שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים טכנולוגיות

נזילה של מים בתוך מבנה מעמידה את אנשי המקצוע בפני אתגר לא קל. כיוון שעוד לפני שאפשר לטפל בתקלה ולמצוא את דרך התיקון הנכונה והיעילה, יש לאתר את הנזילה של המים ולדעת היכן היא מתרכזת. אמנם בעבר היה מדובר על אתגר מורכב ביותר, ולא נדיר היה לגלות כי איש המקצוע מנסה בכה ובכה כדי להצליח לנחש היכן בדיוק התרחשה הנזילה. אבל כיום המציאות שונה. כדי להתמודד עם האתגר של איתור נזילות מים יש לאנשי המקצוע כלים מקצועיים ומתקדמים מאוד.

ציוד מקצועי עבור איתור נזילות מים

חברות מתקדמות שמציעות שירות של איתור נזילות מים מחזיקות תחת ידיהן מכשור מתקדם מאוד. מדובר על כלים ייעודיים שמטרתם לשמש את אנשי המקצוע בתחום השרברבות. כלים אלו פותחו במטרה להקל על ביצוע המשימות ועל היכולות המקצועיות של האינסטלטור. כדי לאתר נזילה של מים יש לשרברב כלים מיוחדים שמבצעים את האיתור בצורה מדויקת ומהירה. מה שמאפשר לו לתכנן את התיקון ולבצע אותו בצורה מדויקת ובלי צורך לנחש.

כלים לאיתור נזילות מים

• מצלמה תרמית – אחד הכלים השימושיים כיום בתחום איתור נזילות הוא המצלמה התרמית. היא מאתרת נזקים של מים, ע”י הבחנה של הפרשי טמפרטורות וע”י כך חוסכת בשבירה של הקיר או הרצפה, הרמה של בלטות וכמובן לכלוך ובלאגן גדול. אם מסתכלים על הטווח הארוך אז בהחלט שווה לחסוך את הכסף בביצוע בדיקה זו.

• מצלמת אינפרה אדום – מה מתרחש בתוך הקיר? מהו המקור למים שמרטיבים את הקיר ויוצרים כתמים? המצלמה המיועדת למטרה זו מאפשרת לגלות מה מתרחש בתוך הקיר. בעזרת הצילום ניתן לגלות מהי הנקודה המדויקת בה קיימת הנזילה.

אנשי מקצוע מאובזרים ומיומנים

כדי להתגבר על התקלה ולאתר את המקור לנזילה במהירות רבה חשוב לפנות אל חברה מקצועית ומיומנות שמספקת שירות של איתור נזילות מים. היכולות המקצועיות של הצוות מאפשרות ביצוע פעולה מהירה ותיקון יעיל. Smart plumbers זו חברה מקצועית שמספקת שירות יעיל ואיכותי בתחום. גם אתם תוכלו ליהנות ממענה מהיר ומקצועי שיחזיר את השגרה לחיים ולבית שלכם.

איתור נזילות מים – שיטות מתקדמות לאיתור וטיפול בנזילה

נזילות מים עלולות להסב נזקים לא קטנים לרכוש וזאת, מעבר לאי הנעימות הגדולה אותן הם טומנות בחובן.

בעבר, בכדי לאתר את מקור הנזילה וכחלק מכך, גם לטפל בה בקפידה, היה צורך להסב הרס לבית, בין אם על ידי שבירת קירות, הסרת מרצפות ופעולות נוספות – מה שגרר גם הוצאות כספיות לא קטנות וגם כאבי ראש גדולים.

כיום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והחדישה, ניתן לבצע איתור נזילות מים בצורה מהירה ויעילה, ללא גרימת הרס.

מכיוון שיש לא מעט חברות אשר עדיין עושות שימוש בשיטות עבודה מיושנות המצריכות הרס, חשוב מאוד להקפיד ולבחור את אותה החברה אשר תבצע את איתור הנזילות בקפידה.

איתור נזילות מים – האמצעים החדשניים

אחד מהאמצעים המתקדמים והשימושיים ביותר היום לצורך איתור נזילות מים הן מצלמות תרמיות. המצלמות הללו מזהות את מקור הנזילה בצורה מדויקות וזאת, דרך הקירות ובלי גרימת כל הרס.

מדובר בפעולה קצרה ומהירה, כאשר ככל שהמצלמה הינה חדשנית ומתקדמת יותר, כך איתור מקור הנזילה יהיה מהיר יותר וכחלק מכך, גם הטיפול בה.

חשוב להקפיד ולבחור בחברה מקצועית ואמינה, אשר עושה שימוש בציוד משוכלל וחדשני, מה שיבטיח איתור מדויק, טיפול מידי בבעיה וכחלק מכך, גם מניעת נזקים מיותרים וחיסכון כספי.

כמובן, שלצד איכות הציוד אותו החברה מחזיקה ברשותה, כדאי לשים דגש גם על פרמטרים כמו: שנות הניסיון של החברה בתחום, המלצות של לקוחות, המוניטין של החברה, המחירים עבור השירותים וכיוצא בזה.

מעוניינים לאתר נזילות מים אצלכם בבית?

אם יש לכם חשד לנזילה בבית או שגיליתם סימנים המעידים על קיומה, אתם נמצאים במקום הנכון עבור אותה המטרה.

חברת  Smart plumbersהיא חברה מקצועית ומנוסה, המציעה מגוון רחב של עבודות אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

לכל הפרטים על שירותי החברה או להזמנת שירות של איתור נזילות מים, מוזמנים ליצור קשר עם החברה ותוך זמן קצר ממועד הפנייה יגיע אליכם איש מקצוע מנוסה, אשר יאתר במהרה את מקור הבעיה וכמובן, גם יביא אותה אל סיומה.

איתור נזילות – למה חשוב לאתר נזילות?

חברת Smart plumbers היא חברת אינסטלציה אשר מעסיקה אינסטלטורים מומחים. החברה מתמחה במתן שירותים של איתור נזילות. איתור הנזילות יכול למנוע בעיות בריאות שונות שהנזילה יכולה לגרום בגלל הצטברות של עובש. חשוב מאוד לאתר נזילות כי נזילות יכולות לגרום נזק רב. נזילות בתוך מבנה סגור כמו בית או דירה בבניין דירות יכולות לגרום לבעיות כמו הופעה של עובש, הופעה של פטריות וגם נזק לרכוש וריקבון של הקיר.

איתור נזילות – איך אפשר לאתר נזילות?

איתור נזילות יכול להיות אפשרי כאשר אנחנו מזמינים אינסטלטורים מומחים שיבדקו האם יש נזילות בנכס שלנו. כאשר אנחנו בודקים האם יש נזילה בנכס שלנו אנחנו יכולים לעשות זאת באמצעות מצלמות עדינות ומתקדמות מאוד. את המצלמות אפשר להכניס לתוך הקיר או הגג ולראות האם יש בהם פיצוץ של צנרת. דרך אחרת לזהות נזילה היא לחפשה חורים בתקרה או בקיר שדרכם נכנסים מי גשמים לתוך הבית ומרטיבים את הקיר.

איתור נזילות – מה הנזק שנזילות יכולות לגרום?

הנזק שנזילות יכולות לגרום לבית שלנו יכול להיות משמעותי מאוד. כאשר למשל יש נזילה בגג הבית שלנו אז כל הרכוש שלנו יכול להיהרס ולהיות מוצף במים. כאשר אנחנו פועלים למען איתור נזילות מהיר של נזילות שיש בבית שלנו אנחנו יכולים לשמור על איכות החיים שלנו בלי שהיא תיפגע באופן ניכר. חשוב מאוד לבחור לאתר נזילות ולא להזניח זאת. אם לא נזניח את איתור הנזילות בבית שלנו אז איכות החיים שלנו תוכל להיות בטוחה וטובה הרבה יותר.

הנזק שנזילות יכולות לגרום יכולות להיות קשה מאוד. אם אנחנו מתמודדים עם נזילות כדאי מאוד לא לזלזל בכך ואל להזניח את הטיפול בכך. ככל שנטפל מהר יותר בנזילה כך איכות החיים שלנו תוכל לחזור לאורח הרגיל שלה. חשוב מאוד לבחור לא לטפל לבד בנזילות אלא לפנות למומחים לדבר. אם ננסה לתקן לבד את הנזילות נוכל לגרום לנזק רב יותר מאשר לתועלת.

איתור נזילות – האם נזילות מזיקות לבריאות?

איתור נזילות יכול לסייע לנו לשמור על הבריאות שלנו. נזילות יכולות להזיק לבריאות כי הן יכולות לגרום להופעה של עובש ורטיבות בבית שלנו. כאשר בקירות הבית שלנו יש רטיבות ועובש אז אנחנו יכולים לחלות בזיהומים שונים וגם מזיקים שונים כמו חולדות או ג’וקים יכולים להיכנס ביתר קלות לבית שלנו ולגרום לנו למחלות שונות.

נזילות של מים, מי גשמים או מי ביוב יכולות להפוך לסכנה של ממש לבריאות. מזיקים רבים כמו חולדות, נחשים או מכרסמים אחרים אוהבים מאוד הצטברויות של מים במקומות צפופים – כמו שקורה לא פעם כאשר יש נזילה. טיפול בנזילה ובהצטברות של המים ירחיק את המזיקים ויאפשר לנו לחזור לחיים הרגילים שלנו. מזיקים כמו חולדות למשל מעבירים מחלות שונות ולכן חשוב שהן לא יהיו בבית שלנו.

איתור נזילות – ושמירה על איכות הנכס שלנו

נכס שיש בו נזילות הוא נכס שקשה יותר למכור או להשכיר אותו. אם אנחנו רוצים לשמור על איכות הנכס שלנו אנחנו חייבים שלא יהיו בו נזילות. איתור נזילות יאפשר לנו לשמור על איכות הנכס שלנו לאורך זמן משמעותי. אם אנחנו חושדים שיש נזילות בנכס שלנו אנחנו צריכים לאתר אותם ולסתום אותן כמה שיותר מהר כך שהן לא יגרמו לנזק גדול ואנחנו נוכל לעשות כסף מהנכס שלנו באופן קל ונוח.

אף אחד לא יסכים לקנות נכס שיש בו נזילות אלא אם ייתנו לו הנחה משמעותית במחיר. אם אנחנו רוצים למכור את הנכס שלנו למרבה במחיר אנחנו חייבים לוודא שלא יהיה בו אף ליקוי ושלא יהיו בו נזילות לא מהגג, לא מהביוב ולא בקירות. איתור של הנזילות וטיפול בהן יאפשר לנו לבקש תשלום כספי גבוה יותר ממי שמעוניין לרכוש את הנכס הפרטי שלנו בין אם זה בית פרטי או דירה בבניין דירות.

איתור נזילות – מי יכול לאתר נזילות?

איתור נזילות נעשה על ידי אינסטלטורים מומחים וחברות אינסטלציה ייעודיות. למעשה אם ננסה לאתר לבד את הנזילות שיש בבית שלנו רוב הסיכויים שלא נצליח ורוב הסיכויים שנגרום לנזק מצטבר ברכוש שלנו כי עד שנמצא את מקור הנזילה היא תעשה לנו הרבה נזק. אם אנחנו חושדים שיש נזילה בבית שלנו כדאי לנו להזמין אינסטלטור מומחה שיבדוק את העניין ויציע לנו דרכי פתרון אפשרויות.

איתור נזילות – בעזרת שרברב מומחה

איתור נזילות בעזרת שרברב מומחה יסייע לנו ליהנות מבית יבש יותר ובטוח יותר למגורים. אחת הסכנות בנזילות היא שהנזילה יכולה לפגוע בחוטי חשמל או חיבורי חשמל ולגרום לקצר בחשמל בבית שלנו. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שהבית שלנו הוא מקום מגורים מוגן אנחנו חייבים לוודא שלא יהיו בו נזילות.

איתור נזילות – איתור נזילות בקיר

איתור נזילות כולל בין השאר גם איתור של נזילות בתוך הקיר. אם יש נזילות בתוך קירות הבית שלנו הסכנה גדולה מאוד והנזק האפשרי שיכול להיגרם לבית שלנו הוא גדול. כאשר הנזילות מגיעות ליסודות של הבית אז אנחנו נמצאים בבעיה גדולה. אם אנחנו רוצים למנוע מעצמנו הרבה כאב ראש, לחץ והוצאה מיותרת של כסף אז כדאי לנו לאתר את הנזילות כמה שיותר מהר. נזילות בתוך קיר ניתן לאתר באמצעות שימוש במצלמות מיוחדות שנועדו בדיוק בשביל זה. האינסטלטור מחדיר מצלמה עם חוט מיוחד לתוך הקיר ומצלם את החלק הפנימי של הקיר ואז הוא יכול לדעת האם יש נזילה בקיר ומה המקור שלה.

איתור נזילות – איתור נזילות בביוב

אחת מסוגי הנזילות היותר קשות שיש היא נזילה בביוב. כאשר יש נזילה בביוב הביתי שלנו איכות החיים שלנו מאוד נפגעת. אם אנחנו רוצים שאיכות החיים שלנו תהיה גבוה אנחנו חייבים למנוע מקרים של נזילה בביוב שלנו. נזילות בביוב יכולות להיגרם בגלל הרבה מאוד סיבות כמו למשל הצפה של מי גשמים או סתימה בביוב. כאשר בביוב שלנו יש נזילה כדאי לנו להזמין אינסטלטור שיבדוק מה המקור לבעיה ויתקן אותה. בהרבה בתים בישראל צינורות הביוב ישנים מאוד והם או סדוקים או מוצפים כי הם דקים מדי. החלפה של צינורות אלו תסדר אתה הבעיה של הנזילה שיש לנו.

איתור נזילות – איך פותרים את הנזילה ומפסיקים אותה?

בכל מה שקשור לנושא של איתור נזילות חשוב מאוד לאתר את הנזילה מהר ולהפסיק אותה כך שיהיה לה פתרון מהיר וטוב. איתור הנזילה נעשה כאמור על ידי איתור של המקור לנזילה בין אם זה סדק בקיר או סדק באחד מצינורות האינסטלציה בבית שלנו. איתור זה נעשה באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים כמו מצלמות מיוחדות וכלי אינסטלציה מיוחדים.

בסופו של דבר אף אחד לא רוצה שדווקא בבית שלו תהיה נזילה. אם אנחנו רוצים שאיכות החיים שלנו תהיה טובה יותר אנחנו חייבים לדאוג שלא יהיו נזילות בבית שלנו. אם אנחנו שוכרים דירה אז חשוב שנדע שזה האחריות של בעל הדירה לטפל בנזילה ולא האחריות הכספית שלנו. אם אנחנו רוצים למכור את הדירה שלנו אנחנו חייבים לוודא שאין בה נזילות.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן