ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (4)
 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

ייבוש תת רצפתי ללא
מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח!

*בדיקת אחוזי לחות ללא עלות!
*בהזמנת שירותי ייבוש דירה

תחזרו אלי עם הצעה !

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

ייבוש תת רצפתי
ללא מעבר דירה!

 1. חוסך עד פי 5 עלויות לעומת  הרמת מרצפות ופינוי הבית!
 2. חוסך עלות השכרת דירה בתקופת שיפוץ!
 3. עובד לפי דרישות התקן הישראלי עם תוצאה מובטחת !
 4. זמן הייבוש קצר בעד כ75% מזמן השיפוץ!
 5.  אפשרות לבדיקת לחות לפי התקן בבית הלקוח בשקיפות מלאה!
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (1)
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ
חיסכון כספי עד פי 5 לעומת שיפוץ (2)

איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?

נדרשים לביצוע ייבוש תת רצפתי? חושדים שיש אצלכם רטיבות במבנה? סביר להניח שזה המצב. בכדי ליבש את המבנה ינקוט המומחה לאיתור נזילות בסדרת פעולות שכדאי להכיר:

1. זיהוי הנזילה ותיקון

הזיהוי הראשוני של נזילה הוא ויזואלי בעיקרו וכולל שלוליות, כתם לחות, עובש, שעון מים שלא נח לרגע ועוד. כמו כן, נוכל לזהות נזילה באמצעות קולות טפטוף, בעיות בחשמל, ריחות מעופשים ועוד. בואו נודה לאמת.. אנחנו לא אוהבים נזילות וכשיש נזילה נשתדל להתעלם ממנה ככל האפשר. עם זאת, בשלב מסוים המציאות מטלטלת אותנו עד לכדי מעשה והפעולה הראשונה שיש לבצע בשלב זה היא לפנות לממחה לאיתור נזילות. כשמדובר בנזילה פשוטה וברורה, הרי כל אינסטלטור יכול לזהות ולתקן. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים באמת להגיע לשורש העניין ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד, הרי מאתר נזילות מומחה יוכל לספק לכם תשובה מלאה לצד פתרון אפקטיבי. ההבדל נמצא בהתמחות ובטכנולוגיה.

לאחר שמאתר הנזילות מזהה את הבעיה, יש להתפנות ולפתור את מקור הנזילה. אם מדובר בבעיית איטום בגג קירות או מרתף, הרי יש לבצע איטום מחדש למקום. במקרה ומדובר בנזילה מצנרת מים או ביוב הרי יש לאתר במדויק את מיקום הנזילה ולהחליף צנרת כנדרש.

2. אפיון בעיית הרטיבות

לאחר שמקור הנזילה תוקן נידרש לייבש את המקום. אם מדובר במקום פתוח שחשוף לשמש, הרי יש לשקול ייבוש טבעי, אך בדרך כלל נעדיף לבצע פעולת שאיבת לחות בשיטות מלאכותיות. ייבוש נבצע לאחר שפינינו שלוליות מים וכן ניקזנו מים באמצעות משאבות, קידוחים ועבודת ניגוב ידנית במקומות נגישים שהוצפו. לאחר הייבוש החיצוני יש סביר להניח שתישאר לחות במקומות כמו תקרות, קירות, מרתפים ורצפה. לחות זאת יש לסלק בהקדם ולמנוע נזקים משניים הכוללים בעיות בחשמל, פגיעה במבנה, עובש ועוד. לפני שפונים לייבוש עצמו יש למפות את אזורי הלחות באמצעים הכוללים הדמיה באמצאות מצלמה טרמית, ציוד לזיהוי לחות וכן ערכת מעבדה לזיהוי עובש.

3. התקנת ציוד ייבוש

עם מידע מדויק ביד לגבי מצב הרטיבות יש ביכולתנו לקבוע את דרכי הפעולה המועדפות. לעיתים קרובות יש צורך לבצע ייבוש תת רצפתי ובמצבים אחרים נידרש לייבוש קירות עוצמתי באמצעות ציוד מתאים. צוות SMART-PLUMBERS אמון על ייבוש לחות גם במצבים קשים בהם הייתה הצפה רצינית במקום. אנו מאמינים ויודעים שניתן לבצע ייבוש תת רצפתי וייבוש קירות אפקטיביים באמצעות הציוד הנכון. עומדים לרשותנו אמצעים לייבוש שכוללים מפוחים המפיצים אוויר חם בעוצמה רבה וכן ציוד נוסף שיונק את הלחות.

• ייבוש באמצעות אוויר חם – בכדי לייבש קירות לחים בחדרים ספוגי מים וכן תקרות, אנו נוהגים בדרך כלל לעשות שימוש בייבוש חם. ייבוש מהיר זה כולל הזרמת אוויר חם לחלל המקום באמצעות מפוח עוצמתי לצד פעולת יניקה שכוללת “סחיטת” הלחות בעזרת מעבה. המעבה שלנו הוא מתוצרת PARKOO ותפקידו להפוך את הלחות למים שאותם אנו מפנים מהמקום. עבודת הייבוש נעשית לאורך זמן, עד לתוצאה המושלמת. לדחיפת אוויר חם למקום אנו נעזרים במפוחי האוויר עם שרוולים גמישים ובכך מסייעים ל PARKOO לייבש את האוויר.

 ייבוש באמצעות אוויר קר – יש מקומות שבהם עדיף לייבש באמצעות אוויר בטמפרטורת החדר, בעיקר בשל חומרי הגלם במקום שכוללים בעיקר עץ וכן שטיחים מקיר לקיר. הפעם המפוח יזרים אוויר לא מחומם והמעבה יפנה את הלחות.

ייבוש תת רצפתי – אחד האתגרים הגדולים והנפוצים בתחום הייבוש הוא סילוק לחות שהצטברה מתחת לרצפות. חשוב להבין שלעיתים קרובות מדובר בשלוליות גדולות שמציפות את החלל התת רצפתי וחומר המילוי שבו (חול או סומסום). בכדי לבצע ייבוש תת רצפתי אנו נמנעים בדרך כלל מהרמת רצפות שכן מדובר בשיטה אנכרוניסטית שלה השלכות לגבי עלות הביצוע והגימור לאחר מכן. בדרך כלל נבצע קדחים בנקודות אסטרטגיות ונינוק את האוויר הלח באמצעות מכונה מתאימה. מדובר בקדח של 50 מ”מ שאותו נמקם מתחת לרהיטים ולאחר העבודה נאטום כנדרש. אפשרות נוספת שעומדת לרשותנו היא שחרור פתחים במרווחים בין הרצפות (פוגות) בעזרת משור דיסק אנו פותחים חריצים של 2 מ”מ בין הרצפות ומשם יונקים את האוויר הלח. לרשותנו עומד ה HEYLO שיונק אוויר מתחת לרצפה עם מספר צינורות בקוטר של 40 מ”מ. כמו כן, בכדי לאפשר סירקולציה של אוויר בחללים אלה אנו מוסיפים קדחים נוספים במקומות נוחים.

4. עבודת הייבוש וסגירה

לייבוש יש לתת את הזמן שלו. כאמור, ייבוש טוב נדרש לשעות, ימים ואף שבועות של הזרמת אוויר חם, קר או יבש פנימה והחוצה מהחלל הלח. מכונות הייבוש שלנו בעלות יכולת לבצע את עבודתן בשקט ובכך לאפשר לנוכחים במקום, לנהל חיים תקינים ככל האפשר.

לאחר זמן מה, אנו חוזרים אליכם לביצוע בדיקות נוספות בעזרת ציוד המעבדה שברשותנו. העובש הוא גורם פטרייתי שעלול לעורר מחלות ולכן מאד חשוב לנו לספק בדיקה מהימנה במקום. ה MA 210.R MOISTURE ANALYZER שלנו מזהה את העובש ברמות רגישות גבוהות ומבטיח לכם אוויר נקי ובריא.

אם הבדיקות יוצאות תקינות הרי כל שנותר לנו לעשות הוא לקפל את הציוד ולהתפנות לסגירת החורים או הפתחים בין הרצפות. את החורים אנו אוטמים בחומרי הדבקה איכותיים תוך החזרת הגליל שנחתך בחזרה למקומו. במקרה של סגירת פוגות אנו עושים איטום ב”רובה” כנדרש. לאחר האיטום ועבודת הקוסמטיקה, תוכלו להתרשם שבאמת קשה לאתר את הקדח והמקום אטום לחדירת מים מחודשת.

חשוב לעצור בהקדם את הנזילות והלחות! צוות SMART-PLUMBERS מביא עמו ידע וניסיון רב בייבוש תת רצפתי וכן חללים מכל הסוגים והגדלים. כמו כן, אנו מומחים לאיטומים ועבודות אינסטלציה כך שתהיו בטוחים שתקבלו פתרון מלא אצלכם במקום. למידע נוסף על ייבוש תת רצפתי צלצלו עכשיו למספר 072-3930090 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם פתרונות מובילים בעלויות נוחות.

ייבוש תת רצפתי – איך עושים זאת?

אם אתם חוששים שיש נזילה מתחת לרצפה שלכם, זה יהיה חשוב שתבחרו לפנות אל חברה מקצועית שתוכל להציע לכם את שירותיה ולבדוק את מצב הרצפה. שירות של ייבוש תת רצפתי עשוי לחסוך לכם לא מעט התעסקות מיותרת ולהוביל לכך שתשמרו על הרצפה שלכם. חוסר סימטריות ופגיעה ברצפה אלו הם דברים שיכולים לקרות כאשר לא מטפלים בייבוש הדירה.

שימו לב שאם אתם רוצים לעשות את הדברים בצורה נכונה, יהיה כדאי לכם לפנות אך ורק אל חברה מנוסה שתוכל לעשות את העבודה הזו על הצד הטוב ביותר. בשל העובדה שיש לא מעט שיקולים שצריך להביא בחשבון כאשר עושים את העבודה הזו, זה יהיה חשוב לוודא שאתם בוחרים אך ורק במקצוענים שבאמת יוכלו לעשות את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.

כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, אם אתם לא כל כך בטוחים לגבי הדרך שבה תוכלו להפיק תועלת מהשירות או שיש לכם שאלות ספציפיות שקשורות לתהליך של הייבוש, תוכלו לפנות אל החברה בה בחרתם ולקבל תשובה לכל השאלות שלכם. אין לנו ספק שזה יוכל לעזור לכם להיות הרבה יותר מרוצים עם כל השיקולים שלכם ולדעת בוודאות שאתם עושים את הצעד הנכון מבחינתכם.

בודקים נזילות מתחת לרצפה

בתחילה יהיה עליכם לבדוק בעזרתם של אנשי מקצוע האם יש נזילה בכלל מתחת לרצפה. ניתן לעשות זאת בעזרת מכשור מיוחד, כך שאם אתם רוצים לבדוק את זה כבר בזמן הקרוב, אתם רק צריכים לפנות אל חברה שתוכל להציע לכם את השירותים שלה ולדאוג לכך שהכול יתבצע על הצד הטוב ביותר.

במידה ואתם לא כל כך בטוחים לגבי הזמנת השירות הזה ואתם רק תוהים האם בכלל יש נזילה או מה יהיה עליכם לעשות בדיוק, אז חשוב לזכור שבכל פעם שמדובר על ייבוש תת רצפתי, זה חשוב לבדוק הם יש נזילות לפני. רק כך ניתן להבין מה המצב של הרצפה ולפעול בהתאם. זה לא צריך לקחת יותר מידי זמן אם רק תתנו לאנשי מקצוע לעשות את העבודה הזו בשבילכם.

תעשו לעצמכם טובה ושימו דגש מרכזי על בחירה של חברה מקצועית שתוכל לעשות את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר. כמובן שיש לא מעט חברות שונות שמציעות את השירותים שלהן, אבל אם אתם כבר מחליטים לייבש את החלק התחתון של הרצפה, לפחות תוודאו שאתם נותנים אך ורק למקצוענים לעשות את העבודה הזו. זה יאפשר לכם להיות רגועים לגבי טיב העבודה.

ניתן לבדוק המלצות על חברות שונות שעוסקות בתחום, שכן אנו בטוחים שזה יוכל לעזור לכם ושזה פשוט יאפשר לכם להיות מרוצים לחלוטין עם הבחירה שלכם בסופו של דבר. אתם לא צריכים לעשות משהו שאתם לא בטוחים לגביו בשום צורה, אלא רק לפעול בצורה ממוקדת ולוודא שאתם עושים את הטוב ביותר מבחינתכם בכל המישורים.

כאשר אתם משכילים לבחור בחברה מקצועית שיודעת בדיוק מה צריך לעשות, כמובן שהכול יוכל להיראות אחרת ופשוט תוכלו לקבל תמורה הרבה יותר טובה בעבור הכסף שלכם. כך שזה כל מה שאתם צריכים להביא בחשבון כאשר אתם מתחילים בחיפושים. בכל אופן, ההמלצה הטובה ביותר שנוכל להעניק לכם תהיה לבחור בשירותים של חברת Smart Plumbers, שכן הם עונים על כל הפרמטרים שהזכרנו ופשוט עושים זאת על הצד הטוב ביותר.

Smart Plumbers עומדים לשירותכם

אם עד עכשיו אתם פשוט לא בטוחים במי יהיה כדאי לכם לבחור בדיוק על מנת לבצע ייבוש תת רצפתי, אז ההמלצה שלנו תהיה לבחור בשירות של חברת Smart Plumbers, אשר תמיד דואגת להציע את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלה. כאשר אתם בוחרים בהם, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שלא רק שתשלמו מחיר הוגן, אלא גם תקבלו שירות מצוין בכל המובנים.

כמובן שאתם יכולים גם להתייעץ עם הצוות המקצועי של החברה לגבי אפשרויות שונות שעומדות בפניכם. כך שאם אתם לא כל כך בטוחים לגבי מה שתוכלו לעשות, יהיה כדאי לכם להתייעץ עם החברה ולשמוע על מה שהיא ממליצה בדיוק. אנו בטוחים שתוכלו להיות מרוצים לחלוטין מהשירות שיציעו לכם ופשוט תוכלו להיות בראש שקט בכל המובנים עם הבחירה שלכם.

קחו את הזמן שלכם ותנסו לבדוק כבר בזמן הקרוב ביחד עם הצוות שלהם מה המצב של הרצפה שלכם והאם נדרש בכלל לבצע ייבוש מקצועי. כך תוכלו להיות בראש שקט ולדעת שאתם לא מפקירים את הרצפה שלכם, אלא פשוט פועלים כבר בזמן הקרוב על מנת לטפל בה על הצד הטוב ביותר.

יש לא מעט שיקולים שצריכים לקחת בחשבון כאשר מזמינים שירות מהסוג הזה, אבל כאשר אתם בוחרים בצוות המקצועי של החברה הזו, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים, וזאת מתוך ידיעה שהם יוכלו לעשות כל מה שצריך על מנת להעניק לכם את המענה הטוב ביותר מבחינה מקצועית.

אל תתעכבו עם ייבוש תת רצפתי

עליכם להבין שאם אתם לא רוצים להתמודד עם נזקים נרחבים יותר, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות יהיה לפעול בהקדם על מנת לבדוק את מצב הרצפה. במידה ולא תתעכבו עם התהליך הזה, זה כמובן יוכל להקל עליכם באופן משמעותי ופשוט יאפשר לכם להיות בראש שקט בכל הנוגע לדרך שבה אתם מטפלים בדברים.

יש לא מעט אנשים שבבית שלהם יש נזילה מתחת לרצפה והם פשוט לא מטפלים בה, ובשל זאת הם נאלצים להתמודד עם נזקים משמעותיים במיוחד. כך שאם אתם רוצים להיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע לנושא הזה, יהיה כדאי לכם לוודא שאתם לא מתפשרים בשום צורה על ההחלטה שלכם ופשוט עושים את הטוב ביותר במובן הזה.

הדרך שלכם להבטיח שאתם אכן מקבלים שירות מצוין ושומרים על הרצפה בבית ללא בעיות או נזילות מתחתיה תהיה לתת לחברה מקצועית לערוך בדיקה מקיפה. ככל שתפעלו בצורה יותר חדה ומהירה, כך תוכלו להגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם שלא תצטרכו להתמודד עם סיבוכים. כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם פשוט לשקול ברצינות ולשים לב שאתם עושים כל מה שאתם יכולים במובן הזה. אין לנו ספק שזה יוכל להשתלם לכם ופשוט לחסוך לכם לא מעט צרות ותסכולים עתידיים, וזאת אם רק תפעלו בצורה נבונה ופשוט לא תתעכבו עם ההחלטות שלכם.

בשל העובדה שיש לא מעט גורמים שיכולים להוביל לנזילה מתחת לרצפה, כמובן שתוכלו להתייעץ עם הצוות של החברה אליה אתם פונים, וזאת כדי להבין טוב יותר מה אתם יכולים לעשות, וזאת בהתחשב בגורמים שהובילו לפריצת הנזילה בבית שלכם. כך תוכלו לפעול בצורה הטובה ביותר כדי לטפל במצב.

חברת Smart Plumbers תדאג לעשות כל מה שצריך על מנת שתוכלו להיות מרוצים לחלוטין עם השירות שתקבלו ופשוט תוכלו לחזור לשגרה שלכם כבר בזמן הקרוב. כך שאתם רק צריכים לפנות אל אנשי המקצוע כבר בזמן הקרוב ולוודא שאתם אכן עושים את הטוב ביותר. זה פשוט ישתלם לכם וכמובן שגם יהיה שווה את הזמן שלכם. אתם רק צריכים לפעול בהקדם האפשרי כאשר מדובר על ייבוש תת רצפתי.

לחזרה של נציג לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

אזורי שירות לייבוש תת רצפתי

מאמרים על ייבוש תת רצפתי

דילוג לתוכן