שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איתור נזילות – בדיקה שחוסכת כסף והרס של אינסטלטורים

קבלו תסריט נפוץ שקשור להרבה מקרים של נזילות מים – ברגע שמבינים שמשהו לא כשורה שולפים את אחד המגנטים מארון החשמל ומתקשרים. האינסטלטור בצד השני של הקו ישמח להגיע בשביל להתרשם. מהר מאד הבדיקה הופכת לאלימה עם דפיקות פטישים, סטילבנד שמוחדר לצינורות והרבה ניחושים. לאחר שכבר הזמנתם את האינסטלטור, כבר לא נעים לכם לעצור את הבדיקה שמתקדמת אל הלא נודע עם קירות שבורים ואבק. “מה הלחץ? אין בעיה לתקן פה, קצת רובה ונגמר הסיפור”.

חברים.. יש 2 דרכים לאתר נזילות מים: ניסוי וטעיה או בדיקה באמצעים מתקדמים. למרות שיש כיום שפע של טכנולוגיה מתקדמת עבור איתור נזילות מים הרי גם כיום אינסטלטורים רבים ממשיכים לדבוק בשיטות ישנות. אלה כוללות חיפוש תקלות באמצעות קידוחים, שבירה, דפיקות על קירות, הרמת רצפות, חפירות ועוד.

הטכנולוגיה שחוסכת לכם קירות שבורים

בקיצור, סוף מעשה במחשבה תחילה. אם האינסטלטור שהזמנתם אינו מסוגל לאתר תקלה בצנרת המים או הביוב במהירות, בקלות וללא נזקים, הרי עדיף לכם היפרד מהר ככל האפשר. ביצוע איתור נזילות מים עדיף שיעשה בקור רוח, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת שמסוגלת לאתר את מקור נזילת המים במהירות. רק כך תוכלו להיות בטוחים שלא יתבצעו פעולות סרק לאיתור נזילות מים הנזילה והרס במקום.

SMART-PLUMBERS עושים שימוש מושכל בטכנולוגיות לאיתור נזילות מים ומשיגים תוצאות מהירות, תוך התנהלות זהירה במקום. הכירו את הטכנולוגיות שבהן אנו נעזרים בכדי להביא להצלחה בתיקון:

• זיהוי אקוסטי – אנו עושים שימוש ב Trotec ld6000 שיודע להקשיב היטב ולזהות טפטופים תוך ביצוע השוואות בין הרעשים השונים והכוונת המפעיל ישר לנקודת הנזילה.

• זיהוי מגנטי – כשצריך לאתר תוואי צנרת אנו מוצאים את ה UT 9000 הגרמני. למכשיר יש יכולת גבוהה לאתר מתכות באמצעות שדות מגנטיים ולאפשר יצירת מפת תוואי צנרת במקום. מתאים בעיקר במקומות גדולים בהם יש פריסת צנרת הקבורה בקרקע.

• זיהוי לחות – כשיש חשש ללחות בקירות, אנו נעזרים ב T660. מדובר במכשיר בעל רגישות גבוהה ביותר שנותן לנו אינדיקציה לגבי רמת הלחות וכן מאפשר לנו למפות את מסלול המים בקירות. כך ניתן בקלות ובמהירות להגיע למקור הדליפה במקום.

• זיהוי בגז – בעזרת שילוב שיטות ומכשירים, אנו מזהים נזילות בעזרת הצפת מערכת המים בגז ידידותי וזיהוי הדליפה בעזרת של SEWERIN.

• אלימינציה עם בלון – איטום קווי ביוב בעזרת בלון ייעודי מאפשר לנו זיהוי דליפות בנקודות חשודות. מנפחים מציפים כיור או אמבטיה ומזהים ירידה במפלס.

• השוואות לחץ – דליפות גורמות לירידה בלחץ המים. ביצוע בדיקות בעזרת ציוד למדידת לחצים מכוון אותנו לצנרת הבעייתית. שולפים את הצינור הפגוע ומחליפים במהירות עם צינור חדש.

כחברה שמבינה בטכנולוגיה חשוב לנו לרכוש ציוד איכותי בלבד שמגיע מחברות מובילות ומסוגל להגיע לרמות דיוק גבוהות.

מאתרים תקלות ומתקנים במהירות

הטכנולוגיות שלנו אף פעם לא מפספסות ומהר מאד אנו מקבלים תמונה ברורה של המצב במקום. אנו מעדכנים אתכם לגבי הממצאים ומקבלים החלטה מושכלת כיצד לפעול בנדון. כתוצאה מההתנהלות היעילה שלנו, לקוחותינו יכולים לחזור לשגרה במהירות.

חשוב להבין שגם כאשר עושים שימוש בטכנולוגיות איתור נזילות מים, הרי לעיתים קרובות יש עדיין צורך לפתוח קיר, להרים רצפה או לחפור בגינה. את זאת אנו עושים מתוך ידיעה ברורה לגבי מיקום התקלה והשלכותיה. כתוצאה מכך נגרם נזק מינימלי שאותו נתקן בסוף העבודה. ההבדל הוא משמעותי שכן לעיתים חוסך מספר נקודות שבירה שאותן יידרש אינסטלטור סטנדרטי לתקן בתום העבודות. מדובר בתוספת לכלוך, תוספת זמן עבודה ותוספת טלאים במבנה, ומי משלם על כל החגיגה הזאת? אתם כמובן..

SMART-PLUMBERS חוסכים באי וודאות

וודאות מאפשרת לכל הצדדים להתארגן בהתאם ולחסוך במצבים לא נעימים הכרוכים בעבודות אינסטלציה. בבית, במוסד ציבורי, בניין מגורים או מתקן ייצור, השבתת מערכת המים וביצוע שיפוץ במקום עלולה לשבש את השגרה באופן משמעותי. מצד שני, הוודאות תורמת גם לבעל המקצוע שכן הוא יכול להתארגן על צוות עבודה, כלי ביצוע, זמן ביצוע וחומרים מתאימים.

כאשר צוות SMART-PLUMBERS מסיים את האבחון במקום, הוא מידע את האחראים ושני הצדדים מתאמים את זמן ואופן הביע לנוחות כל הצדדים. כך יוצא שניתן לדחות עבודות למועדים נוחים (כמו חופשות בתי ספר) ובינתיים למצוא פתרון חלופי מספק.

SMART-PLUMBERS חוסכים לכם בעלויות

גם אם הציעו לכם לפני העבודה מחיר X הרי יש מצב שבו האינסטלטור ישנה את דעתו במהלך העבודות. לכך יש 2 סיבות עיקריות: או שהאינסטלטור גילה משהו שהוא לא ידע עליו לפני שהתחיל את העבודות או ש”נעקצתם”. אינסטלטורים יודעים היטב שברגע שהם מחרבים לכם את הקירות אתם בידיים שלהם והמחיר מטפס בהתאם. אז מה האלטרנטיבה? וודאות!

שימוש בציוד טכנולוגי עבור איתור נזילות מים מציע וודאות רבה. לאחר שלב הבדיקה כבר ברור למדי מה המצב במקום ויש לכך תג מחיר ברור, עליו מסכים הלקוח.

בניגוד לדעה המקובלת הרי ששימוש בטכנולוגיה איכותית לאיתור נזילות מים לא נדרש להתגלגל אל כיסו של הלקוח. למעשה, ההיפך הוא הנכון שכן מדובר בחיסכון. איך זה יכול להיות? הקסם טמון ביעילות. כשעובדים ביעילות כולם מרוויחים. עבודה יעילה חוסכת בשעות עבודה, חומרים ובהפתעות לא נעימות. את החיסכון אנו מעדיפים להעביר אל הלקוחות שלנו, כך אנו יכולים לדעת שאתם תהיו מרוצים יותר וכידוע לקוחות מרוצים מהווים אנשי שיווק נהדרים. כשצריך להשקיע פחות בשיווק והמוניטין עולה הרי שכולם מרוויחים.

למידע נוסף על חיסכון בעלויות עבור ביצוע איתור נזילות מים ותיקונים צרו עמנו קשר עכשיו במספר 072-3930090 ונשמח לסייע. לחלופין, אתם מוזמנים להשאיר פרטי קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם פתרונות חכמים בקירות, מתחת לרצפה ובקרקע.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן