שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

בדיקת רטיבות באמצעים טכנולוגיים חדשניים

בצנרת הבניין שלכם עלולה להיווצר רטיבות בעקבות נזילה של מים. הנזילה יכולה לקרות בכל מקום לאורך הצנרת, החל מהצנרת המובילה את המים לבית ממקור המים החיצוני, דרך צנרת הבניין הכללית וכלה בצנרת המים שבתוך הדירה. נזילת המים עלולה לגרום לנזק רב למבנה ולתשתיות וכן לבריאות של דרי הבית. גילוי נזילת המים היא השלב הראשון בדרך לתיקון הנזילה והוא מתחיל בתהליך של בדיקת רטיבות. תהליך מהיר ויעיל של תיקון התקלה יחל בבדיקת רטיבות באמצעים טכנולוגיים חדשניים המופעלים על-ידי מומחים.

חשיבותה של בדיקת רטיבות לגילוי נזילת מים

פיצוץ בצנרת המים של הבניין עלול להיות שקט ונסתר. הצנרת מוחבאת מתחת לרצפה ובתוך הקירות ואנחנו לא מודעים למה שמתרחש בה. לכן, התקלה בצנרת שמובילה לרטיבות ברצפה ובקירות עלולה להימשך זמן מה ולגרום נזקים רבים. לרוב, נחכה עד שנשים לב למשהו חיצוני גדול שיסמן לנו שיש בעיה, כמו כתמי עובש גדולים, טפטוף מים לתוך הדירה או חשבון מים מנופח. כל אלה הם סימנים לנזילה מתמשכת. איתור מוקדם של נזילה שיתבצע באופן קבוע אחת לכמה זמן על-ידי בדיקת רטיבות מקצועית,  יוכל לחסוך את הנזקים שנגרמים עקב הנזילה, להביא לתיקון מהיר וללא פגיעה במבנה שלא לצורך.

כיצד מתבצעת בדיקת רטיבות

בדיקת רטיבות מתבצעת על-ידי מומחים בתחום שמבצעים בדיקת רטיבות באמצעים טכנולוגיים חדשניים. למומחים שלנו מכשור מהחדישים והמובילים בשוק המאפשרים חסכון של זמן וכסף. המומחים שלנו משתמשים במצלמות טרמיות בעלות מדי אינפרה אדום שיכולות לערוך בדיקת רטיבות בכל חלל: קירות הבית, ריצוף, רצפת גן, בריכה, מרזבים ועוד. המצלמות מזהות שינויים באזורי חום וקור בצנרת ומאתרות את מקור הנזילה. בנוסף, משתמשים המומחים שלנו בחיישן רטיבות מתקדם המזהה מוקדי התפשטות ובטכנולוגיה לזיהוי טפטוף באמצעים אקוסטיים.

בדיקת רטיבות באמצעים טכנולוגיים חדשניים על-ידי מומחים

את האמצעים החדשניים שלנו לביצוע מהיר ויעיל של בדיקת רטיבות מפעילים מומחים שהוכשרו לכך במיוחד. אנו בחברת SMART-PLUMBERS – איתור נזילות, ייבוש תת רצפתי, בדק בית וחידוש צנרת על-ידי מומחים נספק לכם שרות מהיר, יעיל והוגן שיחסוך לכם זמן ומשאבים וימנע נזק במבנה. אנו מזמינים אתכם עוד היום לקבוע פגישה ולערוך בדיקת רטיבות באמצעים טכנולוגיים חדשניים.

בדיקת רטיבות – צריך לפנות לבעל מקצוע מיומן

ביצוע בדיקת רטיבות זהו דבר שצריך להיעשות בצורה מאוד מקצועית ומדויקת וזאת אם יש לכם עניין להיות בטוחים כי יהיה אפשר לאתר את הרטיבות והמקור לה בצורה מקיפה ככל הניתן. לאור זאת תרצו לפנות אל גורם מקצועי אשר יגיע עם מצלמה תרמית וכל הכלים הנדרשים על מנת להבטיח שהעבודה שלו תבוצע בצורה המדויקת והמוצלחת ביותר.

בעל המקצוע צריך להיעזר בציוד מתאים לביצוע בדיקת רטיבות

אחד הדברים החשובים ביותר בכל הנוגע אל בדיקת רטיבות זה עצם כך שתרצו לפנות אל גורם מקצועי אשר ידע לעשות שימוש בכל הציוד המתאים על מנת להבטיח שהבדיקה שלו תהיה מאוד אמינה ותבטיח שיהיה ניתן לאתר בצורה מקיפה את כל מקורות הרטיבות בביתכם. אם תפעלו כך תוכלו להיווכח כי הדבר יהיה מאוד מועיל עבורכם ויאפשר לכם להיות במצב הרצוי מבחינתכם.

נסו לשים לב כי אתם מתייחסים לסוגיה הזו בצורה הרצינית ביותר ותוך כדי הבנה של כל האפשרויות הקיימות לכם בכל הנוגע לדבר. רק כך תוכלו לראות כי תשיגו מענה אשר יאפשר לכם להיות במצב הרבה יותר טוב.

בחרו בבעל מקצוע עם המלצות רבות בתחום

אינדיקטור נוסף שתוכלו לקחת בחשבון כדי לקבל החלטה חכמה יהיה לבחור בשירותיו של אינסטלטור שיוכל לבצע בדיקת רטיבות ולעשות זאת בצורה מאוד מקצועית. תוכלו להיות בטוחים ביכולות שלו על ידי כך שתבחרו בשירותיו של גורם שכבר קיבל לא מעט המלצות שונות. אלו מכם שיפעלו כך יוכלו לראות כי יהיה מדובר בדרך פעולה מאוד חכמה מצדם אשר תביא עמה תועלת רבה למדי בסופו של יום. נסו לוודא כי אתם פועלים בעניינו בצורה מושכלת ותוך כדי הבנה של כל האפשרויות השונות שתהיינה קיימות לכם בדרך.

אלו מכם שיהיו סבלניים ויחפשו אחר שירותיו של אינסטלטור שכבר קיבל לא מעט חוות דעת חיוביות יוכלו לראות כי הדבר יהיה מאוד מועיל עבורם ויאפשר להם להיות במצב בו הם מקבלים החלטה הרבה יותר חכמה ומדויקת בסופו של יום. אז אל תוותרו על האפשרות הזו ונסו לשים לב כי אתם יודעים להתייחס לכל ההיבטים החשובים שיהיו קיימים במהלך הדרך ונוגעים לעניין הזה. הרי בוודאי תרצו לפעול בחכמה ותוך תשומת לב לכל פרט קטן בדרך.

מחיר הוגן עבור שירותי האינסטלציה

עניין נוסף שיהיה חשוב למדי הוא עצם זה שתרצו לשים לב כי אתם פונים אך ורק אל אינסטלטור אשר מציע את השירותים שלו במחירים הוגנים לכל כיס. אלו מכם שיעשו זאת יוכלו לראות כי הם ישיגו מענה הרבה יותר משתלם ולא יצטרכו לחשוש שמא הם משלמים מחיר מופרז וכזה שלא יהיה הוגן כלל וכלל. אז שימו לב כי אתם מבינים זאת היטב ויודעים לפעול בהתאם כדי להשיג את המענה המקיף והאיכותי ביותר שישנו בכל הנוגע לכך.

רק בדרך הזו תהיו בכיוון הרצוי וזאת כל עוד חושבים על העניין ובוחנים אותו על כל ההיבטים השונים שיהיו רלוונטיים אליו. אז אל תשכחו זאת ונסו לוודא כי אתם יודעים להתייחס לבחירת האינסטלטור בצורה רצינית ומקיפה ככל האפשר וזאת על מנת להבטיח שתוכלו לקבל החלטה חכמה וכזו שתביא לשביעות רצונכם ובצורה המשכנעת ביותר שישנה בסופו של יום. הרי בוודאי תרצו להיות במצב הרבה יותר מדויק בכל הנוגע לכך. אז תנסו לשים לב כי אתם מתייחסים לעניין ויודעים לפעול בכל הנוגע אליו בצורה המושכלת ביותר שישנה ותוך כדי שאתם פונים אל גורמי מקצוע אשר ניתן לסמוך עליהם וללא שום בעיה.

אלו מכם שיפעלו כך יוכלו לראות כי הדבר יאפשר להם להיות שבעי רצון כפי שלא היו מזה זמן רב ובמצב הרבה יותר חיובי בכל הנוגע להתמודדות עם הנזילות. אז נסו לוודא כי אתם מבינים זאת היטב ויודעים להתייחס לעניין בצורה רצינית וממוקדת ככל האפשר. זו תהיה דרך הפעולה החכמה ביותר מצד כל אחד מכם וזאת אם יש לכם רצון אמתי להיות במצב מצוין בכל הנוגע לסוגיה הזו. היו בטוחים בכל הנוגע לדבר.

