שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות בחדרי אמבטיה

אם ישנה נזילת מים בחדר האמבטיה שלכם, בטח תדעו על פי הכתמים והרטיבות על התקרה של השכן מתחתיך. במקרים מסוימים התקרה תהיה לחה ורטובה ללא הפסקה, ובפעמים אחרות זה עלול להיות פעם יבש ופעם רטוב. אפשרות נוספת היא טפטוף מתמשך של מים. כל אלה הם סימנים של נזילת מים שאתם צריכים לטפל בה מיד. תקרה שאוספת לחות ומים במשך זמן רב מדי יכולה לגדל עובש או אפילו לקרוס בשל היחלשות המבנה. כמובן, אתם לא יכולים להתחיל לתקן נזילת מים עד שאינכם יודעים מאיפה היא. בחדר האמבטיה יש מקורות מים שונים, ולכן יש הרבה אפשרויות.

איתור נזילות קלות באופן עצמאי

ישנן נזילות שניתן למצוא באופן עצמאי ללא מאתר נזילות מקצועי ועבודה מתקדמת. בחדר האמבטיה, מקורות הנזילה הקלים, כוללים את מלכודת הכיור, את קווי אספקת המים (המחוברים ישירות לכיור ולשירותים) ואת טבעת השעווה שמתחת לאסלה.

נזילה בכיור- כדי לדעת אם נזילה מגיעה מהכיור, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לראות אם בזמן שהמים פועלים אם יש נזילה מתחת לכיור.

קווי אספקת המים- כדי לבדוק את קווי אספקת המים, יש לשים את האצבע מעל קווי מים בנקודות החיבור השונות. אם אתם מוצאים נקודה לחה, זה כנראה מקור הנזילה שלכם. בהתאם לחומרת הנזילה, אתם פשוט יכולים להדק ולסובב את הצינור למתאם שלו. אם זה לא עובד אתם כנראה צריכים להחליף את הצינור. אם אתם מתכננים לעשות זאת בעצמכם, הקפידו להביא את כל החלקים לחנות לחומרי בניין, כך שמומחה יוכל לעזור לכם למצוא תחליף חלק תואם.

טבעת שעווה של אסלה- אם הנזילה מגיעה מהטבעת שעווה של האסלה, זה לא בהכרח יופיע על רצפת חדר האמבטיה. גם אם הרצפה סביב האסלה אינה רטובה, בדקו שוב את טבעת השעווה כמקור נזילת המים האפשרי לאחר שמיציתם את כל האחרים.

אינך מוצא את הנזילה?

אם אינכם מצאתם את הנזילה כנראה שאתם זקוקים לעבודה מקצועית של מאתר נזילות מים מומחה. איתור נזילות אינו דבר פשוט ודורש בעל מקצוע עם ניסיון רב ובעל מכשור מתקדם. על מנת לאתר נזילות מים סמויות משתמשים במצלמה תרמית כדי לראות אם הנזילה היא מתחת לרצפה. כאשר מדובר במים חמים, איתור הנזילה יהיה מהיר וקל בשל המצלמה התרמית, עם החדרת מים חמים לצינור המים הקרים או כאשר מפעילים את מכשיר השמע האקוסטי. בצנרת הביוב מכנסים מצלמת סעב אופטי ומאתרים בדיוק מירבי את הנזילה.

מאתר נזילות מים במהירות

יש נזילת מים? זה מאוד לא נעים. מה שנחוץ לכם זה מאתר נזילות מים בצורה מקצועית, מיומנת ובעיקר, גם מאוד מהירה. אם הטיפול לא נעשה מספיק מהר, הנזק יכול לגדול ולהפריע לחיים בבית. עלול להופיע עובש וריח לא נעים. עלול להופיע גם טיח שמתקלף, חלחול של מים למרתף, למקלט או לבית של השכנים מלמטה. איתור מהיר וטיפול מהיר, והחיים חוזרים למסלולם.

מאתר נזילות מים ומהר, איך זה עובד

אם רואים סימן ברור של נזילת מים, זה אומר שהנזק כבר קיים זמן מה. אבל גם אם רואים שיש איזו נזילה, לא תמיד ברור מהו ההיקף שלה. באיזו נקודה בדיוק צריך לטפל. אז בעצם, איך זה עובד, מה זאת אומרת, מאתר נזילות מים ומהר? הדבר הזה עובד על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. טכנולוגיה שמבוססת על מצלמות מיוחדות שאין לכל אחד. מצלמות שיכולות “לראות” את מה שקורה בתוך הקיר או מתחת לבלטות של הרצפה.

איתור מים בזכות הפרשי טמפרטורות

מצלמה תרמית שמפעיל איש מקצוע מיומן מזהה היכן יש נזילה בזכות עקרונות פיזיקליים שונים. למשל, העובדה היא שכאשר יש מים ונוזלים, הם מקררים את סביבתם. כלומר, המצלמה התרמית מזהה ומראה צבעים שונים, שמצביעים על טמפרטורות שונות. כך ניתן לזהות את המקומות שבהם יש נזילה של מים. כך אפשר לראות האם יש בעיה של אטימה או שיש צינור שהתפוצץ.

מה עושים אחרי איתור הנזילה

כמובן, איתור הנזילה הוא רק השלב הראשון. איתור ללא טיפול זה אפילו לא חצי עבודה. אז מה עושים אחרי: בין יתר אפשר לבצע תיקון נקודתי של הצנרת. אפשר לבצע החלפה של כל הצנרת או לבצע חידוש ושיקום צנרת אפילו ללא חפירה (בעזרת מה שנקרא – שיטת השרוול). ניתן לבצע שיקום על ידי ייבוש תת רצפתי כך שלאחר מכן, החיים יחזרו באמת למסלולם.

שירות מקצועי, טיפול מתקדם

ולמי כדאי לפנות, הרי לא כל אינסטלטור מצויד בציוד המשוכלל? אל תתפשרו, מאתר נזילות מים זה  Smart plumbers. שירות מקצועי, מתקדם, של איתור ותיקון נזילות ותקלות צנרת.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן