שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

גילוי נזילות מים

נזילות הן עניין שיכול לשגע ומטרידות את בעלי הנכס באופן מתמיד! הנזקים שמלווים בנזילות כמו רטיבות, התקלפות טיח וצבע, עובש, החלדת הצנרות, נזקים לתשתיות המבנה ועוד.

אך הבעיה האמיתית היא לגלות את הנזילה ולאתר אותה בדיוק מירבי של 100%!

אנו בחברת סמארט פלאמברס נגלה את הנזילה בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בארץ ובעולם כמו המצלמה הטרמית, איתור בעזרת גז ידידותי , מכשיר אלקטרו אקוסטי ועוד אנו משתמשים בציוד החדיש ביותר ועושים הכול על מנת לחקור ולחדש את שיטות גילוי הנזילות שלנו על מנת לתת שירות הטוב ביותר! כול המומחים של סמארט פלאמברס נותנים שירות נהדר לצד איכות עבודה וזאת בגלל הציוד הטכנולוגי, ההכשרה וניסיון עתיר שנים!

גילוי נזילות ואיתור מקור טפטוף המים

גילוי נזילות מים היא עבודה מאוד קשה,כאשר נתקלים בנזקי רטיבות כמובן שיש נזילה פעילה ואותה יש לגלות אך זוהי עבודה קשה מאוד בשל העובדה שהנזילה היא סמויה מן העין ! קיימים מקורות רבים לנזילות מים ולכתמי רטיבות ועובש בתוך הבית ולא אנו לא מדברים על ברז שמטפטף ואפשר להחליפו אלא מדברים על נזילת מים סמויה כזאת שאנו מנסים לפתור כבר המון המון זמן ולא מצליחם ואז מבינים שיש צורך בגילוי ואיתור נזילה. גילוי נזילה כזה שיגלה לנוד את סוד הפתרון וזאת בשביל לפתור את הנזילה והרטיבות אחת ולתמיד ואפילו לקבל אחריות!

אלו הגורמים העיקרים לנזילות מים בתוך דירה:

1.צנרת אספקה של מים קרים.

2.צנרת אספקה של מים חמים.

3.צנרת אספקת מי דלוחין (ביוב).

4.צנרות מיזוג.

מאתר נזילות מומחה מזהה ונותן פתרון שחוסך לכם פעולות מיותרות!

מאתר נזילות שניגש לגלות את מקורה הנזילה והרטיבות קודם כול יאבחן איזה מן המערכות לוקה בעצמה, לאחר מכן יתחיל בעבודת האיתור היסודית וזאת על מנת לתת מענה ופתרון מדויק ב100%

המאתר יזהה את המערכת הלקויה בעזרת סריקה טרמית אם זאת מערכת המים הקרים, חמים, דלוחין ומיזוג. לאחר מכן יוכל להמשיך לאיתור המדויק בעזרת כלים טכנולוגים נוספי כמו בדיקת לחץ לצנרות אספקת מים ובדיקת בלונים לצנרת אספקת הדלוחין ובנוסף על כך ימשיך בסריקה הטרמית וזאת על מנת לפתור את כול בעיות הרטיבות! מה שגם יכול המאתר לעלות על בעיות איתור אשר חומקות מן העין האנושית בעזרת הסריקה הטרמית. כול זאת בעזרת הציוד הטכנולוגי והניסיון העתיר של המאתר ובידע רב במערכות המים, כי בלי הניסיון והידע הרב שום מכשור שבעולם לא יוכל לעזור לתת פתרון לגילוי נזילות ב100% דיוק!

נזקי המים שנוצרים בעקבות נזילות שלא מטופלות באופן מהיר ויסודי

כן, כן נזילות פעילות אינן נראות חוץ מנזקי המראה שהינן מותירות שזהו הנזק הפשוט ביותר!

עם זאת מדובר באירוע דחוף בטיפולו וממש יש להבין כי נזילות שמחלחלות ברחבי המבנה יגרמו לנזקים קשים ולהוצאות כבדות ללא טיפול מידי! אלו הנזקים שעלולים להיגרם בעקבות הנזילה:

נזק מבני – המים זולגים טיפה טיפה כאשר יש נזילה אך חשוב להבין שהם נאגרים והפכים למקור רטיבות אטרקטיבי שמחלחל ברחבי הבית או הדירה! יש להבין שמים מגיעים לאן שנוח להם ולכן יכולים להגיע למקומות שעדיף שלא יגיעו כמו לברזל תשתיות המבנה ודבר ידוע לכולנו קורה והוא חלודה! כאשר מים וברזל נפגשים קורת פעולה כימית ובעקבותה הברזל מחליד ומאבד את תכוניתו שהם החוזק שחשוב בו להחזקת המבנה. הבטון סופג את המים והופך לפריך ומאבד את קשרו מברזל המבנה.

נזקי חשמל מסכני חיים- תשתיות החשמל עוברות מתחת לרצפות ובין הקירות והתקרות וידוע לכולם שתשתית חשמל אשר סופגת מים מהווה סכנה לכול תושבי הדירה או הבית . נכון תשתיות החשמל מונחות בתוך שרוול פלסטי אך חשוב להבין ששרוול פלסטי זה נועד הגן עליהם במהלך הבניה ולא מפני מים של רטיבות, שרוול פלסטי זה אינו אטום ממים ולכן יכול להוות למקום של התווצרות מים! זה מתחיל בהפסקות חשמל ויכול אפילו להיגמר בקצר וכאשר יש קצר יכולה להיות סכנה לדלקה של שריפה ועל כך יש לגלות את הנזילה ולשקם את נזקי המים!

תרימה למחלות אלרגיות – ידוע כבר לכולנו שעם נזילת מים מגיע שלב הרטיבות, העובש והתווצרות אורגנזמים חיים שאלו מתפתחים ומוציאים נבגים אשר מסכנים את בריאות חיי הדירה!

היום ב2020 יש כבר מודעות רבה בתחום הרפואה לגבי הסכנות הטמונות בעובש ורטיבות בבתים ואפילו להשפעותיו הבריאותיות בשל העלייה במחלות בעלות אופי אלרגני במקרים רבים ברחבי העולם. יש להבין שעובש ורטיבות הופכים כול מבנה תקין למבנה “חולה” שבו יש לטפל במהרה!

 רכוש שניזוק- לאחר שהבנו כבר שרטיבות ועובש משתוללים ברחבי הבית והנזילה ממשיכה בוודאי תבינו כי עובש מתפתח על הקירות ולאחר מכן יכול להיספג בארונות המטבח אשר תלויים בקיר ובנוסף גם על ארונות בגדים יש להבין שגילוי הנזילות בזמן המתאים והנכון וכמה שיותר מוקדם עשוי למנוע נזקים אלו שכן נזקים אלו יגררו הוצאות כספיות כבדות בשל החלפת הארונות שאינם ראויים לאדם! יתרה מכך דירה, בית או כול מבנה אפשרי שסובל מרטיבות ועובש פוגע בשווי שלו משום שאין אדם שירצה לרכוש נכס שטמון בתוכו נזקי מים!

גילוי נזילות מים עם חברה מקצועית

אנשים רבים לא מודעים לעובדה כי נזילות מים עלולות להיות סמויות במקרים רבים, וכתוצאה מכך הנזילות עלולות לגרום לנזק בבית. אם אתם חושדים שישנה נזילה בבית שלכם, אך אתם לא בטוחים לגבי המקור שלכם, תוכלו פשוט לפנות אל חברה מקצועית שמבצעת בדיקות של גילוי נזילות מים. כך תוכלו לקבל תשובה מדויקת ולדעת בתוך זמן קצר האם ישנן נזילות בבית שלכם.

כמובן שאם אתם כבר מחליטים לפנות אל חברה שמציעה לכם שירות מהסוג הזה, יהיה כדאי לכם לברר לפני הכול שאתם עושים כל מה שאתם יכולים על מנת לפעול בראש שקט. תהליך הגילוי לא צריך לקחת זמן רב, וזאת במיוחד אם רק תחליטו לפנות אל חברה מקצועית שיודעת בדיוק מה לעשות ותוכל לוודא שבתוך זמן קצר תהיה לכם תשובה. כך שעליכם רק לוודא שאתם בוחרים באנשים הנכונים על מנת שיוכלו לעשות את העבודה שלהם בסופו של דבר.

לפני שאתם מקבלים החלטה סופית אשר נוגעת לגילוי וטיפול בנזילות מים, יהיה כדאי לכם להיות סבלניים עם ההחלטה שלכם ופשוט לעשות מאמץ על מנת לפעול בצורה ממוקדת. במידת הצורך תוכלו אפילו להתייעץ עם צוות החברה אליה תפנו אל מנת לקבל חוות דעת מקצועית ולהבין טוב יותר מה אתם יכולים לעשות על מנת לטפל במקרה של נזילות בבית שלכם.

תהליך פשוט של גילוי נזילות מים

אתם לא צריכים להקדיש יותר מידי זמן לתהליך של גילוי הנזילות בבית שלכם. Smart Plumbers יוכלו לעשות זאת בשבילכם בתוך זמן קצר ולדאוג לכך שיהיה לכם מענה בקרוב. כך שאם אתם חוששים שיש נזילה בבית שלכם, תזכרו שאתם לא צריכים להתעכב עם הבדיקות, אלא רק לוודא שאתם נותנים למקצוענים לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת שתקבלו את ההחלטה הטובה ביותר.

אם רק תשכילו לפעול בסבלנות ותעשו מאמץ על מנת להבטיח שאתם פועלים בדרך הנכונה, יהיה כדאי לכם לזכור שכל שיישאר לכם לעשות זה להתייעץ עם הצוות המקצועי של החברה על מנת להבין מה אתם יכולים לעשות במקרה של גילוי נזילות מים. כך שאם יש נזילות במקומות מסוימים בבית, תוכלו לטפל בהן ביעילות מרבית.

יש לא מעט דרכים שונות לטפל בנזילות, כך שאם אתם מחליטים לבחור בשירות מהסוג הזה, כמובן שזה יהיה חיוני לערוך בדיקה מקיפה ולברר בדיוק מה הן כל האפשרויות העומדות בפניכם. בדרך הזו תוכלו לוודא שאתם מנצלים את הזמן והכסף שלכם בצורה יעילה ועושים כל מה שצריך על מנת לטפל בנזילות בבית שלכם. זה ללא ספק הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות על מנת להתמודד עם המצב בצורה יעילה ולהבטיח שתעשו את הדברים כשורה.

פשוט פונים אל Smart Plumbers

עליכם להבין שאתם לא צריכים להיות מוטרדים כלל וכלל ממה שיהיה עליכם לעשות על מנת לטפל בנזילות, שכן כאשר אתם בוחרים לפנות אל חברה מנוסה כמו Smart Plumbers, היא כבר תוכל לעשות כל שנדרש על מנת להציע לכם שירות מקיף אשר כולל גילוי וטיפול בנזילות. זה ללא ספק יוכל לעזור לכם.

אם אתם רוצים להזמין את השירות של החברה או שיש לכם שאלות מסוימות שנוגעות לשירות שהיא מציעה, תוכלו ליצור אתם קשר ואנשי המקצוע שלה כבר ישמחו לעזור לכם. אתם לא צריכים להתעכב כלל וכלל, אלא רק לפנות אל החברה כבר בזמן הקרוב ולשים לב שאתם עושים כל מה שאתם יכולים במובן הזה. גילוי נזילות מים לא צריך לקחת זמן רב אם זה מתבצע על ידי מקצוענים.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן