שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

בדיקת רטיבות – אז והיום

אחד מה”סיוטים” של אנשים רבים כולל את רגע הגילוי של כתמי רטיבות על התקרה או על אחד מקירות הבית.

הסיבה לעובדה שמדובר ב”סיוט” טמונה בידיעה שכתם שכזה יצריך על הצורך בקיום בדיקת רטיבות, אשר ייעודה איתור המקור הגורם לרטיבות וכמובן, טיפול מקצועי ויסודי באותו הגורם – תהליך אשר לטמון בחובו עבודה רבה, סכומי כסף לא קטנים ואי נעימות גדולה עבור הדיירים.

אבל מה שאולי אותם אנשים לא לוקחים בחשבון, שזה שכיום, בזכות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, ניתן לבצע את בדיקות הרטיבות בצורה מהירה ויעילה, מבלי צורך בגרימת כל הרס – מה שיקצר בצורה משמעותית תהליכים ויקל במידה רבה על הדיירים.

בדיקת צינור מי גשמים בגג בטוןכיצד מתבצעת בדיקת רטיבות

אז אם בעבר, בכדי לבצע בדיקת רטיבות, נדרשו פעולות כמו שבירת קירות או הזזת מרצפות, כיום, המצב שונה לגמרי.

כיום, בזכות מצלמות תרמיות וציוד ייעודי חדשני מסוגים אחרים, ניתן לאתר את מקור הנזילה ללא הרס, למעשה מדובר בפעולה פשוטה, אשר יכולה לקחת מספר דקות ובסופה, מקור הרטיבות יהיה ידוע וברור.

בשלב הבא, מה כל מה  שיישאר לעשות זה כאמור, לטפל במקור הרטיבות.

כאן חשוב לציין, שלא כל החברות והאינסטלטורים אוחזים בכלים ובטכנולוגיות מתקדמות וחדישות לאיתור נזילות, לכן, כדאי לברר את הנושא הזה בטרם בחירת החברה – כדאי לברר ישירות באיזו שיטה מתבצע איתור מקור הנזילה ובהסתמך על התשובה, לקבל את ההחלטה.

ותק, מקצועיות וחדשנות

אם גם אתם גיליתם סימני רטיבות בבית, קודם כל חשוב להירגע, כאמור, באמצעות טכניקות חדשות בתוך זמן קצר הבעיה תישאר מאחוריכם.

בשלב הבא, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת סמארט פלמברס ובתוך זמן קצר ממועד הפנייה יגיע אליכם הצוות המקצועי של החברה ובאמצעות ציוד מתקדם וחדשני, יאתר את מקור הרטיבות ויטפל בה בקפידה.

לחברה ניסיון של שנים רבות בטיפול בבעיות רטיבות, במהלכן לא נחה על שמריה והקפידה להתעדכן ולאמץ טכנולוגיות מתקדמות ויעילות עבור ביצוע של בדיקת רטיבות.

כל התהליך של הבדיקה מתבצע בצורה מקצועית וממוקדת, בלי לגרום נזקים ותוך הקפדה על שמירת הסביבה נקייה.

בדיקת רטיבות

לעיתים קרובות אנו רואים בבית סימנים לקיומה של רטיבות, אך היא אינה נראית לעין ואינה מורגשת ממש. אלו הסימנים שנוכל לזהות בביתנו אשר מעידים על רטיבות:

• הופעתן של בועות בצבע הקיר – מעין נפיחויות קטנות בצבע.

• התפוררות של צבע הקיר כתוצאה מהתפתחות הרטיבות בקיר.

• במידה וישנה רטיבות שלא טופלה בזמן והיא נמצאת בשלב מפתח מאוד יופיעו קילופים של צבע מעל הפאנלים.

במקרה ואנו מבחינים בהופעתם של סימנים אלו, חשוב שנזמין בהקדם האפשרי איש מקצוע לצורך ביצוע בדיקת רטיבות מקיפה. ישנם סימונים נוספים אשר נוכל להבחין בהם אשר מעידים על קיומה של רטיבות כגון ריח חריף של טחב. לעיתים לא נראה סימנים גלויים לעין מפני שהם יהיו מוסתרים מאחורי הריהוט הקיים בבית אך נוכל בהחלט להבחין בריח העומד בחדר אשר מעיד בבירור על קיומה של רטיבות. סימנים נוספים אשר נוכל לזהות הם הופעתם של כתמים צהובים על הקיר או התקרה

רטיבות לא תחלוף מעצמה

חשוב מאוד להבין שבמידה וקיימת רטיבות יש לטפל בה בהקדם האפשרי ויפה שעה אחת קודם. רטיבות אינה נפתרת מעצמה ואינה נעלמת, יש להזמין בהקדם האפשרי איש מקצוע אשר יודע לאתר רטיבות  ונזילות וכמובן גם יודע לטפל בהן. חשוב מאוד להשתמש באיש או חברה מקצועית אשר מתמחים בתחום. לא כל אינסטלטור הוא מומחה באיתור נזילות. הבדיקה חייבת להיות מקצועית וכך גם איש המקצוע שנזמין בכדי לערוך אותה.

ביצוע הבדיקה

כיום לצורך ביצוע בדיקת רטיבות עושים שימוש במצלמות טרמיות אשר מזהות את מקור הנזילה בקיר מבלי שנצטרך לשבור את הקיר כולו. מצלמות אלו מזהו נזילות על פי שינויי הטמפרטורה בקיר. בכדי לבצע בדיקה רצינית ומקיפה ובכדי לאבחן את מקור הנזילה אנו חייבים לפנות למומחים בתחום וזאת בכדי למנוע את ההתפשטות של הרטיבות בקיר. חשוב למצוא את המקור שלה ולא רק בסימפטומים שלה.  רטיבות בקיר נפוצה יותר בבתים הישנים מאשר בבתים החדשים, יחד עם זאת ישנם מקרים בהם תתכן רטיבות גם בקירות הבתים החדשים, מכל מקום יש לטפל ברטיבות באופן מידי בכדי למנוע ירידה בערך הנכס.

בדיקת רטיבות – איך עושים זאת?

אם אתם חושדים שיש נזילה באזור כזה או אחר בביתכם, יהיה כדאי לכם לפנות אל חברה שתוכל לבצע בדיקת רטיבות, שכן זה יוכל לאפשר לכם לדעת האם יש נזילה שדורשת תיקון כבר בזמן הקרוב, וכך תוכלו לוודא שאתם לא מוציאים את הכסף שלכם על נזקים משמעותיים שעלולים להגיע כתוצאה מהנזילה. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם.

כמובן שאם אתם מחליטים לפנות אל אנשי מקצוע על מנת שיעשו את הבדיקה לאיתור הנזילה, אתם צריכים לוודא שמדובר במקצוענים שיוכלו לעשות את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר. זה פשוט ישתלם לכם הרבה יותר, והרי שאנו בטוחים שאתם לא רוצים להוציא את הכסף שלכם לשווא על שירות לא מקצועי.

היתרון שבזיהוי מוקדם של נזילות בבית הוא שכך אתם לא תצטרכו לטפל בנזקים חמורים יותר אשר היו עלולים לקרות כתוצאה מהנזילה. כך שאם אתם רוצים לעשות את הצעד הנכון, תתחילו בכך שתפנו אל חברה שתוכל לסייע לכם ולטפל בבעיית הרטיבות בביתכם כבר בזמן הקרוב. אין לנו ספק שזה ישתלם לכם לפעול כבר בקרוב וזאת מבלי שתדחו את מה שתבחרו לעשות בסופו של דבר. זה פשוט יהיה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות מבחינתכם.

איך מגלים נזילות בבית?

שימוש במצלמה טרמית זוהי הדרך היעילה ביותר כיום לגלות נזילות בצנרת. בדיקת רטיבות מקצועית תתבצע אך ורק בדרך הזו, כך שאם אתם רוצים לדעת בוודאות שאתם בוחרים לעשות כל מה שצריך על מנת לזהות נזילות בביתכם ולטפל בהן, פשוט פנו אל חברת Smart Plumbers שתוכל להציע לכם את השירותים שלה כבר בזמן הקרוב ולבחון בהקדם האפשרי מה נדרש לעשות.

עליכם להבין שעריכת הבדיקה הזו זה משהו שלא צריך לקחת יותר מידי זמן, והרי שאם רק תפעלו בצורה נבונה ותבחרו לפנות אל החברה המתאימה, הכול יוכל להפוך להיות הרבה יותר פשוט בשבילכם, כך שלא תצטרכו להתמודד עם סימני שאלה מיותרים ותוכלו לדעת בוודאות שאתם עושים את הצעד הנכון מבחינתכם במישור הזה.

תתחילו לנצל את הזמן שלכם על מנת לברר בדיוק מה אתם יכולים לעשות על מנת לטפל בנזילות בביתכם. חבל שתאלצו להתמודד עם נזקים משמעותיים יתר על המידה אך ורק בגלל שלא פעלתם בצורה נבונה וזמן הנדרש.

תזכרו שככל שתפעלו מוקדם יותר, כך זה ישתלם לכם יותר ופשוט יוביל לכך שתוכלו להיות במצב הרבה יותר טוב מבחינת הטיפול בנזילות בבית שלכם. כך שאם אתם רוצים להיות מרוצים עם כל מה שתבחרו לעשות במובן הזה, יהיה כדאי לכם לפנות אל אנשי המקצוע שיוכלו לעזור לכם כבר בזמן הקרוב. זה כל מה שאתם צריכים לעשות מבחינתכם במישור הזה כדי להיות בראש שקט בסופו של דבר.

חשיבות של בדיקת רטיבות מוקדמת בבית

אם אתם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם נאלצים לשלם הרבה יותר כסף על נזקי הנזילות, אז יהיה כדאי לכם לשים דגש מרכזי על העניין של גילוי מוקדם בעזרתם של אנשי המקצוע. זה פשוט יוכל לעזור לכם ולהוביל לכך שלא תצטרכו להתמודד עם חוסר ודאות במישור הזה. גילוי מוקדם של נזילות זה הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות אם אתם לא רוצים להפוך את הבית שלכם למקום שבו הנזילות פוגעות בו וברכוש שבו באופן משמעותי.

כמובן שאם אתם רוצים שהעבודה תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר, יהיה עליכם לבחור בשירותיה של חברה רצינית שתוכל לעשות את העבודה שלה כראוי, כמו Smart Plumbers. כאשר אתם בוחרים בהם, אתם יכולים לדעת בוודאות שאתם פשוט מקבלים את התמורה הטובה ביותר בעבור הכסף שלכם, כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם במישור הזה ולעשות את הצעד הנחוץ מבחינתכם.

אפשר לומר שככל שתקדישו יותר זמן על מנת לבחון את הדרך שבה אתם יכולים לטפל בנזילות בהקדם, כך לא תצטרכו להתמודד עם נזקים גדולים יותר בהמשך, ובדיוק בשל זאת יהיה כדאי לכם להתחיל לפעול בהקדם האפשרי על מנת להזמין בדיקת רטיבות מקצועית. בדיקה אחת של אנשי מקצוע של כל מה שצריך כדי להבין מה המצב של הצנרת בבית שלכם והאם יש נזילות באזור כזה או אחר.

איך תדעו שאתם בוחרים חברה מקצועית?

אם אתם רוצים לוודא שהבדיקה הזו מבוצעת על הצד הטוב ביותר, כמובן שיהיה עליכם לעשות מאמץ על מנת לשים לב שמדובר בחברה שאתם יכולים לסמוך עליה שתדע לעשות עבודה מקצועית. כך שאם אתם רוצים להיות בטוחים לחלוטין עם הבחירה שלכם, חברת Smart Plumbers תדע להציע לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו למצוא ולדאוג לכך שתוכלו להיות מרוצים מהיחס שתקבלו.

כמובן שכאשר אתם באים לבדוק את היתרונות והחסרונות של חברות שונות בתחום, עליכם לברר כמה כל חברה גובה בעבור השירות שהיא מציעה, מה מידת הניסיון והמקצועיות שלה והאם יש עליה מידע חיובי ברשת. כל הפרטים הללו יוכלו לעזור לכם לגבש החלטה ברורה ולדעת בוודאות האם אתם אכן בוחרים באנשי מקצוע שתוכלו לסמוך עליה שיוכלו לעשות עבודה מצוינת. זה בוודאי יהיה חשוב שתערכו את כל הבדיקות הללו ותעשו מאמץ על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

אתם יכולים פשוט לפנות אל Smart Plumbers על מנת לשמוע פרטיו נוספים על כל מה שאתם צריכים לעשות מבחינת הטיפול בנזילות בביתכם. אם יש דברים שאתם לא בטוחים לגביהם ואתם רוצים להבין טוב יותר מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בנזילות בביתכם, אז יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שתפנו אליהם על מנת להבין בדיוק מה אתם צריכים לעשות. זה יוכל לאפשר לכם להבין מה עליכם לעשות על מנת לטפל במצב.

רק לאחר שתפנו אליהם יהיה כדאי לכם להתקדם הלאה ולהזמין את השירות שלהם, וזאת בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם, כך שתוכלו לדעת בוודאות שאתם מטפלים בנזילות בביתכם מבלי להתעכב כלל וכלל.

פונים אל Smart Plumbers לטיפול בנזילות

במידה ואתם רוצים לעשות בדיקת רטיבות בזמן הקרוב על ידי אנשי מקצוע שיודעים בדיוק איך לעשות את העבודה שלהם על הצד טוב ביותר, תוכלו לפנות אל חברת Smart Plumbers אשר תוכל לשלוח אנשי מקצוע מנוסים לביתכם, שיעשו בדיקה מקיפה בעזרת מצלמה טרמית אודות מצב הצנרת שלכם. הבדיקה הזו תאפשר לכם לקבל הערכת מצב מדויקת אודות המצב של הצנרת והנזילות בביתכם וזה ללא ספק משהו שיוכל לעזור לכם.

תתחילו לבדוק איך בדיוק אתם יכולים לתקן את בעיית הנזילות בביתכם בעזרתם של אנשי מקצוע. אל  תגררו רגליים עם התיקון של הנזילות ותנסו לבדוק בהקדם האפשרי מה אתם יכולים לעשות. רק כך תוכלו לפתור את המצב מבלי שתצטרכו לבזבז את הזמן שלכם לשווא. זה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות כדי לוודא שאתם שומרים על הכבית שלכם במצב תקין ולא מסבכים את עצמכם עם עד נזקים שעלולים להטריד אתכם במובן הזה ולהקל עליכם מבחינת נזקים עתידיים שיוכלו להיות.

בדיקת רטיבות – למה חשוב לעשות בדיקת רטיבות?

חברת  Smart plumbersמתמחה במתן שירותים של בדיקת רטיבות ואיתור נזילות. כאשר אנחנו רוצים לעשות בדיקת רטיבות כדאי לנו לשכור את חברת Smart plumbers. חשוב לעשות בדיקות רטיבות כי רטיבות יכולה לגרום להצטברות של עובש שמסכן את הבריאות ויכול לגרום למחלות שונות והרס של רכוש כמו ארונות או שולחנות.

בדיקת רטיבות – איך רטיבות יכולה לפגוע באיכות החיים שלנו?

בדיקת רטיבות יכולה לסייע לנו לשמור טוב יותר על איכות החיים שלנו. רטיבות יכולה לגרום לאיכות החיים שלנו להיות פחות טובה. רטיבות גורמת להרס רב של רכוש. הרטיבות יכולה לגרום לרכוש שלנו להירקב ולהיהרס. רטיבות יכולה לגרום למחלות זיהומיות שונות ולכן חשוב מאוד לטפל בה ולא להזניח אותה.

רטיבות יכולה לגרום לבית שלנו להיות פחות היגייני ופחות נוח ונעים למגורים. אם אנחנו רוצים לחיות הרבה שנים בבית שלנו בבריאות אנחנו חייבים לטפל ברטיבות שיש בו ולא לשכוח מכך. אם הבית בו אנחנו גרים הוא שכור אז אנחנו יכולים לבקש מבעלי הבית שלנו לטפל ברטיבות וזוהי גם האחריות שלהם.

בדיקת רטיבות – מהם הסכנות ברטיבות?

בדיקת רטיבות יכולות לסכן את החיים שלנו. הרטיבות יכולה לגרום לנו לחלות והיא מסוכנת במיוחד לילדים צעירים ותינוקות. הרטיבות יכולה גם לגרום להופעה של מזיקים שונים כמו חרקים שונים, חולדות ועכברים. חשוב מאוד לא להתעלם מתופעה של רטיבות ולפנות לאינסטלטור מקצועי שיכול לסייע לנו באיתור הרטיבות ובטיפול בה.

הסכנות ברטיבות יכולות להיות רבות ולגרום לנזק יקר מאוד בנכס שלנו. כאשר אנחנו מתמודדים עם רטיבות אנחנו צריכים לטפל בה כמה שיותר מהר. כל זמן שהקיר רטוב ואנחנו לא מטפלים בו נגרם נזק נוסף לנכס שלנו – נזק שאחר יעלה לנו הרבה לתקן אותו. כאשר אנחנו מתקנים את הרטיבות אנחנו שומרים על איכות החיים שלנו ועל איכות הנכס שלנו כך שהוא יהיה שמור ובמצב טוב.

בדיקת רטיבות – איך אפשר לטפל ברטיבות?

כאשר אנחנו מבצעים בדיקת רטיבות אנחנו צריכים לזהות מה גורם לרטיבות ואיפה המקור בו היא מתחילה. אפשר לטפל ברטיבות על ידי שיפוץ הבית שלנו והחלקים הרטובים בו. שיפוץ זה כולל קודם כל טיפול בגורמים לרטיבות ולאחר מכן ברטיבות עצמה איפה שהיא הופיעה. בשביל שהרטיבות לא תחזור צריך לוודא שהאיטום בכל חלקי הבית הוא טוב ושאין בו פרצים או חורים שיכולים לגרום למי גשמים לחלחל פנימה אל תוך הקיר. חשוב מאוד להבין מה המקור לרטיבות ולטפל בכך.

בדיקת רטיבות – מה גורם לרטיבות?

בדיקת רטיבות יכולה לסייע לזהות מקרים של רטיבות. כאשר אנחנו בודקים מה המקור של הרטיבות בבית שלנו אנחנו צריכים קודם כל לבדוק מה גורם לרטיבות. הגורם לרטיבות הוא בדרך כלל חור או פתחים בגג דרכם נכנסים מי גשמים לתוך הקירות והבית או פיצוץ של צינורות בתוך הקירות שגורם גם לרטיבות. טיפול בגורמים אלו וסידור שלהם כך שהם לא ישנו יסייע לנו לשמור על איכות החיים שלנו ולהיפטר אחת ולתמיד מהרטיבות שיש בבית שלנו שיכולה לסכן אותנו מאוד.

בסופו של דבר כאשר בבית שלנו  יש רטיבות חשוב מאוד לא להזניח את הטיפול בבעיה זו ולטפל בה כמה שיותר מהר. הצטברות של רטיבות יכולה לגרום להתפוררות של הקירות, ריקבון שלהם והופעה של עובש. אם אנחנו רוצים לשמור על איכות ובטיחות הנכס שלנו אנחנו חייבים לטפל ברטיבות באופן יסודי. טיפול יסודי ברטיבות יסייע לנו לשמור על הבריאות שלנו לאורך זמן.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן