשות, אז זה ללא ספק יהיה פתרון מעולה במקרה הזה.

רק שימו לב כמובן שאם אתם כבר מחליטים ללכת על האופציה הזו, אז יהיה כדאי לכם לבדוק שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה שעושה זאת, שכן רק כך תוכלו להיות בטוחים שהכול מתבצע על הצד הטוב יותר ולא יהיו לכם סימני שאלה מיותרים בסופו של דבר. זה בוודאי משהו שיוכל להקל עליכם רבות.

שיקול נוסף שצריך לעניין אתכם נוגע למחיר שהחברות השונות גובות. הרי אנו בטוחים שאתם רוצים לוודא שאתם לא משלמים מחיר מופרז, ובדיוק בשל זאת יהיה כדאי לכם להשוות בין השירותים של החברות השונות ולעשות מאמץ על מנת להבין טוב יותר מה היא האפשרות הטובה ביותר בשבילכם במקרה הזה. כך תוכלו להיות בראש שקט ולדעת בוודאות שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה.

התנהלות חכמה ובדיקה של מצב הצנרת בזמן הנכון זה כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת למנוע בעיות עתידיות עם הצנרת. כך שאם חשוב לכם לדעת שאתם לא מגיעים למצב שבו אתם מסתבכים יתר על המידה, זה משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם.

צילום תרמי כך מאתרים נזילות בקלות

Smart Plumbes – שירות מקצועי לאיתור נזילות

אם אתם רוצים להבין טוב יותר מצב הצנרת בבית שלכם ולדעת כבר בזמן הקרוב האם יש נזילות שדורשות תיקון מהיר, אז תוכלו לפנות אל חברת Smart Plumbers, אשר תוכל לבצע בדיקה מקיפה עם צילום תרמי, וזאת כדי להבין בדיוק מה המצב של הצנרת ולעזור לכם לטפל במצב במהירות.

כאשר אנשי המקצוע יגיעו לביתכם, הם יגיעו עם הציוד המתאים וידאגו לערוך בדיקה מקיפה על מנת לוודא שהם מבינים באופן מדויק האם ישנה נזילה שצריך לטפל בה. בדיקה מקיפה תוך כדי שימוש בציוד מתקדם על אנשי המקצוע זה כל מה שצריך לעשות על מנת לאתר נזילות.

אם אתם רוצים להזמין את השירות של החברה או שיש לכם שאלות כאלו או אחרות שנוגעות לשירותים של החברה, תוכלו ליצור עמה קשר ולשמוע על השירותים שהם מציעה. כך תבינו טוב יותר איך הם יכולים לעזור לכם.

כשיש נזילה בבית איש המקצוע הראשון שמזמינים הוא האינסטלטור. כשהאינסטלטור מגיע הוא מנסה על סמך ניסיונו האישי לאתר את מקור הנזילה. לפעמים הוא  נדרש לשבור קיר בכמה אזורים ולגרום נזק שלא לצורך רק כדי לגלות שהנזילה בכלל באזור אחר. כדי להימנע מנזק מיותר מומלץ להזמין שירות צילום תרמי.

טכנולוגיית צילום תרמי לאיתור נזילות

מצלמה תרמית מאפשרת לאתר נקודה בקיר בה קיימת נזילה. המצלמה עובדת על גלי אינפרא אדום שממפה שטחים שלמים שנמצאים מאחורי הקיר. כך שאין צורל בהרס קירות, אלא רק בידע בסיסי בקריאת המפה של המצלמה. מדובר אמנם בשירות שיש לו עלות נוספת מצד אחד, אך זה ללא ספק משתלם כאשר חושבים על הנזק שנגרם בשעה ששוברים קירות לחינם. שלא לדבר על העלויות של השיפוץ לאחר התיקון שיכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים.

כיצד עובד צילום תרמי

איש המקצוע מגיע עם המצלמה ומתחיל לסרוק את האזורים בהם הוא חושד שקיימת נזילה. המצלמה עובדת על גלי אינפרא אדום להם רגישות להפרשי טמפרטורה. בשל כך, הגלים קולטים את האזורים החמים וממפים אותם ככתמים בהירים. אזורים שלא פולטים חום ימופו על ידי המצלמה ככתמים כהים. כך, שככל שיש יותר לחות התמונה תהיה כהה יותר ורוב הסיכויים שאזור הדליפה יהיה המקום הקר ביותר.

היתרונות של צילום תרמי

1. באמצעות מצלמה העובדת על הפרשי טמפרטורה ניתן לגלות אזור אחד או יותר בהם יש נזילה בצורה מדוייקת ולהעביר את המיפוי המדוייק לאינסטלטור לצורך ביצוע התיקון.

 2.  המצלמה לא רק עוזרת לאתר את מקום הנזילה, היא מאפשרת לזהות את סוג הצנרת. אם מדובר במים חמים או מים קרים.

3. המצלמה יעילה גם בזיהוי ליקויי בניה שנמצאים באזורים שאינם ניתנים לזיהוי בעין אנושים. לפעמים באמצעות בדיקת בדק בית אפשר להינצל מעסקת נדל”ן לא כדאית.

שירות איתור נזילה

כשמזמינים איש מקצוע לאיתור נזילה חשוב לדעת באיזו טכנולוגיה הוא משתמש. ישנו מגוון רחב של מכשירים כדוגמת בלון, או בדיקת נזילה באמצעות גז. לכל מכשיר יש את היתרונות והחסרונות שלו. יש לציין בפני איש המקצוע את מקור הבעיה כפי שאתר רואים ואת סימני הרטיבות. במרבית המקרים הוא יגיע עם המכשיר המתאים ביותר למקרה הספציפי. חשוב להבין, בעל מקצוע שמאתר נזילות אינו מתקן אותם. הוא מעביר את הדוח שמסייע לאינסטלטור לתקן את הליקוי.

איך יודעים שיש נזילה?

נזילה יכולה להתבטא בכמה דרכים. נזילה גלויה תגיע מברז או צינור גלוי שדולף ואז אפשר בקלות לעלות על מקור הנזילה ולטפל במקום. כאשר הנזילה סמויה ונמצאת בתוך הקיר או מתחת לרצפה אין כמעט דרך לדעת עליה. רק כאשר מזהים סימנים על הקירות. כשרואים משהו לא רגיל כדוגמת נפיחות בקיר, לחות, סימנו עובש, חלודה. אלו סימנים שיכולים להעיד על נזילה סמויה. גם מצב בו צריכת המים גבוהה מהרגיל יכול להעיד על נזילה סמויה. במצבים אלו מומלץ להזמין בעל מקצוע שיבצע צילום תרמי ויאשש או ישלול את קיום הנזילה.

המומחים של סמארט פלאמברס

חוששים מנזילה סמויה? אל תיקחו סיכונים ותזמינו עוד היום את אנשי המקצוע של סמארט פלאמברס. הם יגיעו עם הציוד המתאים ימפו את הקירות ויאפשרו לכם גם לקבל מענה מקצועי לזיהוי נזילה וגם תיקון וייבוש של אזורי הלחות. באמצעות מצלמה תרמית ניתן לזהות במהירות בעיות נזילה. באמצעות מכונה לייבוש מים תת רצפתיים ניתן לבצע ייבוש לנוזלים שהצטברו באזורים בעלי גישה מוגבלת.

צילום תרמי היא טכניקת צילום המשתמשת בזיהוי ובחישה של הטמפרטורה הנפלטת מעצמים שונים. אפשר להשתמש בה ליישומים רבים, ביניהם צילום חיות, מחקר רפואי ועוד אך גם למטרות אינסטלציה שונות כמו זיהוי ואיתור דליפות ונזילות ביתיות. למעשה מגוון היישומים המשתמשים בצילום תרמי הולך וגדל כל הזמן.

איך עובד צילום תרמי?

צילום תרמי היא שיטה המשתמשת בקרינה אינפרא אדומה ואנרגיה תרמית כדי לאסוף מידע על עצמים, ולגבש תמונות עליהם, גם אם הסביבה הינה חשוכה או בלתי מושגת עקב גורמים שונים. אנרגיית אינפרא אדום נפלטת מכל העצמים, והיא יכולה להיות מתורגמת לחום, מכיוון שכמות הקרינה הנפלטת הינה פרופורציונלית לחום הכולל של העצם.

מצלמות תרמיות הן מכשירים מתוחכמים המורכבים מחיישן חום רגיש, בעל יכולת לקלוט הבדלים זעירים בטמפרטורה. כשהחיישן אוסף ומגלה את הקרינה האינפרא אדומה מהעצמים הנמצאים בסביבה, מתקבלת תמונה המבוססת על ההבדלים וההטיות של מדידות הטמפרטורה. באופן כללי, התמונות התרמיות המתקבלות הן בגווני אפור: כאשר לבן מייצג חום, שחור מייצג אזורים קרים יותר וגוונים שונים של אפור מציינים את פערי הטמפרטורות. עם זאת, דגמים חדשים יותר של מצלמות הדמיה תרמית מוסיפים צבע לתמונות כדי לסייע למשתמשים ולמפענחים השונים לזהות טוב יותר את האובייקטים השונים בצורה ברורה יותר – תוך שימוש בצבעים כגון כתום, כחול, צהוב, אדום וסגול כתלות כמובן בטמפרטורות השונות.

צילום תרמי – השימושים השונים

מכיוון שטכנולוגיה זו של צילום תרמי אינה מסתמכת כלל על אור, היא ניתנת ליישום לאיתור נזילות המתרחשות באזורים הסמויים מהעין, כמו למשל מאחורי קירות או אזורים מוסתרים אחרים. יתרונן הגדול של מצלמות תרמיות בתחום זה של אינסטלציה הוא בעצם היותן לא פולשניות, כך שלא צריך כבר להרוס מרצפות או לשבור קיר על מנת לאתר את מקום הנזילה הספציפי. אין ספק שלאחר גילוי הנזילה, יידרש טיפול עמוק ופולשני יותר, אולם הוא יהיה ממוקד באזור מסוים וייעשה רק לאחר בדיקת הצילום התרמי.

כמו כן, מכיוון שניתן להשתמש במכשירים מרחוק, הם אידיאליים למציאת בעיות פוטנציאליות במקומות שקשה להגיע אליהם או שהם עלולים להוות סכנה בטיחותית לעובדים הנכנסים אליהם. כך שמצלמות תרמיות יכולות לשמש לא רק אינסטלטורים בבעיות ביתיות קטנות, אלא לשמש גם בפרויקטים גדולים יותר ובעלי סיכונים רבים.

חשיבות ומשמעות איכות הציוד

כדי להגיע לתוצאות הצפויות וכדי שהצילום התרמי אכן יענה על הצורך לשמו הוא משמש, ישנה חשיבות מכרעת לאיכות המצלמה. ככל שהמצלמה התרמית תהיה באיכות גבוהה יותר, כך היא תוכל לזהות ולתעד מדידות מדויקות יותר. ההבדלים בין סוגי המצלמות השונות נעוץ ביכולתן ובמאפייני הרזולוציה והבהירות של התמונות שהן יספקו. כאשר אתם מחפשים בעלי מקצוע אשר יוכלו לסייע לכם באיתור הנזילות בביתכם או באתר אחר בו אתם מעוניינים, עליכם לבדוק האם פתרונות המדידה אכן יוכלו לענות על צרכיכם. אצלנו ב Smart plumbers נשמח לספק לכם את הפתרונות המתאימים לכם ביותר.

מעבר לציוד המתוחכם והחדיש ביותר הקיים, יש לזכור כי יהיה צורך גם בפיענוח התמונות המתקבלות. צילום תרמי הוא רק האמצעי לאיתור הנזילות אשר נדרש לסייע לבעל המקצוע להחליט על דרכי הטיפול והפתרונות הנדרשים. לכן, אנו, כבעלי ניסיון בתחום נוכל לספק את הפרשנות הנכונה לאבחון המתקבל ולסך כל הבדיקה הכללית שנעשתה. באמצעות הטכנולוגיה החדישה הקיימת ברשותנו, אתם כמקבלי השירות תוכלו להיות בטוחים שעשינו ככל יכולתנו כדי למצוא את כלל המקומות המסוכנים לנזילה ולאחר תיקון התקלות שהתגלו, סביר להניח כי לא יתגלו בעיות חדשות במקומות נוספים.

איך עובד צילום תרמי ומהם היישומים שלו

בעידן הסמרטפון, כולנו צלמים חובבים במידה זו או אחרת. אבל צילום תרמי זה עולם אחר לגמרי. הדמיה תרמית היא סוג של הדמיה המשתמשת בקרינת חום כדי לזהות נוכחות, מיקום וטמפרטורה של עצמים נסתרים, מוצקים או נוזליים. צילומים תרמיים יכולים לשמש את הצבא ורשויות אכיפת החוק כדי לפעול בסביבה חשוכה אך יש עוד יישומים מסוג אחר. למשל, צילומים תרמיים נועדו לשמש ליישומים תעשייתיים או ביתיים, כגון לצורך ניטור מצב צינורות, תשתיות מים ומערכות חימום. זו הדרך לזהות נזילות נסתרות ולבצע תיקון מהיר יותר, לפני שהנזק מחמיר ומצריך השקעה גדולה הרבה יותר בתיקון.

צילום תרמי – טכנולוגיה לזיהוי מקורות חום

הצילום שאנו מדברים עליו הינו סוג של הדמיה. זו טכניקה המשתמשת בחום כדי לזהות את הנוכחות ולמדוד את כמות העצמים עם חתימות חום, כגון גופים של בעלי חיים, מבנים או חלקי מבנים שפולטים חום או כלי רכב בעלי מנוע בעירה פנימית. הדמיה תרמית מהסוג המדובר משמשת לא רק באכיפת חוק, פעולות צבאיות או שיטור אלא גם לטובת סיוע במקרי אסון, פעולות של חיפוש ניצולים, פעולות של שיקום מבנים, זיהוי מקומות מערכות מים חמים, זיהוי נזילות בצנרת מים חמים ועוד. ככלל, ניתן לזהות כל הפרשי טמפרטורות שהעין האנושית לא יכולה לזהות והיישומים הם רבים ומגוונים.

בתהליך הצילום מתבצעת מדידה של האנרגיה הנפלטת מעצמים, על בסיס קרינת אינפרא אדום. תחום זה קיים לא מעט שנים, אך הוא השתכלל מאוד ומצוי בשימוש יחסית נרחב. צילומי הדמיה תרמית משמשים לזיהוי חום ברמות שונות וזה משמש לניטור פעילות אנושית או תהליכי הרס שמצריכים טיפול ושיקום.

איך מתבצעים צילומים תרמיים

הדמיה תרמית או צילום תרמי לא מתבצעים על ידי מצלמות רגילות, דיגיטליות או לא דיגיטליות. הפעולה הזאת יכולה להתבצע רק באמצעות מצלמות מיוחדות או חיישנים הפולטים קרינת אינפרא אדומה. לאחר שמכוונים את המצלמה ואת מכשירי הבדיקה, המצלמה או החיישן מצלמים את התמונה וממירים אותה לנתונים דיגיטליים. הנתונים הדיגיטליים הללו לאחר מכן יכולים להיות מעובדים על ידי מחשבים או מכשירים אחרים, לקבלת תמונה ברורה. רמות שונות של חום וטמפרטורה מתורגמות לצבעים שונים.

הדמיה תרמית היא טכנולוגיה שהתפתחה רבות עם השנים, לצורך יישומים שונים. כיום, צילומים מסוג זה משמשים רבות בתעשיות לאיתור דליפות וזיהוי חריגות במערכות להובלת מים, מערכות חימום מים, צנרת ביתית או תעשייתית. הדמיה תרמית צברה פופולריות בזכות יכולתה לספק נתונים שלא ניתן למצוא בשיטות אחרות כגון צילום בגלי רנטגן או סריקות אולטרסאונד. המכשור הנוכחי ופך את ההדמיה התרמית לזולה יותר משיטות אחרות תוך מתן תוצאות מדויקות מאוד.

יתרונות הצילום התרמי של מערכות אינסטלציה

כפי שראינו, ניתן לבצע צילומים תרמיים ליישומים מגוונים, וכעת נציג את היתרונות המרובים של הצילום, במערכות אינסטלציה:

1. צילום מסוג זה מאפשר לאתר נזקים בצנרת מים חמים, בפרק זמן קצר ובדייקנות.

2. הצילום יכול למקד את פעולות השיקום והתיקון. לאחר הצילום, יודעים בדיוק מהו המוקד של הנזילה, איפה בקיר או ברצפה כדאי לקדוח תוך מינימום נזק ומקסימום תועלת.

3. מתאים לזיהוי נזילות תת רצפתיות, תקלות בדודי שמש, אבחון מערכות אינסטלציה מורכבות בבית, בתעשייה, במבנים רבי קומות.

4. פתרון מתאים לפרטיים וגם לוועדי בתים.

לסיכום, צילום תרמי הוא טכניקה המשתמשת בקרינה אינפרא אדומה הנפלטת על ידי עצמים עם טמפרטורה גבוהה כדי ליצור תמונות מפורטות. לאיתור נזילות בשירות מקצועי – Smart plumbers לשירותכם!

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן