ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (4)
 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

ייבוש תת רצפתי ללא
מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

*בדיקת אחוזי לחות ללא עלות!
*בהזמנת שירותי ייבוש דירה

תחזרו אלי עם הצעה !

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

ייבוש רצפה לאחר הצפה

איך מבצעים ייבוש רצפה אחרי הצפה?

ביצוע ייבוש ריצפה אחרי הצפה נעשה בהתחלה דרך בדיקת אחוזי לחות שמבוצע בעזרת קידוחי כוס יהלום בקוטר של 40 מ”מ במקומות סמויים כמו לדוגמא בחדר שינה מתחת למיטה או במטבח מאחורי המקרר.
אחר כך לוקחים את הדגימות דרך פתח הקידוח ודוגמים איפה שיש תכולה של אחוזי לחות מעל התקן (עד 6% לחות בחול ו3% לחות בסומסום) מבצעים ייבוש ריצפה לאחר הצפה בעזרת מכונות SMART HPV  אשר ייחודיות לחברתנו ומבוססות וואקום להאצת התהליך ושואבות את כול המים והלחות לאחר ההצפה ובכך מונעות הרמת הריצוף! העלויות נמוכות, הטיפול מהיר! וללא צורך במעבר דירה!

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר 072-3930090

הצפה יכולה להגיע מכל מיני סיבות. היא יכולה להגיע מנזילה כלשהיא בצנרת בין אם מתחת לרצפות או מעל לרצפות, מקור מים כלשהוא שנוזל והרצפה מוצפת בגלל כמות המים, ויכולה להגיע בגלל גשמים עזים וניקוז לא איכותי של המים (כמו שכבר קרה בעבר בישראל בבתים שממוקמים בקומת קרקע או מתחת לגובה הקרקע)

מה שבטוח הוא שצריך לייבש את הרצפות הללו וצריך לעשות את זה כמה שיותר מהר. הבעיה היא שזה לא מתחיל ונגמר בהוצאת המים שנראים מעל לפני הרצפה אלא יש גם לחות וחדירה של מים בין המרפות ומתחתיהן. ייבוש רצפה לאחר הצפה זו משימה מורכבת שדורשת ידיים מיומנות ולא מעט יידע מקצועי.

ייבוש רצפה לאחר הצפה – ייבוש תת רצפתי.

ייבוש רצפה לאחר הצפה חייב אם כן לכלול גם ייבוש תת רצפתי מכיוון שברוב המקרים מאגרים מים מתחת לפני השטח מה שיכול לגרום לעובש ולרטיבות, לריח רע ולמרצפות זזות. בשורה התחתונה, בריאותם של תושבי המבנה נפגעת ומי שסובל מאלרגיות יסבול מהן עוד יותר מה גם שאיכות האויר תהיה ירודה. חשוב אם כן לבצע ייבוש תת רצפתי על מנת למנוע את כל הנזקים הללו ועל מנת שאלו שמתגוררים במקום או עובדים בו, יוכלו להמשיך ולשהות בו בלי שהבריאות שלהם תיפגע בשום מצב.

למה מבצעים ייבוש רצפה שעבר הצפה?

המחשבה הראשונה שעולה כשחושבים על ייבוש של מה שמתחת לרצפה הוא פירוק של המרצפות מה שאומר שיפוץ של ממש מכיוון שחייבים להחזיר אותן למקומן. אבל אם זו חברה מקצועית שעושה את העבודה ויש לה את הציוד הדרוש, היא יכולה לייבש את מה שמתחת לרצפה בלי להרים את המרצפות.

היתרונות ברורים. ייבוש כזה יכול לחסוך אלפי ואף עשרות אלפי שקלים על שיפוץ. זה אומר חיסכון ניכר של כסף שהשיפוץ יעלה וזה אומר חיסכון ניכר בהוצאות נלוות כמו שכר דירה במגורים בדירה אחרת בינתיים, חיסכון של חוסר הנוחות וחיסכון של המון זמן מכיוון שזמן הייבוש קצר הרבה יותר מזמן השיפוץ. ייבוש רצפה לאחר הצפה כולל אם כן אין ספור יתרונות שחשוב להכיר.

איך זה מתבצע בפועל?

ייבוש רצפה לאחר הצפה שכולל ייבוש תת רצפתי מתחיל עם בדיקה של אחוזי הלחות שמתחת לרצפה. איך עושים את זה? מתחילים עם קידוח דק וכזה שכמעט לא נראה, במקום בו יש משהו שמכסה כמו מקרר. לאחר מכן מוציאים מעט סומסום בשביל לבצע את המדידה, ולאחר שמודדים בונים תוכנית עבודה לייבוש תת רצפתי.

יש מספר אופציות לייבוש כזה וארסנל של מיכשור על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כך לדוגמא יש יבשני עיבוי ויש מפזרי חום שיכולים לתרום לייבוש, יש מפוחים רדיאליים או אקסיאליים ויש מכונות ייבוש תת רצפתי.

לבחור את החברה הטובה ביותר!

ייבוש רצפה לאחר הצפה הוא עניין למומחים. לא פחות. אתם לא רוצים שהבית או העסק שלכם יינזק ואם הוא כבר ניזוק, אתם רוצים מן הסתם להקטין כמה שיותר את הנזק, ובדיוק בגלל זה אתם צריכים לפנות לחברה רצינית ומקצועית, חברה שתעשה עבודה לא פחות ממושלמת. אתם צריכים לפנות לחברת smart plumbers, החברה המובילה כיום בתחום. יש לה את כל הציוד הכי חדשני הדרוש ויש לה את כוח האדם המתאים לעבודות מעין אלו, יש לה ניסיון ויש לה חזון וכל אלו ביחד מרכיבים חברה חזקה ואיכותית כזו שכדאי מאוד להיעזר בה.

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!

ייבוש רצפה לאחר הצפה – עושים זאת במקצועיות

ביצוע ייבוש רצפה לאחר הצפה זהו דבר שניתן לעשות בהצלחה רבה וזאת אם יודעים לפעול בצורה ממוקדת ולקחת בחשבון את כל ההיבטים החשובים ביותר שנוגעים לאופן בו מבוצעת העבודה. לאור זאת יהיה נכון מצדכם לשים לב כי אתם יודעים לבחור בצורה מושכלת ומביאים בחשבון את כל ההיבטים השונים שיהיו קיימים ונוגעים לנושא של ייבוש הרצפה.

איזה כלים משמשים לייבוש רטיבות לאחר הצפה

בין הדברים החשובים ביותר שקיימים זה עצם כך שתרצו לוודא כי נעשה שימוש בכלים המתאימים ביותר וזאת כאשר אתם מבינים היטב את ההבדל בין כל סוגי המכונות שקיימים לשם ביצוע ייבוש אפקטיבי.

אך ורק כך תהיו במקום הנכון ותוכלו לראות כי אתם רואים את עבודת הייבוש מתבצעת בדיוק לשביעות רצונכם ולא פחות מכך. זו יכולה להיות ההזדמנות של כל אחד מכם בסופו של יום. אז אל תשכחו זאת ושימו לב כי אתם פועלים בחכמה והולכים על בטוח.

ביצוע ממוקד של ייבוש הרצפה שלכם

כדי להיות במצב מיטבי בכל הנוגע לאופן ביצוע הייבוש תרצו לשים לב כי אתם פועלים בצורה מושכלת וזאת כאשר אתם מביאים בחשבון את כל אפשרויות הפעולה שנוגעות לייבוש של הרצפה. כך למשל, עליכם לפנות אל חברה שניתן לסמוך על היכולת שלה להציע לכם את המענה האיכותי והמקיף ביותר שישנו. רק בדרך זו כל אחד מכם יוכל לראות כי הוא ימצא את המענה שהוא מעוניין בו וזאת ללא יותר מידי קושי.

אז שימו לב כי אתם מבינים זאת היטב ויודעים להתייחס לנושא בצורה הרצינית ביותר שישנה. הרי בוודאי לא תרצו לפספס את האפשרות להביא לכך שהליך הייבוש יבוצע תוך כדי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר שישנם. כל אחד מכם יוכל להשיג מבוקשו בעניין הזה וללא יותר מידי קושי. אז שימו לב כי אתם מבינים זאת היטב ויודעים להתייחס לכל פרט קטן שקיים בדרך. רק כך צריך לבצע ייבוש רצפה לאחר הצפה.

התייעצו עם גורמי המקצוע שיבצעו את העבודה

דבר נוסף שבוודאי יעניין רבים מכם זה עצם כך שתרצו לוודא כי אתם מתייעצים עם גורמי מקצוע בעלי ניסיון של שנים רבות בביצוע העבודה. אלו מכם שיפעלו כך יוכלו למצוא עצמם במצב הרבה יותר חיובי וזאת ללא שום צורך לחשוש בנוגע לרמה המקצועיות שתאפיין עבודת ייבוש רצפה לאחר הצפה.

אז אל תוותרו על האפשרות הזו ונסו לבחון היטב את כל האפשרויות השונות שתהיינה קיימות לכם בכל הנוגע לכך. כך תהיו במצב הרצוי והכול יהיה בדיוק לשביעות רצונכם וזאת ללא יוצא מן הכלל. זו תהיה הדרך שלכם להיות במצב הרבה יותר חיובי בעצם. אל תשכחו זאת.

פונים אל Smart Plumbers בהקדם האפשרי

אלו מכם שיבחרו ליצור קשר עם Smart Plumbers יוכלו להשיג מענה מצוין בכל הנוגע לביצוע ייבוש של הרצפות. לפיכך יהיה מדובר בבחירה מצוינת שלא תרצו לוותר עליה וזאת אם יש לכם רצון להשיג מענה ממוקד ואיכותי למדי שיביא לשביעות רצונכם. אז אל תוותרו על האפשרות הזו ונסו לפעול בצורה הממוקדת והנרחבת ביותר שישנה. הרי בוודאי יש לכם עניין להשיג את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם ולא פחות מכך. יהיה ניתן למצוא זאת ובגדול וזאת אם תפעלו בצורה שקולה.

למה חשוב ייבוש רצפה לאחר הצפה?

אז איך נגרמת הצפה? היא יכולה להיגרם מסיבות שונות. היא יכולה להיגרם מביוב שעלה על גדותיו ונכנס למבנה המדובר, היא יכולה להיגרם בגלל כשל אינסטלציה כלשהוא, פיצוץ של צנרת, וכמובן, לאחר שטפון. האפשרות האחרונה נגרמת בדרך כלל כשאין ניקוז איכותי והרשות המקומית לא דאגה לזה, יחד עם קומת קרקע או קומה שמתחת לקרקע מה שגורם למים להיערם. רגע לפני שנדבר על ייבוש רצפה לאחר הצפה נבין קודם מהם הנזקים שעלולים להיגרם בגלל רטיבות, נזקים שיכולים להיות הן בריאותיים והן תשתיתיים.

הנזקים שעלולים להיגרם ושדורשים ייבוש רצפה לאחר הצפה

אז למה צריך ייבוש רצפה לאחר הצפה ולא רק שצריך, אלא כדאי שהייבוש יהיה כמה שיותר מהר? קודם כל כי מים עומדים עלולים להזיק לבריאות, מכיוון שמהר מאוד הם גורמים לעובש ולפטריות מה שמעורר אלרגיות אצל מי שיש לו נטייה לאלרגיות וגם אצל אלו שלא, הרעלים הללו מאוד לא בריאים.

בנוסף, הצפה תגרום בהכרח לנזק משמעותי לציוד ולריהוט. אם יש לכם מכשירים חשמליים שעומדים על הרצפה, יכול מאוד להיות שהם יינזקו במהירות. כל מה שנוגע לריהוט כמו שטיחים, ספות, מיטות, שידות וכל מה שנוגע ברצפה יכול להינזק. יש גם את הנזק התשתיתי שיכול להיגרם מה שאומר מערכות חשמל, מערכות מים, מערכת הגז, אינסטלציה וכל מערכת אחרת.

אם כבר ייבוש אז למה לא שיפוץ?

אם הרצפה במבנה שברשותכם נפגעה בגלל הצפה ויש חשש שיש גם רטיבות מתחת הרצפה והנזקים יכולים להיות משמעותיים, יכול להיות שתשקלו כבר שיפוץ במקום ייבוש. אבל חשוב לדעת שאם לא תכננתם בכל מקרה לעשות שיפוץ, אין שום סיבה שלא תעשו ייבוש בצורה מקצועית ואיכותית. למה?

קודם כל כי שיפוץ יעלה לכם הרבה יותר כסף מייבוש רצפה מקצועי. הוא יכול לחסוך לכם המון ואם אין סיבה לשיפוץ, לא צריך. בנוסף, שיפוץ הוא תהליך ארוך, תהליך שיכול גם לקחת שבועות לפעמים לעומת ייבוש, שלוקח עד 75% פחות זמן משיפוץ!!!

צריך לזכור גם שבדרך כלל לא צריך לעזוב את הבית לזמן הייבוש ואפשר להמשיך ולהתגורר בו במקרים מסוימים. חשוב לוודא שהעבודה נעשתה על פי התקן הרלוונטי.

הבעיה – מים כלואים ברצפה

ייבוש רצפה לאחר הצפה הוא קריטי והוא לא כולל רק ייבוש של מה שעל פני הרצפה אלא גם מה שתחתיה. מים כלואים יגרמו לנזקים ואם לא יתבצע ייבוש מקצועי הבית עלול להפוך ל”בית חולה” מה שאומר עוד ועוד נזקים והתפוררות של הבית.

בייבוש תת רצפתי לא תהיה פגיעה ממשית בריצוף. כל מה שמתחת למרצפות יתייבש ובסיום התהליך תתבצע גם בדיקת מעבדה, בדיקה אשר תכריע האם יש לחות מתחת למרצפות ואם כן, כמה.

ייבוש רצפה עושים רק אצל המקצוענים

אם אתם צריכים ייבוש של הרצפה שלכם לאחר הצפה, אתם צריכים את הטובים ביותר בתחום כדי שהעבודה שתתבצע תהיה איכותית וכדי שתוכלו לישון בשקט עם הידיעה שהבעיה מטופלת על ידי הטובים ביותר. אתם צריכים חברה שיש לה את הניסיון הדרוש וצריכים חברה שיש לה את הציוד המתאים כדי לאתר ולטפל בבעיה מעין זו.

במילים אחרות, אתם צריכים את חברה smart plumbers, החברה המובילה בשוק שתיתן לכם מענה מעולה. צוות החברה מיומן ובעל ניסיון רב במקרים מעין אלו והוא ישמח לספק גם לכם שירות לא פחות ממושלם.

אם אתם צריכים שירות כזה, זה הזמן ליצור קשר וקבל את כל המידע שאתם צריכים!

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

אזורי שירות לייבוש תת רצפתי

מאמרים על ייבוש תת רצפתי

דילוג לתוכן