שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות במצלמה טרמית חוסך זמן וכסף

זילת מים בצנרת הבניין היא אחת התקלות הנפוצות ביותר. מבנים ישנים סובלים מכך יותר, אבל פיצוץ בצנרת יכול לקרות גם במבנים חדשים. כאשר יש פיצוץ או דליפה של מים בצינורות הממוקמים בקירות וברצפות המבנה, נוצר נזק רב למבנה ואיתור הנזילה במועד יכול להקטין משמעותית את הנזק. איתור נזילות במצלמה טרמית היא טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת למומחים לאתר את הנזילה במועד ולמנוע נזקים הנובעים מהנזילה עצמה, מאיתורה ומהתיקון שלה. לכן, איתור נזילות במצלמה טרמית חוסך זמן וכסף.

איך מתבצע איתור נזילות במצלמה טרמית

אנו שמים לב שיש לנו נזילה בצנרת כאשר אנו מאתרים כתם של רטיבות או עובש בקירות. לפעמים, חשבון המים המנופח הוא שמתריע על נזילה סמויה. לרוב, כאשר אנו שמים לב לנזילה היא מתמשכת זמן מה והמים כבר הספיקו לחדור לשטח נרחב. איתור מקור הנזילה הוא בעייתי, מפני שהמקום בו המים יוצאים לא תמיד מעיד על מקור הדליפה בצנרת. עד כה, נהגו בעלי המקצוע לשבור קירות ורצפות לאורך הצנרת על-מנת לאתר את הנזילה וגרמו נזק רב. בניגוד לכך, איתור נזילות במצלמה טרמית מאפשר איתור מדויק, מקצועי וחסכני.

המצלמה הטרמית עובדת על עיקרון של איתור פליטת חום באמצעות גלי אינפרה אדום. המצלמה מושחלת מפתח הצנרת ולאורכה ומראה בצג שלה את המקומות בהם יש כתמים של שינוי בטמפרטורה. המים שבאים במגע עם המבנה מקררים אותו וזה יוצר על הצג מראה שונה בצבעו ובגודלו.

איך איתור נזילות במצלמה טרמית חוסך זמן וכסף

איתור נזילות במצלמה טרמית הוא פעולה מדויקת ומהירה. המצלמה נכנסת דרך פתח הצנרת וחוסכת שבירה של קירות ורצפות. האיתור המדויק, לעיתים במספר מקומות לאורך הצנרת, מאפשר תיקון מקומי ומותאם. המון כסף נחסך לנו בגלל שלא נאלצנו לשבור את הקירות ולהרים רצפות. גם מהירות התהליך חוסכת עלויות רבות. במקרים של בניינים משותפים, האיתור מתאפשר ישירות מפתח הדירה וללא צורך בעירוב השכנים. ללא ספק, איתור נזילות במצלמה טרמית חוסך זמן וכסף.

איתור נזילות במצלמה טרמית על-ידי המומחים בתחום

רוב בעלי המקצוע מורגלים בדרכי העבודה המיושנות. רק מומחים בתחום משתמשים באמצעים טכנולוגיים חדשניים כמו איתור נזילות במצלמה טרמית. אם גם אצלכם התגלתה נזילה, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לחברת SMART-PLUMBERS – איתור נזילות, ייבוש תת רצפתי, בדק בית וחידוש צנרת על-ידי מומחים ונוכל להציע לכם איתור נזילות במצלמה טרמית שחוסך זמן וכסף.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן