שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

כל אחד עם הידע המתאים יוכל לזהות סימנים שונים לכך שיש נזילה. זה לא רק ברז מטפטף או שלוליות באמבטיה, שמגיעות מתקרה לא אטומה. אם חשבון המים עלה פתאום או שלחץ המים פתאום צנח או שהתקרה התנפחה, יתכן מאוד שמדובר בנזילה. אך לפעמים הבעיה נסתרת וצריך לאבחן בצורה מעמיקה.

סובלים מנזילות בבית או בעסק? זו בעיה קשה שיכולה לנבוע מליקויי בניה או מסיבות אחרות. עם כל הכבוד למצלמות סלפי למיניהן, יש דברים שהן לא מסוגלות לעשות. הפעם אנו רוצים לספר על אחת המצלמות המיוחדות והמעניינות, שיצא לכם להכיר. הן נועדו לתת מענה למקרים של נזילות שקשה לאתר את מקורן. אנו מדברים על מצלמה תרמית לאיתור נזילות – נסביר מה משמעותה, איך היא יודעת לזהות נזילות נסתרות ואת מי להזמין כשנחוץ שירות מהסוג הזה.

מתי מצלמה תרמית לאיתור נזילות תהיה אפקטיבית

ישנם כל מיני סוגים של נזילות, למשל כאלה שנובעות מדוד השמש, נזילות בשל הרס של איטום ישן, פריצה של צנרת מים או קו ביוב ועוד. חייבים לומר במלוא הכנות שלא את כל הסוגים השונים של הרטיבויות תוכל המצלמה הזאת לזהות. מצלמה תרמית לאיתור נזילות תהיה אפקטיבית באותם המקרים שבהם טמפרטורת המים יחסית גבוהה. כלומר, הדברים אמורים בנזילה הקשורה לדודי שמש או בכזאת שקורית בצנרת המים החמים. זה לא משנה אם מדובר בצנרת וותיקה (ממתכת), בצנרת פלסטית חדשה או צנרת נשלפת – כאשר הזיהוי מתבסס על טמפרטורה, זהו אמצעי משוכלל, בדוק ואפקטיבי.

כיצד פועלת המצלמה התרמית

המצלמה מבוססת על התקנים משוכללים, שיודעים לזהות הבדלי טמפרטורות. מכיוון שקירות, גגות, פנלים וכיוצא באלה הם קרים מטבעם ואילו מים חמים מאופיינים בטמפרטורה גבוהה, מתקבלת תמונה ברורה למדי. אותם מקומות שבהם ישנה נזילה של מים חמים יוצגו בצבעים בולטים. הצבעים הללו יבלטו על רקע הצבעים של המשטחים הקרים. זו אמנם לא תמונה תלת ממדית, אולם אפשר להסיק בצורה מאוד יפה, על פי כיוון המצלמה, היכן ישנה התאספות של שלוליות בתוך הקירות או לחות תת רצפתית, בשל התבקעות צנרת או תקלות אינסטלציה אחרות.

מומחיות בהפעלת המצלמה, בדרך לפתרון הנזילה

מצלמות תרמיות הן אמצעי משוכלל, שלא לכל אחד יש בבית. למעשה, רק חברות מתמחות נוהגות להחזיק ציוד משוכלל ויקר ערך מהסוג הזה. מי שאיננו בקיא בכך יתקשה להפעיל את הטכנולוגיה הזאת בצורה מספקת.

יתר על כן, מלבד הפעלת המצלמה, נדרשות בדיקות נוספות שיכולות לתת פרטים על סוג הנזילה, אופייה, הגורמים והתקלות הרלוונטיות. רק איש מקצוע מיומן או חברת בדק בית עם ידע רב באינסטלציה והמון ניסיון, יהיו מצוידים בכל מה שנחוץ. יכול תפעול טכנית, יכולת קריאת התפוקות של המצלמה, הבנה הנדסית ראויה, אלה הם צעדים חשובים בדרך לפתרון.

חוששים מנזילות? יש על מי לסמוך

כעת, ברור שמצלמה תרמית שונה מאוד מכל מצלמה אחרת שבה נתקלתם לאחרונה. אם אתם חוששים מנזילות, אם חשבון המים קפץ ואתם רוצים לשים לזה סוף או שאתם חוששים מליקויי בניה או תקלות צנרת נסתרות, יש לכם על מי לסמוך. לרשותכם חברה וותיקה ואמינה, עם מצלמה תרמית לאיתור נזילות והרבה רצון טוב לסייע בכל מה שנחוץ.

מוניטין והרבה לקוחות מרוצים יעידו על יכולתה של Smart plumbers לסייע גם לכם. בחברה מתמחים בתפעול ציוד טכנולוגי לזיהוי רטיבות ללא שבירת קירות. מספקים שירות של שיקום צנרת, זיהוי תקלות באיטום, סקירת בדק בית לפני רכישה ופתרונות נוספים.

 

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן