ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (4)
 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

ייבוש תת רצפתי ללא
מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

*בדיקת אחוזי לחות ללא עלות!
*בהזמנת שירותי ייבוש דירה

תחזרו אלי עם הצעה !

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

ייבוש רטיבות בקיר עם מכשור מתקדם

הופעה של רטיבות בקירות נובעת בשל נזילה במבנה. הבעיות מתחילות לצוץ כאשר יש בעיה של רטיבות בקירות, וכתוצאה מכך נוצר עובש. העובש מוביל לריח לא נעים ועלול גם להביא לבעיות בדרכי הנשימה בקרב אלו שנמצאים בחללים עם הקירות הרטובים.

כדי לטפל ביעילות במצב מהסוג שהזכרנו, יש צורך לשקול ייבוש רטיבות בקיר. בדרך הזו ניתן לדאוג לעשות את הדברים כמו שצריך ולהיות בראש שקט בכל ההיבטים. כך שאם אתם רוצים לייבש את הקירות בביתכם, אתם רק צריכים לפנות אל חברה שתוכל לעשות שימוש במכשור הנדרש לצורך ייבוש הקירות ביעילות מרבית.

יש סוגים רבים של מכשירים אשר מיועדים לייבוש קירות, כך שאם אתם מתכוונים לבחור בשירות של חברה בתחום, יהיה כדאי לכם לבדוק האם יש לה מכשור מתקדם שיכול להשיג את התוצאות הרצויות על הצד הטוב ביותר בסופו של דבר.

מונעים היווצרות עובש על הקירות

אין ספק כי הופעה של עובש על הקירות זה מצב לא נעים כאשר הם רטובים, אך למרבה המזל יש מה לעשות כדי לטפל במצב. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשים לב שאתם בוחרים לפנות אל החברה הנכונה על מנת שתוכל להציע לכם את השירותים שלה ולדאוג לייבוש של הקירות במבנה שלכם.

כפי שאתם בוודאי יכולים להבין, ישנן חברות רבות שפועלות בתחום הזה ומציעות שירות של ייבוש רטיבות בקיר. כך שאם אתם עומדים לבחור בחברה כזו או אחרת, אתם צריכים לעשות זאת בצורה מושכלת ולוודא שאתם פשוט בוחרים בחברה הטובה ביותר שאתם יכולים למצוא בסופו של דבר.

הנזקים שעלולים להיווצר לדירה כתוצאה מייבוש מאוחר של הקירות יכולים להיות משמעותיים למדי ולעלות לכם לא מעט כסף. כך שאם אתם לא רוצים לשים את עצמכם במצב כזה, יהיה כדאי לכם לפעול בהקדם האפשרי על מנת לפנות אל חברה מקצועית שאתם יכולים לסמוך עליה שתדע לעשות עבודה טובה, כמו Smart Plumbers.

נפטרים מהרטיבות בתוך זמן קצר

אתם לא צריכים לעשות משהו בעצמכם או להתמודדות עם חוסר ודאות כאשר מדובר על טיפול ברטיבות בקירות בבית. אתם רק צריכים לפנות אל אנשי מקצוע שיוכלו לעשות את העבודה שלהם בצורה מקצועית ולדאוג לכך שהמצב יוכל להיפטר בתוך זמן קצר בסופו של דבר.

כמובן שאם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר ולהבין בדיוק איך רצוי לטפל במצב בביתכם, אתם רק צריכים לפנות אל חברה מקצועית שתוכלו לעשות את העבודה שלה כבר בזמן הקרוב, וכך תוכלו להיות מרוצים לחלוטין בידיעה שאתם פשוט עושים כל מה שצריך על מנת לטפל במצב מבלי שאתם מתעכבים בדרך כזו או אחרת בסופו של יום.

ייבוש רטיבות בקיר – Smart Plumbers

אתם לא צריכים להתלבט כאשר מדובר על בחירה של חברה שתוכל לסייע לכם עם ייבוש רטיבות בקיר. אם חשוב לכם לבחור בחברה רצינית שתוכל לעשות עבודה אחראית ולדאוג לכך שהכול יוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר, Smart Plumbers יהיו הטובים ביותר שתוכלו לבחור בהם לצורך ייבוש הקירות במבנה שלכם.

כאשר מדובר על בחירה של חברה מקצועית בתחום, אתם צריכים לשים לנגד עיניכם בחירה של חברה שאתם יכולים לסמוך עליה ולהיות בטוחים שהיא תוכל לעשות את העבודה הטובה ביותר. זה ללא ספק יהיה חשוב למדי ויאפשר לכם להיות הרבה יותר מרוצים בסופו של דבר עם כל מה שתחליטו לעשות. כך שאתם לא צריכים להתלבט יותר מידי מבחינתכם במובן הזה.

ייבוש רטיבות בקיר – כל מה שצריך לדעת

תחזוקה של דירה יכולה להיות דבר לא פשוט. אם הדירה חדשה והבנייה שלה היתה כמו שצריך, ייקח כמה שנים טובות לפני שיהיו אי אלו בעיות בצנרת, בחשמל ובאינסטלציה. אבל אם מדובר על דירה ישנה יחסית או על דירה שניזוקה, יכול להיות שתצטרכו לעשות שיפוץ או תיקונים משמעותיים יחסית.

אחת הבעיות שיכולות להיות היא רטיבות בקיר. היא לא קורית סתם כך אלא בגלל סיבות שונות שהובילו למצב הזה, סיבות כמו אטימה לא טובה של הגג שהובילה לחדירת מי גשמים, נזילה כלשהיא בצנרת שבקירות וכדומה. ייבוש רטיבות בקיר הוא משהו שאי אפשר לחכות איתו, משהו שאי אפשר להסתכן איתו וכדאי לפתור את הבעיה כמה שיותר מוקדם.

ייבוש רטיבות בקיר – למה חייבים לעשות את זה במהירות?

ייבוש רטיבות בקיר הוא משהו שחייבים לעשות, משהו שאי אפשר לדחות וכדאי כמה שיותר מהר לפתור את הבעיה. למה? קודם כל כי זה המתכון לעובש על הקירות, עובש שיש לו כמה השלכות. דבר ראשון הבריאות שלנו. עובש ופטריות יכולים להזיק מאוד לבריאות. הם יכולים לגרום לבעיות נשימה ועוד יותר מזה למי שסובלים מאלרגיות וחשוב כמה שיותר מהר להיפטר מהם בצורה יעילה.

לעובש על הקירות יש גם ריח מאוד לא נעים, ריח שיכול לגרום לכך שמי שגר בבית לא ירצה להיות בו. מעבר לכך, מראה של רטיבות, עובש ופטריות הוא מראה לא נעים ואף דוחה. אף אחד לא היה רוצה שהבית שלו ייראה ככה ובטח לא היה רוצה שאנשים יבקרו אותו כשקירות הבית ככה.

אז למה לא לתת לרטיבות להתייבש לבד?

ההיגיון הבריא אומר שאם מוצאים את הנזילה וסותמים אותה, למה צריך לייבש באמצעות ייבשנים? למה לא לתת לטבע לעשות את שלו והכל יתייבש? התשובה פשוטה – כי זה עניין של זמן. רטיבות בקיר ומאחוריו היא רטיבות שלא מתייבשת במהירות באופן טבעי. יכול לקחת זמן רב עד שזה יקרה ובינתיים הנזק רק ילך ויצטבר מה שאומר שיכול להיות שלאחר מכן יהיה צורך בשיפוץ לא זול וגם לא מהיר במיוחד. אין מה לחכות עם רטיבות בקיר, צריך למצוא את הנזילה ולבצע ייבוש מקצועי.

הדבר הראשון – איתור הנזילה

בשביל ייבוש רטיבות בקיר צריך קודם כל לאתר את מקור הנזילה ובעבר זה היה בלאגן של ממש. פעם בשביל לאתר איפה הנזילה מאחורי הקיר, היה צריך לעשות את הדבר ה”פשוט” – להרוס את הקיר. היה צורך להוריד אותו כדי למצוא את מקור הנזילה, אבל היום יש אמצעים שמאפשרים לאתר את הנזילה באופן מדויק וככה להקטין את הנזק באופן משמעותי.

איתור נזילות – האמצעים השונים

• חיישן רטיבות – אין נזילה שלא מביאה עימה רטיבות והקירות הם אלו שסופגים את הרטיבות הזו כשהנוזלים מחפשים את דרכם החוצה. חיישן הרטיבות מזהה איפה היא ובאילו היקפים ובכך מכוון למקום הנזילה.

• השוואת לחץ – מים זורמים בצנרת באמצעות לחץ ואת הלחץ הזה אפשר למדוד. איך זה מסייע? איפה שהלחץ מופחת ככל הנראה יש נזילה ובדיקת לחץ יכולה להוביל לאיתור ופתרון של הבעיה.

• זיהוי בעזרת החדרת גז – גז ידידותי יכול לסייע באיתור אחר נזילות. במקומות אליהם קשה להגיע, אפשר להחדיר אותו לצנרת וכשמגלים איפה הוא דולף זה אומר שיש נזילה.

• שימשו במצלמה טרמית – זהו אחד האמצעים היעילים ביותר לאיתור נזילות והוא נחשב לטכנולוגיה מתקדמת מאוד. מהי אותה מצלמה תרמית? זו מצלמה שמזהה טמפרטורה מאחורי קירות. בפועל, כשיש שינויים בטמפרטורה זה אומר שיש שינויים גם בריכוז המים ובמיקום המים. עם המצלמה הזו אפשר לאתר נזילות בקיר ולאחר מכן לייבש את הנזילות הללו על מנת שלא יגרמו לנזקים גדולים מידי.

עם כל האמצעים הללו אפשר להיות ממוקדים יחסית בנזילה. אפשר לדעת איפה היא ולשבור רק באזור הזה את הקיר. זה חוסך המון בלאגן והמון זמן, ובעיקר כמו שציינו, חוסך המון כאב ראש וגם המון כסף שהיינו מוציאים אם היה צריך לשבור את כל הקיר בשביל למצוא את מקור הנזילה. אין ספק שהטכנולוגיות הללו מסייעות מאוד ותורמות מאוד להצלחה. היום איתור נזילה הוא כבר לא מה שהוא היה פעם.

לאחר האיתור והתיקון – ייבוש הקיר

אז אחרי שהבנו מהם הנזקים של קירות רטובים ולמה חשוב למצוא את מקור הבעיה ולייבש את הקיר ואחרי שהבנו איך ניתן לאתר נזילה כצעד ראשון בדרך לייבוש הקירות, חשוב להבין איך מייבשים את הקיר. ייבוש רטיבות בקיר יכול להתבצע באמצעים שונים ובהם: מפזרי חום שכשמם כן הם, מייבשים את הקירות על ידי אויר בטמפרטורה גבוהה. עוד אמצעי הוא על ידי מפוחים אקסיאליים או רדיאליים, מפוחים שגם הם מוציאים אויר ועל ידי כך הם מייבשים את הקירות. ישנם גם ייבשני עיבוי ומכונות שונות לעיבוי בטכנולוגיות מתקדמות. לא משנה מהי דרך הייבוש, זה הרבה יותר טוב מאשר לתת לטבע לעשות את שלו והרבה יותר מהר.

לעשות את זה פעם אחת וזהו!

אם אתם סובלים מרטיבות בקירות יכול להיות שזה כבר לא מעט זמן והריח כבר מגעיל אתכם ויכול להיות שזו בעיה חדשה אבל החלטתם בחכמה לטפל בה במהירות. אם אתם רוצים לייבש את הקירות, אתם צריכים חברה שתעשה את זה פעם אחת, תאתר את הנזילות וכמובן גם תייבש את הקירות ושתעשה את זה בצורה רצינית ומקצועית ככה שלפחות עם הקירות הללו לא תהיה לכם בעיה בשנים הקרובות. אז איך בוחרים את החברה האידיאלית למשימה כמו זו? איך אפשר לעשות בחירה כזו שתביא עימה גם שקט נפשי? הנה כמה פרמטרים חשובים.

לבחור את החברה הנכונה

בין אם זה איתור של נזילות ובין אם זה ייבוש קירות או מרצפות, מדובר כמו שהבנו כבר בעניין רציני. אי אפשר לתת לכל אחד לעשות עבודה כזו ואי אפשר לקחת סיכונים, גם כי התשלום עלול להיות כפול ומכופל אם יהיה צורך לעבור לחברה אחרת בגלל עבודה לא טובה וגם בגלל הנזקים שעלולים להתרחב כל עוד הבעיה לא מטופלת כמו שצריך. אז איך בוחרים את החברה הנכונה? בוחרים בחברה שיש לה כמה שיותר פידבקים חיוביים, כמה שיותר ביקורות טובות וכמה שיותר לקוחות מרוצים. חשוב לבחור חברה עם ניסיון רב, חברה כמו smart plumbers שנחשבת לחברה המובילה בתחום.

למה לבחור דווקא בה?

אם אתם מחפשים את החברה הרצינית ביותר בתחום, החברה ההגונה ביותר בתחום, זו שתגלה את הבעיה וגם תפתור אותה בצורה טובה, אתם צריכים להכיר את חברת smart plumbers, החברה בטובה ביותר בישראל. חברת smart plumbers היא חברה הגונה ובעיקר מקצועית, חברה ששמה דגש חשוב על הבטיחות בעבודה. היא לא מתפשרת על איכות ולכן העבודה שהיא עושה היא עבודה לשנים ארוכות, באחריות כמובן.

אם אתם מחפשים את הטוב ביותר בשביל הבית או העסק שלכם או כל מבנה אחר שאתם אחראיים עליו, אתם צריכים את החברה הזו והצוות שלה ישמח לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

אזורי שירות לייבוש תת רצפתי

מאמרים על ייבוש תת רצפתי

דילוג לתוכן