שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

מאתר נזילות מים בבית פרטי – מה כדאי לדעת?

נזילות  מים בבית פרטי הם בעיה רצינית שאי אפשר להתעלם ממנה. זה לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי, וילה או בקוטג’ דו משפחתי.

בהיעדר טיפול נכון עבור נזילות יכולים להיגרם מספר דברים:

  1. עלות גבוהה של צריכה במים.
  2. אדמת הקרקע של הבית נשחקת ואיתה גם הקירות.
  3. נזק בלתי הפיך למבנה הבית.
  4. בזבוז אדיר של מים.

בסמארט פלמברס תקבלו שירות איתור נזילות ללא הרס ובדיוק של 100% הצלחה.

בסמארט פלאמברס איתור נזילות אנו משתמשים בטכנולוגיה לא פולשנית לאיתור נזילות בבית פרטי אם זה בתוך הבית או בגינה במקרה של נזילה תת-קרקעית.

חלק מהטכנולגיות בהן אנו משתמשים הם:

  1. מצלמה תרמית לאיתור נזילות.
  2. מכשיר אקוסטי לאיתור נזילות.
  3. מכשיר גז ידודתי לסביבה לאיתור נזילות.
  4. שעון לחץ מים לבדיקת נזילה.
  5. בלונים לבדיקת נזילה מצנרת ביוב/דולכין.

היתרון של סמארט פלמברס באיתור נזילות

כשמדובר באיתור נזילות בבית פרטי, לסמארט פלאמברס יש יתרון על פני מתחרותיה. אנחנו לא רק חברה לאיתור נזילות אלא גם חברה לתיקון נזילות.

כך שאפשר לאתר את הנזילה וגם לתקן תחת חברה אחת שמתחילה את איתור הנזילה ומתקנת גם את הנזילה לבקשת הלקוח.

כשמדובר בבית פרטי לעומת דירה, ההוצאה יכולה להיות מורכבת אם לא מטפלים מהר ובזמן הנכון כי הנזק למבנה מנזילות הוא בלתי הפיך וכבעל בית פרטי תצטרך לשאת את מחיר התוצאות הנזילה לבד אם לא תפעל בזמן הנכון. איתור נזילות מוקדם מונע נזק עתידי למבנה ולרכוש וגם נותן לך הלקוח ראש שקט שכן הבעיה ניתנת לפתרון יעיל ומשמעותי.

מאתר נזילות מים ללא הרס

הרגע זה שמגלים נזילה בבית, טומן בחובו אי נעימות גדולה ובמקרים מסוימים גם לחץ – בכל זאת, השלב הבא יהיה לאתר את הנזילה ומי שלא מכיר את הטכנולוגיות החדשות, עתיד לחשוב שהליך איתור הנזילה מחייב גרימת הרס לבית.

אז כל מי שלא יצא לו להזמין מאתר נזילות מים מקצועי בשנים האחרונות, ישמח לגלות שכיום, בזכות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, ניתן לאתר נזילות, מבלי לגרום לנזק או להרס.

ציוד מתקדם וחדשני כמו מצלמות תרמיות משוכללות, יאפשר איתור מהיר, מדויק ויעיל של מקור הנזילה, כאשר השלב הבא, יהיה לטפל בה בצורה מקצועית ומוקפדת ולהשאיר את הבעיה כנחלת העבר.

בחירת איש המקצוע

יש לא מעט דגשים חשובים אשר בכוחם לסייע לכם לבחור מאתר נזילות מים ובין היתר: הטכניקות והציוד בו הוא עושה שימוש על מנת לבצע את העבודה (יש להתמקד אך ורק באנשי מקצוע המתמחים באיתור נזילות ללא הרס), מידת הזמינות לביצוע העבודה, מחיר השירות (יש לקחת בחשבון שבמידה והשירות ניתן בלילות או בסופי שבוע, העלות עלולה להיות גבוהה יותר). כמובן, שאם יש אפשרות לקבל המלצות אמינות על איש מקצוע אשר מעניק את השירות באזור המגורים שלכם, דבר זה יכול להקל בצורה משמעותית על בחירת איש המקצוע.

בכל מקרה, בנושא הזה, לא כדאי להתפשר על פחות מאיש המקצוע המנוסה ביותר.

מחפשים מאתר נזילות מים?

סימני נזילה יכולים לבוא לידי ביטוי בכתמים על הקירות, בטפטוף מים מהתקרה ובמגוון דרכים   נוספות (שאת כולן לא ממש נעים לגלות). אם גם אתם גיליתם נזילה בבית שלכם או התעורר אצלכם החשש ולו הקל ביותר לנזילה שכזאת, תשמחו לגלות שאתם נמצאים בכתובת הנכונה ולמעשה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט ליצור קשר עם חברת “סמארט פלמברס”.

צוות החברה המקצועי והמנוסה, מקפיד על זמינות גבוהה, על שימוש בציוד איכותי המתבסס על טכנולוגיה חדישה ומהסיבות הללו, בכוחו להגיע למקום ולאתר בתוך זמן קצר את מקור הנזילה.

איש מקצוע שמאתר נזילות מים באמצעים טכנולוגיים חדשניים

איתור נזילות מים הוא אחד התפקידים החשובים ביותר שמבצע איש מקצוע שמטפל בצנרת המים. נזילת מים בצנרת היא עניין שכיח שיכול לגרום נזק גדול למבנה, אבל קריאה לאיש מקצוע שמאתר נזילות מים בזמן וביעילות, תחסוך נזק רב ואיתו גם זמן וכסף. מאתר נזילות מים הוא איש מקצוע שכדאי לכם להכיר וגם לוודא שהוא משתמש באמצעים טכנולוגיים חדשניים. כיום, אמצעים אלה מחליפים את השיטות הישנות ומפחיתים זמן ועלויות של תיקון נזילות מים בצנרת.

מתי נקרא למאתר נזילות מים

נזילות מים יכולות לקרות בכל סוג של מבנה: בית פרטי או בית משותף, מבני תעשיה, חנויות ועסקים שונים, מוסדות ציבור ועוד. הנזילות גם הן קורות בכל חלק של הבניין: בקירות, מתחת לריצוף, בגג, בבריכה, בגן ובמרזב. אמנם, מבנים ישנים הם מועדים יותר לנזילות צנרת, אך גם במבנים חדשים זה יכול לקרות. כאשר שמים לב לכתם של רטיבות או עובש, למים שיוצאים או לחשבון מים מנופח – זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע שמאתר נזילות מים.

איך פועל איש מקצוע שמאתר נזילות מים

איש מקצוע שמאתר נזילות מים יתחיל בתשאול הלקוח לגבי החשד שלו בנזילה. איש המקצוע המיומן לא יזדרז לפגוע בקירות המבנה, אלא יפעיל אמצעים טכנולוגיים חדשניים לאתר נזילות מים ללא גרימת נזק. בין אמצעים אלה ניתן למצוא: מצלמה טרמית לאיתור נזילות על-ידי גלי אינפרה אדום, חיישני רטיבות לזיהוי מוקדי ההתפשטות, בדיקת צנרת על-ידי גז טבעי, אמצעים אקוסטיים לזיהוי טפטופים ועוד. בזכות אמצעים חדשניים אלה ניתן לזהות את מוקד הנזילה ולתקן אותה נקודתית במהירות וללא גרימת נזק מיותר למבנה.

מי מאתר נזילות מים באמצעים טכנולוגיים חדשניים

על-מנת למצוא איש מקצוע שמאתר נזילות מים באמצעים טכנולוגיים חדשניים יש לפנות למקצוען מיומן שמחזיק באמצעים אלו ויודע כיצד להשתמש בהם. אנו ב- SMART-PLUMBERS – איתור נזילות, ייבוש תת רצפתי, בדק בית וחידוש צנרת על-ידי מומחים  נדע להתאים לכם איש מקצוע מיומן שמאתר נזילות מים, נתקן את התקלה במהירות ונחסוך לכם זמן יקר וכסף רב.

מאתר נזילות מים בקלות וביעילות

נזילות מים הם אחד מהפגעים השכיחים ביותר בדירות ובבניינים. נזילות המים מתרחשות בעת שצינור מים נפגע, אפילו פגיעה קטנה מאוד, ומים מתחילים ליזול ממנו ולחלחל לקירות המבנה, לרצפה או לתקרה. נזילות המים יכולות להתרחש במבנה עצמו, אך גם בחצר, בגינה, בבריכת שחיה וכד’, בכל סוגי הבניינים: בנייני דירות, בתים פרטיים, מבני ציבור, מוסדות גדולים, מבנים מסחריים ועוד. לצורך טיפול בנזילות המים מומלץ לפנות למאתר נזילות מים מקצועי שיוכל לאתר את הנזילה ולתקן אותה מהר כדי שלא ייגרם נזק גדול למבנה. איש מקצוע שמאתר נזילות מים בקלות וביעילות יכול לחסוך לכם כסף רב שישמש לתיקון נזקי הנזילה.

מתי יש צורך במאתר נזילות מים

נזילות המים קורות בשקט: המים יוצאים מהצינור דרך חור קטן שנגרם בו ומתחילים לחלחל לקירות המבנה ולהרטיב אותם. הרטיבות מצטברת ומצטברת ואנו מבחינים בה רק כאשר אנחנו רואים כתם של רטיבות על הקיר או את חשבון המים שגדל ללא סיבה מוצדקת. מיד כשאנו חושדים שמשהו בצנרת לא תקין כדי לפנות למאתר נזילות מים שייגש לפעולה, יאתר את הנזילה ויפתור אותה כמה שיותר מהר ועם כמה שפחות נזק למבנה ולכיס.

איך פועל מאתר נזילות מים

מאתר נזילות מים יכול לפעול במספר דרכים: הדרך הראשונה והמוכרת ביותר היא הדרך של אנשי המקצוע הישנים  של פעם. אלו, יחפשו אחר מקור הנזילה לאורך הקירות ולצורך כך יגרמו לנזק למבנה עד לאיתור הנזילה המדויק ואז יתקנו אותה בשיטות ואמצעים מיושנים. לעומת זאת, היום ניתן להשיג מאתר נזילות מים בקלות וביעילות שמשתמש באמצעים טכנולוגים חדשניים לאיתור מהיר של הנזילה בצנרת ללא פגיעה בקירות ולאחר מכן יבצע תיקון מדויק של הנזילה. האיתור המהיר והמדויק יכול חסוך לכם אלפי שקלים בתיקון הנזק המצטבר שנגרם מעצם התיקון ולא רק מהנזילה עצמה.

מאתר נזילות מים בקלות וביעילות זה אנחנו

מאתר נזילות מים חייב להיות איש מקצוע מעודכן ומיומן כדי שיוכל לאתר את התקלה ולתקן אותה בצורה מיטבית. אנו בחברת SMART-PLUMBERS – איתור נזילות, ייבוש תת רצפתי, בדק בית וחידוש צנרת על-ידי מומחים  נדאג לכם למאתר נזילות מים בקלות וביעילות ונחסוך לכם המון כסף וטרחה.

מצלמה טרמית לאיתור נזילות בקלות וביעילות

איתור נזילות היא אחת המיומנויות הנדרשות ביותר עבור אנשי מקצוע שעוסקים בתיקון צנרות בניין. נזילות בצנרת המבנה עלולות להיגרם בכל סוגי הצנרת עקב שחיקה. הצנרת היא מערך פעיל שזורמים בו מים לאורך כל שעות היום, בטמפרטורות שונות ובלחצים משתנים. הזרימה התמידית שוחקת גם את הצנרת מהסוג הטוב ביותר וגורמת להיווצרות של חורים בצינורות. גם חור קטן אחד יכול להתחיל נזילה מהצינור אל הקירות, התקרה או הרצפה של המבנה ולגרום לרטיבות שתפגע במבנה ותסכן את הבריאות של הדיירים. לצורך איתור נזילות מים הומצאו טכנולוגיות חדישות וביניהן מצלמה טרמית לאיתור נזילות. בואו ונכיר מהי מצלמה טרמית לאיתור נזילות בקלות וביעילות.

מהי מצלמה טרמית לאיתור נזילות

מצלמה טרמית לאיתור נזילות היא מצלמה מתקדמת שמאפשרת איתור מדויק של נזק לצנרת ללא צורך בשבירת קירות, הרמת רצפות או הרס של התקרה. איתור הנזילה בעזרת המצלמה הטרמית נעשה בזמן קצר וללא תלות בשכנים, במקרה של קירות משותפים. השימוש במצלמה מתאים לכל סוגי המבנים: בתים משותפים ופרטיים, מבנים עסקיים וציבוריים, מוסדות, מבני תעשיה ועוד. המצלמה יכולה לפעול בצנרת בכל חלקי הבניין: קירות, ריצוף, תקרה, בריכה, גן ומרזבים.

כיצד פועלת מצלמה טרמית לאיתור נזילות

אופן הפעולה של מצלמה טרמית לאיתור נזילות בקלות וביעילות מתאפשר הודות לשימוש בטכנולוגיה חדישה לגילוי גלי אינפרא אדום. המצלמה מזהה פליטת גלי אינפרא אדום שנפלטים עקב הבדלי טמפרטורה בצנרת. תקלה בצנרת תקרר את המים והקור יתבטא בשינויים הנראים על פני המצלמה ככתם גדול שבו המים מתפזרים. המצלמה מוחדרת לצנרת מהפתח הרגיל שלה, ללא צורך בגרימת נזל למבנה והיא מבצעת את עבודתה במהירות ובדייקנות. עם איתור המקור המדויק של הנזילה ניתן לתקן אותה באופן ממוקד באמצעים חדשניים ולחסוך אלפי שקלים ועוגמת נפש.

מומחים לשימוש במצלמה טרמית לאיתור נזילות בקלות וביעילות

אנו ב SMART-PLUMBERS – איתור נזילות, ייבוש תת רצפתי, בדק בית וחידוש צנרת על-ידי מומחים  מתמחים במתן פתרונות לתיקון צנרת באמצעים טכנולוגיים חדשניים בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ואמינים. מצלמה טרמית לאיתור נזילות היא אחד ממגוון האמצעים הטכנולוגיים בהם אנו עושים שימוש. מצלמה טרמית לאיתור נזילות בקלות וביעילות תחסוך לכם זמן וכסף ותגרום לכם להיות מרוצים ורגועים לאורך כל התהליך.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן