שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים זו משימה של מומחים

איתור נזילות מים עלול להיות תהליך ארוך ויקר הכרוך בהרס של מבנה ועוגמת נפש. בוודאי תשמחו לשמוע כי איתור נזילות מים זו משימה של מומחים שיכולים לחסוך לכם זמן וכסף.

מים הם אחד המשאבים החשובים הקיימים בטבע והם הכרחיים לקיום הבסיסי שלנו. מים נמצאים בכל מקום סביבנו ולוקחים חלק משמעותי בחיים שלנו: בבילויים שלנו, בחיי היומיום וכמובן בתזונה ובניקיון. כשאנחנו נהנים מהמים, אנו מבלים במקורות מים, מתרחצים במי ים ובריכות ומשתעשעים בחוץ ביום קיץ חם. כשאנו משתמשים במים אנו קודם כל שותים אותם לרוויה ומוסיפים לבריאות שלנו. בנוסף, אנו מתנקים במים במקלחת או באמבטיה וכמובן מנקים את הבית שלנו. המים כל כך טובים לחיינו, אך אם לא מטפלים בהם נכון, הם גם עלולים להזיק. איתור נזילות הוא אחד האמצעים שבעזרתם ניתן לטפל בבעיות מים, אך חשוב לזכור כי איתור נזילות מים זו משימה של מומחים.

איך מגיעים המים לברזים שלנו

המים זורמים בכל מקום ומגיעים לכל מבנה: לבתים פרטיים, למבנים ציבוריים, לעסקים כמו חנויות וקניונים, למקומות קטנים וגם לבניינים גדולים וגבוהים. ראשית, עלינו להבין כיצד מגיעים המים שאנחנו כל כך אוהבים אל הברזים שלנו.

המים מגיעים אל המבנים שבהם אנו נמצאים על ידי צינורות מים. צינורות מים הם צינורות ייחודיים שמיועדים להובלה של מי שתיה ולכן הם עשויים מחומרים שאינם רעילים ויכולים להוביל את המים שבתוכם לאורך מרחקים וגבהים. בעבר היו צינורות המים עשויים מתכת, אך כיום החומרים מהם עשויים צינורות מים השתפרו ורוב צינורות המים החדשים עשויים משילוב של חומרים מתקדמים, כמו פלסטיק, אלומיניום או פלדה.

לאורך הקירות, הצנרת מסתעפת בנקודות חיבור שונות. כדי להשתמש במים, ישנן נקודות יציאה בהן המים יוצאים מהצנרת לשימוש על ידי ברזים מסוגים שונים. צינורות המים מסוגלים להוביל מים בטמפרטורות שונות וכך ניתן להזרים אלינו גם מים חמים מאוד. בתוך הצנרת המים זורמים בלחץ וכך הם יכולים להגיע לכל מקום, עד שהם נעצרים בברז. הלחץ טוב להזרמת המים, אך עלול לשחוק את הצנרת ולגרום לנזילות מים שבעקבותיהן יהיה צורך באיתור נזילות.

מתי יש צורך באיתור נזילות מים

בגלל הזרימה המתמדת, לחץ המים, הבדלי טמפרטורה ושחיקה של זמן, גם הצנרת הטובה והחדישה ביותר עלולה להיסדק ומים עשויים לצאת ממנה. בניגוד לפיצוץ גדול בצינור שבו ניתן להבחין במהירות, נזילה של מים יכולה להיות קטנה, שקטה ואיטית ובעקבותיה המים יחלחלו למבנה ויצרו בו נזק בלתי נראה.

בדרך כלל נבחין בנזילת המים כאשר נראה כתם של עובש על הקיר או על התקרה או לחילופין, כאשר נקבל חשבון מים גדול ולא נבין למה. איתור נזילות ראשוני צריך להדליק נורה אדומה וכדאי לפעול במהירות על מנת לתקן את הנזילה עם כמה שפחות נזק למבנה ולכיס. במצב כזה עלינו לזכור כי איתור נזילות מים זו משימה של מומחים.

קצת היסטוריה – שיטות ישנות של איתור נזילות מים

איתור נזילות מים מציב כמה אתגרים לא פשוטים, מאחר ונזילות המים מקורן בצנרת פנימית בתוך קירות מבנה, תקרות, רצפות, גינות, בריכות, מרזבים וכל חלק שקיים במבנה. כפי שמגורי האדם במבנה מודרני הם כבר עתיקים, כך קיימות גם שיטות עתיקות ומיושנות שבאמצעותן נהגו לבצע איתור נזילות מים.

שיטות ישנות לאיתור נזילות מים מתבצעות באמצעים מיושנים ולכן כדי להתמודד עם איתור נזילות נסתרות, נאלצו אנשי המקצוע לפעור חורים במבנה לאורך קווי הצנרת עד למציאת מקור הנזילה. גם אם חיפשו אותה במקום שבו הופיעה על פני השטח, עדיין נדרש הרס מרחבי גדול כדי לאתר נזילה קטנה. תהליך זה לוקח זמן וגורם לפגיעה משמעותית במבנה.

כיום, איתור נזילות מים זו משימה של מומחים בעלי אמצעים טכנולוגיים חדישים המונעים נזק למבנה ומקצרים משמעותית את זמן האיתור. מאחר ואיתור הנזילה הוא כל כך ממוקד וכל כך מהיר, גם התיקון שלה יכול להתבצע בקלות ובמהירות, עם נזק מינימלי בלבד. תהליך זה חוסך משאבים רבים, לרבות זמן ועלויות.

איתור נזילות מים חדשני שחוסך זמן וכסף

מי לא רוצה לחסוך זמן וכסף? אבל יותר מהכול – הכי כדאי לחסוך בנזק למבנה. כמה לא נעים זה לראות את הבית שלנו שבור ומאובק בגלל בעיות בצנרת וכמה זה נהדר לפתור את הבעיות בצורה קלה ונעימה.

אם בעבר היינו צריכים לפנות יום עבודה או יותר מזה כדי לטפל בנזקים שנוצרו בעקבות איתור נזילות מיושן, הרי שהיום תהליך של איתור נזילות מים הוא כל כך מהיר ומדויק, כך שלא יגרם לנו נזק משמעותי והביטוי לכך יהיה בחיסכון אדיר של זמן וכסף.

בגלל שכיום איתור נזילות מים זו משימה של מומחים לדבר, הרי שאין צורך לחכות עד שנראה עובש בקיר או שנקבל חשבון מים מנופח. מומלץ לבצע בדיקת איתור נזילות באופן קבוע שתמנע נזק בצנרת מבעוד מועד ותחסוך לנו מלא זמן וכסף.

איתור נזילות מים זו משימה של מומחים – איך הם עושים את זה

אז עכשיו, כשכבר הבנתם שאיתור נזילות מים זו משימה של מומחים, הגיע הזמן שנספר לכם קצת על האמצעים הטכנולוגיים המיוחדים שלהם.

מצלמה טרמית – פועלת בעזרת גלי אינפרא אדום המאתרים שינויי טמפרטורה. מקום הנזילה הוא בעל טמפרטורה קרה יותר הנראית על צג המצלמה המשוכלל.

• אמצעים אקוסטיים – ה Trotec ld6000מחליף את האוזן האנושית הפשוטה של האינסטלטור הישן ומאתר טפטופים בצנרת ממרחק רב.

• זיהוי מגנטי – ה- UT 9000הוא גלאי מתכות גרמני המאתר שדות מגנטיים והוא מאפשר איתור נזילות במקומות גדולים בעלי פריסת צנרת רחבה.

• זיהוי לחות – ה- T660הוא חיישן רטיבות שממפה את מסלול הרטיבות שיצרו המים לאורך קירות פנימיים וחיצוניים, לרבות רצפות.

• שימוש בגז – כאשר הנזילה היא ערמומית במיוחד וקשה לאיתור, אנו משתמשים בגז ידידותי המוזרם בצנרת ובמכשיר של חברת SEWERIN לאיתור סימני הגז המסמנים את מקום הנזילה.

• שימוש בבלון – הבלון מאפשר לאתר נזילות בצנרת קשה לגישה. הבלון מוחדר לצנרת משני צדדיה ויוצר אטימה. אנו מזרימים מים פנימה ובמקום שבו ישנה ירידה במפלס המים מאותרת הנזילה.

• השוואות לחץ – לחץ המים הקבוע הקיים בצנרת יורד בעת נזילת מים. מד השוואת לחץ חדשני יכול לאתר בקלות את האזור שבו לחץ המים שונה מזה של הצנרת הראשית ובכך לסמן את מקום הנזילה.

הודות לאמצעים טכנולוגיים חדשניים אלו, אנו מבצעים איתור נזילות מים בקלות ובמהירות ומונעים את הנזקים הרבים שנזילת המים עלולה לגרום למבנה ולבריאות.

איתור נזילות מים זו משימה של מומחים – ובשביל זה אנחנו כאן

אנו בחברת SMART-PLUMBERS – איתור נזילות, ייבוש תת רצפתי, בדק בית וחידוש צנרת על-ידי מומחים חושבים קודם כל עליכם – הלקוחות שלנו ודואגים לבריאותכם ולזמן היקר שלכם. אנו יודעים כי איתור נזילות מים יכול להיות תהליך ארוך ויקר ובדיוק בשביל זה אספנו את כל האמצעים הטכנולוגיים החדשניים ביותר כדי לבצע את המשימה בקלות ובמהירות ולחסוך לכם מלא זמן, כסף ועוגמת נפש. אנו מאמינים כי איתור נזילות מים זו משימה של מומחים ובדיוק בשביל זה אנחנו עומדים לרשותכם.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן