שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

התקשרו עכשיו 072-3930090

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו 

שירותי איתור נזילות איכותיים של מומחים

החברה מספר 1 בארץ לאיתור נזילות מים ללא הרס בעזרת מצלמה טרמית והטכנולגייה המובילה בישראל

מאתרים נזילות מעל 20 שנים עם 100% הצלחה,עכשיו גם אתם תהנו מהידע והניסיון שלנו ,חייגו עכשיו ונאתר לכם את הנזילה ללא הרס!

**מתחייבים לאיתור הנזילה!

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות
לקוחות ממליצים

שמאתר נזילות מומחה יחזור אלי!

איך בוחרים מאתר נזילות?

יש לכם נזילה בבית או בעסק? מחפשים מאתר נזילות? אינסטלטורים יש בשפע, אך רק מעטים באמת מבינים בנזילות ומסוגלים למצוא את מקור הבעיה מבלי לגרום לנזקים מיותרים. המפתח לאיתור נזילות נמצא בשילוב טוב בין ניסיון לבין שימוש יעיל בטכנולוגיה מתקדמת.

קבלו מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם למצוא מאתר נזילות שיפתור לכם את הבעיה בקלות, במהירות ובמחירים נוחים:

מאתר נזילות זה לא אינסטלטור

מאתר נזילות זוהי הצהרה לגבי אופי ההתנהלות בטיפול בתקלה במערכת מים או ביוב. בעוד שאינסטלטור מתמקד בהקמה וטיפול בצנרת, מאתר נזילות מתמקד במציאת התקלה ומתן פתרון באופן ממוקד. כאשר יודעים בדיוק היכן התקלה, הרי יודעים כיצד לטפל בה, מבלי להסתבך בחפירות מיותרות, שבירת קירות והרמת ריצוף.

אם אתם חושדים בבעיה בצנרת המים או בביוב שלכם, הצעד הראשון שלכם צריך להיות הזמנה של מאתר נזילות טוב שיגיע מצויד בידע ובציוד המתאימים ביותר לאיתור תקלות בצנרת. חשוב לציין  שמאתר נזילות יכול גם להניח תשתיות מים וביוב, בדיוק כמו כל אינסטלטור רגיל והדבר יעשה בצורה מיטבית. מאתרי נזילות נוטים להשקיע מאמצים רבים בהקמת תשתיות אופטימלית ולו בשל ההבנה לגבי ההשלכות הלא נעימות של תקלה שנגרמה בגלל רשלנות של אינסטלטור.

בקיצור, לפני שאתם בוחרים בבעל מקצוע שיאתר לכם נזילה, כדאי לכם לוודא שחוץ ממכוש, פטישון והרבה מוטיבציה עומדים לרשותו גם האמצעים הטכנולוגיים שיעזרו לו באיתור הדליפה וכן ניסיון בשימוש בהם. צוות SMART-PLUMBERS מבצע עבודות של איתור נזילות במגוון מקומות לרבות בתים פרטיים, בניינים משותפים, מתקני ייצור, עסקים ועוד. אנו מגיעים מצוידים עם מיטב הטכנולוגיה בכדי לאתר את התקלה בדיוק ולמצוא לה פתרון מיטבי, במהירות ובמחיר נוח.

בוחרים במאתר נזילות אמין ואחראי

כידוע, במדינתנו לא כל בעלי המקצוע מציעים שירות אמין ויש לא מעט “חאפרים” שמבצעים עבודות, אך אם לאחר זמן מה מתעוררות בעיות אין סיכוי לקבל מהם מענה… קבלו 3 נקודות חשובות המעידות על אמינות ואחריות:

• אחריות נדיבה – מכיוון שנזילות מתרחשות בדרך כלל בסתר הרי שלוקח זמן רב עד שעולים על התקלה. בינתיים חלחול המים בקירות וברצפה גורם נזקים משמעותיים לתשתיות, מבנה ולעיתים גם לבריאות הדיירים. לכן, כשאתם מקימים תשתיות מים וביוב חדשות או מעוניינים לתקן תקלה קיימת, חשוב לכם לקבל אחריות ארוכת טווח על העבודה.

• וותק ומוניטין – בכדי להציע אחריות על בעל המקצוע להציג וותק בתחום. בעל מקצוע וותיק יכול להבטיח לכם שאכן יהיה זמין לשאלות ופתרון בעיות גם זמן רב לאחר ביצוע העבודה. נכון הדבר גם לגבי מוניטין. קבלן בעל מוניטין יכול להבטיח לכם שירות טוב וגב אמין לאורך זמן שכן יש לבעל מקצוע כזה שפע עבודה ולקוחות וחשוב לו לשמור על המוניטין שלו.

• מקצועיות – בעלי מקצוע אמינים יבצעו את עבודתם באופן מקצועי, באמצעות שימוש בחומרים איכותיים בלבד במטרה שלא תהיה דליפת מים במקום זמן רב. אין די בכך ויש לבצע את העבודה כהלכה. בעלי מקצוע טובים לא “מחפפים” ועובדים על פי שיטות עבודה מקובלות תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים.

לכן, כאשר אתם מחפשים אינסטלטור או מאתר נזילות לעבודות בתשתית המים והביוב, הרי חשוב לברר שבעלי המקצוע בעלי וותק, מוניטין ואכן יכולים באמת לספק לכם תמיכה זמן רב לאחר תום העבודות.

מחירים הוגנים באיתור תקלות ותיקונן

העלויות של עבודות אינסטלציה וכן איתור נזילות עלולות להגיע לסכומים ניכרים. נכון הדבר במיוחד כשמדובר בתקלה רצינית, עם אתגרים טכניים רבים. במצב כזה, תעדיפו חברה חזקה שמבינה עניין ומסוגלת לאתר תקלה מורכבת במהירות. הדרך היחידה לאיתור מהיר של תקלות מורכבות ותיקונן היא באמצעות שימוש בטכנולוגיות איתור מתקדמות. בעזרת טכנולוגיות אלה ניתן לאתר את התקלה במהירות ולהתאים לה פתרון אולטימטיבי.

תמחור גבוה של עבודה עלול להיות תוצאה של עיתוי. לצינור המים לא אכפת אם מדובר על ערב שבת או חצות הלילה ופיצוץ בצנרת הוא תמיד הפתעה שמגיעה בזמן הכי פחות מתאים… עבודות איתור תקלות מתקיימות לעיתים גם בשעות לא נוחות. כשמדובר בתקלה רצינית שמשבשת אספקת המים או גורמת להצפה ומונעת תפקוד בבית או בעסק, תידרשו לפתרון מידי. הבעיה מתעוררת כאשר בחשבונית מופיעה סכום אסטרונומי בגלל “ביקור מיוחד”.

מאתר נזילות  הגון יציע לכם מחירים נוחים, יעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וכן יציע לכם זמינות גבוהה גם בשעות לא קונבנציונאליות, בסופ”שים או בחגים. חשוב לציין שאין צורך להמתין לתקלה גדולה ולהגיב, אלא כשמתעורר צורך באיתור נזילות, כדאי לברר לגבי זמינות באופן כללי למקרה שתתקלו במצב חירום בעתיד.

SMART-PLUMBERS מציעים לכם אמינות, אחריות ומחירים הוגנים

הלקוחות של SMART-PLUMBERS יודעים היטב שיש על מי לסמוך. כשיש שאלה או בעיה אצל אחד מלקוחותינו, אנו תמיד מתפנים לייעץ ולעזור במהירות. זאת הסיבה ששנים רבות לקוחות שומרים אתנו על קשר ותמיד חוזרים כשיש בעיה. רבים מהם אף ממליצים לאחרים על השירות שלנו מתוך רצון טוב בלבד וידיעה שההמלצה שלהם בעלת ערך. עם מוניטין חזק ושירות איכותי, אנו נהנים מתנועת לקוחות קבועה, ללא השקעה משמעותית בשיווק.

כולם מרוויחים כשיש שירות טוב. את היעילות והחיסכון בשיווק אנו תמיד מעדיפים לגלגל אל הלקוח ולחסוך לו ככל האפשר. כתוצאה מכך, לקוחותינו נהנים ממחירים נהדרים על עבודה איכותית. נכון הדבר לגבי לקוחות גדולים וכמובן גם בקרב אנשים פרטיים בביתם.

SMART-PLUMBERS נעזרים בטכנולוגיות מתקדמות

כפי שנאמר, הרי לטכנולוגיות איתור נזילות יש חשיבות רבה בהצלחת העבודה וכן בעלות הביצוע. טכנולוגיות שבהם SMART-PLUMBERS נעזרים, מציעות זיהוי אקוסטי, זיהוי טרמי, לחות, מצלמה, שימוש בבלון, זיהוי חתימת גז ועוד. אנו ב SMART-PLUMBERS מאמינים שאין גבול להתייעלות בעבודה ואם יש באפשרותנו להישען על טכנולוגיה אמינה לאיתור תקלות, הרי לא נחסוך ונביא את הטוב ביותר.

את התוצאה מרגישים מיד. אנו מגיעים למקום ולאחר בירור קצר מתחילים לעבוד עם שיטות איתור נזילה מתקדמות ותוך זמן קצר מוצאים את התקלה. לאחר שהעניין הובהר, אנו מחליטים על הפתרון המיטבי ומתחילים בתיקון. תהיו בטוחים שתקבלו את השגרה שלכם בחזרה תוך זמן קצר, ובעלות נוחה. למידע נוסף התקשרו אלינו עכשיו במספר 072-3930090 או השאירו פרטים ואנחנו בדרך אליכם עם פתרון חכם.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מאמרים על איתור נזילות מים

דילוג לתוכן