דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: חורף בחוץ, אתם יושבים בבית החם ושומעים מבחוץ את הגשם מטפטף באיטיות, אבל אז, אתם קמים ומגלים שהגשם פסק מזמן והטפטוף שאתם שומעים הוא מתוך הבית שלכם.

ובכן, מדובר בגילוי לא נעים ובתופעה אשר במקרים קיצוניים גם יכולה לגרום לפגיעה ברכוש.

יחד עם זאת, פניה מידית לחברה או לאינסטלטור המתמחה בנושא של גילוי נזילות מים ומקפיד לעשות לצורך כך שימוש בציוד ייעודי חדשני, יכולה לגרום לכך שבתוך זמן קצר אותה אי נעימות תהיה שייכת לנחלת העבר.

בכדי להרוויח שקט נפשי, גם במקרה של גילוי נזילה בבית ביום הכי חורפי בשנה, ההמלצה תהיה להצטייד מבעוד מועד בפרטיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום זה.

גילוי נזילות מים – מקצועיות, זמינות ואמינות

ישנם מספר פרמטרים עליהם כדאי לשים דגש בעת בחירה של חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של גילוי נזילות מים וטיפול בהן.

בין הפרמטרים המדוברים: סוגי הציוד או השיטות בהם היא עושה שימוש לצורך גילוי הנזילות – מומלץ לבחור בחברה המתמחה בגילוי נזילות ללא גרימת הרס. ניסיון ורמה מקצועית. המלצות – במידה ויש אפשרות לקבל כאלה לגבי שירותיה של אותה החברה וכמובן, כל מה שקשור לנושא הזמינות של החברה – במקרה של גילוי נזילה יש חשיבות גבוהה להגעה מהירה ולמתן מענה מידי לבעיה.

כאמור, בחירה מושכלת ונבונה באותה החברה תאפשר שקט ורוגע בידיעה שמקור הנזילה יתגלה במהרה והבעיה תיפתר על הצד הטוב ביותר.

כשהנזילות נותרות כנחלת העבר

חברה מקצועית ומנוסה תחזיר ברשותה ציוד המאפשר לאתר נזילות מים במהירות ולטפל ביעילות במקורה של הבעיה.

כך יוצא, שאם גילוי נזילות מים היווה את נחלתכם וכחלק מכך, אתם מעוניינים בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה, אשר תגיע אליכם בתוך זמן קצר ממועד הפניה ותפתור את הבעיה.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת סמארט פלאמברס ולהיות רגועים שבזכות מקצועיות מתפשרת ושימוש בציוד המתבסס על טכנולוגיה מתקדמת, בתוך זמן קצר ממועד הפניה אל החברה, בעיית הנזילה תיעלם כלא הייתה.

גילוי נזילות מים – איך עושים את זה היום?

עד לפני שנים לא רבות, גילוי נזילות מים היה כרוך בפירוק מרצפות או שבירת קירות, מה שגרר עלויות כספיות גבוהות וגם גרם ללכלוך רב בבית. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, כיום המצב שונה לגמרי ומי שמבקש לחסוך מעצמו את עוגמת הנפש ואת ההוצאה הכספית הטמונה בהרס, יוכל פשוט לחפש אנשי מקצוע המציעים שירות של גילוי נזילות ללא הרס. גילוי נזילות ללא הרס מתבסס על טכנולוגיה מתקדמת אשר באה לידי ביטוי בציוד ייעודי כמו מצלמות תרמיות חדשניות, באמצעותן ניתן לזהות במהירות ובקלות את מקור הנזילה וכחלק מכך, גם לטפל בה בצורה מהירה ויעילה.

גילוי נזילות מים – בחירת החברה

בעת בחירת חברה המתמחה בנושא של גילוי נזילות מים וטיפול בהן, יש לשים דגש על מספר פרמטרים ובין היתר: סוג הציוד הפרטני בו החברה עושה שימוש לצורך הגילוי (כדאי לוודא שמדובר בציוד חדשני ואיכותי). מומלץ לוודא שמדובר בחברה מקצועית ואמינה (אם יש אפשרות לקבל המלצות ייעודיות לגבי אותה החברה מדובר באמצעי חשוב אשר יכול להעיד גם על מידת אמינותה). זמינות החברה תהיה גם היא חשובה מכיוון שאף פעם אי אפשר לדעת באופן וודאי, מתי תתגלה נזילה ובמקרים רבים הצורך לטפל בה יהיה בדחיפות גבוהה. כמובן, שגם מחיר השירות ישפיע במידה רבה על הבחירה, כאשר טווח המחירים הינו רחב וחשוב לוודא שהחברה מציעה את השירות בעלות הוגנת. שימת דגש על כל הפרמטרים הללו, תאפשר לבצע בחירה מושכלת ונבונה באותה החברה.

מקבלים החלטה נכונה

אם אתם רוצים להיות רגועים שבעת נזילה, תהיה לכם כתובת מקצועית ואמינה לחברה המתמחה בנושא של גילוי נזילות מים, תשמחו לגלות שאתם נמצאים בכתובת הנכונה עבור אותה המטרה.

חברת סמארט פלאמברס  מתמחה בגילוי נזילות מים, תוך שימוש בציוד טכנולוגי חדשני ומתקדם. הפעולה מתבצעת על ידי צוות מקצועי ומיומן, אשר עתיד לגלות בתוך זמן קצר את מקור הנזילה ולטפל בה בקפידה.

לפרטים נוספים על גילוי נזילות ועל שאר שירותי החברה, מוזמנים ליצור קשר והצוות המקצועי ישמח לתת לכם מידע.

גילוי נזילות מים, האם זה באמת חייב להיות כל כך מסובך?

מבחינת איתור נזילות, בהחלט יכול להיות שהיינו מפיקים תועלת לו הרצפה הייתה שקופה. כן, זה לא מאוד אסתטי, אבל כך אי אפשר היה לפספס הימצאות של מים נסתרים. אותו הדבר חל גם אם הקירות היו שקופים. אך המציאות שונה. ולכאורה, כאשר הקירות והרצפה הינם אטומים ולא שקופים, גילוי נזילות מים הינו מלאכה מורכבת, מסובכת ובהחלט לא פשוטה. אבל האם במציאות של ימינו, זה לא יכול להיות אחרת? מסתבר שאפשר.

טיפ לגילוי מיידי

אם תנסו לבדוק בעצמכם האם קיימת נזילה, הרבה פעמים תפספסו ולא תקלעו למטרה. זה נכון במיוחד כאשר הנזילה רק “בחיתוליה” כלומר אין עדיין הצטברות ניכרת של נוזלים. באם יש לכם חשד שמא יש אפילו נזילה פצפונת, קבלו טיפ לבדיקה מידית. סגרו את כל הברזים, וודאו שמכונת הכביסה, מדיח הכלים, הכל מכובה. לאחר מכן סגרו את הברז הראשי, השיבר. אם עדיין רואים לפי מונה המים שעדיין המים זורמים, יש רק הסבר אחד. בהחלט קיימת נזילה. רק שימו לב שאם הנזילה קורית בדירה שמעליכם, הבדיקה נעשית על ידי בדיקת שעון המים שלהם.

אלה הסימנים של הנזילות

סימני נזילות שאפשר לאתר כאשר ישנה הצטברות של מים די משמעותית, כוללים למשל כתמים של עובש. הדבר מלווה ריחות לא נעימים, לפעמים מעופשים. גם טיח שמאבד את צבעו או מתעוות ומתנפח מלמד שישנה נזילה. האם אין עוד דרכים לאתר ולבצע גילוי נזילות מים? הדרכים המתוחכמות כוללות שימוש בעזרים טכנולוגיים חדישים. בשורות הבאות נוסיף על כך פרטים.

גילוי נזילות מים על ידי סוקרים ובודקים מוסמכים

על מנת לוודא, לא רק שיש נזילה אלא גם מה היקפה, מקובל להזמין מומחים. גילוי נזילות מים ולא פחות חשוב, התיקון והייבוש, ראוי שיתבצעו כמה שיותר מהר. סוקרים ובודקים המצוידים בהרבה ניסיון, טביעת עין ועזרים כגון מצלמה טרמית, יעשו את הכל הרבה יותר קל ופשוט. גילוי וייבוש של הצפות ונזילות. קראו לצוות המנוסה של Smart plumbers. שירות יעיל, בדוק.

גילוי נזילות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים

גילוי נזילות מים עלול להיות תהליך ארוך ומייגע שבסופו נזק למבנה ולכיס. הודות לאפשרויות החדישות של גילוי נזילות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים תוכלו לאתר ולתקן את הנזק בקלות ובנוחות.

תקלות בצנרת המים בבניין הן תקלות שכיחות שקורות בכל מבנה, לרבות בתים פרטיים, בנייני דירות, מבני ציבור ועסקים בגדלים שונים. מאחר והצנרת היא אמצעי פעיל שבו זורמים מים בלחץ ובטמפרטורות שונות, היא מועדת לנזקים שונים. גילוי נזילות מים מאפשר לאתר את הנזקים האלו ולתקן אותם, אך כדי שזה לא יעשה מאוחר מידי והנזק לא יהיה כבד – אנו ממליצים על גילוי נזילות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. בואו ונספר לכם על כמה מהם.

גילוי נזילות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים זה הדבר הבא

גילוי נזילות מים הוא פעולה הכרחית שנדרשה לאדם מהרגע שבו התחילו להשתמש בצנרת להובלת מים. הצנרת חשופה לנזקים רבים, מאחר וזורמים בה מים באופן פעיל, תוך הפעלת לחץ ושינויים בטמפרטורה. לאורך הזמן הצנרת נשחקת ונוצרים בה סדקים וחורים שגורמים לנזילות מים מהצנרת.

נזילות מים עלולות להיות שקטות וערמומיות, בעודן מתרחשות לאט בתוך הקירות שלכם. הנזילות עלולות לגרום לנזקים רבים למבנה ולכיס, אבל בעיקר לבריאות שלכם, מאחר ורטיבות ולחות יתרה בתוך מבנה יוצרת בעיות בריאותיות רבות לאדם.

בעבר, נהגו לאתר את המים באמצעים מיושנים ולשם כך נגרם נזק רב למבנה, שגם עלה בהתאם. עם זאת, כיום ניתן לערוך גילוי נזילות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שימנע את הנזקים הרבים של הרטיבות וגם יפתור את הבעיה בקלות ובמהירות.

גילוי נזילות מים באמצעים אקוסטיים

בעבר, הכלי העיקרי של האינסטלטור היה האוזן שלו שאמצעותה הוא הקשיב וניסה לאתר את מקור הטפטוף של הנזילה בקיר. כיום, הודות למכשיר ה- Trotec ld6000 שלנו, אפשר לזהות טפטופים בתוך הצנרת גם במרחק רב, כולל סינון של רעשי רקע שעלולים לגרום להטעיה. המכשיר מאתר את מקור הקול ומוביל אותנו ישירות אל נזילת המים, תוך גילוי נזילות מים מהיר ויעיל.

 גילוי נזילות מים במצלמה טרמית

מצלמה טרמית היא אמצעי טכנולוגי חדשני המאפשר גילוי נזילות מים על ידי גלי אינפרא אדום. המצלמה מושחלת לתוך הצנרת ומזהה הבדלי טמפרטורה, כך שמקומות שבהם יש נזילה הם קרים יותר ויופיעו על צג המצלמה בבירור. לאחר האיתור המדויק, ניתן לתקן את הנזילה באופן ממוקד, עם נזק מינימלי למבנה.

גילוי נזילות מים באמצעות זיהוי מגנטי

כאשר הצנרת היא בעלת פריסה רחבה ומסובכת, למשל בבניינים גדולים מאוד, יש צורך למפות אותה כדי לאתר מקומות פוטנציאליים לנזילת המים. לצורך כך אנו משתמשים במכשיר ה- UT 9000 הגרמני, שהוא גלאי מתכות מתקדם המזהה שדות מגנטיים. המכשיר פועל על קירות, קרקע מרוצפת, בטון ועוד מגוון חיפויים.

 גילוי נזילות מים על ידי חיישן רטיבות

כאשר מתגלה רטיבות בקירות, או שיש רק חשש לרטיבות, יש כאמור צורך בגילוי נזילת מים מדויק. הודות לחיישן הרטיבות שלנו ה- T660 אנו מאתרים היכן בדיוק נמצאת הרטיבות בקיר ומה מקורה. השימוש בחיישן זה מאפשר גם לאתר את הנזילה וגם למפות את הנזק שגרמה הרטיבות למבנה, על מנת לפתור את הבעיה עד תומה באופן נרחב ויעיל.

 גילוי נזילות מים בעזרת גז

במקרים של צנרת רחבה הנמצאת מתחת לקרקע יש צורך לערב אמצעים נוספים שיאפשרו גילוי נזילות מים מדויק. לצורך כך בדיוק, אנו משתמשים בגז ידידותי אותו אנו מזרימים לאורך הצנרת. בעזרת חיישן ייחודי אנו מאתרים את המקומות בהם הגז נפלט לאוויר וכך אנו מאתרים את מקור הנזילה.

 גילוי נזילות מים באמצעות בלון

כאשר הצנרת היא מסורבלת ומלאה בפניות, קשה במיוחד לערוך גילוי נזילות מים. לצורך כך בדיוק אנו עוסקים בגילוי נזילות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. במקרים כאלה, יש לנו בלון מיוחד המוחדר לצנרת משני הצדדים שלה. בעוד הצנרת נאטמת על ידי הבלון, אנו מודדים היכן מתרחשת ירידת מים וכך אנו מאתרים את מקור הזילה.

 גלוי נזילות מים על ידי השוואת לחצים

המים הזורמים בצנרת מכילים לחץ מדוד וקבוע וכל שינוי בלחץ זה מעיד על תקלה. בעזרת מד לחץ מתקדם, אנו בודקים את מצב לחץ המים לאורך הצנרת ומאתרים את מקור הנזילה.

גילוי נזילות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים – זה אנחנו

כפי שראיתם, אנו ב-SMART-PLUMBERS – איתור נזילות, ייבוש תת רצפתי, בדק בית וחידוש צנרת על-ידי מומחים עוסקים בגילוי נזילות מים מתקדם ויכולים לחסוך לכם זמן יקר וכסף רב. הודות לגילוי נזילות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, נוכל לפתור לכם את התקלה במהירות וביעילות.

גילוי נזילות מים – עושים את זה עם צילום תרמי

כיום הדרך היעילה ביותר להוציא לפועל תהליך של גילוי נזילות מים הוא בעזרתה של חברה שתעשה שימוש בצילום תרמי. בדרך הזו ניתן לזהות את מקור הנזילות בתוך זמן קצר ולדעת בוודאות שעושים כל מה שצריך על מנת לטפל בה ביעילות מרבית.

אם אתם לא רוצים להתמודד עם ההשלכות של נזילות מים שלא מטופלות, כמו נזקים ועובש שעלולים להצטבר, אז יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם אל חברה מנוסה שתוכל להציע לכם את השירות שלה ולעשות כל מה שצריך על מנת שתקבלו את המענה המקצועי המושלם מבחינתכם בסופו של דבר.

תהפכו את הרכישה שלכם להרבה יותר פשוטה על ידי כך שתבחרו חברה שאתם יכולים לסמוך עליה שתדע להעניק לכם שירות מצוין. הרי שזה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות אם רק תדעו לפעול בסבלנות ותיקחו לתשומת ליבכם את הדרך שבה אתם עושים כל דבר שנוגע לטיפול בנזילות.

איך תדעו כיצד לטפל בנזילה?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשים לב שאתם בוחרים לפנות בהקדם אל חברה שיודעת איך לטפל בנזילות ביעילות מרבית. זה לא משהו שצריך לקחת לכם יותר מידי זמן, והרי שאם רק תשכילו לפנות אל החברה הנכונה, תוכלו להיות מרוצים לחלוטין עם מה שתבחרו לעשות במובן הזה.

תתחילו לפעול בצורה מחושבת ולנתח את כל מה שאתם עושים כאשר מדובר על גילוי נזילות מים, שכן אם אתם לא רוצים לבזבז את הזמן שלכם לשווא וחשוב לכם לדעת שאתם פועלים כמו שצריך, אז פשוט תצטרכו לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים שאתם יכולים לסמוך עליהם שידעו לעשות את העבודה הטובה ביותר בשבילכם.

תנתחו את כל האפשרויות שיש לכם ותנסו להבין בעצם כיצד הייתם רוצים לטפל בנזילות בביתכם. זה משהו שלא צריך לקחת יותר מידי זמן אם רק תפנו אל מקצוענים שיוכלו לבדוק את מצב הצנרת בביתכם כבר בזמן הקרוב. אנו בטוחים שזה יהיה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות במישור הזה בסופו של דבר.

גילוי נזילות מים – זה לא לוקח זמן רב

אם עושים שימוש בציוד מתקדם כמו מצלמה תרמית, ניתן לזהות את מקור הנזילה בתוך זמן קצר. כך שבמידה וחשוב לכם לדעת שאתם מנצלים את הזמן שלכם ביעילות מרבית, אז זוהי בוודאי תהיה אפשרות לא רעה בכלל שיהיה כדאי לכם להתחשב בה כבר בזמן הקרוב.

נסו לבדוק עם אנשי המקצוע מהו הפתרון היעיל ביותר לטיפול בנזילות בביתכם, לאחר איתור שלהם. כאשר נותנים למקצוענים לעשות את העבודה, התוצאה היא כזו שניתן להיות בראש שקט ולחזור לשגרה בבית כבר בתוך זמן קצר בסופו של דבר. כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם להתחשב בו מבחינתכם.

פנו רק אל Smart Plumbers

אם אתם מתכוונים לפעול על מנת לטפל בנזילות בביתכם כבר בזמן הקרוב, אז עליכם לדעת שבמידה ואתם רוצים לפנות אל חברה שתוכלו לסמוך עליה שתדע לעשות את הטוב ביותר, כל שאתם צריכים לעשות זה לפנות אך ורק אל Smart Plumbers אשר מציעים גילוי נזילות מים עם ציוד מתקדם.

כדי לקבל הצעת מחיר ולדעת איך השירות יתבצע בדיוק, אתם יכולים לפנות אל אנשי המקצוע של החברה כבר בזמן הקרוב ולהזמין אותם לביתכם לבדיקה. תוכלו להיות מרוצים מהשירות שתזמינו בכל המישורים ואין ספק שתוכלו לראות עד כמה זה משתלם לכם בשירותים של החברה הזו כאשר מדובר על איתור נזילות.

דילוג לתוכן