שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

רטיבות בתקרה

בדרך כלל קל לדעת שישנה נזילה בשל כתמי הרטיבות בתקרה, זה יכול להיות הרבה יותר קשה לאתר את מקור הנזילה וכן לבצע תיקונים. הגורמים השכיחים לנזקי מים בתקרה כוללים צינורות דולפים או מתפרצים, שירותים או אמבטיה עם כשלי איטום נרחבים שנמצאים מעל תקרה זאת או בעיות איטום של גג או מרפסת. עם זאת, כל מקור מים שגורם לרטיבות בתקרה יגרום בסופו של דבר לנזק. נזילות איטיות בתקרה עלולות לגרום לכתמים חומים-צהבהבים ולהוביל לעובש. נזילות גדולות וצינורות מפוצצים ונוזלים יגרמו לתקרה להתפורר לחלוטין. ממה שגורם לרטיבות בתקרה ועד לתיקון נזקי מים בתקרה, מדריך זה יסביר את כל מה שאתה צריך לדעת אם יש לך מים שנוזלים מהתקרה !

מאיפה מגיעים כתמי הרטיבות ?

ישנן מספר סיבות לכך שמים נוזלים מהתקרה. יש נזילות שמתרחשות לאורך זמן ויוצרות כתמי מים או עובש בצבע חום-צהבהב לפני שפורצים לבסוף בתצורת נזילת מים בטפטופים . אחרים יתרחשו מהר מאוד, כאשר מים ידלפו מהתקרה שלכם תוך דקות ספורות. להלן כמה מהגורמים העיקריים לרטיבות מהתקרה.

בעיות איטום

המון רטיבויות בתקרה שנתקלנו בהם קורות בשל בעיות איטום. בסופו של דבר השחיקה של האמבטיה או חדר המקלחת תאפשר למים להיכנס לקירות ולטפטף עד התקרה של השכן מטה. יש להבין שחוסר תחזוקה של איטום עליון או כשלי איטום במהלך הבנייה או שיפוץ חדר המקלחת מוביל לתקלות איטום שבעקבות כך יש נזילות מים קשות בתקרת השכן, יש להבין שבעיות איטום מתגלות רק על ידי מאתר נזילות מומחה.

פיצוץ צנרת ותקלות במערכת דלוחין

סוגי נזילות ממערכות אינסטלציה נובעות מצנרת מים חמים או קרים ומערכת הדלוחין ובשמה המוכר ביוב. ברגע שיש פיצוץ צנרת ממים חמים או קרים זה יהיה בתצורת הצפות קיצוניות או דליפות מים בלתי פוסקות באופן ישיר, יש להבין שפיצוץ צנרת קורה בשל שחיקת מערכת המים וגם במערכות חדשות בשל חיבור לא תקני. יתרה מכך יכול להיות גם כשל בצנרת הדלוחין בחיבורים או בעקבות חפץ ולכלכוך אשר נתקעו בתוך המערכת וכך איבדה את יכולתה להיות אטומה ולכן יש דליפות מים.

מכשירי חשמל

קל לקחת מכשירים ולהאמין שהם אינם כשורים לנזילות בשל שהם מכשירי חשמל, אך הם מהווים סיבה לנזילות מים. במקררים רבים בדלתות המקרר מכשיר מים וקרח כמו תמי, למדיחי כלים ומכונות כביסה יש קווי אספקת מים וקווי ניקוז. נזקי מים ממכשירים מופיעים בדרך כלל על הרצפה לפני שהם דולפים לתקרה שמתחת. עם זאת, דליפות מכשירים מסוימות יתרחשו רק מאחורי המכשיר או מתחת לו לפני שיטפטפו בתקרה. כמובן שיש צורך להיזהר מזליגה לכיוון ארון חשמל.

נזילות מגג בניין או הבית

רוב נזילות הגג הן כתוצאה של איטום לקוי, המאפשר לגשם או נזילות ממערכת הדודים להיכנס לביתכם. למרות שאתה עשוי לחשוב שנזילות אלה יקרו בחורף רק בעת גשמים אך הסברנו שישנם סיבות נוספות כמו בעיות מים נוספות בגג שמעל המבנה.

בעיות שיש לקחת בחשבון בשל נזקי מים בעקבות רטיבות מהתקרה

רטיבות בתקרה היא נזק של ממש בהתחלה זה מתחילה בכתמים חום צהביבם וממשיך לממש טפטוף של כמויות מים ולעיתים אנשים מניחים דלי אך זהו הנזק העיקרי והנזק המשני קורה בהתפתחות נזקי מבנה, תשתיות, בריאות ועד על כך נסביר כבר עכשיו

נזקי מבנה  התפשטות רטיבות בתקרה יכולה לגרום לטיח ולצבע ולהתקלף. תופעה זו, נגרמת כתוצאה מנזילת מים פעילה. בסופו של דבר יש להבין בעת רטיבות בתקרה יש לאתר את הנזילה ולתקנה במהירות . עד עכשיו הסברנו על נזקי המבנה הנראים לעין אך יש להבין בזמן זהמים מחלילים ופוגשים בברזל הבניין הוא מחליד ומקבל קורוזיה ומחליש את יסודות המבנה . זה אפילו הורס את קשרי הבטון מברזל הבניין בשל התפוררותו של הבטון והריסת תכונותיו. יש להבין כי תקרה רטובה שלא מטופלת מהר והיטב בידי מומחים מסוכנת מאוד.

נזק לחשמל וסכנת חיים – תשתית החשמל עוברת בקירות הבית מתחת לריצוף ובתקרה.

בעת נזילת מים ורטיבות בתקרה ישנה סכנת חיים בעת חלחול המים לתשתיות החשמל , נכון החשמל בתוך שרוול אך השרוול נועד להגן עליו אך וררק במהלך הבניה ולא מנזקי מים בשל כך השרוול לא אטום וגם אם היה אטום מספיק חור קטן בשרוול המגן שדרכו מים יחדור ויהפכו את החשמל לסכנה ממשית. ישנה סכנת התחשמלות בעת מגע עם מכשירי חשמל ומתגים ברחבי הבית או הדירה וישנה האפשרות שיהיה קצר ובכך שריפה. על כול מקרה בעת רטיבות בתקרה יש לטפל מייד.

תופעת האלרגיות

בעשור האחרון ישנה מודעות מוגברות בשל הסכנות הטמונות בעובש, ריח טחב ופטריות ברחבי דירה כמו שידוע שדברים אלו נובעים מנזילת מים אשר פעילה כבר לאורך זמן במקום חנוק ובכך נוצר העובש. העובש מסוכן ומזהם את אוויר המבנה בכך שמפיץ נבגים שאותם ניתן לנשום ובשל כך הופך את המבנה למבנה לא בריא כלל!  ישנם מחקרים מראים שאנשים אשר גרו בתנאים הללו הופיעו אצלהם מחלות בעלות תכונות של אלרגיה ללא שום סיבה. על כול פנים יש לפנות עוד היום לאיתור נזילות מדויק ובכך לפתור את בעיות העובש והרטיבות בתקרה.

נזקי אסתטיקה –  לאחר שראינו שישנו כבר רטיבות והבנו את הסכנות לחוזק המבנה, סכנה מתשתיות החשמל ובעיות הבריאות שרטיבות ועובש גורמים. ישנו נזק נוסף והוא למראה הנכס בעקבות הרטיבות הצבע נהרס והטיח מתקלף, הנכס יכול לצבור סדקים בקירותיו ותפרחת יכולה לנבוע במרווחי הרצפות בנוסך על כך במידה ויש לכם רצפת עץ כאמור פרקט היא עלולה להתנפח במידה ויש לכם ריצוף משיש הוא יוכל לקבל כתמים ולהרס. יש להבין שגם ארונות הקרובים לקיר וגם מטבח עלולים להינזק בעקבות הרטיבות ובשל כך יש להחליפם! יש לפעול מהר שמדובר ברטיבות מהתקרה משום שעלויות הצפויות בשל ההרס הנגרם הינן יעלו במשך הזמן שהנזק לא טופל ונפתר

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן