ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (4)
 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

ייבוש תת רצפתי ללא
מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

*בדיקת אחוזי לחות ללא עלות!
*בהזמנת שירותי ייבוש דירה

תחזרו אלי עם הצעה !

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

איך מתבצע ייבוש תת רצפתי?

בסמארט פלמברס אנו מספקים שירות מקצועי של ייבוש תת רצפתי ברמה הגבוהה ביותר בארץ ובעולם. ייבוש תת רצפתי אשר חוסך נזק בביתך ובשיפוצו ונועד כדי לשאוב את המים הכלואים אשר לא נראים לעין מתחת לריצוף. במושג מקצועי הדבר נקרא ייבוש רטיבות כלואה. אנו בסמארט פלמברס מבצעים ייבוש ללא הרס כלל תוך שימוש בייבשנים המתקדמים בארץ ובעולם. בעזרת מדי הלחות אנו מקבלים אינדקציה לכמות הלחות מתחת לריצוף או בקיר ויודעים בכך לכמה זמן נידרש לטפל בבעיית הרטיבות.

אנו מבצעים ייבוש תת רצפתי באמצעות קידוחים של 50 מ״מ שאלו קידוחים מינמאלים על מנת לשאוב מים ללא הרס לריצוף. קידוחים אלו נעשים גם הם מתחת למיטה, מקרר, מכונת כביסה וכן רהיטים נוספים על מנת שגם הקידוח הזעיר יהיה בלתי נראה. במקרים מיוחדים שבהם ייש ריצוף שיש יוקרתי או כול ריצוף מסוים אשר בעל הבית אינו מעונין בקידוח גם מתחת לחפץ כולשהו, נבצע את הייבוש דרך חריצי רובה או קידוח דרך הפנלים אשר לא נראה. שיטה זאת דורשת זמן רב יותר עבור ייבוש תת רצפתי עד לרמה המומלצת והתקנית.

רטיבות ועובש בקירות

רטיבות קפיאלרית? בסמארט פלמברס משתמשים בייבשנים המתקדמים ביותר על מנת לייבש ולהחזיר את המצב לקדמותו ללא הרס. לשם כך יש לנו ייבשן אוויר ומפוחי אוויר שייבשו לך את הרטיבות והעובש בקירות ללא הרס בכלל.

דוח ממצאים

בסמארט פלמברס תקבלטו דוח ממצאים מפורט שבו מידע מקיף אודות הממצאים שהיו ואחוזי הלחות שנמצאו. וכן לאחר הייבוש, תקבלו דוח נוסף ובו כמות אחוזי הלחות והאם עומדת בתקן הישראלי. דוח זה קביל בבית משפט.

כל מי שסובל מרטיבות או נזילה בבית יודע כמה נזק זה עלול לגרום. רטיבות יכולה להגיע מהרבה סיבות. בינהם, איטום לקוי, אזורי לחות כדוגמת חדרי אמבטיה, פיצוץ צינור בתוך קיר, חדירת מי גשמים ועוד. הרטיבות יוצרת כר פורה להתרבות עובשים ובקטריות שיכולים להזיק לבריאות. הייבוש של הרטיבות יכול להיעשות בצורה חיצונית אך זה לא פותר את הבעיה. ייבוש תת רצפתי מטפל ברטיבות הנסתרת. פעולה זו הכרחית בכדי למגר את ההתפשטות החוזרת של כתמי עובש.

נזקי רטיבות

הנזקים שנגרמים מרטיבות יכולים להגיע לעלויות של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. קילופים ועובש בקירות, קורוזיה בריהוט ובמוצרי חשמל, נזקים למערכות פנימיות ועוד. אך לא מדובר רק בנזקים לרכוש. הרטיבות גורמת לעובשים שמזיקים למערכת הנשימה ויכולים לגרום לאלרגיות שונות ואפילו לסכנה ממשית. לכן כאשר מגלים ניצני רטיבות באמצעות לחות בקיר בועות או טפטופים נקודתיים חשוב להזמין איש מקצוע באופן מיידי כדי לאתר במהירות את מקור הנזילה.

תסמונת הבית החולה.

במקרים רבים כאשר מתגלה רטיבות בבית מתבצע ייבוש שטחי של הרטיבות הקיימת. או לחילופין מתבצע טיפול בחומרים מעל לפני השטח כדי להסיר את כתמי העובש. מצב כזה אינו מטפל בשורש הבעיה ומכיוון שהלחות הספוגה בקרקע תרצה לצאת היא תגיע שוב לקירות. יחד עם הרטיבות, חוזרים סימני העובש, הקילופים והקורוזיה. מדובר במקרה הקרוי תסמונת הבית החולה. תהליך ריפוי עמוק ויסודי כולל איתור מקור הבעיה באמצעות מכשור מקצועי, תיקון הנזילה וייבוש הרטיבות עד למצב של לחות מינימלית. רק טיפול בשורש הבעיה יכול להביא להבראה של הבית וימנע סימני רטיבות חוזרים.

איתור נזקי המים

כפי שהבנו מצב בו קיימים נזקי מים הוא לא מצב פשוט ויכול להפוך לכרוני אם אינו מטופל בצורה מקצועית. בשביל לבצע פעולה נכונה יש לעבור מספר שלבים. בשלב הראשון, מזהים את מקור הרטיבות באמצעות מכשיר מיוחד הממפה את הקיר או הרצפה ומאתר את הנזילה. אם מדובר בנזילה של צינור יש לתקן אותו ולאחר מכן לפנות לטפל בנזקי המשנה, הרטיבות. יש לטפל בכל קיר או רהיט שניזוק. כאשר מדובר ברטיבות מתחת לריצוף נדרש טיפול מקצועיי של ייבוש תת רצפתי.

שיקום נזקי מים

תכנית שיקום נבנית על פי סוג הנזק. לאחר שטופלה הבעיה ממנה נובעת הנזילה יש למגר את הרטיבות הקיימת. רטיבות יכולה להיספג בקירות ברצפה בריהוט ולהסב נזק רב. ישנו מכשיר ייבוש ייחודי אשר מבצע ייבוש תת ריצפתי ומסייעים למגר את הרטיבות מהשורש. התהליך מתבצע בשלבים. ראשית יש למפות את האזור הנגוע. מתוך האזור החשוד כנגוע נלקחת דגימת חול שיועבר למעבדה. על פי אחוז הלחות יתבצע אבחון עד כמה האזור ספוג נוזלים. לאחר מכן מתבצע ייבוש באמצעות מכונה בעלת צינורות המתחברים לקרקע באזורים נסתרים בתעלות קידוח. הקידוח מתבצע בקוטר של כ 40 מילימטרים. הצינורות של המכשיר מבצעים ייבוש בנקודות הרצויות באמצעות וואקום.

זמן פעולת הייבוש

הזמן שלוקח למכונה לייבש תלוי בגודל האזור הספוג וכמות הלחות שעליו להוציא. גם לצורת הבניה יש השפעה על זמן הפעולה. ייבוש מקצועי נעשה בצורה ייסודית ומביא את הקרקע לרמת לחות בטווח התקן המומלץ של 6-3% לחות, תלוי בסוג המשטח. אין צורך לפנות את הדירה במהלך הפעולה. המכשיר עובד על האזור כמה ימים עד כמה משבועות, תלוי בכמות הלחות והשטח.  נכון זה לא מעט זמן. אך בהשוואה לשיפוץ מדובר בזמן קצר באופן משמעותי.

ייבוש תת רצפתי- מחיר

כפי שסקרנו מדובר בעבודה שדורשת כמה שלבים ומיומנות רבה. בדיקת מעבדה, הערכה של הנזק וטיפול ממוקד. כדי להגיע לתוצאות מצויינות אסור לדלג על שום שלב. כמו בכל דבר גם כאן העלויות נגזרות מסוג הבעיה, חומרתה והזמן שייקח לתקן אותה. בנוסף, נלקחים בחשבון, סוג המצע הקיים מתחת לריצוף ואחוזי הלחות במצע. הרטיבות יכולה להיות בחדר אחד בלבד או לגלוש למספר חדרים ואפילו לכל הדירה. מחיר ייבוש חדר אחד יעלה כ 2400-2600 ש”ח. גם בגזרת המחיר, בהשוואה לשיפוץ מדובר בעלויות נמוכות באופן משמעותי.

תגובה מהירה תקצר תהליכים

ללא ספק, כשמדובר ברטיבות הזמן הוא המרכיב העיקרי שמסייע בצמצום הנזק. כאשר מגלים סימנים המסמנים כי קיימת רטיבות. אפילו כאשר היא בראשית דרכה אין לחכות אפילו יום ויש לפנות באופן מיידי לבעל מקצוע. כאשר הבעיה הנראית לעין מינורית, מתחת לפני השטח היא יכולה להיות גדולה מאד וככל שנוקפות הדקות כך הנזק גדל ועימו העלויות. תגובה מהירה וטיפול במקור הנזילה יצמצם משמעותית את הנזק ויקצר את הזמן בו יידרש לייבש את המקום.

ייבוש תת רצפתי פתרון יעיל

אז הבנו שיש לפעול במהירות וכעת אנו רוצים לטפל ברטיבות הקיימת. ישנם מגוון פתרונות אך ייבוש תת רצפתי נחשב לייעיל ביותר. מדובר בתהליך מהיר שאינו דורש שבירת קירות או מרצפות. בנוסף הוא עוצר את נזק המים ישר עם תחילת הפעילות שלו. כאשר הייבוש מתבצע באופן ייסודי על ידי אנשי מקצוע שביצעו בדיקת מעבדה ולאחר מיפוי אזורי הנזק הרטיבות נעלמת ולא תחזור. אין צורך לעבור דירה או לפנות את הבית.  מדובר בפתרון יעיל שחוסך זמן כסף והרבה כאב ראש.

 מקצועיות זה שם המשחק

אז אם החלטתם לטפל בשורש הבעיה ואתם מחפשים אנשי מקצוע שיבצעו עבודה יסודית ואמינה. חשוב שתכירו את המקצוענים של סמארט פלמברס. הצוות מגיע עם המכונה המקצועית והידידותית שפעולתה מבוססת על וואקום המאיץ את הייבוש. הפעולה מתבצעת רק לאחר שבוצע אבחון במעבדה והתקבלו תוצאות רמת הרטיבות. המכונה המתקדמת מאפשרת לבצע טיפול ייסודי ומטפלת בכ 8-10 ימים גם באזורים קשים וספוגי לחות. המכונה מבצעת שאיבה של המים והלחות שנספחו מתחת למרצפות דרך פתחי הקידוח. הריצוף נשאר במקום והקידוחים מתבצעים באזורים נסתרים. מתחת לספה, למקרר או למיטה.

 

שירות מצויין לכולם.

השירות מתחיל החל מאיתור הנזילה דרך האבחון ועד לטיפול בבעיה באמצעות המשאבה. ניתן גם לבצע בדקי בית וחידוש צנרת. הפתרונות השונים מבוצעים באמצעות ציוד מתקדם המאפשר לאתר נזילות קלות וחמורות בתוך קירות, מתחת לרצפה, בצנרת בבריכה ועוד. בין הלקוחות של החברה ניתן למצוא מפעלים גדולים לצד בעלי דירות פרטיים. כולם מקבלים שירות וליווי אישי עד לפתרון המלא של בעיית הרטיבות. גם לאחר פעולת המכונה מתבצעת בדיקה לוודא כי רמת הלחות הקיימת עומדת בתקן ובדרישות.

מעוניינים בייבוש תת רצפתי מקצועי? פנו אלינו ותיהנו משירות ואיכות ללא תחרות

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

אזורי שירות לייבוש תת רצפתי

מאמרים על ייבוש תת רצפתי

דילוג לתוכן