שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

השיטה החכמה והמקורית לאיתור נזילות מים חכם!

סמארט פלאמברס היא חברה  לאיתור נזילות מוכרת ואמינה. בעזרת הידע המקיף וניסיון עתיר שנים לצד הטכנולגיה המובילה בעולם אנו יכולים לספק עבורכם שירותי איתור נזילות מים שבעזרתו אנו נוכל למצוא ולאתר כול נזילה וכל רטיבות וזאת ללא הרס . מאתרי נזילות המים שלנו מיומנים ומומחים ביותר בענף בארץ ובעולם! אנו חוקרים ומחדשים את הטכנולגיה והשיטות שלנו באופן תדיר וזאת על מנת לייעל את השירות שלנו לאיתור מהיר יותר חכם יותר עם פתרונות מתקדמים יותר!

 תמורה מלאה– בסמארט פלאמברס  אנו יודעים שהזמן והכסף שלך חשובים, וזו הסיבה שאנו מאתרים את הנזילה באופן מיידי ומהיר ומספקים לך את הפתרון הטוב ביותר שיחסוך בעלויות התיקון!

מומחיות ומשאבים – למומחי סמארט פלאמברס שלנו יש את ההכשרה והניסיון לצד הכלים טכנולגים הדרושים ובינהם מצלמה טרמית, מכשיר אקוסטי, מכשיר גז, קורלרטור ועוד. כול זאת כדי לגלות נזילות מבלי לפגוע בנכס שלך. אנו משתמשים בטכנולגיה המתקדמת ביותר עם השיטות החכמות ביותר!.

ללא הרס- אחד העקרונות העייקרים בחברת סמארט פלאמברס הוא לספק לכם איתור נזילות מים איכותי ומדוייק ב100% אחוז ללא שום נזק! על מנת לספק לכם צורך זה אנו כול הזמן מתחדשים בציוד החדש והמתקדם ביותר וכול הזמן מעדכנים את שיטות האיתור וזאת על מנת לאתר את הנזילות ללא הרס עם פתרון שיחסוך לכם אלפי שקלים!

תמחר מראש- כלקוח אחד הדברים החשובים עבורך הוא תמחור כנה, מומחי איתור נזילות שלנו יתמחרו את עבודת האיתור ויעניקו לך תמחור כנה מלפני תחילת העבודה.

שקט נפשי- התממודדת עם נזילה יכולה להוות לחץ. כשאתה מזמין את המומחים שלנו לאיתור נזילות מים, אתה לא רק מקבל עבודה איכותית ברמה גבוהה, אלא שקט נפשי הנובע מידיעה שתאתר את הנזילה במקום בשקיפות מלאה

 

 מציאה מדויקת של דליפות “מסתורין”

בואו נודה בזה, הדלפות יכולות להיות מלחיצות להתמודד איתן. מהניסיון לאתר את זה וכלה במניעת נסיעה במים, כל החוויה היא סיוט של בעל הבית. אחד הדברים החשובים ביותר לעשות אם יש לכם דליפה הוא למצוא את המיקום והגורם המדויקים. למרות שלעתים קרובות נזילות נובעות מבעיות אינסטלציה, ישנן סיבות רבות נוספות לכך שעלולות להופיע מים. הציוד והניסיון המתמחים שלנו מאפשרים לנו למצוא את הגורם והמקור לדליפות “מסתורין” אלה. דוגמאות לכך כוללות נזילת גג, נזילת חלונות, חדירת מי תהום ודיס רעפים לקוי. יש כל מיני סיבות מדוע מים יכולים להופיע לכאורה משום מקום.

בסמארט פלאמברס  אנו מבינים את צרכי הלקוחות שלנו ואת הלחץ לקבלת שירותי איתור נזילות מים אמינים ומהירים. אנו מגבים זאת בזכות ניסיון עתיר שנים! כחברה חלוצה במדינת ישראל חברת סמארט פלאמברס

אוחזת בטכנולוגיה הטובה ביותר והחדישה ביותר וזאת על מנת לבצע איתור נזילות מדוייק ב100% ללא הרס!

אנו מבינים כי התמודדות עם נזילות ורטיבות זמן רב יכול להיות מתסכל ומתיש. אך ללא פעולה מהירה יכול להיווצר נזק רחב היקף שיגרור הוצאות גבוהות!

אך אל דאגה צוות המומחים שלנו יאתרו את הנזילה במהירות וברמת הדיוק הגבוהה ביותר ב100% הצלחה! כמומחים המובילים בישראל לאיתור מדוייק אנו גאים להיות מובילים לצד השיטות העדכניות ביותר ולצד הטכנולוגיה הטובה ביותר! צוות המומחים שלנו יוכל להנפיק לך דוח ממצאים וזאת על מנת לאפשר לך לדעת בדיוק את הממצאים ואת הפתרונות הדרושים לכך, בנוסף תוכל להשתמש בדוח זה להצגה לחברות הביטוח במידה ויש לך פוליסת שרברב פרטי ולאמצעים משפטים.

כאשר אף אחד לא מצליח לאתר את מקור הנזילה חברת סמארט פלאמברס תאתר בדיוק של 100% ללא הרס

בסמארט פלאמברס יש לנו את הידע והניסיון בהתמודדות עם נזילות. אנו מבינים את הבעיות של מערכות האינסטלציה הביתיות ואת כלל בעיות הרטיבות! אנו מאתרים נזילות בדירות קטנות ועד למפעלים גדולים ותעשייתים! מומחי השירות שלנו בונים פרופיל בעזרת שאלות ומקשיבים בזהירות לתשובות לפני שמתחילים באיתור. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם ושיטות מתקדמות, אנו יכולים לעזור לך לאתר את הנזילה בדיוק מירבי של 100% ללא הרס ולספק לכם פתרונות תיקון מתקדמים!

 מדוע אנו מובילים את ענף איתור הנזילות בישראל:

גילוי הנזילה הוא גם מדע וגם אמנות. באופן מסורתי, אינסטלטורים וטכנאים רגילים ישברו את הקיר ואת הריצפה וזאת על מנת לבדוק את הצנרת הפנימית. שיטה זו לא רק גורמת נזק רב יותר מהנדרש, אלא שהיא לרוב לא יעילה כלל! בסמארט פלאמברס אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית ובשיטות מהפכניות כדי לאתר נזילות מבלי לגרום לנזק ולהרס!

איתור הנזילות הבלתי פולשני שלנו ללא הרס עם הגישות המדויקות ביותר של איתור נזילות חכם מבלי לדרוש מאיתנו לקדוח דרך קירות, לשבור ריצוף, לוחות ועוד. בעזרת טכנולוגיה כמו מצלמות תרמיות, מצלמות סיב אופטי, מכשיר שמע אקוסטי, קורלורטור, מחשב עם חיישן גז ועוד, המומחים שלנו מאתרים את הבעיה במקצועיות, במקום לנחש אנו נאתר לכם את הנזילה ב100% דיוק ועל כך אנו מתחייבים!

רואים מבעד לקירות ומאתרים את הנזילות במצלמה טרמית

סמארט פלאמברס מעמידה פתרון אולטימטיבי לאיתור ללא הרס באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם לצד המומחים הטובים ביותר לאיתור נזילות מים לרשות לקוחותיה! בזכות משאבים אלה ביכולתנו לספק את השירות המתקדם ביותר לצד חווית לקוח יוצאת דופן! לא פעם ולא פעמים נתקלנו לקוחות שפשוט היו המומים בצורה שבה איתרנו את הנזילות בדיוק של 100%!בכך נתנו לאותם לקוחות פתרון מהיר לבעיות הרטיבות והנזילות, ללא צורך בכול בהרס, בשבירת קירות ובלכלוך מיותר. איתור נזילות במצלמה טרמית מאפשר מיפוי הרטיבות והמים, איתור מקור הכשל בקירות, מתחת לרצפות ובתקרה, בעזרת הדמיה הטרמית נוכל לסמן את תוואי הצנרת העוברת בקירות בתקרה ומתחת לרצפה וזאת כאמור ללא כול צורך בהרס!

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן