שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

האם איתור נזילות מים ובדיקת נזילות מים הם אותו השירות?

בתחום האינסטלציה, כל יום קובע. לעיתים אפילו כל שעה קובעת. זאת מכיוון שבעיות מינוריות יחסית שלא מטופלות תוך זמן סביר, הופכות לבעיות גדולות שהטיפול בהן ארוך, מורכב וכמובן גם יקר יותר.

אחד הדברים שרצוי לבצע בהקדם האפשרי, הוא בדיקת נזילות מים. נזילות של מים עלולות לגרום לעובש, נזק, בלאי מוגבר בצנרת ובקירות הבית ועוד. כשמדובר בנזילות בולטות לעין, העניין פשוט למדי וכל אינסטלטור יכול לראות בעיניו היכן הבעיה ולטפל בה במקצועיות. יחד עם זאת במקרה של נזילות קיימות אך סמויות מן העין, הטיפול הרבה יותר מורכב. כאן נכנס לתמונה התחום של איתור נזילות מים, שעיקרו מציאת נזילות סמויות שעלולות לגרום לפי כמה יותר נזק משום שקשה לאתר אותן ולעצור אותן בזמן.

למה שתצטרכו בכלל בדיקת נזילות מים? בדרך כלל זה לא יהיה בלי סיבה… יכול להיות שיש איזה שהוא טפטוף בלתי מוסבר מהתקרה ויכול להיות שאתם רואים איזה שהוא כתם על הקיר שמחשיד לנזילה מאחוריו, ויכול בכלל להיות שחשבון המים שקיבלתם פשוט לא הגיוני ואתם רוצים לבדוק את זה. בעבר זה יה הרבה יותר מורכב לערוך כאלו בדיקות ולעיתים הן דרשו גם לא מעט הרס ובלאגן, אבל היום יש אמצעים טכנולוגיים שמאפשרים לעשות את הבדיקות הללו במהירות ובקלות וגם לתקן את הבעיה בזמן הקצר ביותר. כולם מרוויחים מהן – מי שיש לו את הבעיה חוסך בלאגן והוצאות כספיות וכדור הארץ שנהנה משמירה עליו ועל המשאבים שבו.

האינסטלטור הגיע עם כלים כבדים? תעצרו אותו רגע…

לאינסטלטורים יש נטייה לשבור. הם רואים אזור שנראה כאילו יש מאחוריו נזילה והם ישר מתחילים לעבוד מה שיכול לגרור לא מעט הרס ובלאגן. אם האינסטלטור שהזמנתם אץ רץ להוציא כלים כבדים שאתם תצטרכו להתמודד עם התוצאות שלהם, תעצרו אותו ותגידו לו לחכות. למה? כי כדאי מאוד שתעשו בדיקת נזילות מים מדויקת על ידי חברה מקצועית כמו חברת smart plumbers, כדי שהבעיה תאותר במדויק ולא ייפגע כל מה שבסביבתה. בדיקה כזו תאפשר לטפל בבעיה נקודתית ותאפשר לכם לחזור לשגרה מלאה כמה שיותר מהר כשהבית שלכם או החלל עליו אתם מופקדים חזר להיות נקי ויבש.

בדיקת נזילות מים במהירות עם מכשור ייעודי לאיתור נזילות מים

כדי למצוא את כל אותן נזילות נסתרות, יש צורך במכשור מיוחד לאיתור נזילות מים. בדיקת נזילות מים במקרה זה אינה מתבצעת בהסתמך על מראה העיניים, אלא עושה שימוש בגלאי מתוחכם המאתר את המיקום המדויק של הנזילה באמצעות מדידת הטמפרטורה מסביב לה. באמצעות מצלמות אינפרא אדום ומצלמות טרמיות, ניתן להפריד בין אזורים חמים וקרים בצנרת ולהבין היכן מתחילה הבעיה.

בדיקת נזילות מיועדת גם למגזר הפרטי וגם לעסקי

רוב הנזילות בבתים מתרחשות בשל בעיות איטום ותקלות באינסטלציה הכללית של הבניין. לרוב, מדובר בכאב ראש לא קטן הגורר דיונים בין הדיירים ואי נעימויות. יחד עם זאת לא רק בתים פרטיים ובנייני דירות בודקים את הנושא של נזילות. איתור מהיר ויעיל של נזילות מים הוא קריטי גם בכל הקשור לבריכת שחיה למשל ולא משנה אם היא פרטית או משמשת כעסק. הסימנים לנזילה במבנה הם ידועים: סימני עובש, קיר מתקלף וכתמי רטיבות בקירות ובחיבור בין הקירות לתקרה. בנוסף חשבונות המים לא פרופורציונליים. לכן, גם בעלי עסקים מזמינים בדיקת נזילות מים של חברת  smart plumbers המשתמשת במכשור לאיתור נזילות מים על-מנת להבין את מקור הנזילה.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן