שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות בזמן

אם יש לכם נזילה באחד מהצינורות בבית וזה יכול להיות צינור שעובר בקיר, יכול להיות צינור שעובר תחת המרצפות, מרזב או כל צנרת אחרת, אתם עלולים להיות בבעיה. במקרה הטוב, חשבון המים שלכם יתנפח בכמה עשרות שקלים. במקרה הפחות טוב, הוא יתנפח הרבה מעבר לזה אבל זו עדיין הבעיה הקטנה. כשלא מתבצע איתור נזילות בזמן הנזק יכול להיות אדיר, כזה שידרוש מכם להוציא מכיסכם אלפי שקלים ואף יותר מזה על שיפוץ וזו בדיוק הסיבה שאתם לא יכולים לחכות עם נזילה אלא צריכים לקרוא לחברה מקצועית כמו smart plumbers שתעשה עבורכם את העבודה.

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

אז איך עושים איתור נזילות? איך אפשר לדעת איפה המקור של הנזילה? האם צריכים לפתוח את כל הקיר או את כל הרצפה בשביל לאתר את הנזילה? היום זה ממש לא צריך להיות ככה. מסתבר שיש הבדלי טמפרטורה בין אזור רטוב לאזור יבש. עד כאן זה הגיוני. אבל מסתבר יותר מזה, שיש הבדלי טמפרטורות בין מקור הנזילה לאזורים אליהם המים מגיעים, וכשיש מכשיר שיודע למדוד טמפרטורת מעבר לקירות, אפשר למצוא את מקור הבעיה. כזו היא בדיוק מצלמה טרמית, היא יודעת לזהות הבדלי טמפרטורה והיא מתריעה על כך מידית לבודק. אפשר היום לאתר נזילה בצורה מדויקת מאוד, ופועל יוצא מכך הוא שגם את הנזק אפשר להקטין משמעותית.

איתור מהיר ימנע בלאגן גדול

איתור נזילות מהיר ימנע לא מעט בלאגן. הוא קודם כל יאפשר לחזור ולפתוח את המים בבית לאחר שיתקנו את הנזילה כך שניתן יהיה לחזור לשגרה. נזילה של מים גם גוררת עובש ופטריות, מה שמאוד לא בריא לבני אדם ולכן אסור לגור בסביבה של עובש. בנוסף, איתור מהיר יחסוך המון כסף מפני שלא יהיה צורך לשבור את כל הקיר והנזילה תהיה עדיין בשליטה, ולא יהיה צורך בשיפוץ גדול. חושדים שיש לכם נזילה מאיפה שהוא בבית? אל תחכו רגע. הזמינו חברה שתבצע עבורכם את הבדיקה בשביל שתוכלו לטפל בבעיה במהירות.

כיצד מבצעים איתור נזילות בעזרת ציוד מתוחכם

איתור נזילות דורש ניסיון רב, ציוד מתאים ויכולת ניתוח מצבים. בכל בית יש עשרות ומאות מטרים של צנרת הפרוסים מתחת לרצפות, בתוך קירות וכן באדמה. בעסקים ומתקני ייצור רבים המצב מורכב בהרבה. את התוצאות של הדליפה אנו רואים עם כתם לחות, ריחות עובש בעייתיים, טפטוף, שלוליות ועוד. נקודת פריצת המים אינה משקפת בהכרח את מיקום הדליפה שכן המים נוטים לנזול למקומות נמוכים. אז מה עושים? מתקשרים ל  SMART-PLUMBERSומאתרים את הנזילה עוד היום.

העיניים של מאתרי הנזילות

ציוד מתקדם עבור איתור נזילות מהווה מכפיל כוח משמעותי לעבודת האינסטלטור ומכוון אותו בדיוק למיקום התקלה, ללא צורך בחפירות, קידוחים, שליפת צינורות ושיטות נזקניות נוספות שאבד עליהן הכלח. בקיצור, כשאתם פונים לאינסטלטור עם תלונה על נזילה, כדאי לכם לגלות עניין בציוד שבו הוא משתמש. כי אם האינסטלטור שלכם לא מצויד במכשור לאיתור נזילות הרי יש סיכוי שבקרוב תמצאו את עצמכם עם קירות שבורים, רצפות מורמות ותעלות בגינה. חשוב להבין שציוד איתור נזילות מסייע באבחון מדויק של מקום התקלה, מונע פגיעה מיותרת בקירות ורצפות ובכך מונע גרימת נזקים למבנה ותשתיות בסביבה. כתוצאה מכך, זמן העבודה פוחת משמעותית, עבודת התיקון גורמת לפחות נזק במקום, השבתת מערכת המים מצטמצמת  ועלויות התיקון יורדות בהתאם.

מפעילים טכנולוגיות מתקדמות עבור איתור נזילות

השם SMART-PLUMBERS, לא נבחר באקראי, אלה מתוך כוונה להעביר מסר ללקוחותינו – אנחנו עובדים חכם! כאנשי מקצוע מנוסים אנו מכירים ביתרונות הרבים שטמונים בציוד טכנולוגי איכותי המיועד לאיתור נזילות ומאובזרים במיטב הטכנולוגיה המתאימה לכך. הטכנולוגיות שברשותנו פועלות באמצעות מצלמה טרמית, חיישן לחות, זיהוי סאונד אקוסטי, זיהוי מתכות ועוד. ברור לנו לחלוטין שציוד טכנולוגי מתקדם ואיכותי אינו חזות הכול בעבודות צנרת, אלא מהווה קיצור דרך משמעותי לקראת השגת המטרה לשמה אנו באים. תפקידנו לפתור תקלות צנרת במהירות ויעילות תוך שימוש בשיטות עבודה מקצועיות, עם חומרים וציוד איכותי, על פי התקן.

הכירו את הטכנולוגיות שבשימוש SMART-PLUMBERS:

איתור נזילות מים בעזרת מכשיר לאיתור דליפות גז – ה EX-TEC HS של חברת SEWERIN  הגרמנית, הוא מכשיר מתקדם לאיתור דליפות גז ומשמש אותנו ביעילות לאיתור נזילות מים.  מחדירים גז ידידותי לצנרת שבבדיקה ומאתרים את נקודת הדליפה במהירות בעזרת ה EX-TEC HS שברשותנו.

איתור נזילות מים בשיטות אקוסטיות – לפעמים השיטה הטובה ביותר לביצוע איתור נזילות היא באמצעות האזנה. בעזרת Trotec ld6000 של חברת SEWERIN הגרמנית ניתן לאתר נזילות בקלות, מהירות ויעילות. מדובר במכשיר איכותי ביותר שעושה עבודה נהדרת תוך שימוש בטכנולוגיה המבצעת השוואות בין רעשים ומיקוד אזור הטפטוף, ממש כמו במשחק “חם-קר”. ביצוע השוואות של מקור רעש ואופיו מאפשר למכשיר האיתור לסנן רעשים שאינם קשורים לטפטוף עצמו ולכוון את המפעיל ישר למטרה.

איתור תוואי צנרת קבורה בשיטות מגנטיות – צנרת דולפת הקבורה בשטחים פתוחים מהווה אתגר לא קטן בזיהוי דליפות. נכון הדבר במיוחד כאשר הצנרת מכסה שטח גדול במתקני ייצור ועסקים. קיימות שתי שיטות עיקריות לאיתור תוואי הצנרת, כשהראשונה מתמקדת בזיהוי טרמי ואילו השנייה באמצעות מגנטיות. לא תמיד ניתן לאתר צנרת בשיטות טרמיות בשל מיסוך אנרגטי הנובע מקרינת השמש החזקה במקום. לכן, במצבים אלה אנו עושים שימוש ב UT 9000 פורץ הדרך של חברת SEWERIN. ה UT 9000יודע לזהות תוואי צנרת בכל מזג אוויר ובכל תנאי שטח, במהירות ובדיוק, תוך זיהוי שדות מגנטיים אופייניים. לאחר שאיתרנו את תוואי הצנרת, אנו יכולים להתפנות למשימה שאליה התבקשנו לבוא – איתור דליפה. בשלב זה אנו מחדירים לצנרת גז ידידותי מנקודת הכניסה, יוצאים לדרך עם המפה שהפקנו בעזרת ה UT 9000 ומאתרים דליפות בעזרת המכשיר לזיהוי דליפות גז (EX-TEC HS) שברשותנו. חופרים בנקודה המדויקת, מתקנים וזהו!

איתור לחות בעזרת מכשיר לזיהוי לחות – דליפות לא תמיד נראות בעין וגם לא כתמי לחות. ה T660 של חברת TROTEC הוא מכשיר איכותי ביותר לאיתור לחות בתוך קירות. דליפה בקיר יכולה להתחיל בנקודה אחת ולטייל למקום אחר. סריקה ואיתור אזורי לחות יכולים להפיק עבורנו תמונה ברורה למדי של מסלול הדליפה ואיתור מהיר של מקורה.

טכנולוגיה ומקצועיות אצלכם בצנרת

אנו עושים שימוש חכם גם עם ציוד טכנולוגי נוסף ומזהים תקלות בקלות ובמהירות תוך ניתוח מהיר של המצב במקום.

בדיקות לחץ לצנרת מים חמים וקרים – שיטה פשוטה ואמינה זאת מניבה מידע רב ערך על זיהוי בעיית דליפה בקווי המים החמים או הקרים. השוואת לחצים מול מערכת מקבילה במקום יכולה לאתר נקודות מים בעייתיות ישר מה”חנוכיה”. מכאן ועד איתור מדוקדק של מיקום הבעיה הדרך קלה, שכן שולפים את הצינור הפגום ומחליפים בחדש. לחלופין, כאשר מדובר בצנרת ישנה, יתכן ויש צורך לבצע החלפה של הקו או לפחות את חלק ממנו בצנרת מים חדישה.

זיהוי דליפות במערכת הביוב – למערכת הביוב שלנו אין “חנוכייה” אך יש נקודות כניסה ויציאה ברורות. התקלות נוטות לעיתים קרובות להופיע במקומות בעייתיים כמו זוויות. במצבים אלה אנו מחדירים בלונים ייחודיים למקומות חשודים ומבצעים סתימות בנקודות אסטרטגיות. הזרמת גז מנפחת את הבלונים משני הכיוונים וכתוצאה מכך, נוזלים אינם יכולים לעבור במקום. כל שנותר הוא להזרים מים בצנרת ולחפש בריחת מים. המפלס בכיור יורד? מצוין! איתרנו את אזור הנזילה.

כשיש בעיות, טוב לדעת שעומד לרשותכם בעל מקצוע אמין ומקצועי. SMART-PLUMBERS יודעים את העבודה ומבצעים איתור נזילות מהיר ומקצועי בעלות נוחה וביצוע מושלם. יש לכם בעיות בצנרת? לנו יש פתרונות חזקים שיחזירו את מערכת המים שלכם לשימוש במהירות, דיוק ובלי משחקים מיותרים. צרו קשר עכשיו במספר 072-3930090 או השאירו פרטים ואנחנו בדרך אליכם.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן