שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איך מגלים את מקור הרטיבות בקיר חיצוני

רטיבות בקיר חיצוני היא בעיה מוכרת בשל כשלי איטום ובדרך כלל מאבחנים אותה בעקבות כתמי רטיבות בתוך קירות הפנים של הדירות. במידה ולא תטפלו בבעיה זאת במיידי יגרם לדירתכם נזק בתצורת עובש, התקלפות הצבע והטיח ונזילות נוספות כמובן הכול לפי מידת הנזילה הקיימת.

כיום אין צורך בלהפוך את הבניין או הבית הפרטי לאתר בניה על מנת לחדש קיר שלם אלא יש לבצע איתור נזילות מדויק ולאחר מכן תוכלו לטפל בבעיית האיטום של הקיר החיצוני באופן כירורגי ונקודתי ללא הוצאות גבוהות ובכך גם תוכלו לקבל פתרון וודאי וגם לחסוך בהוצאות המיותרות!

אז איך נגרם נזק מקירות חיצונים לקירות פנימיים?

 הגורמים לנזקי רטיבות הם כתוצאה ממספר סיבות לדוגמא חיפויי הקירות החיצונים שעשוי משיש, אבן, טיח ,קרמיקה ועוד יסבלו מאיטום לקוי , כך גם מרפסות שדרכן יחלחל הרטיבות ותראה תוצאה של רטיבות דרך קירות חיצון, יש להבין שגם בעיות איטום בצנרת ובמרזב עלולות לגרום לנזקי הרטיבות, קירות סדוקים שדרכם המים מחלחלים ועוד יש להזמין מאתר נזילות מומחה שיבדוק בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם ושיטות עבודה חדישות ומתוחכמות את מלאכת האיתור ויוכל להצביע על המערכות הלקויות כך שאם יש בעיות איטום בגג הבניין ובעקבותיו תראה תוצאה של קירות חוץ שמרטיבים קירות פנים בעזרת סריקה טרמית ובדיקות נוספות נוכל לעלות על הבעיה הספציפית באופן נקודתי וכך נחסוך בעלויות התיקון ונבטיח שטיב התיקון יהיה לא פחות ממושלם בשל איתור נזילות מים מדויק ב 100%!

האיטום כמרכיב מפתח במהלך הבנייה ובתחזוקת הבניין

האיטום הוא מרכיב חשוב במהלך הבנייה ולכן כול קבלן משתמש בארכיטקט  שמקדיש חלק גדול ונרחב בתוכניות ובמפרטי הבניין לעבודות האיטום. חדירה וחלחול של מים נגרמת בשל דברים רבים וביניהם : גגות, קירות חוץ , מרפסות , ליקוי איטום בחלונות ועוד. מים חודרים מקירות חוץ בכמות אדירה בשל גודל קירות החוץ והיכולת לספוג כמות משקעים אדירה במהלך הגשם. יש להבין כי במיוחד בתקופות החורף סכנה זה של רטיבות הולכת וגוברת ויש לבצע איתור כתקדים לתיקון ובכך גם לחסוך בעלויות התיקון וגם לתת פתרון מושלם יתרה מכך תוכל להיות רטיבות גם בחורף כתוצאה ממים כלואים. עוד היום מתקשרים לאיתור נזילות וייעוץ למתן פתרון חד משמעי לבעיית הרטיבות החיצונית.

הנזקים של רטיבות בקיר חיצוני גורמים

יש להבין כי רטיבות בקיר חיצון שלא מטופלת בזמן גורמת לבעיות חמורות לדיירי הבניין, כן אלו בעיות לכלל דיירי הבניין כי הינם חיים בשיתוף וקירות החוץ שייכים לכולם. בתחילת הרטיבות בקיר החיצוני אינכם מבחינים כלל בהתפשטות המהירה אך אל תסירו דאגה מלבכם כי בזמן זה הרטיבות עובדת על סדקים בקירות וקילוף הטיח ושכבות האיטום התקינות ואפילו על חוזק המבנה ועמידותו. בנוסף על כך קירות רטובים גורמים לנזקי מראה ואסתטיקה לבניין ומורידה מערך הדירות.

יש להבין שכרגע ישנה פריצה בקיר חיצוני ומים חודרים אל תוך המבנה כך יגדל הנזק אם לא יטופל במהרה המים יחלחלו ויצטברו ולאחר מכן תראו אותם בקירות פנימיים בתוך ביתכם יש למנוע מרטיבות בקיר חיצוני להשתולל ולהגיע עד כדי רטיבות בקיר פנימי!

בעזרת איתור נזילות במצלמה טרמית ובדיקות נוספות נוכל לעלות על הנקודה הבעייתית ולתת איתור נזילות מדויק ב100% לבעיה הקיימת כרגע והיא רטיבות.

רטיבות בקיר חיצוני ביחס לרטיבות בקיר פנימי

רטיבות קיר חיצוני היא אחריות על כלל דיירי הבניין וכן יש לטפל בה ומהר כי הנזק גודל ומחמיר!

הרטיבות החיצונית היא מורכבת בהרבה יותר מרטיבות מקיר פנימי וזאת בשל גודל הקיר החיצוני לעומת הפנימי יהיה לו יכולת ספיגה מעולה ויהווה “קרקע” פורייה להמשך הרטיבות וגדילתה!

יש להבין שרטיבות חיצונית תהפוך לרטיבות פנימית ובשל כך תעמיד את כלל המבנה בנזקי מים אדירים שילווה בכתמי רטיבות תחילה וימשיכו ויתפתחו לעובש, טחב ופטריות אשר יסכנו את כלל דיירי המבנה! בעיה נוספת שיש לקחת בחשבון ומורכבת לא פחות היא בעיית הרטיבות שמחלחלת ופוגעת ביסודות המבנה ובגלל הסיבה שרטיבות בקיר חיצוני לא תמיד נראית בעין הסבירות אומרת שבעת הגילוי בקירות הפנים הרטיבות כבר קיימת זמן רב. רטיבות זאת תחליש את יסודות המבנה באמצעות קורוזיה לברזל המבנה ובנוסף אם זהו מבנה ישן ובו צנרת ברזל הברזל יגבל חלודה מבחוץ ובריאות הצנרת תפחת. יש להבין ברטיבות בקירות חיצונים לא מחכים אלא פותרים מיד נכון העלות תהיה גבוהה מאוד בשל החלפת כול חיפוי הבניין! אבל אין צורך עוד בשיפוץ מאסיבי אלא בתיקון נקודתי וכירורגי לאחר איתור נזילות מים מדויק ללא הרס וצורך במגע!

לא אל תתקנו את הקירות הפנימיים עד לאיתור ותיקון קירות החוץ!

הסבירות אומרת השטיח התפורר כבר והמים חלחלו. יש להבין במידה ותתקנו ועדין לא אתרם וסדרתם את מקור הרטיבות דבר זה יחזור שנית ויסב נזק רב. יש לטפל בשורש הבעיה ואותה ניתן למצוא אך ורק באיתור נזילות מדויק ויעיל. סביר להניח שמים עומדים יגרמו לרטיבות כלואה שתגרום לרטיבות ועובש ברחבי הדירה אך אל לכם לפתח הוצאות על מראה אסתטי לפני טיפול יסוד בגורם לנזק. יש להבין שטיפול מהיר חוסך נזקים גם רהיטי עץ הצמדים לקירות יכולים להיפגע בשל מגע עם רטיבות עובש ומים! יש להתחיל כבר עכשיו בסריקה ויזואלית ולבדוק שכול הרהיטים תקינים ואפילו במטבח ולאחר מכן לטפל ולמנוע את המשך צמית הנזק בעזרת איתור ותיקון מדויקים!

הפתרון המושלם של סמארט פלאמברס

צוות המומחים שלנו מביאים איתם טכנולוגיות החדישות ביותר ובעולם לצד ניסיון עתיר שנים באיתור נזילות בקירות חיצונים עם שיטות העבודה המתקדמות ביותר עם יכולת מוכחת בפתרון בעיות רטיבות! אנו יודעים ובטוחים שעם יכולת של מומחים עם השיטות שפיתחנו לצד כלים טכנולוגים אנו יכולים להעניק גם לכם פתרון שתפור בדיוק למידות שלכם ללא הרס וללא כול צורך בשיפוץ כללי. אנו מציגים בפניכם את איתור נזילות מים החכם של חברתנו שייתן לך את מקור הבעיה המדויק ויחסוך לכם הוצאות מיותרות ! התקשרו עוד היום לקבלת פתרון מותאם אישית!

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן