ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (4)
 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

ייבוש תת רצפתי ללא
מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

*בדיקת אחוזי לחות ללא עלות!
*בהזמנת שירותי ייבוש דירה

תחזרו אלי עם הצעה !

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

איך מבצעים ייבוש מבנים וייבוש דירות בשיטה המהירה בישראל

נאלצים להתמודד עם רטיבות במבנה ולא יודעים מה לעשות כדי לטפל במצב? יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם האפשרי אל חברת Smart Plumbers, אשר מתמחה במתן שירות לצורך ייבוש מבנים וטיפול בנזילות ורטיבות. כך שאתם לא צריכים להתעכב, אלא רק לפנות אל החברה בהקדם האפשרי על מנת לטפל במצב.

שימו לב שככל שתמתינו יותר עם הזמנת השירות, כך אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם נזקים גדולים יותר. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם ופשוט לשים לב שאתם פועלים בצורה נכונה ופשוט לא מתעכבים עם כל מה שאתם הולכים לעשות במובן הזה.

רק לאחר שתפנו אל החברה ואנשי המקצוע יגיעו למבנה שלכם, הם יוכלו לבצע הערכה של חומרת המצב ולייבש את המבנה ביעילות מרבית, עם המכשור המתאים. כך שכעת אתם כבר לא צריכים יותר להתעכב, אלא רק לפנות אל אנשי המקצוע על מנת להתקדם עם התהליך ופשוט לעשות את הדבר הנכון.

מחזירים את המבנה למצב תקין

אתם בוודאי רוצים לצמצם את הנזק שאתם נאלצים להתמודד אתו במבנה, ועל כן יהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים לפנות בהקדם האפשרי אל חברה שתוכל לעשות שימוש בציוד מתקדם על מנת לטפל במבנה ולייבש אותו ביעילות מרבית.

ככל שתשכילו לפעול מוקדם יותר, כך הנזקים יהיו פחות משמעותיים. במידה ואתם רוצים לפעול על מנת למנוע הצטברות של עובש על הקירות של המבנה, תצטרכו לפנות אל חברה שתוכל לייבש לכם את הקירות בהקדם האפשרי ולעשות כל מה שצריך על מנת שתוכלו להיות בראש שקט במישור הזה בסופו של דבר.

המחיר שתצטרכו לשלם על השירות הזה יהיה תלוי במצב של המבנה, בגודלו ובאזורים שצריך לייבש. כך שאם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר מדויקת, אתם יכולים לפנות אל החברה על מנת שתוכל לעשות את הבדיקה הנחוצה ולדאוג לעשות כל מה שצריך על מנת לאפשר לכם לדעת בדיוק מה אתם יכולים לעשות בסופו של דבר.

ייבוש מבנים ודירות בתוך זמן קצר

הזמן שלוקח לייבש מבנים עם מכשור מתקדם יכול להיות קצר למדי, וזאת במיוחד אם מחליטים לבחור בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה בתחום. כך שאם אתם רוצים להזמין שירות של ייבוש מבנים, אתם רק צריכים לפנות אל החברה הנכונה שתוכל לעשות את העבודה הזו בשבילכם.

לכל חברה בתחום יש את שיטת העבודה שלה, מייבוש עם מפוחים מתקדמים ועד לסינון באמצעות פחם פעיל, כך שאתם צריכים לשים לב שאתם עושים כל מה שצריך על מנת לפעול בצורה מחושבת ולקחת בחשבון את כל השיקולים שלכם בסופו של דבר. אין לנו ספק שזה יהיה חשוב שתעשו זאת ותיקחו את העניין הזה לתשומת ליבכם בסופו של דבר.

ייבוש מבנים ודירות

פונים אל Smart Plumbers בהקדם האפשרי

רוצים לדעת שאתם בוחרים לפנות אל החברה הטובה ביותר לצורך ייבוש מבנים? חברת Smart Plumbers תשמח לעמוד לשירותכם ולייבש את המבנה שלכם במקצוענות ללא פשרות. יתר על כן, המחיר שתצטרכו לשלם יהיה נוח למדי, ותוכלו להיות בטוחים שהצעת המחיר שתקבלו תהיה מצוינת בהשוואה לאופציות האחרות.

במידה ויש אספקטים כאלו ואחרים שמעניינים אתכם ונוגעים לנושא של ייבוש המבנה, תוכלו ליצור קשר עם החברה בנושא ולהבין בדרך הזו מה אתם יכולים לעשות בדיוק ומהו הפתרון הנכון עבורכם. ככל שתדעו לבחון את כל הפרטים הנחוצים לעומקם, כך יהיה לכם ברור יותר מה אתם יכולים לעשות על מנת לייבש את המבנה. פשוט פנו אל Smart Plumbers לפרטים נוספים.

קצת על יבוש מבנים

כולנו רואים בכל חורף בטלוויזיה את הסצנה הבאה: אזור כלשהוא בישראל בו אין ניקוז איכותי של המים, יחד עם גשם חזק ובעיקר מהיר ובכמות גדולה וצרה צרורה הגיעה. הרחוב עולה על גדותיו, אנשים מחולצים, בתים הממוקמים בקומת הקרקע כמו גם בתים בקומות יותר תחתונות ניזוקים קשות, והדיירים באים בטענות לרשות המקומית.

יכול מאוד להיות שהם צודקים אבל בשורה התחתונה, צריך להוציא את המים. צריך ייבוש מבנים מקצועי שיעשה את העבודה. חשוב לדעת שמי גשמים הם לא הסיבה היחידה להצפה. גם פיצוץ של צנרת או איטום לא איכותי יכולים להוביל לאותה התוצאה.

ייבוש מבנים עם הציוד המתקדם ביותר

אם יש הצפה בבית שלכם, בעסק או בכל מבנה אחר עליו אתם אחראיים, אתם צריכים חברה רצינית ומקצועית שתטפל בבעיה. כשמדובר בהצפה הנזקים עלולים להיות אדירים – נזקים לתשתיות, נזקים למבנה עצמו וכמובן גם נזקים לריהוט שבפנים.

ישנם מקרים בהם יש צורך בשאיבה של המים אבל ברוב המקרים נדרש ציוד מיוחד לייבוש המבנה. הצפה במבנה יכולה לגרום לנזק אדיר ויש כאלו שחושבים שהפתרון הוא הריסה שלו ובנייה מחדש. אבל ממש לא! במקרה בו אתם צריכים ייבוש מבנים, כדאי לקחת חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שתטפל בבעיה במהירות יחסית וככל הנראה גם במחיר סביר יותר מהריסה ובנייה מחדש.

ייבוש תת רצפתי

במצבים בהם ישנה חדירה של מים מצנרת כלשהיא הגורמת לרטיבות מתחת לריצוף, קיים תקן לחות, בשומשום או בחול שמתחת לרצפה, לפיו חברה מקצועית תוכל לבדוק ולדעת האם קיימת בעיה.

הדבר הראשון הוא כמובן לאתר את הבעיה כי כל טיפול ללא איתור מקור הבעיה, לא יעזור. לאחר שיודעים מהו מקור הבעיה, כל מה שנדרש הוא ייבוש תת רצפתי ואת זה עושים באמצעים מיוחדים. מחדירים אל החול מכשיר מיוחד המייבש את החול מתחת לרצפה. את זה עושה כפי שציינו, רק חברה עם הציוד המתאים ועם הניסיון הדרוש.

ייבוש לאחר פירוק הרצפה

אם יש הצפה רצפתית גדולה הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לשאוב אותה. אחרי שבוצעה שאיבה באמצעים מתקדמים, סיכוי גבוה שתתגלה רמת לחות גבוהה תחת הרצפה מה שאומר שיש רטיבות. יש שיטות שמאפשרות ייבוש תת רצפתי בלי לפרק את המרצפות ולגרום לנזק גדול, ואת זה עושים באמצעות קידוח נקודתי ואז בודקים את הלחות. בשלב הבא מכניסים צנרת לאזור הרטוב ומייבשים אותו, ולעיתים צריך להכניס אמצעי חימום תחת המרצפות לייבוש טוב יותר את של האזור.

אבל מה קורה אם הצנרת הרוסה? מה אם ייבוש תת רצפתי לא יתאים? זה משאיר אופציה אחת קצת פחות נעימה אבל נדרשת והיא פירוק של הריצוף. כך מקבלים כמובן גם גישה לאזור הבעייתי, מחליפים את הצנרת הבעייתית ומבצעים ייבוש איכותי, בודקים שהחיבורים לא נוזלים ומרצפים את החלל בחזרה.

אין מה לעשות, לא תמיד אפשר לנצל את הטכנולוגיות המתקדמות. יש הרבה מקרים שכן אבל כשצריך לפרק אז מפרקים. בכל מקרה טיפול עכשיו יחסוך לא מעט כסף אחר כך.

רטיבות בקיר פנימי

אחת הרעות החולות בעולם האינסטלציה היא רטיבות בקיר פנימי, רטיבות שיש לה השלכות הן כלכליות והן בריאותיות. כלכלית, כי איתור ותיקון של בעיה כזו עולים כסף ולפעמים לא מעט. בריאותית, כי בעיה כזו של פטריות ועובש מזיקה מאוד לבריאות ומצריכה טיפול מהיר ככל האפשר.

לרטיבות בקיר פנימי יש גורמים שונים. זו יכולה להיות נזילה של אחד מקווי הביוב בבניין, ועם חוסר מזל הנזילה יכולה להגיע דווקא לדירה שלכם. סיבה נוספת היא חדירה של מי גשמים לקירות החיצוניים בגלל איטום לקוי, וסיבה נוספת היא פיצוץ בצנרת המים, שזו הסיבה הנפוצה ביותר כיום. אבל איך מגלים את הרטיבות? מה מחשיד שיש רטיבות בתוך הקיר?

רטיבות בקיר – סימנים מחשידים

אז אילו סימנים מחשידים יש לרטיבות בקיר פנימי? קודם כל, עובש על הקירות כמובן. בנוסף, יכולים להיות גם סימנים אחרים כמו סדקים בחיבורים בין הקירות או בין הקירות לרצפה, יכול להיות שחלק גדול מהקיר מתקלף ללא הסבר, יכולה להיות התנפחות של הצבע, יכולים להיות פיצוצים בקיר, ויש עוד סימן חשוב – חשבון מים מנופח שאין לו הסבר. בסופו של דבר, מים שיוצאים נספרים במונה המים ואם אין שום סיבה לקבלת חשבון מים חריג, יש בעיה ואתם חייבים לאתר אותה. איך תאתרו? הנה השיטה הטובה ביותר כיום.

איתור נזילות בקיר עם מצלמה תרמית

אז יש ככל הנראה רטיבות בקיר, כזו שמצביעה על נזילה, ואתם עומדים אובדי עצות ובעיקר חוששים. מה יהיה עכשיו? איך הנזילה תאותר? כמה נזק ייגרם בעקבות הנזילה ומה יהיה היקף השיפוץ שנצטרך לעשות לאחר מכן. החשש ברור. בעבר, אם היה חשש לנזילה בקיר, היה צורך בשבירת הקיר ולפעמים גם יותר מזה עד שמקור הבעיה התגלה. אבל היום בעידן המודרני, יש אמצעים מתקדמים יותר, יש מצלמה תרמית שמאפשרת לעלות על מקור הבעיה בלי לעשות יותר מיד בלגן.

מהי אותה מצלמה תרמית? זו מצלמה שמזהה טמפרטורות ומקרינה אותן בעזרת צבעים. למים בקרבת המקור שלהם יש טמפרטורה מסוימת ולמים רחוקים יותר שעומדים, יש טמפרטורה שונה. תפקידה של המצלמה הוא לזהות את הטמפרטורה ואיתה לזהות את מקור הנזילה. למה זה כל כך חשוב? מכיוון שבשביל ייבוש מבנים חובה לאתר את מקור הבעיה ואם לא מצביעים עליה באופן מדויק, הדרך לשבירת קירות שלמים ולנזקים אדירים קצרה. מצלמה תרמית לאיתור נזילות מאפשרת להקטין את הנזק למינימום. כל מה שצריך זה מפעיל עם ניסיון שיעמוד מאחוריה, בדיקה איכותית ואפשר להתחיל ולטפל בבעיה.

לא כדאי להתפשר על פחות מזה כי הצורך בהרס יגדל. אין כמו מצלמה תרמית יחד עם מפעיל מקצועי בשביל לאתר את מקור הבעיה בצורה מהירה ונכונה.

מייבשים רק עם חברה מקצועית ואמינה

ייבוש מבנים זו עבודה למקצוענים, זו עבודה למי שיש לו ניסיון בתחום ויכול לעשות עבודה לא פחות ממושלמת. למה? כי כפי שציינו רטיבות ובעיקר הצפה במבנה, יכולה לגרום לנזק משמעותי שיכול להיות גם נזק כלכלי לא קטן.

העבודה צריכה להיות נכונה ומדויקת. צריך לאתר את מקור הנזילה אם ישנה ונדרש ייבוש טוב, לא פחות. לכן יש לשכור את שירותיה של חברה שמחזיקה בציוד הדרוש וגם בעובדים שיודעים להפעיל אותו כמו שצריך. צריך חברה אמינה שיש לה רזומה עשיר, חברה שיש המון לקוחות מאחוריה שממליצים עליה ושנהנו משירותיה.

במילים אחרות, אם אתם צריכים חברה שתייבש עבורכם את המבנה לאחר איתור מקור הבעיה, אתם צריכים את Smart Plumbers החברה המובילה כיום בתחום שתעשה לכם עבודה מעולה. אתם צריכים את הרוגע שהיא משרה ואת הרמה המקצועית הגבוהה, ואת הידיעה שהבעיה שלכם אותרה וטופלה ואתם יכולים לישון בשקט לכמה שנים טובות.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

אזורי שירות לייבוש תת רצפתי

מאמרים על ייבוש תת רצפתי

דילוג לתוכן