אפשר לדעת מה העלות הצפויה מראש

כדי להימנע מהפתעות לא נעימות בכל הנוגע לעלות של שירות האינסטלטור, יהיה כדאי לכם לברר מראש את עלות השירות בו אתם מעוניינים וזאת על מנת שתוכלו לפעול בצורה הרבה יותר מושכלת וחכמה. כל אחד מכם שיפעל בדרך הזו יוכל להיות בטוח כי זו תהיה דרך הפעולה החכמה ביותר.

אז אל תבזבזו את הזמן שלכם ונסו לשים לב כי אתם יודעים להתייחס לכל פרט קטן שנוגע לסוגיה הזו ולהבין אותה על כל ההיבטים השונים שיהיו קיימים בדרך. הרי בוודאי תרצו להיות בטוחים כי אתם פועלים בצורה מושכלת ותוך כדי הבנה של כל פרט קטן שיהיה קיים במהלך הדרך. בוודאי לא תרצו להתפשר בעניין הזה ואף לא במעט.

הרי לבסוף אפשר לראות כי כל אחד מכם יוכל להיות במצב הרבה יותר חיובי וזאת כאשר בוחנים את העניין בצורה מעמיקה. אז אל תוותרו על הדבר ונסו לוודא כי אתם מודעים לכל ההיבטים השונים שיהיו קיימים במהלך הדרך ונוגעים לבחירה שלכם בכל הנוגע לכך. במידת הצורך תוכלו להתייעץ מראש עם בעל המקצוע וזאת כדי לקבל החלטה הרבה יותר חכמה ולהיות בטוחים כי אתם משיגים בדיוק את מה שאתם מעוניינים בו וזאת כאשר חושבים על העניין הזה. אז תוודאו כי אתם פועלים בחכמה ומבינים את כל ההיבטים השונים שיהיו קיימים במהלך הדרך.

שירות מצוין – אפשר לקבל אותו בקלות

לבסוף נוכל להמליץ לכל אחד מכם לנסות לפעול בצורה שקולה ותוך כדי התחשבות בכל ההיבטים השונים וזאת על מנת שתהיה לכם הזדמנות להשיג שירותי שיהיה לא פחות מאשר מצוין ובכל המובנים. אז אל תבזבזו זמן בכל הנוגע לכך ונסו לוודא כי אתם פונים אל אינסטלטור אשר יהיה קשוב לצרכים שלכם ויוכל לבצע את העבודה שלו בצורה מאוד אמינה ומדויקת. זה יהיה חשוב למדי.

המענה המושלם – Smart Plumbers

אם תבחרו ליצור קשר עם חברת Smart Plumbers יתאפשר לכם להשיג שירותי אינסטלציה שיהיו פשוט מצוינים ויוכלו לפתור לכם לא מעט כאבי ראש בסופו של דבר. לאור זאת יהיה מדובר בפתרון הנכון ביותר לכל אחד מכם שמחפש שירותי איכותי, במחיר הוגן וזאת תוך כדי ידיעה כי אתם משיגים בדיוק את מה שאתם מחפשים בכל הנוגע לעניין הזה. אל תתעכבו עם הבחירה ונסו ליצור קשר בהקדם האפשרי.

 זו תהיה הדרך שלכם לדעת כי אתם מטפלים בבעיית האינסטלציה בביתכם תוך כדי הבנה של כל ההיבטים החשובים ביותר ובוחרים בחכמה. כך הבעיות יפתרו בצורה מקיפה וללא שום פשרות במהלך הדרך.

חשיבותה הקריטית של בדיקת רטיבות

רטיבות היא ללא ספק הנושא השכיח ביותר שיכול לפגוע בנכסי דיור או כל בניין אחר. בעיית הרטיבות המשמעותית ביותר מתרחשת כאשר מניחים ריצוף, מכל סוג שהוא על בטון שהוא רטוב. הבטון נוטה לרטיבות ולחות אם לא מקפידים על ייבושו באופן מלא ומיטבי. כאשר מערבבים את הבטון, כפי שצריך לערבבו, עוד במהלך הבנייה, ניתן להימנע מנזקים אלו, אולם לפעמים בעיית הרטיבות תתגלה רק לאחר שכל הבניין או הבית מוכנים למגורים.

אולם במידה והבטון לא נעשה כמו שצריך, מקורות הרטיבות שיתגלו ינבעו ממים שנשארו בעת ערבוב הבטון, או ממי תהום או גשמים אשר הצליחו להעלות לפני השטח. כמו כן, עלולים להתגלות מים גם מאינסטלציה שבורה או צינורות שנקרעו. לכן כאשר אתם קונים נכס חדש או משפצים ישן, חובה לבקש בדיקת רטיבות שתיעשה על ידי מקצוענים ומומחים בתחום. בדיקה זו תוכל לוודא כי אכן אין בעיה אקוטית אשר תמנע מכם את המגורים בבניין זה.

הסיכון הקיים בבעיית רטיבות שאינה מטופלת

רטיבות עלולה להיות בעיה כאשר רצפה שנראית יבשה היא לא באמת כך. למעשה לוחות הבטון הרטובים משפיעים על כל מה שנמצא מעל, ובראש ובראשונה על הריצוף המונח עליו. כאשר הריצוף מונח באופן ישיר על הבטון, הוא לא מאפשר לו את האוורור לו הוא נזקק, ומהווה למעשה מחסום אטום כך שהלחות והרטיבות יעלו כלפי מעלה במהלך הזמן. הרטיבות והלחות יגרמו לעובש, ריח לא טוב ונזק בריאותי ממשי. כמו כן, נזק ישיר עלול להיגרם גם לריצוף ולריהוט, ובמיוחד לריצוף  או ריהוט עץ אשר יהיה הרגיש ביותר לרטיבות מים ועלול להינזק עד כדי חוסר יכולת לתקנו.

לאחר שנעשית בדיקת רטיבות ונמצא כי אכן היא קיימת, אף אחד לא יישמח לדעת שעליו לתקן את הריצפה כולה ולהיכנס לתחשיבי עלויות שהוא לא תיכנן, ועלולות להיות משמעותיות וקריטיות עבורו.  כך שאם אתם רוכשים בית חדש, ועדיין יכולים לבצע בדיקת רטיבות עוד לפני הנחת הריצוף, כך ייטב. אין לזלזל בחשיבותה של בדיקה זו ובחשיבות ביצועה, גם בשלבים מאוחרים יותר בבנייה.

יתרונותיה של בדיקת רטיבות לפני הנחת הריצוף

בדיקת רטיבות שתיעשה לפני שלב הנחת הריצוף תוכל כאמור לחסוך לכם עלויות רבות וכבדות לאחר מכן. בדיקת הרטיבות תמדוד באמצעים שונים את הרטיבות הקיימת בלוחות הבטון. גם אם תימצא רטיבות או לחות מסוימת, עדיין אפשר יהיה לבצע את ריצוף הבית. פעמים רבות תוכלו לראות כי יצרני הריצוף מדרגים את המוצרים שלהם על סמך רמות הלחות והרטיבות שהם יכולים לסבול, כך שתוכלו לוודא כי אכן הריצוף יעמוד ברמת הרטיבות אשר תימצא בבדיקה. כך שהבדיקה לא חייבת להיות שלילית או חיובית לחלוטין, אלא ישנם דרגות רטיבות מקובלות.

בדיקת רטיבות של הבטון תהיה בעייתית יותר במקומות מסוימים, כך שיש לקחת זאת בחשבון. בבתים גדולים בעלי מרתפים, אשר הינם חדרים בעלי לחות מעצם טיבעם, בדיקת הרטיבות תהיה מורכבת יותר. גם בחדרים אלו אפשר יהיה לקבל רמת רטיבות מסוימת ולתת לה פתרונות שונים. כך למשל הנחת הריצוף במקרה זה תהיה מעל פני השטח או ריצוף באמצעות ריצוף מיוחד אשר יוכל לעמוד ברטיבות זו.

בכל מקרה אסור להתעלם מבעיית רטיבות, מכיוון שהיא כה קריטית לבריאותכם. היעזרו במקצוענים של Smart plumbers אשר יכולים לבצע עבורכם בדיקת רטיבות, בכל שלב ושלב של בניית הבית החדש או שיפוצו של הישן. כמו כן, תוכלו להתייעץ עימם בכל נושא ועניין הקשור לבעיות אלו.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן