שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות מים במוסדות ובמפעלים

נזילות מים גורמות למגוון בעיות כמו נזקים למבנה, תשתיות, נזקים תברואתיים וכן נזק כספי. לעיתים קרובות פשוט אין ברירה ויש צורך אתר את הנזילה במקום. הסיבות הנפוצות לכך נובעות מהצורך לחסוך בעלויות מים חודשיות, דרישות רגולטוריות או בכדי למנוע התפשטות נזקים במנה והתשתיות.

איתור נזילות מים מהווה אתגר לא פשוט ובמיוחד כשמדובר במקומות גדולים כמו מוסדות, מפעלים, שטחי מסחר, סביבה מוניציפלית ועוד. איתור נזילות מים במקומות גדולים כרוך במורכבות רבה, הן בשל הצרכים הלוגיסטיים המיוחדים במקומות אלה, אך לא רק. יש מורכבות הטכנית רבה הכרוכה באיתור תקלות בתשתיות מים מורכבות ובעלות ספיקה גבוהה.

צוות SMART-PLUMBERS מומחים לאיתור נזילות מים מול מגוון לקוחות, לרבות מוסדות ומפעלים, תוך הבנה של הצרכים והמורכבות במקום. בעזרת ציוד איתור נזילות מים מתקדם, אנו משיגים אבחון מהיר ומדויק בכל מקום ותחת כל אתגר טכני שעולה במהלך העבודות. הכירו את אופי הפעילות שלנו מול גופים גדולים:

מכסים יותר שטח עם תשתיות מורכבות

כשהמקום הוא גדול והנזילה חבויה היטב, יש לחשוב בגדול ולהצטייד עם תכנית פעולה שתואמת את המצב במקום. לכן, דבר ראשון שכדאי לעשות במקומות גדולים הוא לצאת לסיור עם האחראי על תחזוקת המקום ולאסוף מידע רלוונטי על אופי הבעיה. אם ניתן לזהות את הנזילה באופן ויזואלי, הרי כל שנותר הוא לסגור ברז ראשי ולהתחיל לתקן. את זאת אנו עושים רק לאחר שבדקנו את נקודות ההזנה והביקורת במערכת. הבעיה מתחילה כשלא יודעים איכן הנזילה. מה עושים? מתחילים לחקור.

1. מכינים מפת תשתיות – המפתח לאיתור נזילות מים נמצא בהכרת המקום והתשתיות שפרוסות בו. לא תמיד יש שרטוטים מסודרים של תשתיות המים והביוב במקום ויש צורך לתשאל את האחראי במקום לגבי פריסת המערכת, נקודות הביקורת, חנוכיות ועוד. עם מידע כללי ביד אפשר להוציא ציוד לאיתור צנרת ולהכין מפה של המקום. צוות SMART-PLUMBERS מצויד במגוון טכנולוגיות שמאפשרות לנו לזהות בדיוק איך פרוסה צנרת המים והביוב שלכם.

2. זיהוי תקלות בעזרת ציוד מתקדם – בעזרת הציוד המתקדם של SMART-PLUMBERS  ומפה של התשתית החשודה במקום אפשר לצאת לדרך ולאתר את התקלה בדיוק רב. אם מדובר בתקלה בקרקע הרי אפשר להזרים גז ידידותי בצנרת ולאתר דליפות בעזרת מכשיר מתקדם לאיתור גז. אם מדובר בדליפה המתקיימת בקירות הרי יש לנו מכשיר לזיהוי לחות וכן מכשיר אקוסטי לזיהוי טפטוף. יש ברשותנו ציוד טכנולוגי נוסף שמאפשר לנו גם לזהות דליפות ביוב בעזרת בלון, זיהוי נזילות באמצעות השוואת לחצים וכן ציוד טרמי ומצלמות.

3. ביצוע תיקונים – לאחר שזיהינו את מקור הנזילה ואופייה, זה הזמן להחליט על התיקון המתאים במקום. מדובר בהחלטה בעלת צדדים לוגיסטיים, כלכליים וכן פרקטיים שמתבצעת מול הממונים על העניין במתחם. במעמד זה אנו מציגים את הבעיה, פתרונות אלטרנטיביים וכן עלויות. בשלב זה גם עולה השאלה לגבי עיתוי הביצוע שיכול להוות עניין קריטי במקומות רבים.

מתי עדיף לבצע תיקונים במקומות גדולים?

השאלה הראשונה שנדרשת להישאל היא מהי הדחיפות בעניין? אם מדובר בדחיפות גבוהה הקשורה לעניינים אקוטיים כמו בטיחות או תפקודו הבסיסי של המקום, הרי שאין פה שאלה בכלל. במצבים כאלה יש לצאת לדרך ולפתור את הבעיה מהר ככל האפשר גם כשמדובר במחיר של השבתת המקום או לפחות חלקו. לשמחתנו, בדרך כלל אין מדובר בכך וניתן בהחלט לתת פתרון יצירתי שמרוויח זמן. פתרונות אלה יכולים להיות סגירה של נקודות מים מסוימות, שאיבת ביוב, יצירת מעקף מהיר ועוד. לאחר שמצאנו פתרון מהיר ואפקטיבי שמאפשר למקום להמשיך לתפקד כרגיל, עלינו למצוא עיתוי מוצלח לביצוע העבודות. במקרים של מוסדות חינוך, הרי שעות אחר הצהריים וכן חופשות יכולים להוות הזדמנות נהדרת לכך. במקרים של מפעלים או מתקנים הפועלים סביב השעון, הרי נדרשת יצירתיות לוגיסטית מסוימת שתכלול ביצוע עבודות בשעות שקטות יחסית וכן השבתת אזור מסוים. כשאפשרויות אלה אינן מתאימות הרי שניתן לבצע תיקון מהיר מאד (כמו בסביבה מוניציפלית). במצב זה תצא התראה על הפסקת מים באזור מסוים ולאחר מכן צוות העבודה המתוגבר יסגור עניינים מהר ככל האפשר.

צוות SMART-PLUMBERS יודע להתנהל מול מערכות גדולות ומורכבות וכן יודע לתכנן מהלכים שבהם שיבוש מהלך ההתנהלות במקום נעשה במינימום ההכרחי. עם ניסיון רב, שיטות עבודה מתקדמות וכן ציוד טכנולוגי מדויק, אנו נותנים פתרונות עבור איתור נזילות מים למקומות ציבוריים, מסחריים ותעשייתיים בכל רמת מורכבות.

SMART-PLUMBERS מאתרים נזילות וחוסכים לכם כסף

העלויות של נזילות לעולות להכביד על התקציב. נכון הדבר במיוחד כשמדובר בתקלה מפתיעה שמשבשת את התנהלותו של המקום. לכן, יש חשיבות רבה למצוא פתרון חסכוני ואיכותי לבעיה. בעזרת שימוש יעיל בטכנולוגית איתור נזילות מים מתקדמת אנו מסוגלים לפתור את הבעיה במהירות ויעילות ובכך לחסוך לכם כסף רב. איך הדבר נעשה? הטכנולוגיות שלנו מקצרות משמעותית את שלב איתור התקלה וחוסכות לנו פעולות ניסוי וטעיה מיותרות. כתוצאה מכך נמנעים נזקים מיותרים למבנה, נזקי תשתיות וכן נמנעות עקרות בקרקע.

אנו רואים בכם את השותפים שלנו ולכן את החיסכון בעלויות הנובעות מהתייעלות אנו מעבירים אליכם. אנו מאמינים שמדובר ברווח הדדי שכן לקוחות מרוצים הם לקוחות נאמנים ומליצי יושר. כתוצאה מכך SMART-PLUMBERS נהנית מזרימת לקוחות ועבודה קבועים שתורמים ליכולת שלנו לתת שירות ואחריות לזמן רב. בדיוק כך, אנו מציעים לכם שפע של אחריות על העבודה מתוך ידיעה שבעצם לא תזדקקו לכך כלל מכיוון שאנו נותנים ביצוע מושלם באיתור נזילות מים וכן תיקון התקלות. אל תתנו לנזילות לחבל לכם בפעילות השוטפת, התקשרו עכשיו במספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם פתרונות מקצועיים בעלות נוחה.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן