שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

בדיקת נזילות מים מחיר – כך לא יעבדו עליכם!

בגדול, אפשר לחלק את נזילות המים לשני סוגים עיקריים. סוג אחד של נזילות, אלה הם הנזילות שכל אחד יכול לראות בעיניים. הסוג השני אלה אותן הנזילות היותר בעייתיות לגילוי. כלומר, אלה המקרים שבהם צריך להזמין מומחה שיגיע לבדוק, יאתר את הנזילה לפני שאפשר יהיה לתקן. על מנת שתוכלו ליהנות מתיקון כמו שצריך וכדי שלא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם נזילות שלא נפתרות או ממחירים מופקעים, קבלו את המדריך. בדיקת נזילות מים מחיר – כך לא יעבדו עליכם וכך תקבלו מענה ברמה גבוהה ואיכות ביצוע ראויה.

בדקו מראש מהי השיטה שבה מתמחה הבודק

אם ביקשתם לקבל הצעת מחיר לבדיקת נזילות מים ונתנו לכם הצעה כללית, דעו שזה לא תמיד מקצועי. עליכם לדעת מראש מהי השיטה שבה מתמחה הבודק. למעשה, עדיף להזמין הצעת מחיר מחברה שמתמחה באיתור נזילות בכל מיני שיטות. הסיבה לכך היא שכל סוג של בדיקה יכולה להתאים במצבים מסוימים. בדיקה שתתאים למשל לזיהוי נזילה בצנרת מים חמים לא תתאים לבדיקה של נזילות מצנרת של מים קרים. אם מקבלים הצעת מחיר מגורם לא מוסמך, שלא מכיר את כל שיטות הבדיקה, אתם עשויים לשלם ביוקר. כעת זכרו – בדיקת נזילות מים מחיר  רק בחברה שיודעת לספק מגוון פתרונות. כך, לא תסתבכו עם בדיקה שלא מתאימה לסוג הבעיה בצנרת או לסוג הצנרת שלכם.

מתי הכי מתאים לקבל הצעת מחיר

מאוד נכון לקבל הצעת מחיר, עוד לפני שמתחילה להתבצע הבדיקה במלוא היקפה. יחד עם זאת, יש את הזמן הנכון לקבל הצעת מחיר ויש זמן שבו ההצעה לא באמת תחזיק מים. נסביר: אם קיבלתם מחיר שנשמע טוב לאחר שיחה טלפונית קצרה, דעו שהמחיר עלול להתנפח בהמשך. בודקים מקצועיים ירצו בדרך כלל לקבל פרטים על אופי הבעיה או שירצו להגיע ולראות את הכל בעיניים. על מנת שהתוצאות תהיינה אופטימלית וכדי לדעת איזה ציוד ואילו מכשירים צריך להפעיל, הבודקים יצטרכו לבדוק תנאי שטח, לבדוק סימנים במקום, להכיר את סוג הצנרת או את תנאי המקום של הרטיבות. רק כאשר לצוות הבדיקה נמסרים כל הפרטים והם הגיעו או יכולים להעריך את היקף העבודה, תוכלו לקבל הצעת מחיר אפקטיבית. הצעה שלא צפויה להשתנות פעם ועוד פעם, מבלי שיהיה לזה סוף.

בדיקת נזילות מים מחיר – במה זה תלוי

יש כמה וכמה קריטריונים שיכולים להשפיע על העלות של בדיקת הנזילות. בין היתר, הדבר תלוי בסוג צנרת המים במקום, במבנה צנרת הביוב, בסוג הליקויים שעלולים להפריע וכמובן בסוגי המכשירים שבהם נעשה שימוש לאורך הבדיקה. כאשר הפרויקט מורכב מאוד, דורש יותר זמן או שהוא מחייב תהליכים מיוחדים, הדבר יבוא לידי ביטוי במחיר. אין ספק שגם לאמינות של הבודקים יש מקום חשוב. בודקים אמינים ומקצועיים ידעו לבצע את הפעולות בצורה מקצועית וטובה. יחד עם זאת, הם יפעלו באמינות כלומר עלות העבודה לא תחרוג מעבר לסביר על פי לסוג הפעולה שמתבצעת. על כן, תמיד מומלץ לחפש את החברה האמינה והמקצועית, שמקבלת חוות דעת חיוביות וציונים גבוהים באיכות השירות מלקוחות קודמים.

האם בדיקת נזילות מחייבת פעולות הנדסיות יקרות

במידה ולצורך בדיקת הנזילה נדרשות פעולות הנדסיות מורכבות, הדבר מביא להוצאות בלתי מבוטלות. אבל, במקרה זה ישנה בשורה. חברות מקצועית שמתמחות בכל סוגי הבדיקות יכולות לבצע איתור נזילות גם בשיטות לא הרסניות, תוך חיסכון עצום בזמן עבודה ובעלות העבודה. לצורך הבדיקות הללו נעשה שימוש במכשור טכנולוגי משוכלל. לא תמיד מדובר בטכנולוגיה הזולה ביותר שיש, אולם זה חיוני כאשר רוצים למנוע חפירות מיותרות וכאשר רוצים לזהות עד כמה הבעיה עמוקה, מבלי לשבור קירות, לעקור רצפות וכיוצא בזה.

צעד ראשון בבדיקת נזילות

הצעד הראשון בבדיקת נזילות מחייב את הבודק או צוות הבודקים להתנהג במידה מסוימת כמו בלשים. כלומר, מתחילים באיסוף נתונים. בחלקם, אלה נתונים שאתם יכולים למסור, אפילו בטלפון. יחד עם זאת, בחלקם אלה נתונים שאוספים בשטח, על בסיס ניסיון ומיומנות. הצוות במקום בודק מהם המקורות הסבירים ביותר לבעיית הנזילה. יש להפריד בין נזילות שמגיעות מהדוד, נזילות שמגיעות מצנרת המים החמים בבית, כאלה שמגיעות מצינורות מים קרים, נזילות בשל איטום לקוי ועוד. רק כאשר יודעים את הנתונים המתאימים אפשר להביא את ציוד הבדיקה, לפרוס אותו, לתפעל אותו, ולקבל ממצאים בדוקים ומהיימנים.

איך מאתרים נזילה בצנרת מים חמים

אחרי שהסברנו כמה דגשים חשובים לגבי בדיקת נזילות מים מחיר, נמשיך עם כמה עובדות נוספות. לאחר בדיקות שונות כגון זיהוי לחץ מים, סגירת השיבר ובדיקת שעון המים וכיוצא בזה, יתכן שהמסקנה היא שישנה נזילה מצנרת המים החמים. אולם, צנרת המים החמים עלולה להיות מסועפת וחייבים לבדוק מאיזו נקודה ישנה פריצה בקו המים או טפטוף שחייבים לסגור. אגב, לא כל ירידה בלחץ המים פירוש הדבר שישנה נזילה. אך כאשר מסיקים שישנה נזילה, הבדיקה נעשית במצבים כאלה על ידי אמצעי טכנולוגי שנקרא מצלמה תרמית.

מצלמה תרמית, שיש הקוראים לה דווקא מצלמה טרמית (כך שזה אותו הדבר) היא כלי עבודה מרכזי וחשוב. זה אמצעי בעל גלאים שמצלמים את מה שקורה לא מעל פני השטח אלא מתחת לפני השטח. אפשר לכוון את המצלמה למשל לעבר קירות או אל הרצפה. מסך המצלמה יודע להציג לבודק את הבדלי הטמפרטורות בסביבה הנבדקת. כך אפשר לזהות היכן נמצאים צינורות של מים חמים. כאשר ישנה פריצה או סדק בצינור, המים החמים נקווים מעבר לצנרת ומחלחלים למטה. את ההצטברות הזאת של שלולית שיכולים לגרום לטיח להתקלף ואפילו לקיר להתפורר לאורך הזמן, אפשר לראות גם כן על ידי המצלמה. זיהוי הנקודה הלקויה מאפשר לאחר מכן לגשת לפעולת תיקון ממוקדת. כעת יודעים בגדול מהו היקף הנזק, היכן צריך לחשוף את הצינור ומה צריך להחליף ולתקן.

שיטות נוספות לזיהוי נזילות

מומחי איתור נזילות מכירים שיטות נוספות שמאפשרות לזהות רטיבות ונזילות, אפילו כאשר הם תחת הרצפה, מתוך בלוקים ואפילו מעבר ליציקות בטון. שיטה יעילה במקרים מסוימים תהיה בהזרמה של גז. מזרימים גז לתוך הצנרת ולאחר מכן מציבים גלאי גז בחלל. גלאי הגז יזהה מאילו נקודות חולשה ישנה דליפה של הגז ובדיוק מהמקומות הללו, גם המים דולפים ויוצרים נזק מצטבר. אפשרויות נוספות כוללות למשל שימוש במכשירים סוניים (קוליים). מיקרופונים מיוחדים יכולים לזהות את הוויברציות שאוזן אנושית לא תוכל לקלוט. כאשר הוויברציות מעידות על דליפה של מים, יודעים מהו האזור שאותו צריך לבדוק ביתר הקפדה ולאחר מכן – לתקן.

מומחים לשירותכם

בסקירה שהצגנו לפניכם ראיתם כמה עקרונות חשובים. אלה עקרונות שנותנים לכם רקע אודות בדיקת נזילות מים מחיר ואיך לשלם מחיר הוגן וסביר עבור העבודה. אם יש לכם נזילה ואתם רוצים לאתר את מקורה או שנדרש פרויקט של שיקום צנרת ותיקון ליקויים – חברת Smart plumbers עומדת לשירותם. ניסיון רב בביצוע בדיקות, איתור תקלות, זיהוי נזילות ודליפות. לשירותכם איתור נזילות, בדק בית, זיהוי רטיבות וייבוש תת רצפתי, ללא פשרות.

בדיקת נזילות מים מחיר – המידע שחשוב לדעת לפני שמזמינים איש מקצוע

נזילות מים הן אף פעם לא דבר משמח, ותמיד יש להן נטייה להופיע דווקא ברגע הכי פחות מתאים, בדיוק שאנחנו הכי עסוקים או חייבים לצאת מהבית. כמובן שמרגע גילוי הנזילה יש להזמין אנשי מקצוע שיתקנו עבורנו את התקלה, אך יש פקטור שהישראלים אוהבים להתעמק בו – המחיר. הביטוי ” בדיקת נזילות מים מחיר ” הוא אחד מהביטויים הראשונים שיקפצו לכם בכל מנוע חיפוש, מה שרק יכול להצביע על תדירות החיפושים בנושא. ישראלים רבים כנראה מרגישים שאין להם מספיק מידע אודות המחירים של בדיקות נזילות המים, ובדיוק בשביל זה אנחנו ב ” SMART PLUMBERS ” הכנו את המאמר הקצר הזה שיסכם את כל מה שצריך לדעת בנושא.

מהו המחיר הסטנדרטי של בדיקת נזילות מים?

אין מחיר סטנדרטי עבור סוג זה של בדיקות, אך אפשר למקם את טווח המחירים ככזה שנע בין 1,000 שקלים לאזור ה- 5,000 שקלים. ישנם מגוון רחב של פרמטרים המשפיעים על מחירו של האיתור. עם זאת, חשוב לדעת – המחיר הוא עבור הבדיקה בלבד, ולא עבור תיקון שלה או התקנת תוספים שאמורים למנוע נזילה עתידית. במידה ובעל המקצוע שהזמנתם לא הצליח לאתר את הנזילה, זוהי זכותכם לדרוש ממנו לשלם את עלויות הביקור בלבד.

בדיקת נזילות מים: מחיר שבאמת מותאם לתשורה?

המחיר של בדיקת נזילות מים אכן גבוהה באופן יחסי, אך הוא נותן תשורה שאין שנייה לה. לולא הבדיקה הזו לא נוכל לדעת בוודאות מאין הנזילה מגיעה, באילו חלקים בנכס היא פוגעת וכיצד ניתן לתקנה.

ממה מורכב המחיר של בדיקות נזילות מים?

 

ישנם כמה פרמטרים מרכזיים המשפיעים על מחיר בדיקת הנזילה:

• הכלים המשמשים את בעל המקצוע בבדיקה – הטכנולוגיה של היום מאפשרת שימוש במגוון כלים וטכניקות על מנת לאתר ולבדוק את נזילות המים שמופיעות אצלנו בבית, כל אחת מהם דורשת תמחור שונה. אחת השיטות האהובות ביותר לאחרונה הוא בדיקת נזילה באמצעות מצלמה תרמית, שמבטיחה אחוזי הצלחה גבוהים יותר אך גם עולה בהתאם. לכל שיטה יש את התמחור שלה, וחשוב לקחת זאת בחשבון.

• מיקום הנזילה בבית או בנכס – אנשים רבים לא מודעים לכך אך גם המיקום של הנזילה משפיע על הבדיקה ועל המחיר. כמובן שזה לא באשמתכם או שאתם לא יכולים לעשות שום דבר בשביל לצמצם את העלות, אך מומלץ להיות מודעים לכך.

• מע”מ ומיסוי –  כמו אצל כל בעל מקצוע, גם בבדיקת נזילות תרגישו את עלויות המס שנופלות על כתפי הבודק.

• הניסיון של בעל המקצוע – ככל שבעל המקצוע וותיק יותר ובעל ניסיון נרחב יותר כך ישנה סבירות גבוהה יותר שהוא יצליח לאתר את התקלה ולפתור אותה בקלות. עם זאת, הניסיון מגיע עם תגית מחיר וכנראה שהיא תהיה גבוהה יותר מהמחיר של בעלי מקצוע חסרי ניסיון או מתחילים.

• המלצות של לקוחות- כפי שאתם יכולים לחפש ” בדיקות נזילות מים מחיר “, כך גם לקוחות רבים אחרים. ככל שלבעל המקצוע יש יותר לקוחות, כך הוא עמוס יותר וכך גם הזמן שלו. כמובן שתמיד עדיף לקחת בעל מקצוע מומלץ, אך הכינו את עצמכם לשלם מעט יותר.

אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בראש בכל הקשור לתמחור של בדיקות נזילות מים. בפעם הבאה, לפני שאתם ניגשים לחפש ” בדיקות נזילות מים מחיר ” בגוגל פשוט חזרו למאמר שלנו וקראו שוב את המידע שאתם צריכים!

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן