שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לאיתור נזילות

אם אתם סובלים מנזילות בכל מבנה או בשטח חיצוני: חשוב לדעת כיצד לאתר נזילה באמצעות מכשיר לאיתור נזילות אשר חוסך את הצורך בבדיקות חוזרות ונשנות, כמו גם מונע הרס של אלמנטים במבנה.

איתור נזילות הינו תחום חשוב ומרכזי בעבודות אינסטלציה. נזילות שמקורן אינו מאותר במהירות, עלולות להסב נזקים כבדים למבנה ולרכוש ולהוביל להיווצרות עובש ופטריות. איתור נזילות מתבצע כיום באמצעים חדשניים המספקים יעילות ופתרון מהיר. איתור נזילות באמצעים מתקדמים כולל שימוש במצלמות תרמיות וסיב אופטי החוסכים את הצורך לחצוב בקיר על מנת לחשוף את הצנרת.

מכשיר לאיתור נזילות – מה זה אומר וכיצד משתמשים?

נזילה בכל מקום, בין אם בבית, בבית העסק או במבנה ציבורי, עלולה לשבש את החיים כמו גם להוליד נזקים לרכוש ולנזק פיזי (עובש ורטיבות גורם למחלות בקרב ילדים ובעלי חיים) בזמן שהעדר טיפול עלול לגרור ירידה של ערך הנכס וזאת בשל בעיות איטום, אינסטלציה, בעיות באלמנטים במבנה ועוד, לכן חשוב לבצע איתור נזילות בצורה מקצועית וממוקדת.

כיצד מכשיר לאיתור נזילות יסייע לנו?

מכשירים מסוג זה שפועלים בטכנולוגיה חדישה, יסייעו באיתור מוקד דליפת המים, בעוד שכיום המכשיר הפופולארי ביותר ידוע בשמו: “מצלמה טרמית”, מסייע לאיתור נזילות בזמן שהוא פועל על מנת לגלות ולזהות את מקור הנזילה וזאת ללא צורך קדיחה בקירות, חציבה במבנה, שבירת מרצפות, או שימוש בכל אמצעי הפוגע באלמנטים שונים הנמצאים בתוך המבנה.

גג בטון עם חיפוי באיטום יריעה בטומנית לקויה וחדירת מים גשמים חלק א

מדוע חשוב להשתמש במצלמה לגילוי נזילה?

אם בעבר על מנת לאתר נזילה היה צורך בגילוי שארך שעות רבות, היה כרוך בשבירת קירות או בחציבה בקיר על ידי קבלן בניין , כמו גם שלל בדיקות שאורכות זמן רב ומסבות נזקים למבנה – הרי שכיום באמצעות מכשירים לאיתור נזילות אפשר לבצע איתור ממוקד יעיל ומהיר יותר של נזילות ללא נזק, מה שמוביל גם לתיקון ממוקד, יעיל ובמחירים אטרקטיביים יותר.

כיצד מבצעים פעולת גילוי ואיתור?

במידה ויש לכם נזילה במבנה, מומלץ בראשית לפנות אל חברות מתקדמות לבנייה ושיפוצים שיכולו לבצע עבורכם את הגילוי באמצעים שונים, כמו באמצאות גז שאינו רעיל שעולה מעלה היכן שישנה רטיבות, נזילה אפשר לאתר באמצעות בדיקת שמע על ידי האזנה לקירות באמצעות סטטוסקופ, כאשר השיטה המובילה והיעילה ביותר היא גילוי נזילות באמצעות מצלמה תרמית, הלוא היא מכשיר לגילוי נזילות, הנחשב מעולה!

כיצד אפשר לאתר נזילה באמצעות מצלמה תרמית?

מכשיר מיועד לביצוע איתור נזילות מים מתקדם כמו מצלמה ייחודית שעמה פועלים אנשי המקצוע לעיתים מבצעים בדיקות ואיתור נזילות במסגרת בדק בית , מטרתו לאתר נזילה שיכולה להתרחש בשל אלמנטים פגומים ותקולים במבנה, כמו: מערכות איטום קירות או איטום הגג שאינו תקין, הנזילה יכולה לנבוע ממערכות אינסטלציה ישנות ותקולות, כמו גם שישנן לעיתים נזילות מים שמגיעות ממרזבים תקולים או מתוך ברזים דולפים.

איתור באמצעות מצלמה טרמית מקנה את האופציה לזהות מהיכן נובעת הנזילה וזאת ללא הרס של אלמנטים שונים במבנה, כמו גם על ידי זיהוי הפרשי הטמפרטורות בקירות בזמן שהמצלמה מסמנת את המקום בו הטמפרטורה נמוכה או גבוהה על הצג.

מצלמת סיב אופטי

זיהוי של רטיבות בבית, מהווה בשורה לא נעימה, אולם אם בעבר היה צורך בנקיטת פעולות אגרסיביות ולעתים בלתי יעילות, הרי שכיום ישנם אמצעים מתקדמים לאיתור נזילות ביעילות ובמהירות. בעזרת שימוש במצלמה תרמית ובסיב אופטי, ניתן לאתר במדויק את מקור הנזילה ולהביא לפתרונה במהירות וללא נזקים כבדים. מצלמת סיב אופטי הינה כלי זעיר המוחדר לצנרת ביוב. הסיב מאפשר איתור נזילה בצנרת הביוב ובצנרת הביתית, כאשר מצלמה מספקת תמונה איכותית לאיש המקצוע. המצלמה הייעודית והייחודית מצוידת בסיסים גמישים המאפשרים לחדור לכל סוגי ומבני הצנרת. השימוש בסיב אופטי מתאים למקרי נזילות תחת הרצפה או בקירות.

פתרונות אינסטלציה חכמים מידי מומחים

חברת SMART-PLUMBERS מציעה שירותים מתקדמים בתחומי האינסטלציה הכוללים: איתור נזילות, חידוש צנרת, ייבוש תת רצפתי, בדק בית ועוד. צוות החברה הינו מקצועי, מנוסה ומסור לעבודתו ועושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום במטרה להביא לפתרון מהיר ויעיל לכל בעיה של נזילה או רטיבות. החברה משרתת לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והציבורי ומספקת מענה יעיל ומהיר לטיפול בבעיות אינסטלציה שונות.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן