שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איך מגלים את מקור הרטיבות בקיר פנימי

רטיבות בקיר הפנימי גורם נזק שאין דחייה בטיפולו, בהתחלה זהו נזק בריאותי אשר עלול גרום למחלת בעלות אופי אלרגי ודבר זה גורם לכך שאין דחייה לפתרון מיידי! בעזרת איתור נזילות עם מאתר מומחה של חברת סמארט פלאמברס אנו מאתרים בדיוק של 100% ונותנים פתרון מושלם לבעיית הרטיבות, יש להבין שאין צורך סתם לשבור ולפרק רצפות וקירות. היום ניתן לפנות לחברתנו על מנת לקבל פתרון לבעיה הקיימת בלבד ובכך למנוע הוצאות מיותרות. התקשר עוד היום למתן שירות איתור נזילות בשל רטיבות בקירות פנימיים!

הנזקים הנגרמים בעקבות רטיבות בקיר פנימי

מה שאינו נראה לעין הוא הדבר הקשה לדעת וכך היא נזילה אתם רואים רק את הרטיבות אך אינכם יודעים את מקור הכשל ובעזרת איתור נזילות מים ניתן לדעת את מקור הנזילה ללא הרס ובדיוק של 100%! אלו הם הנזקים שעלולים להתרחש בעקבות רטיבות בקיר פנימי:

נזק קונסטרוקטיבי למבנה –  כאשר ישנה רטיבות בקירות הפנימיים של הבית או הדירה כך נוצרת השפעה על חוזק הבניין ושלמותו. היום זה כבר מובן ומוכח שברגע שברזל פוגש במים הוא מחליד וכך מאבד את תכנותו החזקות שבשל תכוניתו החזקות הרכיבו אותו בתשתיות המבנה ודבר זה גורם לנזק בלתי הפיך בכך שהמבנה מתחלש ויכול להיווצר מצב בעקבות החלודה והחלשות המבנה לסכנת מגורים במבנה זה. יתרה מכך בטון אשר מונח על הברזל מתרכך בשל המים ובכך היכולת להתנתק מיסודות הברזל גוברת . יש להבין שנזקים אלו פשוט כך ובקלות עושים מבנה והופכים כול מבנה למסוכן למחייה ומגורים.

מותיר תשתיות הרוסות – תשתיות המבנה עוברות בדרך כלל מתחת לרצפה אך גם בקירות ובתקרה. מדובר על תשתיות גז ,תשתיות חשמל, תשתיות מים חמים קרים ודלוחין ותקשורת. כאשר מופיע נזקי מים בתצורת רטיבות בקירות הבית יש להבין שהמים מגיעים ממקום מסוים ויש לאתר ולפתור לפני שיהיה מאוחר, לדוגמא תיקחו את תשתיות החשמל ותכונות החשמל, הרי אם לוקחים את החשמל ומערבבים אם מים יש סכנת התחשמלות וזה בדיוק מה שיקרה מתחת לרצפות ובקירות כי ברגע שיש רטיבות בקירות יש גם רטיבות מתחת לריצוף והמים מחלחלים ויכולים להיכנס לשרוול החשמל שנועד רק להגן על התשתית החשמל בעת הבנייה ולא כנגד נזקי מים. בנוסף על סכנת ההתחשמלות מגיעה סכנה נוספת ובשמה “קצר” ובעקבות כך יכול להיווצר שריפה במקרים מסוימים.  לכן יש לאתר את הנזילה בהקדם האפשרי ולתקנה.

הבריאות ניזוקה  – יש עדות כי בשנים האחרונות ישנם מגמות חיוביות בתחום הבריאות והרפואה בנוגע למודעות בקהילה בנוגע לנזקי הבריאות שרטיבות מותירה. הרי רטיבות גורמת לעובש עובש גורם לפטריות וטחב ומשם יוצאים נבגים לחלל הפגוע ובכך נגרמים נזקי הבריאות של תושבי הדירה והמחלה הנראה היא מחלה עם אופי אלרגני וקשיי נשמה בלתי מוסברים. יש להבין אסור לישון ולחיות במקום הפגוע ברטיבות עובש, טחב ועוד ! דירה ובית ואפילו עסק צריכים להיות מקומות בריאים בפרט!

נזקים אסתטיים וכספיים   לאחר שהבנו את כלל הנזקים שהרטיבות מותירה לנו נהיה כבר מצחיק לדבר על מראה הבית או הדירה ובכלל על כסף ומחיר שתשלמו בשל כך. כאשר מופיע עובש ורטיבות מתקלף הטיח מן הקיר ואפילו נוכל לפגוש ב”תפרחת” בפוגות (חומר לבנבן במרווח המרצפות) עובש ורטיבות בקירות מעידים גם על רטיבות תת רצפתית שאותה לכן איתור ותיקון הנזק יהיה חובה לפתור בעזרת שירותי ייבוש. אך לפני כן יש להבין שארונות בגדים ואפילו מטבח אשר קרובים לאזור הרטוב או שאינכם רואים נפגמים! וכאשר הם נפגמים לא ניתן להשיב אותם למצב הרגיל והתקני ולכן כתוצאה מכך תצטרכו לרכוש ארונות ואפילו מטבח חדש ובנוסף על כך הנזק הכלכלי הגדול הוא בשווי הנכס הרי מי יקנה נכס עם נזקי מים? עם רטיבות בקירות שאפחד לא יודע מהיכן הם?

לכן התקשרו עוד היום לאיתור נזילות מים מדויק ב100%!

טיפול ייסודי ואגרסיבי במתן שירותי איתור מדויק ובהמשך התיקון

חברת סמארט פלאמברס תספק לכם את כלל השירותים אשר תדרשו בעת שיקום נזקי המים בכול נכסיכם עם שירות מקיף תוכלו לקבל את הביטחון של תיקון מוחלט ואפילו לקבל אחריות בסוף העבודה עם מחיר הוגן. יש להבין קודם כול שיש לבצע את איתור הנזילה בצורה יסודית עם מאתר נזילות מומחה עם הידע והניסיון לצד הכשרות ושיטות חדשות עם הטכנולוגית המתקדמות ביותר בארץ ובעולם!

מומחי  סמארט פלאמברס הם מוסמכים ויתנו לכם שירות אדיב עם פתרון מקיף ויסודי עבור כול בעיית רטיבות ועובש אם זה בקיר פנימי או בקיר חיצוני , אך אם לא תיקחו מומחים בתחום יש להבין שהבעיה תחזור על עצמה במהרה ובשל כך יש לדעת את מי להביא למתן שירותי איתור נזילות מים מדויקים!

אצלנו תוכלו להיות בטוחים בשירות ברמה הגבוהה ביותר לצד חשיפה לטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם! אז אם אתם כבר פה אתם בטח חושבים ושואלים את עצמכם איך אנו אמורים להתנהג עם הרטיבות בקירות אך אל דאגה לנו הפתרון המושלם עבורכם. התקשרו עוד היום וניתן לכם את התשובות!

מהי רטיבות בקיר פנימי?

זה יכול להיות בבית הפרטי שלכם ויכול להיות בדירה שאתם שוכרים, יכול להיות במבנה ציבורי שאתם אחראים עליו ויכול להיות בכל מבנה אחר, רטיבות שישנה בקיר הפנימי היא אף פעם לא משהו שאפשר להתעלם ממנו.

יש סיבות שונות לרטיבות כזו ומה שבטוח הוא שאתם צריכים לתת לבעיה מענה מהיר עד כמה שניתן. רק חברה מקצועית ורצינית תוכל לטפל לכם בבעיה, תוכל למצוא את מקור הרטיבות בלי לעשות לכם נזק גדול מידי. תזכרו שאם אתם חוסכים אתם עלולים לשלם על כך ביוקר. אבל לפני שנדבר על איך מוצאים חברה שמאתרת ומטפלת בנזילות, מהן הסיבות של רטיבות בקיר פנימי?

רטיבות בקיר פנימי – הסיבות השונות

אתם מזהים רטיבות בקיר פנימי ואתם שוברים את הראש איך זה קרה. איך דווקא אצלכם ואיך יכול להיות שמכרו לכם דירה עם פוטנציאל לבעיה כזו או איך לא שמתם לב קודם לכן. אבל חשוב להבין מהן הסיבות לפני שמתחילים להיות מתוסכלים. רטיבות כזו יכולה להיגרם בגלל חדירה של מים מהקירות החיצוניים מה שעלול לקרות בחורף, יכול להיות שמדובר על פיצוץ בצנרת המים שגרמה לרטיבות, יכול להיות שיש נזילה מאחד מקווי הביוב של הבניין, בחיבור בין הקיר שלכם לשכן או סתם בכל קיר בדירה שלכם. ברוב המקרים, לא יכולתם לצפות את זה ולכן אין סיבה שתהיו מתוסכלים.

זיהוי הרטיבות

בסופו של דבר, אתם צריכים קודם כל לזהות את הרטיבות וכמה שיותר מהר, כדי שתוכלו לטפל בבעיה עם כמה שפחות נזק שייגרם. אז איך מזהים את הרטיבות? יש רמזים שונים שכדאי לשים אליהם לב. יכולה להיות התנפחות בצבע בקיר מה שיכול להעיד על הצטברות של מים, יכול להיות שחלק גדול מהקיר התקלף, יכול להיות שישנם סדקים בחיבורים בין הקירות או בין הקיר ובין הרצפה, ויכול להיות שיש פיצוצים בקיר.

עוד סימן שאמור להדליק אצלכם נורה אדומה הוא חשבון המים שלכם. אם הוא גדול יותר מתמיד ואין לכם הסבר הגיוני לו  (כמו בריכת ילדים שממלאים הרבה פעמים ביולי – אוגוסט וכדומה) אתם צריכים לבדוק האם ישנה נזילה.

שימוש במצלמה תרמית

יש אמצעים שונים לאיתור הרטיבות כמו מד לחות וכדומה, אבל הדבר הכי יעיל והכי מהיר הוא למעשה מצלמה תרמית. מצלמה תרמית כשמה כן היא, יודעת לזהות הבדלי טמפרטורות ויש הבדלים כשמדובר על מקור של נזילה ועל הימצאות של מים במקום אחר.

למה כדאי לעשות בה שימוש? קודם כל כי מהר מאוד אפשר לאתר איפה הרטיבות ואיזו צנרת נוזלת. בנוסף, בעבר היה צריך לשבור קירות שלימים כדי לראות בעיניים איפה הנזילה, והיום עם מצלמה תרמית זה מיותר. שוברים רק באזור אליו רוצים להגיע ולא עושים נזק גדול מידי.

להיעזר בחברה רצינית ומקצועית

אם יש לכם רטיבות בקיר פנימי כמו גם רטיבות תת ריצפתית או נזקי מים וצנרת מכל סוג שהוא, אתם צריכים את חברת smart plumbers שתסייע לכם. חברה רצינית ומקצועית בעלת ניסיון רב, חברה ששירתה המון לקוחות ויש לה אין ספור פידבקים.

למה דווקא חברה כמו smart plumbers? מכיוון שיש לה את כל הציוד הדרוש על מנת לאתר לכם את הנזילה במהירות. היא גם עושה עבודה לא פחות ממושלמת, מעסיקה צוות עובדים מיומן ונותנת אחריות על העבודה שלה. לבית שלכם או למבנה שאתם אחראיים עליו מגיע את הטוב ביותר וזה בדיוק מה שאתם צריכים!

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן